PDA

View Full Version : Въпрос касетофон на 156



vikoalfa
21-10-2008, 00:32
Имам лекинко въпросче-купих 156 с блаупукнт касетофон с вграден гсм със слушалка не видях модела на града,но утре ще го видя и съответно кажа не работи нито едното.Отпред има жлебче за сим карта,но с български не работи поне пробвах с вивател изписва,че може само спешни 112.Иначе има карта оставена на Омнител колата е от Италия.Къде мога да отида да го оправят....защото ми харесва и искам да го ползвам.

fiore
21-10-2008, 01:16
Работи перфектно с мобилтел. вероятно не правиш нещо като хората. Радиофона не е кодиран. В радиофона има карта. Ако е само със сим картата няма да тръгне. Може да се направи да работи и без картата но мисля че няма да работи и гсм-а
Потърси картата на радиото- на нея пише алфа ромео. Ако не я намериш и ти с е играе обади се имам една карта на която не знам пин кода но вероятно с нея може да се подкара в някой сервиз, след което и телефона ще работи. Знам място където могат да го направят.
Пък ако решиш да го хвърляш- обади ми се ще го купя от теб за части за моя че дисплея ми не се чете добре:))