PDA

View Full Version : въпрос за бас туба



kalekonasko
30-10-2008, 22:21
Колеги , от скоро съм в играта искам съвет .
Смятам да си слагам музика в колата някой има ли идея как в малкия багажник да се побере някакъв род бас.

Доко
31-10-2008, 10:28
Има един вариянт за бас каса, но е по скъп , а и оставаш без багажник . Ако искаш повече бас сменяш задните говорители с 20 - 22 см ,правиш отвори на кората от вътрешната страна на багажника за обем , закачаш едно стъпало и горе долу става приличен звука. На вратите също може да монтираш по големи елипси . Въпрос на средства . :-) , зависи колко ти се дава за музика . Принципно всичко става .

kalekonasko
31-10-2008, 20:50
мина ми пез акъла да сложа говорители вместо задни облегалки ама не става хубав звука и баса се 4ува повече от вън ама 6те мисля не6то за багажника ако има6 някакъв вариан на снимки прати мерси все пак

Alfredo
05-11-2008, 21:13
Пич отиди в DEK например или в TOYAGA , хората си разбират от работата и ще ти направят колата да свирне както трябва , няма смисъл да се занимаваш сам ...

Събев
06-11-2008, 02:21
Аз съм с бас-каса в ГТВ-то и свири екстра! Много мерене и сметки паднаха, все пак трябваше да побера 15" говорител в този багажник, но сега тресе здраво! Само че резервната гума отпадна от първоначалното си място! Иначе 12-ка се хваща без никакъв проблем в трапецовидна кутия и свири много доволно, че и остава място и в багажника!

mochko1
06-11-2008, 11:38
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=26846
Свържи се с колегата той може да ти направи каса.