Log in

View Full Version : Сервиз във Варна за смяна ангренажен ремък



tanerfikriev
02-11-2008, 17:04
Здравейте на всички.Имам Алфа 156 1.6 TS 1998, купих си я преди 4 месеца и ми е пъвата кола има и газов инжекцион.Карах я около седмица и смених всички консумативи(ремъци и филтри) при един квартален "разбирач" и от тогава ми побеля косата.Първо колата вървеше зле и шумеше като за световно, и имаше слаба тяга, ускоряваше бавно, в никакъв случай за 120 коня.Карах я така доста време, мислех си ,че аз не мога да карам, докато един познат не ми каза, че нещо не е наред с тая кола и не ми намести ремъка отново.Отначало колата литна, ускоряваше, имаше тяга въобще разбрах защо съм я купил.след няколко дни обаче всичко свърши, колата пак върви зле и шуми, не ускорява бързо има слаба тяга и т.н.ходих на диагностика уж всичко работи, но има и една червена лампа дето свети, тази като спринцовка, за нея ми каза че е проблем с инжекциона, но аз без друго я карам само на бензин.Четох във форума за някакви фиксиращи пети с които се намества ремъка ,знае ли някой къде въвв варна има сервиз с такива пети?дали проблема е само с ремъка?Благодаря предварително.

keel
02-11-2008, 18:01
в двора на товарна гара ЕТ `Севдалин Иванов`
тел.0888/759343 Севдалин Иванов
разбират момчетата

Kamen666
02-11-2008, 19:01
в двора на товарна гара ЕТ `Севдалин Иванов`
тел.0888/759343 Севдалин Иванов
разбират момчетата

Незнам дали знаеш но Бончо вече не е там...колегата ако иска да се свърже с мен,да му обесня къде е новия сервиз

mevdo
01-05-2009, 01:08
Eх Камене, ..... без коментар !!!

Kris
01-05-2009, 01:26
Без излишни напрежения, Севдо си ги чува Волвотата, Бончо - Алфите. Мир да има.

mevdo
01-05-2009, 02:50
Искам само да уточня, че липсата на Бончо при нас съвсем не означава , че не правим Алфи, а репликата "без коментар" е по отношение на това дали аз самия разбирам от тези коли. Мисля деленето на Volvo и Alfa за безсмислено. За годините в които бяхме заедно с Бончо сме направили много коли и без да се парадира по този начин мога да ви кажа , че и поотделно всеки от нас може да ремонтира достатъчно добре и едната и другата марка коли. Не е необходимо никой да казва каквото и да било повече. Благодаря ви колеги!

maestro
06-05-2009, 19:25
Стелиан в Кичево , два пъти ми го сменя вече и нямам никакъв проблем.