PDA

View Full Version : Малко помощ от колгите от Горна Оряховица



ludkanar
14-11-2008, 22:58
та искам да питам дали има колеги от там,че ми трябва малко помощ.благодаря:-D

Gligan
15-11-2008, 19:45
Има колега от Горна, но не се сещам ника му. Какво ти трябва, евентуално мога да помогна и аз. Ако искаш пиши на лично.

ludkanar
15-11-2008, 19:52
абе става на въпрос за един човек от който с един приятел купихме хонда с проблем в ,мотора.та от мотора липсва петата за биелата а този си е изключил тела от 3 седмици някъде-сиг е изхвърлил картата.та искам да го намеря да даде тази пета че се отваря още мн работа без нея.та за това ми тряя помощ да неходя от пк до г.оряховица за нищо

cvetelin
15-11-2008, 20:14
oem му е ника на колегата мисля ....
http://clubalfaromeo.com/forum/member.php?u=5483

Gligan
16-11-2008, 13:09
Име, адрес имаш ли? Зависи в коя част на Горна живее и кое поколение е, сещаш ли се ;-) ? Дай инфо и да видим какво мога да направя.

ludkanar
16-11-2008, 18:50
айде после ще ви кажа подробностите щот несъм мн запознат,моя приятел ги знае тия работи:devil:

ludkanar
16-11-2008, 23:40
значи колеги ето малко снимки на колата.адреса на приятелчето е ул.Цар Самуил бл.47-Мариян.та искам да намеря някакъв контакт с него,не търся раправия или каквото и да било,просто си искаме часта от двигателя за да заработи хондичката и ако вие познат собственика на червената и негови номера нещо за контакт също става.ще съм мн благодарен ако може да го намерим

ludkanar
17-11-2008, 18:14
колеги айде помагайте да не ходя до г оряховица без да сварша работа.някакъв телефон ако можем да издирим.ако не му имам адреса и знам на бащаму колата ама тряя 2 дена да загубя в тарсене,щот явно се крие за някава си пета за биела.смешна работа

JORDI
17-11-2008, 18:36
колеги айде помагайте да не ходя до г оряховица без да сварша работа.някакъв телефон ако можем да издирим.ако не му имам адреса и знам на бащаму колата ама тряя 2 дена да загубя в тарсене,щот явно се крие за някава си пета за биела.смешна работа

Колега! Съжалявам,че късно видях темaта ти, защото иначе до момента да съм ти решил проблема! Но ако изчакаш до утре след 19.30 /защото съм на работа/ и като се прибера ще мина през адреса, знам го и ще ти пиша , или дай телефона си аз мога и на място да ти осъществя разговор с въпросното лице!Стига да си е у дома или ще разбера подробности!!! До утре!

ludkanar
17-11-2008, 22:36
колега а ти познавашли го лично.и кажи как е по добре за теб да вземеш номера на някой -неговия на майкаму,бащаму.или ти да званнеш направо на нас като го видиш

JORDI
18-11-2008, 21:03
колега а ти познавашли го лично.и кажи как е по добре за теб да вземеш номера на някой -неговия на майкаму,бащаму.или ти да званнеш направо на нас като го видиш

Проблема ти е решен! Мариан в момента няма телефон,затова не ти отговаря!Баща му се казва Станислав и телефона му е 0889 617 720! На този телефон ще говориш и с Мариан! Петата ти е пратена преди 2 седмици по Еконт в Перник и трябва да я търсиш там! Остава да се разберете и за прехвърляне на колата до края на годината!Е...това е от мен! Успех!!!:-P

ludkanar
19-11-2008, 00:46
еми благодаря колега,когато идваме за прехвърлянето да си оставиш тел на лично,да ти звънна да пием по бира за услугата:big_bow_down::drunk:

JORDANGT
19-11-2008, 01:15
Ебахти хубавия край има тая история.Остава само да кажеш дали си взел петата и дали Хондата пърха вече.
А за хората от моя край не се съмнявай,много са точни.
Jordi от мен за теб само похвали(въпреки че нямам нищо общо със този случей):handshake:

JORDI
19-11-2008, 17:07
Мерси момчета! Нали за това сме в този форум!!!:D

ludkanar
19-11-2008, 23:15
дааа,хубава до момента на истината.несе знае дали въобще я е пратил,моят фр отишъл в куриерската компания но му казали че няма нищо.звъннал му а мариан почнал да увърта нещо и казал че утре ще провери(та ние си мислехме че може да нея е пращал и утре ще я прати),ако се забави повече от 3 дни и нищо няма като резултат направо отиваме и сами си я взимаме:flamingdevil:

ludkanar
21-11-2008, 22:58
колеги хондата пърха вече,жалиме я сега докато поразработи лагерите и дано няма никакви други проблеми.благодарности на колегата JORDI като дойдем да я прехвърлиме ще ти звъннем за по бира,а проблемът нее бил в мариан а в екон-куриерската фирма,но няма значение вече колата си бръмчи.днес е зглобена и работи вече.като я понаправим живот и здраве пускам снимки.идната седмица и предстои малко китосване и боя че е имала удар отзад(лек) и малко поправки по броните и пускам да видите дзвера:cheers:

ludkanar
10-12-2008, 17:39
за съжаление колеги след много мъки по колата се отказваме от проекта.новите лагери исчукаха затова взехме друг двигател който нещо центрофката неможем да му направим и прекратихме работата засега.нещо няма съвпадение с кабелите за делкото и оттам сигурно се получава проблема.на стария двигател излизат 3 кабела а на новия 7или8 бяха.1-во нещеше да запали,после запали след като налучвахме кабелите но работи като на 2 цилиндъра.някой ако има да даде идея какво може да сме направили или да несме да казва:prescription: