PDA

View Full Version : Сайтовете за запознанства - истина или ПЕДОФИЛ?



Ma7e4k0
14-11-2008, 23:29
Хора, много се навъдиха педофилите в интернет постранството....пазете си децата...вижте какво получил един пич на 14 по сайта www.sofianci.com
от: katila

получено на: 13/11/2008 00:50
заглавие:

zdr iskam da si pi6a s teb i da se zapoznaq na jivo ako e vazmojno kazvam se pe6o pr mi e zanimavam se s DJ-stvo,Parkour,Kaskadior sam v nqkoi filmi kato doblior,trenior sam na boini izkustva,slu6am techno-hause muzika,i trance,obi4am i uvajavam priqtelite si mrazq 4algata,ciganite i ponqkoga i pedalite vapreki 4e do sega samo vednaj sam se bil na ulicata s pedali,imam snimki i video clip4eta 6te ti gi pokaja ako staneme priqteli po natatak 6te razbere6 pove4e za men,iskam nqkoi den da pieme bira s teb ti 4erpi6 birata i kebap4etata,a ot men mackite i stiga da moje6 da 4uka6 6te gi 4ukame qko kato si ispieme pieneto. iskam da me nameri6 v skype vlizam ve4er sled 20 00 h pi6a se peichev_jumper az da ti kaja 4e naistina si gotin pi4 i iskam istinski da se zapoznaq s teb i da staneme mngo dobri priqteli ne me interesuvat godinite dali si malak ili golqm.ima edna pogovorka parvo roditelite,a sled tova se gledat priqtelite nali taka pi4.
р е к л а м а
Аз се свъзах с тоя тарикат педофил, ама тои нещо не ми се хвана и неможахме да му сцепиме главичката мазна...сигурно вече е зарибил децата щото приятелите му в тоя сайт бяха на по 11,12 години... :thumbdown: та пазете си децата
Ето линк с хронология от Скайп - той е peichev_jumper - http://ultralite.hit.bg/Hronologiqta%20s%20pedofila.txt

Balagan
14-11-2008, 23:41
ахахахахах Обаче писмото кърти..тоя се изкара ебати всестранно развитата личност...според мен "ЛИЧЕН DJ НА МАРГЕНОВЦИТЕ" :D ебати УБитака :big_whoops: Обаче пич не знам на колко години си предполагам си голям аз съм на 19 сигурно си по голям но не си го зарибил както трябва да се върже но това е от възраста...

Аз по тези сайтове не са ми писали педофили ,но за педали да не говорим няколко пъти се каня да си уредим некфи срещи да ги пребия и аз такъф обаче в крайна сметка и те са хора НО ПЕДОФИЛИТЕ харабия ги мразя и аз от дъното на душата.....

Ma7e4k0
14-11-2008, 23:46
ахахахахах Обаче писмото кърти..тоя се изкара ебати всестранно развитата личност...според мен "ЛИЧЕН DJ НА МАРГЕНОВЦИТЕ" :D ебати УБитака :big_whoops: Обаче пич не знам на колко години си предполагам си голям аз съм на 19 сигурно си по голям но не си го зарибил както трябва да се върже но това е от възраста...

Аз по тези сайтове не са ми писали педофили ,но за педали да не говорим няколко пъти се каня да си уредим некфи срещи да ги пребия и аз такъф обаче в крайна сметка и те са хора НО ПЕДОФИЛИТЕ харабия ги мразя и аз от дъното на душата.....
Абе като си представа че може някога като имам дете да ми го зариби така, и ми иде да извада трабата от балкона .... а иначе мислех да го поканим тариката Диджеи на маргините тука в квартала да го утрепам, щото като доиде 156-цата и 7-цата на маргините дето ги карат без номера и тоя ше се насере, само че няма смисъл да се занимават хора дето имат мн по-важна работа с някви такива боклуци.... :thumbdown:

Kris
15-11-2008, 00:10
На маргините важната работа неща и да я знам:roll:

Pinky
15-11-2008, 00:41
Пазете си децата.

Заключвам темата, защото неминуемо ще се изроди.