PDA

View Full Version : Подаряват се две котенца



odisey
08-10-2008, 13:38
С огромна мъка се разделям с тях, просто новата ми работа не позволява да ги гледам, свързана е с пътуване и т.н. а бе не ми се говори ... Казват се Мариана и Румена, на няколко месеца са, като сестрички са, спят си заедно мъркат си сичките навици си имат. Ужасно много ми се иска някой да намеря дето ше си ги обича. Ако има тука някой нека да пише, ще помагам с храна, кенеф а бе сичко квото трябва.

:( :( :( :( :(

Деян - 0885 022 141

fnt
08-10-2008, 15:08
Дай ми ги за жива мишена, да си поддържам формата!:shoot::guns::evilsmiley::evilsmiley::evil smiley:

Bonev, не така :gangstah: Гледай ги колко са сладички, ако нямах куче и една котка да съм взел едното.

Stoyan Georgiev
08-10-2008, 18:52
големи манячета :) мн кефят, дано си намерят някои добър стопанин

pipi
09-10-2008, 09:46
С огромна мъка се разделям с тях, просто новата ми работа не позволява да ги гледам, свързана е с пътуване и т.н. а бе не ми се говори ... Казват се Мариана и Румена, на няколко месеца са, като сестрички са, спят си заедно мъркат си сичките навици си имат. Ужасно много ми се иска някой да намеря дето ше си ги обича. Ако има тука някой нека да пише, ще помагам с храна, кенеф а бе сичко квото трябва.

Знам колко много ги обичаш... Не може ли да измислиш нещо и да не се разделяш с тях? Иначе с каквото мога ще помагам. Ако ми се случи на мен сигурно ще пътувам с тях, а когато не мога, мама ще ги гледа.

odisey
09-10-2008, 10:23
Ще пътувам много, и по БГ и по чужбина :( няма как да ги зема с мен просто ... :(

Pinky
10-10-2008, 11:48
бел.мод.
част от темата преместена в "интересни клипове", малко по-горе