PDA

View Full Version : Как се чувстваме с 220 милиона по-малко?



pent
26-11-2008, 19:25
За първи път страна от Европейския съюз е лишена от еврофондове.

Пет от спрените проекти са за рехабилитация на пътни участъци по пътища, свързващи България и Гърция. Спряно е и финансирането на строителството на подходен път към граничния пункт Рудозем на границата с Гърция. Сред спрените са и проектите за рехабилитация на пътя Плевен - Никопол и на пътя от Монтана до Лом. Спрян е и проектът за строителство на пътя Малко Търново - Турция и за строителство на околовръстен път Малко Търново.

Няма да се финансира и строителството на втората тръба на тунел на околовръстен път на град Дупница.

:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash: :wallbash::wallbash::wallbash:

Grozdan
26-11-2008, 19:31
А честито и пак да не забравим да си избереме комунистчетата да ни управляват начело с онова гейче станишеф...

spe4elist
26-11-2008, 19:31
" ... Че на света е само една, една ... "

както се казва в една известна песен ...

The_Game
26-11-2008, 19:35
Че даже и неустойки някакви трябва да платим :hmm:

pent
26-11-2008, 19:37
ае тъпото е, че се правят че незнаят какво е станало :) сякаш са изненадани :) еми не може да те предупреждават 3 пъти и ти да не си мръднеш пръста :)

http://i.actualno.com/club.bg/files/2008/08/01/9d38be6f8c.jpg

Станишев:


"Не мисля, че българите са евроскептици", коментира премиерът, но каза също, че знаците, че страната "не е третирана по същия начин като други държави" може да доведе до съществени политически рискове, особено в навечерието на предстоящите парламентарни избори догодина."

Милен Велчев:


Все пак смятам, че макар и значителна, тази сума от 220 милиона евро е много по-малка отколкото средства очакваме да бъдат отпуснати на България до 2013 години по кохезионните и структурни фондове.

ей само да се избрали същите шашкъни ще ви бия!

code
26-11-2008, 19:57
Ако работещото населението плащащо данъци е 1млн (някъде там е) са ни ожулили по 220Е на човек :calc: еми заслужават си по една псувня, даже и :death::bash::sniper::smackbum::guns:

сори за цветущото заглавие:bad_evil:

Korsarin
26-11-2008, 20:10
Ти пък! Не се притеснявай за рехабилитацията. В тази държава работят сериозни държавни мъже и жени. Каквото са си планирали, ще си го осъществят. Като не дават за крадене от фондовете, ще си ги пуснат от бюджета ;)

VFTI
26-11-2008, 21:15
А някой разбра ли и другата приятна новина...
http://www.dnes.bg/article.php?id=61440


За това не стойте като мишоци, а ГЛАСУВАЙТЕ... ГЛАСУВАЙТЕ!!!

Bonev
26-11-2008, 21:19
Абе трябва най-накрая да ги пребиеме с камъни тия гадове, че като дойдат другите да си знаят! Интересно обаче колко сме търпеливи ние българите, те ни опъват а ние ги целуваме, е нема такава скапана нация като нашта!!! А на станишев му пожелавам - синът му зет да му доведе!!! От ку@ове да не се оттърве!!!:falos2: Скапаняк недокатен, не мога да му понасям мазната зурла!!! ДОКАГА БЕ ГОСПОДА ПОЛИТИЦИ???!!! Сега пък и за нови джипове и автомобили си мислият........ ПОМИЯРИ!!!
Съжелявам за изблиците ама то това не се търпи вече............

didiod
26-11-2008, 21:25
Всички управляващи заслужават само едно даживеят мизерния живот на обикновенния българин,който е потърпевщ от тяхното безумие или по точно слабоумие:calc: :falos2:това е за всички тях

vaklinator
26-11-2008, 21:44
Все ще се намри кой да ги отмъкне тези 220 хххх ххх и с тях и без тях е все едно и също нещо.

Kuku
26-11-2008, 21:45
Са и гурбетчиите като се върнат....

pr_00f
26-11-2008, 21:51
Абе кво са някви си 200 млн.
Дребна пара.

А пък от фърляне на пяна от устата по форумите - файда няма.
Кой не му изнася - да ходи пред парламента.
Че тук сме много силни , ама кога опре до протест - :rip:

Nikiboy
26-11-2008, 21:53
от тея 220 аз колко ще видя? като се сетите, кои са с предимство - аре и без тях.

Stoyan Georgiev
26-11-2008, 22:01
кур тате баница :)

търтей
26-11-2008, 22:05
ми на следващите избори мислете бе да го еба

кой избра бсп?
ммМ?!?!
кой гласува за атака?!?!!?!
м?!МММ!?!ММ!?м!

и ся гойко нали?
мМ!?ММ!??!

koolio
26-11-2008, 22:07
Аз не съм. Нито Бат Рамбо съм избрал.
Откак имам право не съм пропуснал да гласувам. И догодина сигурно няма да наруша традицията.
Обаче за кого??????

Alfamaniak
26-11-2008, 22:08
Трябва да се чустваме като идиоти (за съжаление)

gigi
26-11-2008, 22:10
Боли ме шпека, който ги е избирал тия да му мисли шо е бил толко проз.:calc:
Па гурбетчиите къв ше го ядът, са кат прасне безработица ше ги видиме и тука кат сервитъори :mr-t:

Kuku
26-11-2008, 22:26
Много им е и сервирането, баце - те по чужбинско са мили кенефи.... са за тва се връщат - чужденците немат пари да ядат и ходят до кенефа по-рядко, та имало съкращения :?

Stoyan Georgiev
26-11-2008, 22:34
като се замисля, явно съм толкова богат , че тея 220 милиона ич не съм ги усетил липсата им.... :calc:

fred
26-11-2008, 23:02
Ако бяхме нормално общество нито щяхме да измберем тия галоши, нито да търпим това състояние.

pr_00f
26-11-2008, 23:09
като се замисля, явно съм толкова богат , че тея 220 милиона ич не съм ги усетил липсата им.... :calc:

Ам богат си дего.
И няма да ми крадеш лафа КТБ!!!

Stoyan Georgiev
26-11-2008, 23:29
Ам богат си дего.
И няма да ми крадеш лафа КТБ!!!

оти го ползваме от години :spiteful:

Violator
26-11-2008, 23:42
Все ще се намри кой да ги отмъкне тези 220 хххх ххх и с тях и без тях е все едно и също нещо.
Правилно, ние строим най скъпите магистрали на километър и най некачествените. Няма се оправим никога.

156
27-11-2008, 16:49
ми на следващите избори мислете бе да го еба

кой избра бсп?
ммМ?!?!
кой гласува за атака?!?!!?!
м?!МММ!?!ММ!?м!

и ся гойко нали?
мМ!?ММ!??!

:thumbup:

Бобби
27-11-2008, 17:09
:thumbup:
...и да мислим, и да не мислим!!!..парата у избраниците утива!....това дето изживях до сега...друго по различно не видях!.....аре некой кандидат избраник да ме обори и печели моя глас:)

mim
27-11-2008, 17:19
тъпото е, че много хора очакваха да работят за тия пари по проектите и да хранят семейства, а вече се оглеждат безпомощно
на ония там нашите хич не им пука, въпреки че ако имаха малко акъл в кратуните си, щяха да крадат повече, но по малко и да са щастливи всички

сигурно ще сме и друг прецедент - първите изхвърлени от евросъюза

code
27-11-2008, 17:48
тъпото е, че много хора очакваха да работят за тия пари по проектите и да хранят семейства, а вече се оглеждат безпомощно
на ония там нашите хич не им пука, въпреки че ако имаха малко акъл в кратуните си, щяха да крадат повече, но по малко и да са щастливи всички

сигурно ще сме и друг прецедент - първите изхвърлени от евросъюза
Така е, а някои бяха отворили големите усти в очакване, а от Европа им подадоха един голям ... :sick:

Stoyan Georgiev
27-11-2008, 18:06
една малка закачка, написана от мой близък човек, по повод отрязаните пари, а картинката е от мен


Преброяването на дивите зайци приключи и те се прибраха в хралупите си премръзнали.
Някои се опитаха да преминат магистралата, но бяха прегазени от червената кола, а останалите се зарадваха за спрените ЕУ пари за пътна инфраструктура, защото така им оставаше по-малко разстояние, за заобикаляне.
Червената кола иначе нямаше проблеми - защото предвидливо се беше застраховала, а затрахователят беше аверче и мина доста бързо. Космите на помления заек, лепнати по гумите и бронята на возилото напомняха белите лентички на сакото на дядо мраз. Само сервизните работници видяха истината.
Детелината към Созопол разцъфна.http://clubalfaromeo.com/forum/attachment.php?attachmentid=5560&stc=1&d=1227801956

mohi
28-11-2008, 08:46
Аз нещо не мога да схвана. Тея нашите или го правят нарочно и целенасочено да не получим и цент от тия пари или са толко тъпи да си мислят, че ЕС ще им ги преведе направо по лични сметки :screwy:

Не ми се вярва да са толко слабоумни, остава да се разбере с каква цел го правят. Сигурно и за това върнаха винетките м@ам@ им :jason2:.

ето и една петиция, не че вярвам да направин нещо, ама пук и нищо не коства.

http://www.bgpetition.com/bez_pensii_za_deputatite/index.html

pa4ito
28-11-2008, 15:19
тия пари май наистина нямаше да ги видим, така по-добре че не ги дадоха :screwy:
а видяхте ли как веднага започнаха да се появяват разни "суперголеми" медийни новини - Коритаров го уволниха показно за изнудване и се скара с Кеворкян; последния, Гарелов, Алгафари и още една купчина уличени че са от ДС, т.е. старата тема н анов глас. Когато нещо стане и трябва да се покрие се заговаря за досиетата.
В същото време СерГей-чо отменя пресконференция в Берлин, на която трябва да говори точно за спрените пари. А да... и президентът "отбелязал" медийно участие, пак за парите нещо.
Изобщо с две думи - Акция Омъгляване :)
http://aig-humanus.blogspot.com/2008/11/blog-post_27.html

Alfa User
28-11-2008, 22:03
And this is just the beginning ...

ФЕРАРИСТ
30-11-2008, 18:18
Мисля че ви е ясно че членството ни в ЕС включва някакви пари който ние членски внасяме в бюджета на съюза, и сега излиза че членството ни даже ни излиза скъпо, вместо уж мечтаната далавера от евросъюза.....

Grim
30-11-2008, 20:43
още преди много време хората от други държави не искаха евросъюз защото ще се обезцени валутата им и ще обеднеят.... сега това и при нас, само че там поне политиците им не крадяха така здраво (или поне така очевадно) ... наистина,нас какво ли ни чака...