PDA

View Full Version : Модна...



Mapтo
06-11-2008, 18:20
Скъпи колеги, пускам следната Тема, за
Да видим Кой какви предпочитания има към дрехите и на кои марки залага! За връхни дрехи,панталони и обувки, както и слънчеви очила...

Мойте любими марки са:
- Връхни дрехи : Fred Perry,Lacoste
- Панталони : Levi's, Lee
- Обувки : Geox, Belmondo
- Очила : RayBan

И Нека да видим кой колко държи на дрехите и на външния вид...:flirt::-D

Kuku
06-11-2008, 18:23
Търтииии :upsidedwnsmiley: пусни ми снимката със скъсаните дънки:clap:

MaVrUt
06-11-2008, 20:55
спортни(gornica i dolnica) : adidas , hummel
дънки : polar , Lee
обуфки(кецове) : adidas , puma
шапки : adidas , hummel
бельо : cesar&cleopatra
чорапи : 5 чифта 2 лева ! :tooth:

Stoyan Georgiev
06-11-2008, 21:02
робуването на марки е глупаво според мен, но аз лично много харесвам също фред пери - имам няколко тениски за голф (не играя голф :P) на капаска са хубави дрехите за всекидневно облекло, както и на kenvelo..

иначе за костюми - на зеня (zegna) са много добри, а ризи и вратовръзки, нещата, които andrew's предлагат са много добри в повечето случаи :)

trustworthy
06-11-2008, 21:13
...И Нека да видим кой колко държи на дрехите и на външния вид...:flirt::-D

Абе едва ли точно това е целта на темата, ама нека това да е официалната версия :)

Ето и моите предпочитания:
- Връхни дрехи : да топлят що-годе зимата
- Панталони : дънки и джинси
- Обувки : неофициални
- Очила : слънчеви

Mapтo
06-11-2008, 21:29
Абе едва ли точно това е целта на темата, ама нека това да е официалната версия :)

Ето и моите предпочитания:
- Връхни дрехи : да топлят що-годе зимата
- Панталони : дънки и джинси
- Обувки : неофициални
- Очила : слънчеви

Важното е да ти са удобни...!!!

toki4a
06-11-2008, 21:44
моита модна дреха е ....
по ОРГАНИЗАМ
това лято в пазарджик си беше мно на мода
пробваите и вие
:headbang:

ne0
06-11-2008, 21:54
Винаги е важно да имаш бутилка уиски....

Furious 155
06-11-2008, 22:00
Винаги е важно да имаш бутилка уиски.... в джоба на модните парцалки ;)

toki4a
06-11-2008, 22:02
в джоба на модните парцалки ;)

и ас така мисля
;)

milenamr
06-11-2008, 22:08
Абе едва ли точно това е целта на темата, ама нека това да е официалната версия :)

Ето и моите предпочитания:
- Връхни дрехи : да топлят що-годе зимата
- Панталони : дънки и джинси
- Обувки : неофициални
- Очила : слънчеви

:thumbup:
и аз така мисля , а също и така

робуването на марки е глупаво според мен,

:blah:

milenamr
06-11-2008, 22:10
моита модна дреха е ....
по ОРГАНИЗАМ
това лято в пазарджик си беше мно на мода
пробваите и вие
:headbang:
хаха, тва звучи много предизвикателно, ама да не му излезе на някой късмета с тоя екип:jumping::gayfight:

Bonev
06-11-2008, 22:27
Дънки - ПАНАКА!
Обувки - китайски кецове N44, автомокасини,
плетени обувки - 12 лв. от женския пазар;
Мрежест потник
:headbang:

toki4a
06-11-2008, 22:38
хаха, тва звучи много предизвикателно, ама да не му излезе на някой късмета с тоя екип:jumping::gayfight:

:naughty:

toki4a
06-11-2008, 22:40
то жени бол колко му е ...;)

DiStefano
06-11-2008, 22:42
хаха, тва звучи много предизвикателно, ама да не му излезе на някой късмета с тоя екип:jumping::gayfight:


де тоя късмет :roll2:

ъндъруиър:
слипове (боксери-НЕ, прашки-Абсурд)
сокс: котън 100%
тениски: котън 100% (потник-НЕ)

Джинси, дънки (рядко), панталони - спортно-елегантни
Поло, Пуловер, ризи (рядко)

Обувки - онли спорт шуус - Пума, Найк, Фила
всичко останало - от битака

toki4a
06-11-2008, 22:46
де тоя късмет :roll2:

ъндъруиър:
слипове (боксери-НЕ, прашки-Абсурд)
сокс: котън 100%
тениски: котън 100% (потник-НЕ)

Джинси, дънки (рядко), панталони - спортно-елегантни
Поло, Пуловер, ризи (рядко)

Обувки - онли спорт шуус - Пума, Найк, Фила
всичко останало - от битака

пазарджжиклики и пловдичанки е по убаво нема:headbang:
вече минах и на моннтанки:prescription:

DiStefano
06-11-2008, 22:49
пазарджжиклики и пловдичанки е по убаво нема:headbang:
вече минах и на моннтанки:prescription:

глей само Ваня да не разбере
че ште стопи като МонБАТ ...

tokata_pz_flex
06-11-2008, 23:03
Хаха :) Иначе , дънки - Левис , по-често панталони . Блузи - Кенвело и Том Тейлър , Левис ... Очила - Фенди и Дизел . Обувки , в момента Спрингфилд ( задължително бели ) .

milenamr
06-11-2008, 23:04
пазарджжиклики и пловдичанки е по убаво нема:headbang:
вече минах и на моннтанки:prescription:


глей само Ваня да не разбере
че ште стопи като МонБАТ ...

Е то има и маскирни монтанки на пловдивчанки ,а що да не и на пазарджиклийки :gayfight:
:bounce8: :naughty:

toki4a
06-11-2008, 23:17
:bounce8:
Е то има и маскирни монтанки на пловдивчанки ,а що да не и на пазарджиклийки :gayfight:
:bounce8: :naughty:

:bounce8::bounce8::bounce8::bounce8::bounce8:

DiStefano
06-11-2008, 23:19
Е то има и маскирни монтанки на пловдивчанки ,а що да не и на пазарджиклийки :gayfight:
:bounce8: :naughty:

знаем, знаем :spiteful:

toki4a
06-11-2008, 23:24
знаем, знаем :spiteful:

па и ас се досещтам :prescription:
милена
:drunk:;)

milenamr
06-11-2008, 23:35
Дънки - ПАНАКА!

Мрежест потник
:headbang:

А мрежестия потник е много важен :static:
Той е страстоубиец номер едно :mrgreen::sex:

Neokill
07-11-2008, 11:01
Дрехи без значение от цената само да ми харесат и най вече да са удобни. Обувки пак без значение от цената но не съм си купувал ефтинки от 10 години, сега нося хъш пъпис, ланд роувър, няколко адидаски,лакост - официални и спортни. Цайси всякакви оксидо, килер лууп, персол(счупих ги вчера:))

viki
07-11-2008, 11:04
плетени обувки - 12 лв. от женския пазар;
:headbang:
Хи-хи-хи на 'тез обувки ,тук им казват "въженки "http://www.foxes2.be/phpbb2/images/smiles/foxes_12.gif

Mind_Control
07-11-2008, 11:08
Аз нали съм дупе, както всички вас- та за мен не е важно дали дрехите, с които се обличам са хубави или не, я тяхната цена:

дрехи- под 200-250 лв на парче в никакъв случай

обувки- под 500-600 лева за мен е обида

аксесоари- ба и очилата-896 лв за две стъкълца- ма нали съм дупе, няма начин.

(надявам се хващате иронията)

milenamr
07-11-2008, 12:00
Аз нали съм дупе, както всички вас- та за мен не е важно дали дрехите, с които се обличам са хубави или не, я тяхната цена:

дрехи- под 200-250 лв на парче в никакъв случай

обувки- под 500-600 лева за мен е обида

аксесоари- ба и очилата-896 лв за две стъкълца- ма нали съм дупе, няма начин.

(надявам се хващате иронията)

Е тФа се казва Супер Фиешън ,ти си иделаното дупИЕ :)
Златна мина:devil::butt:
А за мен да кажа:
гледам дрехите да ми харесват и да са ми удобни най вече(марката и цената са без значение) ,предпочитанията са ми към материи, които не се мачкат( мразя да гладя:hump:), слава богу такива материи бол :)
Обувки харесвам с висок ток и спортни, зависи от случая. Лятото рпедпочитам максимално оскъдно количество дрехи върху мен, а зимата балансирам -хем гледам да не пукна от студ ,хем да не съм се навлякла с дрехи, които тежат половината от теглото ми :)

Ранобудниче
07-11-2008, 12:13
Кожа - панталони, якета, манта, гамаши, поли и пр. - Вулкан - В. Търново.
Парцали - все едно, стига да са в червено, черно и бяло, удобни и да не ме стряскат, когато ги видя върху себе си.
Зимни гуми - Ню рок, Вермахт; летни - удобен чехъл/джапанка без претенции, а за предпочитане - изобщо без гуми.
Очила - Рей Бан.

модата е нещо, което никога няма да разбера.

bager
07-11-2008, 12:21
Хе-хе, а пък аз даже имам една риза и едно сако! А иначе яко "дънки", кожи, камуфлажи...Марки не знам и не ми и трябват. За мен е важно дрехите да са удобни и да са чисти. (благодаря, за което на жена ми)

Mind_Control
07-11-2008, 14:38
Лятото рпедпочитам максимално оскъдно количество дрехи върху мен :)

Е те тва е- оскъдно облечена мацка в алфа- какво друго му трябва на човек.

Stoyan Georgiev
07-11-2008, 15:06
Аз нали съм дупе, както всички вас- та за мен не е важно дали дрехите, с които се обличам са хубави или не, я тяхната цена:

дрехи- под 200-250 лв на парче в никакъв случай

обувки- под 500-600 лева за мен е обида

аксесоари- ба и очилата-896 лв за две стъкълца- ма нали съм дупе, няма начин.

(надявам се хващате иронията)

забрави гейска шапчица за 560 лв.

също така и мъжка чантичка - от тези дето нормалните мъже не ги носят - 745 лв.

pr_00f
07-11-2008, 21:29
Хе-хе, а пък аз даже имам една риза и едно сако! А иначе яко "дънки", кожи, камуфлажи...Марки не знам и не ми и трябват. За мен е важно дрехите да са удобни и да са чисти. (благодаря, за което на жена ми)


Тоя па, и чисти дрехи - алооууз. Какъв металист си ти ?
Къв кон на терасата , кви 5 лева.
На дрехите най- важната функция е да не ти се мандахерца пищова- другото майната му.
Иначе и аз съм голям фен на чистотата - много държа като сядам да карам в момента на прегъването да не ми се начупят от напрежение дънките.

Единственото на което държа е - чорапи - 100% памук или 97 памук - 3 % еластан.
Иначе мноу ми смърдят кракаа да го :)

Сичко друго е празна суета един вид ако ме разбирате :)

Ранобудниче
07-11-2008, 21:31
...

Сичко друго е празна суета един вид ако ме разбирате :)

така е.
но, принципно, докато нечия суета не бърка в собствения ни ареал, нека си живее ;)
нъл?

pr_00f
07-11-2008, 21:40
Аз пия швепс. ( разбираш ме нали )
И мавруд в момента :)

Ранобудниче
07-11-2008, 21:50
Аз пия швепс. ( разбираш ме нали )
И мавруд в момента :)

тя разбрана.
понякога.
а някои - от сутринта ;)

Mapтo
07-11-2008, 21:55
Малеееее колко много алкохолици и джибри сме се събрали тук във тоя форум само тц тц тц :big_whoops:

pr_00f
07-11-2008, 21:58
Я стига спами !

Тук алкохолици - няма!

koolio
07-11-2008, 22:27
Никога, ама никога не съм държал особено на дрехите. Интересува ме да ми стоят горе-долу добре и да не са скъпи. Ще дам 100-200-300 лева за накой парцал щото е от Витошка или от Мола - как па не! Не мое ли да си сипя бензин и да ида донякъде.:chair:

Grim
08-11-2008, 20:12
....На дрехите най- важната функция е да не ти се мандахерца пищова- другото майната му.


абе само моа ти кажа че е мноо важно пищофа да са мандахерца...ши знайш....:hehe:

Pinky
08-11-2008, 20:43
наблягам на белите ризи, в случай, че е останало незабелязано
въпреки че някои ме мяркат и с протъркано рокерско яке

Ранобудниче
08-11-2008, 22:34
..
въпреки че някои ме мяркат и с протъркано рокерско яке

затова валя дъжд.. ;)

pr_00f
09-11-2008, 00:59
Aбе той Живко и с костюми идва на работа - луд човек.

Bonev
09-11-2008, 01:00
наблягам на белите ризи, в случай, че е останало незабелязано
въпреки че някои ме мяркат и с протъркано рокерско яке

И сако бате, отличаваш се!!! А язека по анцунг на АЛФА!!!

StarChild
12-11-2008, 17:46
За мен е важно човек да се обилича стилно и елегантно. Аз лично предпочитам комбинациата спорто-елегантно(и леко екстравагантно), защото хем е удобно хем по всяко времне изглежда стилно и готино се отличаваш от преобладаващата паплъч по улиците, а това е важно за всеки себеоважаващ се човек(мъж ;) )който държи на себеси. Инак за марки и дрехи може да говорим до утре сутринта но къв е смисълът?!
Рок-метъл феновете са друг случаи :pokey: ;) :photo:

milenamr
12-11-2008, 17:51
За мен е важно човек да се обилича стилно и елегантно. Аз лично предпочитам комбинациата спорто-елегантно(и леко екстравагантно), жащото хем е удобно хем по всяко времне изглежда стилно и готино се отличаваш от преобладаващата паплъч по улиците, а това е важно за всеки себеоважаващ се човек(мъж ;) )който държи на себеси. Инак за марки и дрехи може да говорим до утре сутринта но къв е смисълът?!
Рок-метъл феновете са друг случаи :pokey: ;) :photo:

Е що пък само за мъж, ква е тая дискриминация :devil:
И аз като жена мисля така ,а също смятам и че съм увжаваща себе си.И мисля ,че няма нищо лошо(даже е и мнгоо хубаво)човек да се уважава.Понеже за да иска другите да да се отнасят към него с уважение,трябва най-напред да уважава самия себе си:static:

StarChild
12-11-2008, 18:06
Е що пък само за мъж, ква е тая дискриминация :devil:
И аз като жена мисля така ,а също смятам и че съм увжаваща себе си.И мисля ,че няма нищо лошо(даже е и мнгоо хубаво)човек да се уважава.Понеже за да иска другите да да се отнасят към него с уважение,трябва най-напред да уважава самия себе си:static:

Подкрепям те напълно ;)

Susscrofa
13-11-2008, 14:22
Половери - пазар "ситняково", 100 % найлон, спарват хубаво, лошо мирише.
Панталони - 5 кг вчера от улица "пролет", не са нааквани.
Обущета - мрежа, но черната по скъпи са с два лева и подметката е чиста гума без примеси от каучук.
Гащи - внос от македония истинско Хасе - 2 броя перат се с белина веднъж в годината.
Шуба - Ловна открадната от хижа в гората омазана с кръв най верояно при дране на лисица защото смърди ужасно.
Чорапета - няма, с коледните надбавки ще се уредя с нещо ново.
Очила - ползвам едно стъкло което намерих на улицата, тип монокъл, стои ми добре вързано е с ластик.
Шапка - свинска кожа от торса-задна част, опашлето на свинята е оставено за оригиналност на продукта.
Ръкавици - естествен матриал, агнешки стомахчета.

Pinky
13-11-2008, 14:32
http://rwi.invisionzone.com/style_emoticons/default/facepalm.gif

Mapтo
20-12-2008, 20:23
Баща ми поднесе днес следния коледен подарък....:big_whoops:
Не са лоши перфектни са марката е супер, ама ... чорапи..
Та така се смяхме с приятелката ми , просто и двамата не бяхме очаквали такова нещо...:roll2:

fein86
21-12-2008, 14:22
Хайде и аз да дам мнение:
Обикновено се обличам спортно от горе до долу с Puma,иначе става и Le Coq Sportif,а когато не може да е спортно съм фен на Prada и Versace, скоро гледах на Versace един уникален костюм + една уникална вратовръзка(не видях марката) и много яка ризка пак на Versace, ама цифричката която ми обадиха определено все още не ми е по джоба :cry:

fred
21-12-2008, 17:25
:biker:Мода, суета..няма лошо де.
Бай Уили Нелсън /не знам дали са го чували много от форумджиите/може да ходи на прием в Бялата къща по скъсани дънки от 5 долара и маратонки за 2, въпроса е че прави пари за милиони и са му позволили да посещава най висши събирания в неугледен /според протокола вид/, не заради дрехите, а заради идеите и това което е постигнал.
Няма лошо човек да се води по модата, ама като взимаш 500 евро заплата /у нас това е добре/да си купиш гащи на Версаче ила Габана е простотия.....:punk: тоест снобария, Сноб пък значи, такъв, който се прави на това, което не е...............
Иначе селянчего Гошко, което краде пари от държават и ЕС може да си купи каквото си поиска, ама ще си остане галошп рез целия живот.........
Носете си новите дрехи и да ни ви дреме много..Версаче живее от сноби......., всичко е суета и само суета.../Еклесиаст/

tipo1960
21-12-2008, 19:16
Аз пък винаги съм се чудел кой и по какъв начин определя кое е модно, и кое не,и това било супер, а онова не, и всякакви откачалки които им се връзват :doctor:

fein86
21-12-2008, 20:04
Аз пък винаги съм се чудел кой и по какъв начин определя кое е модно, и кое не,и това било супер, а онова не, и всякакви откачалки които им се връзват :doctor:

Незнам за другите колега, но поне аз не се смятам за откачалка.За мен дрехите не са заради модата или че това било модно а другото не било,аз си взимам примерно спортен екип Puma за 200лв., защото издържа поне 5-6 пъти повече от един обикновен анцуг от Илиянци за 50лв. и като си направиш елементарната сметка за времето което аз съм дал 200лв. ако бях си взел от Илиянци щях да дам 5пъти по 50лв. което си е 250лв., а и самите шевове са доста по здрави и не стърчат конци отвсякъде, а иначе си прав има доста хора които се правят на интересни, че това примерно не е модно или пък било боклук защото е 20лв., не е правилно поне според мен,на мен не ми пречи да нося маратонки за 30лв. или анцуг за 50лв., просто като си направя сметката понякога по-скъпото излиза по-евтино!!!

tipo1960
21-12-2008, 21:10
Незнам за другите колега, но поне аз не се смятам за откачалка.За мен дрехите не са заради модата или че това било модно а другото не било,аз си взимам примерно спортен екип Puma за 200лв., защото издържа поне 5-6 пъти повече от един обикновен анцуг от Илиянци за 50лв. и като си направиш елементарната сметка за времето което аз съм дал 200лв. ако бях си взел от Илиянци щях да дам 5пъти по 50лв. което си е 250лв., а и самите шевове са доста по здрави и не стърчат конци отвсякъде, а иначе си прав има доста хора които се правят на интересни, че това примерно не е модно или пък било боклук защото е 20лв., не е правилно поне според мен,на мен не ми пречи да нося маратонки за 30лв. или анцуг за 50лв., просто като си направя сметката понякога по-скъпото излиза по-евтино!!!Да съгласен съм с теб напълно,нямам предвид маркови под модни,ако беше модерно този екип да е с ръкави до коленете и да е супер неудобен ще го вземеш ли,иначе и аз съм за маркови неща.

koolio
21-12-2008, 22:06
Има достатъчно хитри местенца, особено в София, откъдето можеш да си купиш дрехи с много високо качество на добри цени.

Ma7e4k0
22-12-2008, 02:30
Има достатъчно хитри местенца, особено в София, откъдето можеш да си купиш дрехи с много високо качество на добри цени.

И аз така правя...хем маркови хем евтини(не чак толкова но като се има в предвид по моловете каква им е цената....) за кво тря хода като някой балък в мола като мога да го взема на половин цена същото та даже и с по-високо качесвто :devil:

Susscrofa
22-12-2008, 08:45
Незнам за другите колега, но поне аз не се смятам за откачалка.За мен дрехите не са заради модата или че това било модно а другото не било,аз си взимам примерно спортен екип Puma за 200лв., защото издържа поне 5-6 пъти повече от един обикновен анцуг от Илиянци за 50лв. и като си направиш елементарната сметка за времето което аз съм дал 200лв. ако бях си взел от Илиянци щях да дам 5пъти по 50лв. което си е 250лв., а и самите шевове са доста по здрави и не стърчат конци отвсякъде, а иначе си прав има доста хора които се правят на интересни, че това примерно не е модно или пък било боклук защото е 20лв., не е правилно поне според мен,на мен не ми пречи да нося маратонки за 30лв. или анцуг за 50лв., просто като си направя сметката понякога по-скъпото излиза по-евтино!!!

При прадата и версачето, които спомена в предния си пост, определено не плащаш само за качество там 50 % от цената идва от марката. Това си е "хедонистична цена" и е свързана с удовлетворението, че носиш нещо марково и "си мислиш че си различен".
За пумата съм съгласен, тук наистина основното е качеството, няма натоварване с излишни суми.:on_da_beach:

fein86
22-12-2008, 18:20
При прадата и версачето, които спомена в предния си пост, определено не плащаш само за качество там 50 % от цената идва от марката. Това си е "хедонистична цена" и е свързана с удовлетворението, че носиш нещо марково и "си мислиш че си различен".
За пумата съм съгласен, тук наистина основното е качеството, няма натоварване с излишни суми.:on_da_beach:


Както казах също в горния пост, аз съм ФЕН на прада и версаче, но това не значи че си ги позволявам(поне за версаче още доста време няма да мога да си го позволя), но си ме кефят!!!

Mapтo
02-03-2009, 20:14
Тъй като 8-ми Март наближава,
купих ей тази тениска за приятелката ми...
Малко поолекнах... :bored::brickwall:, ама кво да правя Женски празник е.. и само от най - малките (предпразнични) намеци от страна на приятелката ми за видове марки и облекла, ми се изправя косата..
Незнам с какво е толкова актуална тая марка Ed Hardy..
Абсолютна шарения, ама модна била...
Лично не бих носил такива "негърски" неща..
Държа само на определени марки, и тая въобще не е сред тях!

DiStefano
02-03-2009, 20:18
Хаха :) Иначе , дънки - Левис , по-често панталони . Блузи - Кенвело и Том Тейлър , Левис ... Очила - Фенди и Дизел . Обувки , в момента Спрингфилд ( задължително бели ) .

баце ноу фенс
ама с белите шуус малко тичаш
на ПимП-аджия .. ма то знае ли човек
мое и такъв да си ... 8-)

piticar
03-03-2009, 16:20
Дънки - ПАНАКА!
Обувки - китайски кецове N44, автомокасини,
плетени обувки - 12 лв. от женския пазар;
Мрежест потник
:headbang:И си търсиш ДИМИТРИЧКА за да си ебати пича:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::cla p:

rumenti77
03-03-2009, 17:01
И си търсиш ДИМИТРИЧКА за да си ебати пича:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::cla p:

:rotfl::rotfl::rotfl:
А на мен каквото ми дадат от работата това нося.Нещо гащеризонче,шубичка и обувки с желязо.Лятото даже дават едни хубави сини потници и зелени елеци.:tooth::tooth::tooth:

Ранобудниче
03-03-2009, 19:13
:rotfl::rotfl::rotfl:
А на мен каквото ми дадат от работата това нося.Нещо гащеризонче,шубичка и обувки с желязо.Лятото даже дават едни хубави сини потници и зелени елеци.:tooth::tooth::tooth:


докато не започнат да ви дават моряшка фланелка с обратно райе, всичко е наред :tooth:

digitalundgrd
04-03-2009, 00:39
:) Аз наблягам на спортно-елегантния стил на обличане...Напоследък си взимам някой неща от "Andrew's", "Агресия", "Bitsiani", "Frant" говорим за ризки, пуловерчета, някой друго костюмче...Иначе в ежедневието обличам "Tommy Hilfiger", "Sisley", "Tom Tailor", "ZaRa", "H&M". Повечето дрехи си ги пазаря от чужбина, защото хем ми излиза по-евтино, хем по-голям избор и са по-качествени нещата като цяло....

StarChild
31-03-2010, 12:23
Нали и аз смятам, че навън стоят друго яче нещата! ;)

tokata_pz_flex
31-03-2010, 12:55
Последното - черни гумирани дънки слим фит - Зара и новия Инжинер на Леви'с :)
Високи кожени бели кецове Г-стар или ниски маратончици Адидас.
Пролетно шушлеково елече с плетени ръкави - Зара ( черно на цвят ) .
3-4 тениски шпиц

viki
31-03-2010, 16:53
Животът ми е поп фолк :whistle:
и важното е да съм барната като "пайнерка"http://place.forumotion.com/users/2515/84/14/08/smiles/939484.gif
Обичам леопардови,тигрови,зеброви(Танасе мухахахаха) ,змийки и прочие мотивиhttp://place.forumotion.com/users/2515/84/14/08/smiles/325392.gif
Умирам за орлови нокти,екстенжъни...http://place.forumotion.com/users/2515/84/14/08/smiles/534629.gif
Камъни Сваровскиhttp://place.forumotion.com/users/2515/84/14/08/smiles/708184.gif
Ланците...нося ги само като съм с офиСялния анцунг в Мол-а:mrgreen:
Силикон в циците,силикон в 'джуките,в *ъза също-"бразилско" дупе му се вика:butt:
Очилата е ясно,че са "бъбреци":hehehm:

Един познат ме видя и каза,че ще ми даде роля в "клонираните атакуват"6-та част
Там с една друга муцка ще сме заедноhttp://place.forumotion.com/users/2515/84/14/08/smiles/355437.gif
:gayfight::smoke:

tokata_pz_flex
31-03-2010, 16:59
Вики сигурен бях !

Ранобудниче
31-03-2010, 17:08
Вие за какво си говорите тукЪнкЪ? :lol_sign:

Ай и аз да си рекна: ботушки с 12 см ток, с токички и камъчки на всеки сантиметър, задължително бели, скъсани джинси (естествено отзад), розова (ммм - либим десЕн) ризка на цикламено каре, разкопчана и вързана над пъпчето, пранги на ушите, с мин. 5 инчов диаметър и коланче с много дрънкулки, висящо от всички възможни посоки : )))

tokata_pz_flex
31-03-2010, 17:10
Това ако не го видя , няма да го повярвам :flirt:

Ранобудниче
31-03-2010, 17:12
Това ако не го видя , няма да го повярвам :flirt:

В лъжа ли ме обвиняваш? :smackbum:

tokata_pz_flex
31-03-2010, 17:13
Да ! Особено за джинсите :)
П.П.
И за розовото ... :)

Ранобудниче
31-03-2010, 17:34
Да ! Особено за джинсите :)
П.П.
И за розовото ... :)

Ще видиш ти.. следващия път как няма да вадя ножицата от ръцете на Любчо :Р

tanatos
31-03-2010, 17:53
Така като сме тръгнали...Зелен шушляков анцунг (задълцително с ластичен край на ръкавите и долнището), червен потник "Ferari" (така е написано на потника), бели хавлиени чорапи и обувки тип "въженки".Важно е да подчертая,че долнището ми е леко късо. На кръста имам чантичка с мнооого джобове, която е в тон с анцунга.На чантичката е закачен мобифоня.Прическата е тип ранен Роберто Баджо.

ПП.Вики обещала си ми златен зъб който да допълни всичкото което написах до тук.Ако скоро не го получа нема как да ме заведеш на събора в Игнатиево :):)

Stoyan Georgiev
31-03-2010, 18:13
пластмасов ланец с разпятие ?

detelazurno
31-03-2010, 21:31
Животът ми е поп фолк :whistle:
и важното е да съм барната като "пайнерка"http://place.forumotion.com/users/2515/84/14/08/smiles/939484.gif
Обичам леопардови,тигрови,зеброви(Танасе мухахахаха) ,змийки и прочие мотивиhttp://place.forumotion.com/users/2515/84/14/08/smiles/325392.gif
Умирам за орлови нокти,екстенжъни...http://place.forumotion.com/users/2515/84/14/08/smiles/534629.gif
Камъни Сваровскиhttp://place.forumotion.com/users/2515/84/14/08/smiles/708184.gif
Ланците...нося ги само като съм с офиСялния анцунг в Мол-а:mrgreen:
Силикон в циците,силикон в 'джуките,в *ъза също-"бразилско" дупе му се вика:butt:
Очилата е ясно,че са "бъбреци":hehehm:

Един познат ме видя и каза,че ще ми даде роля в "клонираните атакуват"6-та част
Там с една друга муцка ще сме заедноhttp://place.forumotion.com/users/2515/84/14/08/smiles/355437.gif
:gayfight::smoke:

Како, че ти пишем черна точка! Как може да пропускаш култови реплики от сорта на:

"На бел стол хабат цела бела ролка";

"дори камъните в бъбреците ми са Сваровски";

"От малък разбирам от мода, тъй като живея до Илиенци. При нас първи идваха нещата и после ги зареждаха по Витошка с 300% отгоре. Аз първи носих бомбер – при това наобратно като йотер. Преминал съм през много марки – кожени якета „дизляци“ с бели ленти, харисън рейсинг, но една марка ми остана в сърцето – Енерджи. Всеки, който репрезентва енерджи с пълна сила – голям респект. Модата на строителните работници няма да умре докато има строежи и дънки с вар и кръпки. Боксьорските ми обувки също изиграха важна роля в живота ми.
...............
Гъзар съм. И да искам не мога да го променя. Толкова голям гъзар съм, че имам съмнения, че съм излезнал от гъза на майка ми.
Гъзар съм толкова че второто ми име стана Генади, всички ми викат Гъзарят Генади"

Абе понеже тоя последния цитат е дългичак, но не търпи съкращения ето го направо целия изотчник http://therealgenadi.wordpress.com/about/

milenamr
01-04-2010, 00:23
Ланците...нося ги само като съм с офиСялния анцунг в Мол-а:mrgreen:.............


Като стана въпрос за МОл-ове, искам да споделя, една от най-забавните и напълно асоцииращи се с моето усещане и възприятие статии :), която съм чела напоследък
Мол София....ама молаа ви сее (http://www.dryndryn.net/index.php?option=com_content&task=view&id=44&Itemid=32)

s.metanka
12-04-2010, 16:40
:-(ако всичко ти е голямо и ти се налага да пазариш от децки магазини нямяш голям избор

milenamr
12-04-2010, 16:51
:-(ако всичко ти е голямо и ти се налага да пазариш от децки магазини нямяш голям избор

за деЦки незнам, това някакъв нов вид магазини ли са:)?
А по принцип от детски магазини основно пазарувам ;)

pe60
13-04-2010, 19:39
за деЦки незнам, това някакъв нов вид магазини ли са:)?
А по принцип от детски магазини основно пазарувам ;) Колежке не всички сме учители,не всички умеем да ползваме правилно граматиката,но все пак се разбираме..

milenamr
13-04-2010, 19:42
Колежке не всички сме учители,не всички умеем да ползваме правилно граматиката,но все пак се разбираме..

Прав си, на мен просто ми се набиват като бодли в очите такива груби грешки, които за съжаление не са по невнимание.
Но важното е да се разбираме...