PDA

View Full Version : Относно крика в багажника



MONI
25-11-2005, 15:46
Абе сега се сещам, че в онази неприятна сутрин когато ми се наложи да ползвам крика се оказа, че го има ама я няма ръчка ли щанга ли както там се казва ....та питането ми е евентуално как изглежда тя, къде трябва да седи по принцип и има ли заместител щото предполагам няма къде да си намеря втора употреба???? Благодаря предварително.

valjo
25-11-2005, 15:49
Абе сега се сещам, че в онази неприятна сутрин когато ми се наложи да ползвам крика се оказа, че го има ама я няма ръчка ли щанга ли както там се казва ....та питането ми е евентуално как изглежда тя, къде трябва да седи по принцип и има ли заместител щото предполагам няма къде да си намеря втора употреба???? Благодаря предварително.

на тия нашите няма такова чудо. ползва се ключа за гуми, главата на крика е точно за 17ка-та....
и въртиш с нея ;)

Lucky
25-11-2005, 15:50
Значи колега наште използват ключа за гуми.
Е естествено ако е същия но аз нямам причина да мисля че моя не е
оргинален а има и една врътка за ръце ма тя за сваляне :wink:

Ей че бърза мисъл бе :lol:

MONI
25-11-2005, 15:52
Абе сега се сещам, че в онази неприятна сутрин когато ми се наложи да ползвам крика се оказа, че го има ама я няма ръчка ли щанга ли както там се казва ....та питането ми е евентуално как изглежда тя, къде трябва да седи по принцип и има ли заместител щото предполагам няма къде да си намеря втора употреба???? Благодаря предварително.

на тия нашите няма такова чудо. ползва се ключа за гуми, главата на крика е точно за 17ка-та....
и въртиш с нея ;)

Абе тия ,спагетите' са големи образи......и на мен ми беше чудно ем да са ми оставили крика па да са взели другата джаджа, а то къде бил ключа от палатката......... :lol:

valjo
25-11-2005, 15:54
Ей че бърза мисъл бе :lol:

3 минути от въпроса до навременен и компетентен отговор даже от 2ма:)))
е тва сме раздела за 145ците ;)))))
фаст фуриос и секаф кеф;)

Stello
25-11-2005, 16:28
Само искам да кажа,че крика на Алфата е мноо глупаво измислен.защото с ключът за гуми има да си въртиш половин час докато се дигне колата.На реното примерно ключа беше като манивела и ставаше за нула време.

Lucky
25-11-2005, 16:35
Само искам да кажа,че крика на Алфата е мноо глупаво измислен.защото с ключът за гуми има да си въртиш половин час докато се дигне колата.На реното примерно ключа беше като манивела и ставаше за нула време.

Да ама на старата ми кола беше от ренде и от въртене манивелата стана на осмица :twisted:

bass
25-11-2005, 16:41
Ааааа тва с ключа за гуми и крика верно е върло досадно! Мисля да си купя тресчотка неква за тая цел, че иначе 1000 пъти вади-сложи-върти...

търтей
25-11-2005, 16:52
Ааааа тва с ключа за гуми и крика верно е върло досадно! Мисля да си купя тресчотка неква за тая цел, че иначе 1000 пъти вади-сложи-върти...

ми то на меин си е фабрично с тресчотка :lol:

Stello
25-11-2005, 16:53
Абе и с тресчотка е бавно и неприятно .Аз се чудя немога ли да си пригодя по някакъв начин на реното крика.

търтей
25-11-2005, 17:03
Абе и с тресчотка е бавно и неприятно .Аз се чудя немога ли да си пригодя по някакъв начин на реното крика.
най добре се сложи хидравличен крик в багажника ...
аре бе от колко години карам кола и съм сменял гума един път - та може и леееко по бавно да стане

Kostadin
25-11-2005, 17:03
1.криковете на алфата са добри
2.с тричотка въобще не е бавно и досадно даже си е много хитро измислено
и 3.манете тия крикове ми фанете помогнете на градския с турбото......

офф: аре бе бат Вальо ко стана бе 3 минути 2 правилни отговора отбор 145 относно тема свързана с крик, 101 минути и нито един правилен отговор въобще даже никакъв отговор за тема турболентност на 145 1и9ТДи
аре бе сектор 145 нещо не ви виждам :Tease:

bass
25-11-2005, 17:12
ми то на меин си е фабрично с тресчотка :lol:
Ами тогава аз кво друго да кажа, освен "Джийвс, измамили са ме!" :D
Иначе самият крик наистина е добър, даже за спорта пробвах да вдигна колата наръка с шайбата за сваляне - става...

Max
25-11-2005, 17:53
аре бе от колко години карам кола и съм сменял гума един път - та може и леееко по бавно да стане

Аз обаче държа рекорда по пукане и смяна на гуми, за един месец 9 бройки! Така че крика задължително трябва да е удобен за употреба.

Bobo
25-11-2005, 22:20
Абе и с тресчотка е бавно и неприятно .Аз се чудя немога ли да си пригодя по някакъв начин на реното крика.

Има жаба в практикер за 65лв само купуваш и воала с три натискания колата е горе :wink: На кой не му аресва крика на наще да се пробва с такъв от Ауди А8 :wink:

valjo
25-11-2005, 22:44
3.манете тия крикове ми фанете помогнете на градския с турбото......

офф: аре бе бат Вальо ко стана бе 3 минути 2 правилни отговора отбор 145 относно тема свързана с крик, 101 минути и нито един правилен отговор въобще даже никакъв отговор за тема турболентност на 145 1и9ТДи
аре бе сектор 145 нещо не ви виждам :Tease:
седи бе бате, човек немое се отлепи за некой час да апне да пине некоя ракия .... :)))

а отбора на Типо ТДизелите..... ненам там

Dexer
26-11-2005, 19:59
Абе и с тресчотка е бавно и неприятно .Аз се чудя немога ли да си пригодя по някакъв начин на реното крика.

Има жаба в практикер за 65лв само купуваш и воала с три натискания колата е горе :wink: На кой не му аресва крика на наще да се пробва с такъв от Ауди А8 :wink:


Крокодил искаш да кажеш, аз вече се обзаведох с един, щото криковете на колите за мен стават само за извънредно аварийна ситуация далеч от вкъщи.
А най гадното нещо за мен на моя крик е тва, че за да си го извадя от багажника трябва да си сваля касата на земята :x

gigi
26-11-2005, 20:56
Крика на алфата си е добър той е само ако спукаш гума което е рядкост а не за всекидневно ползване. Тези с манивелата са изключително зле на ланчата е такъв и е ужас. А 155 преди фейсливта са с крикове с тресчотка а тия след фейсливта са с обикновен ключ :wink:
И Бобо е прав взимаш крокодил в гаража и като ти трбва за ремонт нещо вдигаш с него. :wink: