PDA

View Full Version : Свестен сервиз или добър диагностик в ПЛОВДИВ - СПЕШНО



street_fighter
12-11-2005, 17:57
Свестен сервиз или добър диагностик в ПЛОВДИВ - СПЕШНО.Моля кажете щото имам някакъв странен шум от двигателя и трябва да се чуе щото е деликатно- искам като ида да питам нормално ли е или какво??? мерси предварително

ps - edit - и ако може пропуснете Dinexpress, щото са пъълни некадърници и нищо не разбират и само ми взимат парите без да ми казват нищо конкретно - благодаря

kris11
12-11-2005, 19:32
Олелеле. Моята Белисима дойде оттам. Братче за съжаление си. Ами киакто всичко е ОК и няма нищо да сменяш познай колко е дълъг списъка.
На първо време започнах боричкане с въздушен и маслен филтър/ ами може да се окаже че въздушният е набор на малкият ми син.
За филтър за въздуха в купето няма да говорим - там с лопата да ринеш боклук.
Ровили са в дебитомера ама без да решат проблема.
Около 19 ти октомври бях в Пловдив и колата сама иска да си тръгва за Варна, не ще да стои там :)
Тук мога да ти помогна но за Пловдив :(

poznai
12-11-2005, 19:50
пробвай в Bosh Service, там до училището Анамай ли кво се води, като идваш от ВСИ по повия надлез към Кичука, където свършва, сервиза се пада вляво, но за да стигнеш до него, продължаваш след светофарите и оравиш обратен.., там до него е и един друг сервиз Пенев ли нещо така се казва, но аз говоря за Bosh Service. Знам че там диагностиката е добра. Ако отидеш и се разочароваш кажи, да знам и аз :>