PDA

View Full Version : Аман от гадни наркомани



Mury
18-11-2008, 20:06
Вчера към 18 00ч. ми звъни тъща ми с новината че са разбили гаража :frown: :frown: :frown: Изнесли са 2 комплекта 16-ки лети с гуми,едните на Алфата,другите на Голфа:noooo::noooo:Факта че се случва само ден след като си смених гумите,ме навява на мисълта че са ни дебнали.Счупили са планката на катинара/голям руски,здрав е/и са ги изнесли посред бял ден:crybaby::crybaby:Та така вече си няма хубва джантета,а тея наркомани ако го хвана ще им счупя всите пръстчета,и на ръцете и на краката:shoot::shoot:Имам съмнение е в едно копеленце от блока дето е гаража/той е срещу нашия/,но не съм сигурен,поразпитах за него,ма всички ми казват че не е способен:guillotine::guillotine:
Моля ако някой види джантите от снимките,или му ги предложат да се свърже веднага с мен,0899 89 87 50 Тони,благодаря предварително.

Мойте джанти са TSW 16-ки,много рядко срещани и веднга хващат окото
На Голфа са Фондметал 16-ки,много яки,два цвята графит и сребърно

Mury
18-11-2008, 20:14
Ето ги и мойте,тук са на Браво,но снимката е хубава

Furious 155
18-11-2008, 20:27
ей тва ебати народа сме... като знам че по гумаджиите трудно се намира нещо 4х98... абе копеленца дееба... хубава джанти и ме хвана яд!!! Следете форумите като далавера и базар дир бг и разни 3-торазрядни форуми за продава, а и дата.бг !!!

Mury
18-11-2008, 20:32
ей тва ебати народа сме... като знам че по гумаджиите трудно се намира нещо 4х98... абе копеленца дееба... хубава джанти и ме хвана яд!!! Следете форумите като далавера и базар дир бг и разни 3-торазрядни форуми за продава, а и дата.бг !!!

Бате нямам време да следя:frown::frown:

Kris
18-11-2008, 21:00
Аз ше се ослушвам за алфовите! Та това става точно след слагането на зимния комплект ли?

Mury
18-11-2008, 21:01
Аз ше се ослушвам за алфовите! Та това става точно след слагането на зимния комплект ли?
Да бате,един ден точно,направо са ме видели в събота как ги прибирам,и в понеделник хоп

Alfamaniak
18-11-2008, 21:02
Гадна работа, дано ги засечем някаде и :sniper:

Mury
18-11-2008, 21:04
Доста от вас са ги виждали наживо,и знаят как изглеждат,аз ако ги видя веднага ше ги позная.Има едно момче със 155 със същите джанти,ма са 17-ки,да не го набиете някъде:dance:

Furious 155
18-11-2008, 21:17
Бате нямам време да следя:frown::frown:
той коментара ми е към четящите темата - всеки ще помогне, стига да знае че се търсят и ги види в продажба! А за още инфо може да кажеш с какви гуми са, за всеки случай!

JORDI
18-11-2008, 21:18
Имал съм преди време подобен инцидент! С тасове, оригинални! Намерих ги по отличителни белези, но човека дето ги е сложил ги е купил от "битак" и както се предполага не познава продавача! Нищо не можех да направя и пих една студена вода! Мисля, че и при теб ще е нещо подобно! На крадеца тези джанти не му трябват а само парите от тяхната реализация! Така, че откажи се да търсиш истинският виновник!Ами ако се препродадат няколко пъти в друг град, или ти отговорят като на мен "само ти ли си имал подобни джанти"! Абе зарежи и мисли повече по опазването им! Ама то за "крадеца врата няма"!

Mury
18-11-2008, 21:24
той коментара ми е към четящите темата - всеки ще помогне, стига да знае че се търсят и ги види в продажба! А за още инфо може да кажеш с какви гуми са, за всеки случай!

Гумите са на мойте джанти-2 бр.Бриджстоун Туранца 205/45/16,2 бр.Марангони Зета линеа-205/45/16
На голфа джантите са с 205/55/16 Мишлен Енерджи

tokata_pz_flex
18-11-2008, 21:49
Антакъф ... лоша работа баце . Ще се оглеждам из района . Успех ти желая , дано се намерят .

VFTI
18-11-2008, 22:21
Ужассссс :(

Ще се оглеждам по форумите и из и-нет!

Mury
18-11-2008, 22:24
Даже наглите боклуци са си вкарали колата в гаража за да си натоварят,тъща ми сега е открила следи,бахти наглите боклуци:shoot::shoot::shoot::shoot::shoot::shoot:: shoot::shoot:

gigi
18-11-2008, 22:44
Д...а смачканяците д...а, лекарства да си купат с парите от тях. Не се нерви баце няма смисъл. Оня ден на БМВ -то пред нас между 18:00 и 19:00 ми свалиха стъклата на страничните огледала, няма ти казвам кви пари са....:frown:

proper
18-11-2008, 22:45
Тонка направо незнам какво да кажа...много тъжноооо...мъка ми стана :(

Исках да попитам дали случайно джантите нямат маркировка от застрахователя??

vikoalfa
18-11-2008, 23:16
Ебаси гадните крадци,да им изсъхнат ръчичките...
Пусни обяви по различните форуми,че купуваш 16ки джанти ама не за Алфа точно,а за Фиат.Аз сега търся джанти и естествено ще гледам с четирите си очи за твойте,разбира се.

MUROMAN
19-11-2008, 00:36
много гадна и тъжна история,съжалявам дано се намерят.:spoko:

lulin racing
19-11-2008, 08:03
Ще се оглеждам по Люлин,че доста такива стоки се завъртат тука ;) Дано се намерят или поне кой ги е откраднал.....

Бобби
19-11-2008, 08:24
Даже наглите боклуци са си вкарали колата в гаража за да си натоварят,тъща ми сега е открила следи,бахти наглите боклуци:shoot::shoot::shoot::shoot::shoot::shoot:: shoot::shoot:
A бе тия все едно са си у тях:guns:
...да беше ги засякал:boxing:...ам е...кофти работа...

dido76bg
19-11-2008, 09:29
Сори баце... За такива не бой, че той се преживява, а от ****** срама си остава...
От какво да се боят, като миналата седмица ги дадоха, как се друсат по телевизията и те не се притесняват от нищо....
Аз също страдам от такива в Редута... Последно онази вечер ми свиха капачките на джантите... Мисля да си направя спойлера и праговете на копчета и вечер да си ги прибирам в мазето...

bouncer
19-11-2008, 10:01
Мъри, брат, много кофти!
ако ги засека някъде джантите ще се обадя непременно!
тези ташаци бял ден да не видят!

Bonev
19-11-2008, 12:31
Гадна работа брате! Ще се оглеждам:lupe: и аз, дано се намерят! Е@ати булкуците...........

Abarth
19-11-2008, 13:39
Д...а смачканяците д...а, лекарства да си купат с парите от тях. Не се нерви баце няма смисъл. Оня ден на БМВ -то пред нас между 18:00 и 19:00 ми свалиха стъклата на страничните огледала, няма ти казвам кви пари са....:frown:
С голямото или малкото огледало си?

biskvitka
19-11-2008, 22:21
Баджо , много лошо. Гледай по обявите дали няма да се пуснат

Blade
20-11-2008, 00:26
Боклуци...няма да живеят още много не се притеснявай...

mitaka_cs
20-11-2008, 00:37
Доста от вас са ги виждали наживо,и знаят как изглеждат,аз ако ги видя веднага ше ги позная.Има едно момче със 155 със същите джанти,ма са 17-ки,да не го набиете някъде:dance:

Аз я знам 155-цата:flamingdevil:Много е добра:dance:Май е с шестак под капака!

п.п.Много лоша работа:frown:! Дано на никой да не се случва!
100% съм сигурен че няма да си ги сложат мангалите, а ще ги продадат. Ще се оглеждам за обява или ако видя направо ще снимам на какво и къде!!!

Mury
20-11-2008, 19:45
Тонка направо незнам какво да кажа...много тъжноооо...мъка ми стана :(

Исках да попитам дали случайно джантите нямат маркировка от застрахователя??

Нямат маркировка бате :unsure: :unsure:

gundiz
20-11-2008, 23:48
много добри джанти .. дано го хванеш и да му натрошиш главата !!!

Mury
22-11-2008, 11:40
Ам ги няма вече :depressed: а и не се надявам вече,напролет,ако колата е моя,ще има нови,по-добри 16-ки :smoke: :headbang:

Max
23-11-2008, 12:17
Тони, съжалявам за джантите братле.
Явно е някаква акция в нашия квартал това, защото на мен преди месец и малко ми вдигнаха всичката техника и инструменти събирани дълги години от мазе с желязна врата и секретна брава.
Назад съм с:
2 флекса - голям и малък + шайби, ключове и т.н за тях,
перфоратор + бургиите, къртач, машина за рязане на плочки, 6 броя тръбни ключове различен размер, бормашина + бургии, нитачка, керпедени 5 броя различен размер, няколко чука пак различни размери, длета, 2 макари с медна тел, отвертки и ключове всякакви, пили за дърво и метал, рендета пак няколко, четки и мечета за боядисване и голямата ми мъка - бояджийски компресор.
Та всичко това са изнесли посред бял ден, като вратата ми дори не е разбита, а внимателно отключена и от тогава съм... :heavy_cry:
Искрено се надявам да има някаква справедливост за тия отрепки, :laser: но се съмнявам...

Mury
23-11-2008, 19:23
Тони, съжалявам за джантите братле.
Явно е някаква акция в нашия квартал това, защото на мен преди месец и малко ми вдигнаха всичката техника и инструменти събирани дълги години от мазе с желязна врата и секретна брава.
Назад съм с:
2 флекса - голям и малък + шайби, ключове и т.н за тях,
перфоратор + бургиите, къртач, машина за рязане на плочки, 6 броя тръбни ключове различен размер, бормашина + бургии, нитачка, керпедени 5 броя различен размер, няколко чука пак различни размери, длета, 2 макари с медна тел, отвертки и ключове всякакви, пили за дърво и метал, рендета пак няколко, четки и мечета за боядисване и голямата ми мъка - бояджийски компресор.
Та всичко това са изнесли посред бял ден, като вратата ми дори не е разбита, а внимателно отключена и от тогава съм... :heavy_cry:
Искрено се надявам да има някаква справедливост за тия отрепки, :laser: но се съмнявам...

Има такава вероятност баце,ма отдавна не бях чувал за такива нагли кражби.Вчер един приятел ми разказа какво е направил с едни мангали които хванал,да му крадат джантите на Хондата :thumbup: :thumbup: :thumbup:Първо ги пребил жестоко,после им конфискувал коня и каруцата :Tease: :Tease: :Tease: и ги държал една седмица в двора,майка му се грижела за коня,но и писнало след една седмица,и извикала манговците да си ги вземат :Tease: :Tease: :Tease:

detelazurno
24-11-2008, 09:57
Има такава вероятност баце,ма отдавна не бях чувал за такива нагли кражби.Вчер един приятел ми разказа какво е направил с едни мангали които хванал,да му крадат джантите на Хондата :thumbup: :thumbup: :thumbup:Първо ги пребил жестоко,после им конфискувал коня и каруцата :Tease: :Tease: :Tease: и ги държал една седмица в двора,майка му се грижела за коня,но и писнало след една седмица,и извикала манговците да си ги вземат :Tease: :Tease: :Tease:

Хаха, яко :clap: :upsidedwnsmiley: :respect: А защо направо не е продал коня, поне пара да вземе :drinking:

Mury
30-11-2008, 18:11
Хаха, яко :clap: :upsidedwnsmiley: :respect: А защо направо не е продал коня, поне пара да вземе :drinking:

Незнам брат :screwy: :screwy: :screwy:

Mury
07-12-2008, 21:30
Тони, съжалявам за джантите братле.
Явно е някаква акция в нашия квартал това, защото на мен преди месец и малко ми вдигнаха всичката техника и инструменти събирани дълги години от мазе с желязна врата и секретна брава.
Назад съм с:
2 флекса - голям и малък + шайби, ключове и т.н за тях,
перфоратор + бургиите, къртач, машина за рязане на плочки, 6 броя тръбни ключове различен размер, бормашина + бургии, нитачка, керпедени 5 броя различен размер, няколко чука пак различни размери, длета, 2 макари с медна тел, отвертки и ключове всякакви, пили за дърво и метал, рендета пак няколко, четки и мечета за боядисване и голямата ми мъка - бояджийски компресор.
Та всичко това са изнесли посред бял ден, като вратата ми дори не е разбита, а внимателно отключена и от тогава съм... :heavy_cry:
Искрено се надявам да има някаква справедливост за тия отрепки, :laser: но се съмнявам...

Мани брат,оня ден са разбили гаража до нашия :paddle: :paddle: :paddle: :paddle:по абсолютно същия начин,демек същите помияри,шо ли не минавам случайно оттам макя му :angry: :angry: :angry:откраднали са некви инструменти и колело :paddle: :paddle:

Furious 155
08-12-2008, 00:11
Мани брат,оня ден са разбили гаража до нашия :paddle: :paddle: :paddle: :paddle:по абсолютно същия начин,демек същите помияри,шо ли не минавам случайно оттам макя му :angry: :angry: :angry:откраднали са некви инструменти и колело :paddle: :paddle:

е хубу де, като се случва на близки места, направете им една засада! Вярно ще отнеме време, ама после :paddle:.
До тия гаражи не живеят ли хора?

robygas
08-12-2008, 11:40
Само да споделя от опит , че Крумовите закони са най- добрите!- Кютучките на две и тва е........а не след 2 години да ми слагат глоба за това ,че не съм отишъл като свидетел на дело с/у боклука който съм хванал на място в колата си. Затова върти на место колкото може ,пък после -Я камилата -Я.....:evilsmiley:

Sunny
08-12-2008, 12:01
Тони, съжалявам за джантите братле.
Явно е някаква акция в нашия квартал това, защото на мен преди месец и малко ми вдигнаха всичката техника и инструменти събирани дълги години от мазе с желязна врата и секретна брава.
Назад съм с:
2 флекса - голям и малък + шайби, ключове и т.н за тях,
перфоратор + бургиите, къртач, машина за рязане на плочки, 6 броя тръбни ключове различен размер, бормашина + бургии, нитачка, керпедени 5 броя различен размер, няколко чука пак различни размери, длета, 2 макари с медна тел, отвертки и ключове всякакви, пили за дърво и метал, рендета пак няколко, четки и мечета за боядисване и голямата ми мъка - бояджийски компресор.
Та всичко това са изнесли посред бял ден, като вратата ми дори не е разбита, а внимателно отключена и от тогава съм... :heavy_cry:
Искрено се надявам да има някаква справедливост за тия отрепки, :laser: но се съмнявам...
Искрени съболезнования за красивите джанти Mury . На мене лятото апартамента ми отвориха и знам как се чувстваш . И при мене както при Мах са си отключили и са изнесли каквото намерят - пари ,злато и сребро и видеокамерата ми с касеткатата дето жената снимала малкия . А ме нямаше точно 50мин у дома . Другите неща се преживяват но за касетата на камерата още ме е яд . Полицаите като дойдоха викат ако ги намериш преди нас нали знаеш ко да ги правиш , че на нас вече не ни дават - не е както при комунизма .
Някой по-напреде спомена за други мерки освен боя и май е много прав . Секс със извращения за такива и после вързани на стълба и който мине да ги опъва за спорта , а после ако им стиска да ходят да се оплакват .

mochko1
08-12-2008, 12:38
Ей така един много известен собственик на СОТ в Разград хванал некакъв мангал да краде в една вила и го върза на център за една улична лампа ,с табелка "Аз съм крадец" :BIGsmile: Евала на таквиз герои нашенски ,ама после сотаджията го съдиха и щяха некви глоби да го глобяват ,обаче целият град събра подписка в негова полза ,даже Б. Борисов идва да го защити (тогава все още беше Главен секретар на МВР) и се размина само с мъмрене ,А мангала беше пуснат ОТНОВО на свобода за пореден път !!!

Pinky
08-12-2008, 23:05
тъпо, че не са го осъдили този сотаджия.
Не може така! Има закони, които трябва да се спазват!

Furious 155
09-12-2008, 02:04
тъпо, че не са го осъдили този сотаджия.
Не може така! Има закони, които трябва да се спазват!

в една реклама имаше реплика: -Да, да!!!

та евала на сотаджията, споделям подхода. Колкото до законите - да има ги, но няма кой да търси дали се спазват, следователно щом прокуратурата и в тази и част държавата са слаби, това е начина само. Лично аз съм имал случка с обир, на който познавах единия гамен, после ме викаха по съдилища и т.н и после се оказа, че той разбираш ли, бил освидетелстван и реално към момента на случката не можел да отговаря да действията си! Само Крумови закони за тия!!! Ми то в тази ситуация можеше и да ни изпоизтрепе и пак да му се размине. Защо освидетелстван ходи свободно по улиците, питам аз??? Защото няма контрол на нищо в нашата татковина!
Лично аз като видя полицай и не ми става хубаво - нямам им доверие! Това е!

Pinky
09-12-2008, 02:23
Е дай да стреляме по когото не ни кефи, а?

Furious 155
09-12-2008, 10:58
Е дай да стреляме по когото не ни кефи, а?
грешка - по който си е заслужил и късата ръка на закона го е почесъла по гърба, вместо да го стисне за гушата, според деянието му!
Тия дето не ни кефят, още ги понасяме!

mochko1
09-12-2008, 14:41
тъпо, че не са го осъдили този сотаджия.
Не може така! Има закони, които трябва да се спазват!

Правилно ИМА закони ,но нека да важат за всички !!!!!
А въпросният РОМ е стар познайник на полицията и е прибиран няколко пъти и все му се разминава. Та сотаджията вместо да му тегли една гора бой и после наистина да го осъдят е решил да го превъзпита по малко по странен метод .

georgyg
09-12-2008, 14:57
тъпо, че не са го осъдили този сотаджия.
Не може така! Има закони, които трябва да се спазват!

Колега, ти си роден за ПОЛИЦАЙ :whistle:

И аз съм на мнение, че законите трябва да се спацват, ама който не се е сблъсквал със СЪД-а не знае какъв цирк е. Представленията са на топ ниво, в голяма част от наказателните дела.