PDA

View Full Version : Xenon качествен в Пловдив ?



Jivko_Kolev
21-10-2008, 18:52
Здравейте колеги. Решил съм да слагам ксенон на мойта 147-ца. Имам нужда от повече информация относно марките и това каде в Пловдив има качестени (цената не е толкова важна) ксенони и монтаж. Понеже всеки ми вика "аа те всички са китайски" но то и от китайско до китайско има разлика. Гледам аз из нета има някви Luxima който ми се виждат качествени имали някви УВ защита ала бала. Та молбата ми е ... посаветвайте ме за марка ... за място от кадето да ги купя и монтирам. Мерси предварително.
P.S. Съжалявам ако е имало друга такава тема .. но повечето са за продава ксенон. А и съм от Пловдив , а 99% от информацията е за София. А пък и идва зима и ще се стъмва по рано .. така че мися че тамата ще помогне и на други.

bilgiiski
21-10-2008, 21:51
Знам със сигурност че южнокорейските са малко по добри.

robkobg
21-10-2008, 21:55
Всички имат УВ защита.

ЗМЕЯ!
22-10-2008, 01:00
Здравейте колеги. Решил съм да слагам ксенон на мойта 147-ца. Имам нужда от повече информация относно марките и това каде в Пловдив има качестени (цената не е толкова важна) ксенони и монтаж. Понеже всеки ми вика "аа те всички са китайски" но то и от китайско до китайско има разлика. Гледам аз из нета има някви Luxima който ми се виждат качествени имали някви УВ защита ала бала. Та молбата ми е ... посаветвайте ме за марка ... за място от кадето да ги купя и монтирам. Мерси предварително.
P.S. Съжалявам ако е имало друга такава тема .. но повечето са за продава ксенон. А и съм от Пловдив , а 99% от информацията е за София. А пък и идва зима и ще се стъмва по рано .. така че мися че тамата ще помогне и на други.

Пич отиди на Пещерско шосе до светофара на кръстовището на ХЕИ точно до магазина за резачки SKILL.
Mагазинчето е специализирано само за ксенони,отвън има големи табели неможе да го сбъркаш.
Успех и да пишеш ко си си зел и дали си доволен ;)

Жив и здрав.

bokota
22-10-2008, 12:46
Точно там на Пещерско е местото.Изглежда доста добър магазин ама за цените не се знае ако отидеш сподели с нас как е минало.

ЗМЕЯ!
17-11-2008, 00:18
Точно там на Пещерско е местото.Изглежда доста добър магазин ама за цените не се знае ако отидеш сподели с нас как е минало.

Точно там де ама като отидох на място и кво да видя яки китайски евтинджоси батее...

svenzbg
20-11-2008, 16:44
Е кво ? бива ли сервизчето там , че и аз ше слагам ксенон система ? Струва ли си там :flex: или да ходя на другаде ?

pinko
20-11-2008, 17:32
Аз съм много доволен от ксеноните на МехоКух - той едно време ми сложи ксенони на Капата, преди година и нещо на 166-цата и после и на Волвото ХС90 на баща ми. Комплектите са читави, досега (вече над 3 години) не съм имал никакви проблеми. Толкова съм доволен, че и трите пъти се разхождах до Пловдив, въпреки че и в София има нелоши предложения. Предлага и монтаж и работи много грамотно.

телефона му е 0899868618, Петър, на Карловско шосе се намира, срещу един дилър на Тойота.

ЗМЕЯ!
22-11-2008, 09:40
Аз съм много доволен от ксеноните на МехоКух - той едно време ми сложи ксенони на Капата, преди година и нещо на 166-цата и после и на Волвото ХС90 на баща ми. Комплектите са читави, досега (вече над 3 години) не съм имал никакви проблеми. Толкова съм доволен, че и трите пъти се разхождах до Пловдив, въпреки че и в София има нелоши предложения. Предлага и монтаж и работи много грамотно.

телефона му е 0899868618, Петър, на Карловско шосе се намира, срещу един дилър на Тойота.

Пичаги във Викиват в Пловдив набарах ксенони китайска сглобка на BOSCH изглеждат читави за 160.00 кинта супер нали? :)

Като се има предвид, обаче факта, че в КИРОВ същия ксенон струва над 1000 лв. този автоматично се превръща с евтина китайска имитация...още повече и никва гаранция не дават....да ги еба...

търтей
22-11-2008, 10:09
BOSH

ако са го изписали така всчико е ясно :smoke:

ЗМЕЯ!
22-11-2008, 15:54
ако са го изписали така всчико е ясно :smoke:

Не колега грешката е моя :)

Иначе китайците наистина мнооооого добро копие на оригиналния BOSCH HID H7 212-L300 са направили, абе направо 1:1 е ти казвам в нета го сравнявах немат разлика на външен вид,маркировка,параметри даже същия шрифт за използвали дейба и китайците :)

ID
23-11-2008, 07:48
в ксенон центъра бях и ми монтираха лампите, стана бързо и много добре засега, естествено са най-евтините китайски(като се има предвид че дори осрам са китайски), въпреки това ефекта е поразителен и вече виждам пътя, а и стои много по-добре.