PDA

View Full Version : Алфа с обща платформа с Мазерати!



Gecata
10-10-2008, 11:01
Мазерати има намерението да пусне нови модели които ще бъдат позиционирани под Maserati Quattroporte и Grand Turismo . За целта платформата ще бъде разработена съвместно с Алфа Ромео , която в момента работи над заместника на 166. Явно от Alfa Romeo , са решили да изоставят идеята за използването на готова платформа и са се захванали да направят изцяло нова. Сътрудничеството между двете фирми ще доведе до спестяване на много средства. От една страна за Алфа Ромео , ще бъде добра реклама това , че ще използва в своя модел платформа , която ще се монтира и в Мазерати. От друга страна Мазерати , ще предлага по достъпен модел разработен с малко средства , който би трябвало да завладее американския пазар. Целта , която са си поставили от централата на Мазерати е да увеличат продажбите на 120 000 годишно , а това е достижимо само , ако на пазара се появи по достъпен модел. Ние все пак ще трябва да изчакаме до 2011г. , когато ще видим готовия продукт и чак тогава ще разберем дали новия малък модел на Мазерати ще споделя платформата с бъдещия флагман на Алфа.

Източник:http://kamuscoop.blogspot.com/

Grozdan
14-10-2008, 21:51
Въпроса около новата платформа на алфа за бъдещия заместник на 166 много взе да се разводнява.

Ma7e4k0
14-10-2008, 22:56
Ето добра картинка

Grozdan
15-10-2008, 18:51
Ето добра картинка

Перфектен дизайн :notworthy: Много ми хареса :big_love:

mik mik
15-10-2008, 19:02
:notworthy::notworthy: уникално

pavlin
15-10-2008, 20:19
Перфектен дизайн :notworthy: Много ми хареса :big_love:

Ами то едно към едно с мазератито, сугурно е фотошоп.

Ma7e4k0
15-10-2008, 21:13
Сега се загледах ама алфата яко ми прилича на АУДИ

reptli
16-10-2008, 11:00
Сега се загледах ама алфата яко ми прилича на АУДИ

отучете се да сравнявате марката със сяк'ви други марки...освен с Фиат де:crazy: мислиш ли колега че дизайнерите са седнали да прекопирват ауди-та и бмв-та

това че ауди се опитват да правят по-спортно елегантни коли от 3-4години на сам (което марката Алфа Ромео прави от както е създадена) това не значи че ние сме тези които догонваме и прекопирваме :cheers:

не че тая снимка ми изглежда реална де:baby: