PDA

View Full Version : Колеги искам съвет за аларма



bankeraclub
26-11-2008, 23:32
Колеги , моля помогнете , алармата на колата ми се развали и сега ми се налага да си купувам нова. Моля ако някой скоро е предприемал това упражнение и знае , нещо повече за алармите , моля да сподели. Какво трябва да търся в една ларма? И от къде мога да си взема читава ? Мерси много предварително за отделеното внимание.:calc:

dimo
27-11-2008, 00:21
Колеги , моля помогнете , алармата на колата ми се развали и сега ми се налага да си купувам нова. Моля ако някой скоро е предприемал това упражнение и знае , нещо повече за алармите , моля да сподели. Какво трябва да търся в една ларма? И от къде мога да си взема читава ? Мерси много предварително за отделеното внимание.:calc:
всичко от което се нуждаеШ е оторизиран сервиз там ще ти направят различни предложения както и гаранционно и извън гаранционно обслужване.

corvette
27-11-2008, 09:49
обади се на 089 ... -Павел.ще останеш доволен.

кой е тоз павел?
какъв е?

търтей
27-11-2008, 11:14
а защо се налага да слагаш аларма?
освен да мое да пищи и да ти буди съседите ?

fred
27-11-2008, 11:19
Застрахователя май го изисква

Pepo
27-11-2008, 11:28
Застрахователя май го изисква
..май?

търтей
27-11-2008, 11:32
Застрахователя май го изисква

всъщност не всички

ПП освен това личното ми мнение е че алармите трябва да се забранят със закон
ебаси писна ми някой да ме буди с кви ли не какафонии

oem
27-11-2008, 12:43
всъщност не всички

ПП освен това личното ми мнение е че алармите трябва да се забранят със закон
ебаси писна ми някой да ме буди с кви ли не какафонии

Ооохххх и аз имам един комшия с един опел. Алармата му вечно пищи мамка му. Кога ли ще мина с един електрошок по купето... :(

Между другото аз съм с аларма на MILLENIUM. Български са и имат всички екстри на по скъпите вносни. Алармата с монтажа ми беше 100 лв. Има канали за управление на стъкла, за отваряне на багажника от дистанционото, за пейджър, всички модерни датчици и въобще си има всичко.

bankeraclub
28-11-2008, 18:54
Мерси за инфото,
1) алармата я изискват застрахователите , инача не искат да направят каското , а всички знаем че в Сф без каско не си е работа да караш :) секи зад волана , кои може и кой не и по добре поне някой да те спонсорора за ремонтите :-P
2) вече на няколко пъти , завистливи кошии ми драскат колата и хич не ми се заминава с тях да се разправям:jason2: