PDA

View Full Version : Подготовка за зимата



търтей
17-11-2005, 16:10
тази зима се очаква да е доста люта

та предвид лошата метеопрогноза за сняг в петък да проверим -
приготвихте ли се за зимата да не ни изненада като сека година:)

направихте ли трушия, компоти, зеле и прочее благини?

WhitePower
17-11-2005, 16:24
ми не

само сам си пуснал парното ( в колата )

alf
17-11-2005, 16:24
аз имам :bowdown: баба която се грижи за тез пера. също така се сближих с едно девойче на което баща и има казан, който се ползва по предназначение пък тя и майка и и сестра и ферментирали сокове не пият та може да с екаже че съм подготвен.
остава количките да подготвим... то кво има да им готвим да сложа зимния комплект колела да оправя реотаните и термостата, да сипна малко антифризец и да си забъркам коктейла за чистачките на 155цата, алфетата тя си има друг чорбаджия той да я мисли :coolio:

EvgeniiM
17-11-2005, 16:44
Пък аз имам един казан който беше на вилата а сега дреме на тавана, казвате място и може да го направим клубен, ма майстор требе. Иначе за туршиите - багажника на алфата го пробвахме на камби , зеле моркови , че и при мене има една баба - мултифункционален робот

alf
17-11-2005, 16:47
БАБА РУЛЕЗ :!:

valjo
17-11-2005, 18:02
само язе ли карам от магазино беееее...... :? :?

кво да праиш ... :roll:

Bacho
17-11-2005, 18:05
само язе ли карам от магазино беееее...... :? :?

кво да праиш ... :roll:

Гражданин!!! К'во да праиш... :lol:

Dodo 155
17-11-2005, 18:46
тази зима се очаква да е доста люта

та предвид лошата метеопрогноза за сняг в петък да проверим -
приготвихте ли се за зимата да не ни изненада като сека година:)

направихте ли трушия, компоти, зеле и прочее благини?
Ти направо ми ... стана баща :lol: :lol: :lol:
Какви са тея изказвания за люта зима бре :roll:

Иначе метнах 1/2 теле във фризера, сега е на ред и 1/2 прасе :twisted: :twisted: :twisted:

А останалото го замразихме, че иначе с тия бурканя е голямо мазало, а така вадиш, вариш и лапаш :twisted: :wink:

Mury
17-11-2005, 20:34
И мойта колица е почти готва за зимата има си антифризче за -27градуса само требе да си сменя термостата перата на чистачките и десния носач което ще стане в неделя и съм на 6 за зимъска :headbang: :headbang: