PDA

View Full Version : Да пожелаем скорошно оздравяване на Acko 88



MUROMAN
10-12-2008, 09:53
Да пожелаем скорошно оздравяване на Acko 88 :prescription:

С няколко думи сатва въпрос за "Киро Бързата Алфа",който си лежи спокойно в Пирогов.:stretcher:
По негови думи леко бил смазал колата и двигателя му бил на 40 метра.Та и тази бърза Алфа остана в историята на Софииския рейсърси живот и спорт.Произшествието дори е било отразено в понеделнишкия брой на Нощен Труд.
Иначе на колегата почти нищо му няма и утре ще го изписват. Нека му пожелаем бързо възстановяване.
:doctor:
Та призива ми е да внимавамве малко повече със скороста и със рейсърските изпълнения.:busted_cop::busted_cop::busted_cop:

fnt
10-12-2008, 10:05
Добре че не е пострадал сериозно :prescription:

Furious 155
10-12-2008, 10:08
Добре че не е пострадал сериозно :prescription:

да това добре и добре че няма и други пострадали!!!
Скорошно възстановяване и полекичка с педала на газта!:bangin:

Alexanderbb
10-12-2008, 10:12
ей хора спрете се бе. празници идват по-добре всички около масата живи и здрави, вместо ..... а и 10 -15 минути по-късно пристигане или движение с 20 км по-ниска скорост няма да навредят на никой

156
10-12-2008, 10:43
ей хора спрете се бе. празници идват по-добре всички около масата живи и здрави, вместо ..... а и 10 -15 минути по-късно пристигане или движение с 20 км по-ниска скорост няма да навредят на никой

:thumbup:
Скорошно оздравяване и умната занапред :)

didiod
10-12-2008, 10:51
айде Acko 88 бързо да оздравяваш:prescription:

Stoyan Georgiev
10-12-2008, 11:20
Ей Киро, какво направи бе батко, айде скорошно възстановяване!

PEPI-2ALFA
10-12-2008, 11:45
:thumbup:
Скорошно оздравяване и умната занапред :)
:thumbup:

fred
10-12-2008, 11:49
Ами да се оправя бързо, ама и едно наум да има:razz:

alfa_145_boxer
10-12-2008, 11:50
Кире пожелавам ти братле по-скорошно оздравяване!!!!

koolio
10-12-2008, 11:53
Скорошно оздравяване, колега! Раните ще минат, поуката ще остане!

morfius
10-12-2008, 14:36
Скорошно възстановяване и надявам се повече разум следващия път, инак никой не е застрахован.

Mirela
10-12-2008, 14:40
бързо възтановяване

ivo_red
10-12-2008, 15:16
Дам, треа се фнимава, че вече има секви по пътищата и дори ти да си караш спокойно, могат да те утрепят...Ацко да се оправя бързо и да му дойде акъла у главата, макар че тва трудно става при заболели от алфа вируса...:prescription:

Ранобудниче
10-12-2008, 17:14
скоростно да се вдига на крака!
(за да го набием дружно :tooth: ... шегувам се)

от сърце му желая много бързо да забрави как изглежда Пирогов отвътре и повече да не му налага да си го припомня.

cvetelin
10-12-2008, 17:22
Да пожелаем скорошно оздравяване на Acko 88 :prescription:

С няколко думи сатва въпрос за "Киро Бързата Алфа",който си лежи спокойно в Пирогов.:stretcher:
По негови думи леко бил смазал колата и двигателя му бил на 40 метра.Та и тази бърза Алфа остана в историята на Софииския рейсърси живот и спорт.Произшествието дори е било отразено в понеделнишкия брой на Нощен Труд.
Иначе на колегата почти нищо му няма и утре ще го изписват. Нека му пожелаем бързо възстановяване.
:doctor:
Та призива ми е да внимавамве малко повече със скороста и със рейсърските изпълнения.:busted_cop::busted_cop::busted_cop:

коя алфа е разпилял бързия тс с уникална броня ...
или 2.0-та литра турбо ?

ай бързо оздравяване :prescription:

MUROMAN
10-12-2008, 18:08
Така да допълня малко темата с развитието от днес .Аз и Васко Петров ходихме на свиждане на К.П /рейсър/ и установихме ,че е понатъртен и охлузен,но е добре и ще се оправи.:prescription:
Ще кача няколко снимки които ще оставя без мой коментар.Колегата е станал медиина звезда и вестник Нощен Труд подобаващо са решили да му отделят има няма половин страница/естествено последната/.:bangin:

Kris
10-12-2008, 18:16
Добре дошъл в клуба на тоталките Ацко:drunk:Важното е, че няма жерти .. сега малко ше те е яд за колата и после щи мине, тъй че гооооре главата:biggrin1:

proper
10-12-2008, 18:25
Лелее малееее....

Добре, че няма жертви..

Дано скоро е добре и да внимава повече!

tokata_pz_flex
10-12-2008, 18:41
Ще си купи други ламарини ... добре , че не е пострадал сериозно .

VAN
10-12-2008, 18:50
Ацко какви ги вършиш бре момче :D от сега нататък само с умната
и да оздравяваш бързо

trouble
10-12-2008, 18:57
Кире, кво направи бе бате..лелееее. Майната им на ламарините, важното е, че всичко е добре пойрай теб. Скорошно оздравяване ти желая...

lulin racing
10-12-2008, 19:13
Мамка му :cussing: Кире бързо оздравяване брат :drunk:

georgyg
10-12-2008, 19:52
Дано бързо да се оправи колегата.

А аз това което е направил ТРЯБВА ДА МУ ВЗЕМАТ КНИЖКАТА И ДА МУ ТРЪСНАТ ОГРОМНА ГЛОБА И ПОПРАВИТЕЛЕН ТРУД.

Само така ще оцени безотговорността си.

Ранобудниче
10-12-2008, 19:54
убедена съм, че вече е осъзнал какво се е случило.
няма по-голямо наказание от собствените ни мисли.

cvetelin
10-12-2008, 20:23
пил ли е бил?

Mapтo
10-12-2008, 20:41
пил ли е бил?

Абе Пил - непил, станало е...!
И закоравялите трезвеници също биват жертви на проишествия...
Все пак живи са! и Да оздравяват скоро! Ама следващият път зад волана - Със Едно огромно НАУМ!:idea2:

diapper
10-12-2008, 21:05
айде Acko 88 бързо да оздравяваш:prescription:

И по-полека с Алфето :) ,не и бери грижа това са само ламарини важното е че си жив и здрав :)

J_I_V_K_O
10-12-2008, 21:22
батенце ти за мене немаш мозък за 5 стотинки :bangin: А я си представете ваш роднина озовал се пед колата?!? ПАЗИ БОЖЕ никому да не се случва. Скорошно оздравяване :smackbum:

MUROMAN
10-12-2008, 21:32
Че няма мозък съм съгласен,но роднините ни не се разхождат там из 4 часа сутринта:pp:.

Bonev
10-12-2008, 22:40
Ле-ле-е-е-е Кире-е-е! Ко напраи бе брат?! Дано се оправиш по-скоро!!!

Gogata
10-12-2008, 23:09
Ужас!Да се въстановяваш бързо,Кире!Важното е,че си жив,на другото майната му!

Ma7e4k0
10-12-2008, 23:47
Каде е станала катастрофата?

tokata_pz_flex
10-12-2008, 23:51
На Чавдар .

Ma7e4k0
10-12-2008, 23:58
а в какво се е ударил??

tokata_pz_flex
10-12-2008, 23:59
Знае ли човек . Като оздравее , предполагам ще сподели .

Ma7e4k0
11-12-2008, 00:08
айде да се оправя възможно най-бързо :prescription:

pacho_kardana
11-12-2008, 15:19
Колкото се може по-скорошно оздравяване... :prescription:

Васил Петров
11-12-2008, 16:36
кирето си е у тех вече и се възтановява бързо :prescription:


а в какво се е ударил??

мантинела и стълб.

Abarth
11-12-2008, 19:16
Много лошо.... :(

odisey
11-12-2008, 19:18
Дано бързо да се оправи колегата.

А аз това което е направил ТРЯБВА ДА МУ ВЗЕМАТ КНИЖКАТА И ДА МУ ТРЪСНАТ ОГРОМНА ГЛОБА И ПОПРАВИТЕЛЕН ТРУД.

Само така ще оцени безотговорността си.

Е че той е от 1 година без книжка заради алкохол кво да му земат

Stoyan Georgiev
11-12-2008, 19:19
Е че той е от 1 година без книжка заради алкохол кво да му земат

хем смях хем не е за смях.... :bangin:

VFTI
11-12-2008, 19:26
АЙде Acko да се оправяш... И после още по бързо 1.6 да си вземеш:razz: И МНОГО по внимателно...

Иначе в това време на всеки може да се случи...Просто сутрин късно, някой скъсан тръбопровод иииииии лед на пътя... Наистина такива са ни условията в нашата държава и доста внимателно трябва да караме... Пък и тия самолети докато ги настъпиш 1ва 2ра и вече си в беля...

koolio
11-12-2008, 20:44
Е че той е от 1 година без книжка заради алкохол кво да му земат
Ми затвор тогава бе! Аман от такива тарикати! Дреме ми, че е от форума!

MUROMAN
11-12-2008, 21:23
Ми затвор тогава бе! Аман от такива тарикати! Дреме ми, че е от форума!

стига бре няма да има с кого да си пиеме.:drunk:

koolio
11-12-2008, 21:24
стига бре няма да има с кого да си пиеме.:drunk:
Ма пийте си бе, ма не карайте после!:bangin:

lulin racing
11-12-2008, 21:43
Ми затвор тогава бе! Аман от такива тарикати! Дреме ми, че е от форума!

Приятел непознаваш човека !!!! Донякъде си прав,но има много неща които ти обягват! Така че нека запазим спокойствие и да се надяваме да излезне от Пирогов без никакви травми ;)

MUROMAN
11-12-2008, 21:49
Той си е излезна вече и е под домашно лечение със мед сестра Б.Ж до него.:hump:Нека се възстановява по-бързо,че работа ни чака .

Stoyan Georgiev
11-12-2008, 21:52
Той си е излезна вече и е под домашно лечение със мед сестра Б.Ж до него.:hump:Нека се възстановява по-бързо,че работа ни чака .

марянски , да го цуниш от мен:gayfight:ахахахахха

и му кажи, че сега парахода вече трябва да захваща - няма къде да ходи :biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:

georgyg
12-12-2008, 08:51
Ми затвор тогава бе! Аман от такива тарикати! Дреме ми, че е от форума!

Ако е вярно, че не е имал и книжка и аз съм за ЗАТВОР!!! Поне 30 Дена да му дойде акъла.


Приятел непознаваш човека !!!! Донякъде си прав,но има много неща които ти обягват! Така че нека запазим спокойствие и да се надяваме да излезне от Пирогов без никакви травми ;)

Какво като не познава човека, ако беше пострадала сестра ти или дъщеря ти, докато се е возела при безотговорния идиот, то тогава друго ще мислиш.
Не ме интересува, че е от форума или че е готин и т.н. Просто е ПЪЛЕН ИДИОТ!!!
Имам книжка от почти 10 години и към 200к км и НИКОГА НЕ СЪМ СЕ КАЧВАЛ НА КОЛАТА ПИЛ. Имал съм удари на коли - тамън 5 и всичките изключително леки, веднъж бях виновен и си платих акта, но ако ме удари някое такова идиотче на 20 години без книжка и т.н ще го съдя до дупка.

MrX
12-12-2008, 09:00
Малко му е затвор! На такива дришльоФци не трябва доживот след подобни изпълнения да има дават книжки! Не ме интересува той как е, момичето добре ли е?

Mirela
12-12-2008, 09:05
Малко му е затвор! На такива дришльоФци не трябва доживот след подобни изпълнения да има дават книжки! Не ме интересува той как е, момичето добре ли е?

Щом по-горе е опеменато, че той се е прибрал в тях и тя му е мед. сестра следва, че тя е по-побре от него

cvetelin
12-12-2008, 09:05
се си мисля... че тря го накажат мъжката.
ако е някой от друг форум ша го кълнете и плюете до 7-мо коляно! ма щом е некв рошав алфист няма проблеми на тях сичко им е позволено. заслужава да си потърка нар-а малко сега да му дойде акъла у рошавата глава!

мое ми налетите ся ... ама бактън от хленчещи и драматизиращи нещата АЛФИСТИ!

koolio
12-12-2008, 09:33
Има ли значение дали го познавам? Не искам да го бият или убиват, а да го накажат така, че да му избият всякакви идеи за каране пиян и без книжка. Защото следващият път може и да няма тоя късмет и да говорим за него в минало време.

marian
12-12-2008, 09:35
Аз сьм за безкомпромисни наказания за шофиране без книжка камо ли пьк и алкохол.

bouncer
12-12-2008, 10:41
добре, де какво виждаме тука:

20 годишен младеж без книжка (щото обичал да пийва и да кара) се размазва в 4 сутринта а в колата гаджето му.
1. като си без книжка чий го дириш в колата?!?
2. като си решил да се убиваш с какво право го правиш когато в колата има друг човек?
3. какво значение има че е карал алфа?!?! ако ще и ферари да е карал - за мене това пишлеме е за затвор!!!
4. всички много се възмущавате като говотрим така за "колегата от форума" ама ако този самоубиец те натресе докато си караш нормално и не дай боже пострадаш ти или някой твой близък кво правиме?!?!

искрено се надявам че след тези изпълнения чнакът няма да помирише книжка мнооого дълго време! и много ми е чудно кви са тези родители дето си пускат децата да карат след акто им е отнета книжката?!?! А да се замислим дали след като колегите знаеха че пишлемето няма книжка от много време е било редно да идва и да кара на Италфеста и т.н. аз лично такъв бих го вкарал в затвора за известно време да му дойде акъла в главата!

cvetelin
12-12-2008, 10:55
искрено се надявам че след тези изпълнения чнакът няма да помирише книжка мнооого дълго време!

нали си чувал... като ти земат книжката ... няма ти земат ръцете :)
ето случея е същия ... пича няма книжка и дава пак газ пил :)

georgyg
12-12-2008, 11:10
добре, де какво виждаме тука:

20 годишен младеж без книжка (щото обичал да пийва и да кара) се размазва в 4 сутринта а в колата гаджето му.
1. като си без книжка чий го дириш в колата?!?
2. като си решил да се убиваш с какво право го правиш когато в колата има друг човек?
3. какво значение има че е карал алфа?!?! ако ще и ферари да е карал - за мене това пишлеме е за затвор!!!
4. всички много се възмущавате като говотрим така за "колегата от форума" ама ако този самоубиец те натресе докато си караш нормално и не дай боже пострадаш ти или някой твой близък кво правиме?!?!

искрено се надявам че след тези изпълнения чнакът няма да помирише книжка мнооого дълго време! и много ми е чудно кви са тези родители дето си пускат децата да карат след акто им е отнета книжката?!?! А да се замислим дали след като колегите знаеха че пишлемето няма книжка от много време е било редно да идва и да кара на Италфеста и т.н. аз лично такъв бих го вкарал в затвора за известно време да му дойде акъла в главата!

@bouncer - мнжго си прав да знаеш.

п.с. Само да добавя, че и е Член на КЛУБА :shutup:

VFTI
12-12-2008, 11:25
За всичко съм съгласен! НО! Изчакайте да се изясни случая как точно е станало ПТП то... Сега вярно, че не е трябвало да кара колата и т.н. , но може да не е той виновен за ПТП то....


Миналата вечер както минавах на зелено на един светофар, един мина на червено и съответно се въртях като пумпал... И карах с 60км, но ако бях се нацелил в някой стълб дали нямаше и моята кола да толкова размазана??? Просто идиоти много по пътищата и както казах може всичко да е станало, може и лед да е имало може всичко....

Просто ми се струва че реагирате прибързано и почвате да го нападате без да се знае напълно случилото се.... Ами ако ми се е откачило колело?...

Иначе както казах...Съгласен че не е трябвало да кара без книжка...НО този път не е бил пиян...За карането в нетрезво наказание вече си е получил наказанието и си е взел полука... Това е...

viki
12-12-2008, 11:32
Иначе както казах...Съгласен че не е трябвало да кара без книжка...НО този път не е бил пиян...За карането в нетрезво наказание вече си е получил наказанието и си е взел полука... Това е...
Венци за това (в червенкото) не си прав :)

bouncer
12-12-2008, 12:17
и каква му е поуката - взеха ми книжката за това че съм карал пил значи сега ще карам трезвен...без книжка...с 200(примерно)...мда...

а за това че е член на клуба - на 21 смятам да повдигна въпроса и да предложа да му бъде отказано членството поне за една година поради грубо погазване на правилника и устава на КАРБ и подронване на авторитета на клуба!

fred
12-12-2008, 12:50
И аз мисля същото

cvetelin
12-12-2008, 13:05
Венци, кво е значението, че НЕ Е БИЛ ПИЛ?
та именно за тва му е отнета книжката.... не би трябвало ИЗОБЩО ДА СЕ КАЧВА В НЕЯ!

защитавайте ги ... после хленчете, че стават ПТП-та по улиците!

VFTI
12-12-2008, 14:42
Венци, кво е значението, че НЕ Е БИЛ ПИЛ?
та именно за тва му е отнета книжката.... не би трябвало ИЗОБЩО ДА СЕ КАЧВА В НЕЯ!

защитавайте ги ... после хленчете, че стават ПТП-та по улиците!



Не защитавам никого...Просто някои ДОБАВЯТ обвинения...Сега че бил пил, после някой ще каже, че направил грабеж, и ще застрелял някоя лелка...А провинението му е че е бил без книжка(изобщо не го омаловажавам) и е това за момента, не е ясно с каква скорост. се е движил и т.н...Не казвам че не трябва да получи наказание, ама едно е да е бил без книжка и друго е да е карал пил, без книжка, и да е направил грабеж...

Обаче всички почнаха да го нападат без дори да са наясно как е станало ПТПто... Аз напред дадох пак пример.... Ами ако аз бях се разамазал? Нищо че не е по моя вина пак ли всички щяха да почнст да обвиняват...

Окей не е трябвало да бъде в колата, но не може да го обвинявате че е карал с 200км и е катострофирал без да знаете дали реално е било така...дали не е било техн. неизправност на колата, дали не го е засякал някой и т.н....Това е кривото и смятам, че не е честно да се сипят тонове лайна без наистина да се разбере какво е станало точно...

marian
12-12-2008, 15:24
Каквото и да е станало никой не ти дава право да караш без книжка.
На него му пожелавам бьрзо вьзстановяване:prescription:

Xman
12-12-2008, 16:14
Умната брат и да оздравяваш

Mury
12-12-2008, 16:17
За всичко съм съгласен! НО! Изчакайте да се изясни случая как точно е станало ПТП то... Сега вярно, че не е трябвало да кара колата и т.н. , но може да не е той виновен за ПТП то....


Миналата вечер както минавах на зелено на един светофар, един мина на червено и съответно се въртях като пумпал... И карах с 60км, но ако бях се нацелил в някой стълб дали нямаше и моята кола да толкова размазана??? Просто идиоти много по пътищата и както казах може всичко да е станало, може и лед да е имало може всичко....

Просто ми се струва че реагирате прибързано и почвате да го нападате без да се знае напълно случилото се.... Ами ако ми се е откачило колело?...

Иначе както казах...Съгласен че не е трябвало да кара без книжка...НО този път не е бил пиян...За карането в нетрезво наказание вече си е получил наказанието и си е взел полука... Това е...

Кво значи,мое да не е виновен бе брат,той е виновен вече само като се е качил да кара без книжка,па камоли пил :bangin: :bangin: :bangin:Мое да е добро момче,ма заслужава яко наказание,па ако требе ако е член на клубо,да бъде отлъчен,аз смятам че такива хора са срам за клуба :stumm: :stumm: :stumm:Може да съм краен ма тва е положението,не го познавам,не ми и трябва,но накзанието си е наказание :mobile:

Mury
12-12-2008, 16:20
И нека не забравяме тази тема,всички писахте там,па са го защитавате Киро :pp: :pp: :pp:

http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=7327

cvetelin
12-12-2008, 16:21
Кво значи,мое да не е виновен бе брат,той е виновен вече само като се е качил да кара без книжка,па камоли пил :bangin: :bangin: :bangin:Мое да е добро момче,ма заслужава яко наказание,па ако требе ако е член на клубо,да бъде отлъчен,аз смятам че такива хора са срам за клуба :stumm: :stumm: :stumm:Може да съм краен ма тва е положението,не го познавам,не ми и трябва,но накзанието си е наказание :mobile:

тукмо тва щех да кажа ма без тва за клуба :D

саммия факт че е в колата е и кара е достатъчен... без значение с колко и как е станало!

Бобби
12-12-2008, 16:23
Аз май няма да се кандатирам и догодина за член на клуба....защото си попйвам:drunk:
Щом не станало най лошото....да му е за обица на момчето и по бързо да се оправя!
По някой път трябва да изтръпнеш, за да си вземеш поука...то от думи не се получава!!!!

търтей
12-12-2008, 16:27
аре па вие сичките сте безгрешни бе
ебахти ...

стегнете се
ясно че е сбъркал
ма дайте да го застреляме ...

мноо моля тия дето не са членове мноо да не се изказват за клуба

а ако изключваме всички които са карали пили в клуба ше остане само стефан
знаем си се нали?

ай по-полекичка

bouncer
12-12-2008, 16:37
Търтей,

много тъпо изказване! аз лично НИКОГА, ама НИКОГА не се качвам в колата пил! и очаквам и другите да постъпват така! всичко останало е свинщина и по законите на страната престъпление. тука не говориме дали е пил или не - говориме че му е взета книжката и той пак сяда да кара щото е повече от закона и той си може. ей в това е проблема! а и този младеж се е съгласим да спазва устава на този клуб а в един момент грубо погазва закона и правилника на КАРБ.

ти ако сядаш в колата си пил е редно да се замислиш, защото си опасен за себе си и околните. всички знаем че хората си мислят че от 2 малки нищо им нема ама това е докато не убеш някой или себе си както нищо ти нема!

търтей
12-12-2008, 16:40
слънце ако четеш внимателно форумо аз съм против дори елементарното превишаване на скоростта
ама тука некои се изкараха по-католици и от папата и некак си не е редно

Mury
12-12-2008, 16:47
слънце ако четеш внимателно форумо аз съм против дори елементарното превишаване на скоростта
ама тука некои се изкараха по-католици и от папата и некак си не е редно

Къв ти е проблема бе барто,а нешо кат ти бръкнат озаде и се обиждаш,ела поживей с мен да видиш дали се качвам да карам пил,дори и на 20 години не съм го правил !!!!!!!!Киро щом е жив и здрав,трябва да си понесе последствията.Я си представи че тва става след години и до някой такъв седи твоята дъщеря,и си отива,кво ше правиш тогава а :bangin: :bangin: :bangin:Ае малко по трезво мислене,колегата беше праав,ако беше потребител на друг форум,щеше да има едни клетви,едно чудо,а тоя шот си е купил Алфа,дай да го защитаваме.честно ти казвам,ако до него беше мойта щерка,лично щях да отида и да му откъсна главата още в Пирогов :cussing: :cussing: :cussing:

bouncer
12-12-2008, 16:50
ами Пчелице,

то веднъж става нали се сещаш....искрено се надявам да почнат да мислят всички безсмъртни, защото ако не дай Боже някой мен ме блъсне и нарани (да не говорим за някой мой близък) пияна свиня КАТ ще й е най-малкия проблем! ако не почнат тези дебили дето редовно си карат пияни да ги бутат по затворите да ги поебът малко мангалите нема да стане по-безопасно да се движиш по улиците.

бахти как се ядосах! а този състезател нашия само да го попитам "Пиле ми ако беше утрепал невинното момиче до тебе?" а? ми ако беше утрепал некой? яом немаш книжка - значи не можеш да караш и точка!!! а и за да ти е двигателя на 40 метра от колата не си карал с 30 км/ч...както и да е. дано да се освести. едно дело и много солидна глоба му пожелавам!!!

търтей
12-12-2008, 16:51
аз проблеми нямам

това чел ли си го някога?


Йоан 8:1-7
1. А Иисус отиде на Елеонската планина.
2. И на заранта пак дойде в храма, и всичкият народ дохождаше при Него. А Той седна и ги поучаваше.
3. Тогава книжниците и фарисеите доведоха при Него една жена, уловена в прелюбодейство, и като я поставиха насред,
4. рекоха Му: Учителю, тая жена биде хваната в самото прелюбодейство;
5. а Моисей ни е заповядал в Закона такива с камъни да убиваме; Ти, прочее, какво казваш?
6. Казваха това, за да Го изкушават, та да имат с какво да Го обвиняват. А Иисус се наведе надолу и пишеше с пръст по земята, без да обръща на тях внимание.
7. А като настояваха да Го запитват, Той се поизправи и им рече: който от вас е без грях, нека пръв хвърли камък върху нея.

търтей
12-12-2008, 16:52
а ачко е виновен и то много
по тази точка никой не спори, най-малкото аз

просто реакцииите на много хора са смешни

Mury
12-12-2008, 16:56
а ачко е виновен и то много
по тази точка никой не спори, най-малкото аз

просто реакцииите на много хора са смешни

С тебе е ясно че немое се спори,аз си казах мнението и тва е:pp::pp::pp:,който не му аресва да не го чете и тва е,все пак имаме свобода на словото нали :biggrin1:

Бобби
12-12-2008, 17:02
Пчелата е много прав....а и какъв цитат извади от библията:priest:....немой го оспорите:yawn:
И аз едно време си мислех, че като дъщеря ми стане на 16г....ще си купя пушка...ама не се оправят така нещата Muro !!!....
Господ да пази децата ни, че някой неща не може да ги предотвратим!!!

Mury
12-12-2008, 18:23
И аз едно време си мислех, че като дъщеря ми стане на 16г....ще си купя пушка...ама не се оправят така нещата Muro !!!....
Господ да пази децата ни, че някой неща не може да ги предотвратим!!!

То тва е ясно бате,ма според мен не бива ама грам да се защитават такива хора,и то на 20 години,демек на 2 петъка шофьор,извинявай ма съм сигурен че когато колата е политнала,той ама въобще си е нямал на представа какво трябва да направи/не че аз знам,ма не карам като луд/,ма иначе дава газ като обезумял нали :cussing: :cussing: :cussing: Пак казвам,може да е приятел на много хора тук,да е жив и здрав,ма да си понесе наказанието :stumm: :stumm: :stumm:

koolio
12-12-2008, 18:33
Дойнов, ясно, че никой тука не е ангел небесен. Обаче, както съм казвал и дръг път, има идиотщини, които минават границата и поводът за темата е точно такъв. Верно няма нужда от изхвърляния и "чупене на глави", но ми се струва, че точно тоз младеж трябва да понесе максималното наказание.
Аз съм карал употребил два пъти. И за двата се срамувам, въпреки че карах с не повече от 40.

Pinky
12-12-2008, 18:38
ма не, ся не мога да чакам всеки малоумник за всяка конкретна ситуация да му идва акъла чак като стане гафа

кво, сега му остава на тоя да кара в насрещното, докато не блъсне някого ли? щом не може да бъде спрян с отнемане на книжка, остава още един метод за ограничаване.

Отнемането на книжка за дълъг период е сериозно нещо и се прави при сериозни нарушения, не е майтап работа.

MUROMAN
12-12-2008, 20:00
Така,аз пуснах въпросната тема с ясната цел НЕ ДА ОБСЪЖДАМЕ и НАПАДАМЕ Киро ,а да му Пожелаем Бързо да се Оправи и Оздравее.:stretcher:
Аз също не одобрявам неговата постъпка ,НО СЕ РАДВАМ,че с Б.Ж са живи и ще се оправят/на нея нищо и няма/.С повечето хора от тук пищещите по тази тема сме си пили бирички и после кой от къде е ,така ,че няма да коментирам някои изказвания.Аз лично когато съм пиян карам мн Гадно,бързо,глупаво и безотговорно ,затова не карам пил.
Мисля,че ако слушаме търтея далече ще стигнем и,че неговите мнения са най точни по темата.
Това дали ще го съдят или не си е работа на Кат и държавата.Дали си е взел поука си е лично негова работа. А това ,че е член на клуба и го срами също няма да коментирам/можеше да е член и на клуба на пенсионера/ и те ли щяха да се срамуват сего от него и да го отхвърлят. :no:

Моля темата ми да бъде закрита,че няма достатъчно място вече в лайнарката.:sick1:

koolio
12-12-2008, 21:44
Марияне, всичко, което съм писал, е за доброто на пострадалия.

Abarth
12-12-2008, 22:16
Ей всички сме правили грешки и ще продължаваме да правим докато сме живи,от някои се поучаваме от други не,много жестоко го съдите и е смешно,търтея много точно го е казал с примера за Иисус евала ;)

lulin racing
12-12-2008, 22:26
Само да ПОДЧЕРТАЯ че ПТП-то не е станало по вина на Киро !!!! Бил е засечен от друг автомобил и НЕ Е бил пиян ! Много бързи изводи се направиха тук за съжаление! Добре е че нашите хора са ОК ;)

cvetelin
12-12-2008, 22:34
Само да ПОДЧЕРТАЯ че ПТП-то не е станало по вина на Киро !!!! Бил е засечен от друг автомобил и НЕ Е бил пиян ! Много бързи изводи се направиха тук за съжаление! Добре е че нашите хора са ОК ;)

без да се сърдиш ...
до ся не съм чул някой да каже ... "ебати аз съм виновен"
се някой някъде засякъл:spiteful:

Abarth
12-12-2008, 22:43
без да се сърдиш ...
до ся не съм чул някой да каже ... "ебати аз съм виновен"
се някой някъде засякъл:spiteful:

Ама и да е виновен кво дай да умира у кофите...ако кажеш че ти не си правил грешки никога си връщам думите назад и се извинявам публично на всички...

Kris
12-12-2008, 22:44
без да се сърдиш ...
до ся не съм чул някой да каже ... "ебати аз съм виновен"
се някой някъде засякъл:spiteful:

Е предполагам не си бил там за да си толкова сигурен, или греша ? Цялата работа е, че е карал бързо и някой не му е преценил скоростта в следствие на което му излиза на пътя. Инстинкта за самосъхранение веднага те кара да избегнеш прекия удър и от там вече колата е в божийте ръце:priest:Кофти съвпадение ... всички караме като изтървани на моменти, въпроса е съдбата ше те бодне ли в гъза точно в този момент. Много тежки думи по адрес на момчето ...

lulin racing
12-12-2008, 22:53
Доколкото разбрах колата която го е засекла......... това е станало при изпреварване от страна на другия автомобил! За скороста НЕЗНАМ каква е била !

П.П. Цветелин.... Батка знаеме си го много добре Киро че обича много да дава газ,но приемете че МОЖЕ БИ той няма вина.... Така е понякога късмета не е с тебе и без да си виновен става белята

acko88
12-12-2008, 23:23
Така,най-накрая и аз да драсна нещо в тази тема мисля че даже ще е единственото понеже нямам желание да си пиша с такива компетентни колеги.Няколко думи за мен и приятелката ми,аз съм малко понатъртен с счупена ключица на рамото,счупен нос,разскъсана роговица и многобройни рани,приятелката ми за радост е добре без нищо сериозно само синини от предпазния колан,и двамата се оправяме и благодарим на хората който все пак изразиха някаква загриженост и изказаха добри пожелания!Със точност за съжаление никой неможе да разкаже за случката защото от шока и двамата помним само накъсани моменти,това което мога да ви преразкажа е:помня как съм на университета и слушам чалга (сега и затова ме нахранете) прибирахме се от работата на приятелката ми,след това от В.Левски правя десен завой по Дондуков и продължавам напред намалям почти до 0-лева скоротст докато преминава трамвайните релси и продалжавам да си карам нормално до моста да съм бил с 60-70км качвам се вече на моста и навлизам в един от най-ужасните завой в София тъй като е с обратен вираж и само помня червени стопове нататък нищо!От тук историята я навръзвам от полицай,очевидци и др. на пресечката на Исул кола марка "Пежо" блъска човек "пешеходец" тръгва да бяга и по нагоре се е ударил продалжил и спрял посредата на пътя веднага след ужасния ляв завой с обратен вираж,валеше дъжд температурата беше много ниска а пътя адски хлъзгав,при опита ми да го избегна като завивам надясно и после пак да вкарам колата в пътя като завивам на ляво колата е станала неуправляема забърсал сам си задницата в мантинелата/оградата и от там е последвал челен удар в стълб,новите автомоибили имат система заради която при челен удар двигателя невлиза вътре в купето а изхвърча на някаде,сега неми казвайте че 70км неса достатъчни да смачката така колата защотот ще ви извадя клипчета на краш-тестове в който с 50км челен удар колата се смачква до задните седалки.Небях пиян,за това че нямах книжка съм виновен признавам си го бях наказан за 5 месеца и принципно наказанието ми изтичаше след 22 дни.Така темата пусната от Мариян найстина май е била за да подкрепите мен и приятелката ми и много благодаря на тези който го направиха,в такива моменти човек би се зарадвал на всякакъв вид подкрепа!За наказанието ще си го издърпя кво се пенявите толкова неразбрах да неби да ви карам вие да ми плащате глобата или нещо такова А?Много груби изказвания имаше чесно да си кажа несъм разочарован просто знам че българщината е такава плюеща и избираща лесната страна..На всички ви пожелавам много здраве и дано никога неви се случва нещо такова найстина е ужасно,аз съм щаслив че приятелката ми е добре,ако клуба го е срам от мен нека ми откаже членството щом такъв е устава!Пак благодаря на хората които ме подкрепиха а на тези с лютите езици мога само да ви кажа е*ете си п*тката ле*ина!!!

VFTI
12-12-2008, 23:52
? Нищо че не е по моя вина пак ли всички щяха да почнст да обвиняват...

...дали не е било техн. неизправност на колата, дали не го е засякал някой и т.н....Това е кривото и смятам, че не е честно да се сипят тонове лайна без наистина да се разбере какво е станало точно...


Айде сега... И мен това ме възмути...Как може така да нападате като незнаете обстоятелствата.... И то типично по български с голяма доза обвинения изключително остро и неприятно... Представям си аз да се бях ударил и да не съм бил виновен и понеже всички са АНГЕЛИ в този тежък за мен момент някой вместо да ми укаже подкрепа да ме плюе! Замислете се и вие!

Stefo
12-12-2008, 23:57
Кофти случка.
Бързо възстановяване ти пожелавам.
Доста глупости се изписаха тук. Понякога човек просто няма късмет на пътя, а при челен удар в стълб всяка скорост е висока, гадна работа.

J_I_V_K_O
13-12-2008, 00:21
Най- важното е че всичко е минало и няма сериозно пострадали, :prescription: упреци винаги ще понасяш неизбежно е! Сега е ред на въстановяването, дано да е скоро :doctor:

Ламарини колкото щеш...

koolio
13-12-2008, 00:24
Ако не си спомняте, "плюенето" започна заради това, че Кирил е карал без книжка.

Ma7e4k0
13-12-2008, 00:30
хем си виновен (че си карал с отнета книжка) хем не си виновен за удара ....... кофти работа..

Mirela
13-12-2008, 00:36
така според мен изчетох всички коментари май в тая тема и не разбирам за кво всички се правят на света вода ненапита като един два раздела по надолу има тема кой с кво се е гонил и там всеки се хвали ама никой нищо не казва мисля...е Киро ще си понесе последсвията за катастрофата за това, че е карал без книжка и така нататък не е нужно и ние тука да натякваме това...

Kuku
13-12-2008, 01:13
А точно пък тия теми за гонките треа изобщо да се забранят в правилата на форума :idea:


П.П.
Важното, че адаша е жив и здрав!!!

Васил Петров
13-12-2008, 01:30
дано да несе случва на никого а че половината форум (както е думата) си изля лаината е друга тема :stumm: важното че К.П. и Б.Ж. са добре.Случва се може би секи "15-20" да има една тотал щета ама се са разбирачи че трябвало да се кара по закон.през времето което сам имал наблюдение на пътната обстановка 10% карат по правилник всичко друго (и аз) кои как си знае така че повечето изказвания си бяха колкото да се направат на примерни водачи зад волана (да не кажа рацери :new_Eyecrazy:)

Stoyan Georgiev
13-12-2008, 01:58
бачо киро аре като си в състояние звънти и да пийнем БЕЗ ДА КАРАМЕ, ти черпиш

pablo_pz
13-12-2008, 02:32
Съжалявям за случилото се с колегата ни!Желая бързо възстановяване и се радвам че няма жертви и тежки наранявания!Не познавам лично човека но колата я видях на феста!Искам да вметна и аз няколко думи по повод тежките изказвания на други съфорумци.Та и аз в момиента съм лишен от правоуправление на МПС заради управление под влияние на алкохол,също като Аско88 с наказание от 5 месеца и ме е шубе да барна волана,защото "управлението" на МПС-то ми беше от паркинг до паркинг на радстояние от 20-30 метра и "пил" 2 бири на празен стомах,направих си изводите и съм сигурен че няма и в гаража да я вкарвам пил.Грешката която е допуснал е че управлява без необходимия документ за това,а случилото се е съдба.Яките глоби и затворите дето се разхвърляха по нагоре в темата са за рецидивистите,а на тея дето имат по 200хил км стаж и щели да убиват ако дъщерите им са на дяснятя седалка,мога да им кажа само-засрамете се.Нито сте власт,нито сте съд нито нищо,човека ще си понесе последствията и без вашите дълбоки прозрения,ами си помислете как и вие сте настъпвали педала по светофарите посред бял ден и сте се кефели,с колегата КИКИ съм съгласен че гонките по пътищата отворени за обществено ползване нямат място като тема в форума.Да си припоним основния замисъл на форума-от любов към Марката.Да споделя и друго,вчера щях да стана очевидец на смъртта на едно детенце най-много да беше 2-и клас,ситуацията е следната,училище "Никола Фурнаджиев" Пазарджик,закусвалнята до него,голямо междучасие,пълно с деца и много коли паркирани от страната по която се движехме със служебната кола с колегата ми и един лайнар с Jeep Grand Cherokee видя че колегата му дава път и нащо момче се ускори се едно е на аутобана и в момента на изравняването с бронята на нашата кола детето притичва пред нас и се озовава почти под гумите на джипа,както пушех цигара занемях,защото идиота изобщо не видя какво става,нали е отвисоко,все едно Божията ръка дръпна детенцето и го спря а гумата на онзи мина на боя от малчугана,когато се обърна детето го познах-съседче ,живеем в един блок,от случката до края на деня не бях човек,не знаех как съм,странни мисли ми минаваха в главата,а всички добре знаем има ли училище се кара със скорост която позволява до спреш за максимално кратко разстояние.Така че с книжка или без,важен е манталитета и възпитанието на човека и шофьора,те формират поведението не само на пътя,а и в обществото.Така че,нека не демонстрираме негативните емоции от напрегнатото ни ежедневие на пътя,нека да бъдем малко по-добри и търпеливи седнали зад волана и не забравяме,че управлявайки автомобил носим отговорност и за другите участници в движението,както и за хората возещи се с нас!

Ma7e4k0
13-12-2008, 02:39
Съжалявям за случилото се с колегата ни!Желая бързо възстановяване и се радвам че няма жертви и тежки наранявания!Не познавам лично човека но колата я видях на феста!Искам да вметна и аз няколко думи по повод тежките изказвания на други съфорумци.Та и аз в момиента съм лишен от правоуправление на МПС заради управление под влияние на алкохол,също като Аско88 с наказание от 5 месеца и ме е шубе да барна волана,защото "управлението" на МПС-то ми беше от паркинг до паркинг на радстояние от 20-30 метра и "пил" 2 бири на празен стомах,направих си изводите и съм сигурен че няма и в гаража да я вкарвам пил.Грешката която е допуснал е че управлява без необходимия документ за това,а случилото се е съдба.Яките глоби и затворите дето се разхвърляха по нагоре в темата са за рецидивистите,а на тея дето имат по 200хил км стаж и щели да убиват ако дъщерите им са на дяснятя седалка,мога да им кажа само-засрамете се.Нито сте власт,нито сте съд нито нищо,човека ще си понесе последствията и без вашите дълбоки прозрения,ами си помислете как и вие сте настъпвали педала по светофарите посред бял ден и сте се кефели,с колегата КИКИ съм съгласен че гонките по пътищата отворени за обществено ползване нямат място като тема в форума.Да си припоним основния замисъл на форума-от любов към Марката.Да споделя и друго,вчера щях да стана очевидец на смъртта на едно детенце най-много да беше 2-и клас,ситуацията е следната,училище "Никола Фурнаджиев" Пазарджик,закусвалнята до него,голямо междучасие,пълно с деца и много коли паркирани от страната по която се движехме със служебната кола с колегата ми и един лайнар с Jeep Grand Cherokee видя че колегата му дава път и нащо момче се ускори се едно е на аутобана и в момента на изравняването с бронята на нашата кола детето притичва пред нас и се озовава почти под гумите на джипа,както пушех цигара занемях,защото идиота изобщо не видя какво става,нали е отвисоко,все едно Божията ръка дръпна детенцето и го спря а гумата на онзи мина на боя от малчугана,когато се обърна детето го познах-съседче ,живеем в един блок,от случката до края на деня не бях човек,не знаех как съм,странни мисли ми минаваха в главата,а всички добре знаем има ли училище се кара със скорост която позволява до спреш за максимално кратко разстояние.Така че с книжка или без,важен е манталитета и възпитанието на човека и шофьора,те формират поведението не само на пътя,а и в обществото.Така че,нека не демонстрираме негативните емоции от напрегнатото ни ежедневие на пътя,нека да бъдем малко по-добри и търпеливи седнали зад волана и не забравяме,че управлявайки автомобил носим отговорност и за другите участници в движението,както и за хората возещи се с нас!

Много добре казано...вземете и теглете накрая един катинар на тая тема ... :drunk:

georgyg
13-12-2008, 09:57
Изчаках да видя отговора на Acko 88 и си мисля, че темата наистина вече е за заключване, защото няма нужда от повече глупоси.
@ pablo_pz прав си е не си прав, но това е за друга тема.
Само ще допълня, че за времето, в което работех в МВР (с всичките си правомощития, които смятате че съм имал) НИКОГА НЕ СЪМ СЕ КАЧВАЛ НА КОЛАТА ПИЛ ДОРИ ДА СИ Я ВКАРАМ В ГАРАЖА ОТ ПРЕД ВКЪЩИ И ТОВА Е ПРИНЦИПНО РЕШЕНИЕ, КОЕТО СЪМ ВЗЕЛ.
А и да добавя, че като дете ме е блъскала кола (москвич със ремарке) зимата и тогава се отървах с лежане 2-3 дена в къщи и без никакви последици. След доста години, на клетвата в казармата на мой добър приятел се оказа, че това е баща му. Това се казва съдба.

Тези неща се случват, но за съжаление в доста от случайте могат да провалят живота, както на пострадалия, така и на човека който е управлявал колата. Замислете се за Ставински и цялата драма.
Аз приключвам със темата.

lazy
13-12-2008, 12:39
продалжавам да си карам нормално до моста да съм бил с 60-70км качвам се вече на моста и навлизам в един от най-ужасните завой в София тъй като е с обратен вираж ... веднага след ужасния ляв завой с обратен вираж,валеше дъжд температурата беше много ниска а пътя адски хлъзгав ... Пак благодаря на хората които ме подкрепиха а на тези с лютите езици мога само да ви кажа е*ете си п*тката ле*ина!!!
Пич, първо - дано бързо се оправите и да няма някакви последствия във времето. Второ - при ограничение в населено място 50км/ч имаш ли некво разумно обяснение що си карал на "най-ужасния завой в София" при дъжд, ниска температура и адски хлъзгав път с поне 60-70, най-вероятно и с повече ? На твое място бих си върнал на секундата думите за лелите назад и бих се засрамил, ама много.

acko88
13-12-2008, 13:12
Пич, първо - дано бързо се оправите и да няма някакви последствия във времето. Второ - при ограничение в населено място 50км/ч имаш ли некво разумно обяснение що си карал на "най-ужасния завой в София" при дъжд, ниска температура и адски хлъзгав път с поне 60-70, най-вероятно и с повече ? На твое място бих си върнал на секундата думите за лелите назад и бих се засрамил, ама много.

Охх само неми казвай че навсякаде в София невдигаш над 50км и в жилищните зони караш с 25км.Мисля че толкова издребняване няма смисал да се прави,но като гледам докато неме изкарате най-голямия боклук няма да се спре срането по мой адрес.Толкова сте компетентни и правомерни че несе замисляте като ви се случи на вас какво ще ви е,и дали ще ви е хубаво да се отнесат така с вас.Всеки прави грешки все пак Човешки същества сме!Защо да си връщам думите?Докато аз тука едвам мърдам някой да говори неща за мен без никаква причина без да знае нищо,чух неща от сорта да ми се откъсне врата,да отида в затвора,да ме поебат малко.Незнам но много хора вече ги е срам да се нарекат българи точно заради такива като вас с подобен манталитет,колкото и да се вайкате и да си чешате пръстите какво трябва да ми направят/как да ме накажат,това никой от тук няма да го реши!Каквото ми е наказанието ще си го понеса и това е!

pent
13-12-2008, 13:23
споко приятелю.. не им взимай приказките толкова присърце. мисли как да оздравееш! засега това е най-важното!

Stoyan Georgiev
13-12-2008, 14:12
споко приятелю.. не им взимай приказките толкова присърце. мисли как да оздравееш! засега това е най-важното!

да

всички са много примерни нали така, сигурно и актове нямате

DSlavev
13-12-2008, 14:24
Киро я ги е*и всичките най-важното е че ти и приятелката ти сте ОК, тука пълно с философи и разбирачи.

lazy
13-12-2008, 14:24
Охх само неми казвай че навсякаде в София невдигаш над 50км и в жилищните зони караш с 25км.
Да , с толко карам. Що ? Особено пък в лошо време. За да не хленча после " Ма моля другарко, аз не бях, той онзи беше виновен "


Мисля че толкова издребняване няма смисал да се прави,но като гледам докато неме изкарате най-голямия боклук няма да се спре срането по мой адрес.

Кво издребняване ве пич, издънил си се за пореден път и кво очакваш - да те съжалявам ли ? Заради такава криворазбрана подкрепа от "приятели" ще продължават да стават такива изцепки по пътищата.


Толкова сте компетентни и правомерни че несе замисляте като ви се случи на вас какво ще ви е,и дали ще ви е хубаво да се отнесат така с вас.

Ако още не си зацепил - толкова съм правомерен точно щото се замислям кво може да ми случи, ако случайно съм на онзи завой и такива като теб решат да показват кви карачи са


Всеки прави грешки все пак Човешки същества сме!

Само където на някои им се случват по-често. И не им дреме, щото нали всички ги окуражават. Кво наказание ше си понесеш - като си бил наказан да не караш, понесъл ли си го ? Преместил си си го в другия крачол ... Вместо да напишеш тук с много големи букви - Пичове, не правете никога така ...

acko88
13-12-2008, 18:40
Да , с толко карам. Що ? Особено пък в лошо време. За да не хленча после " Ма моля другарко, аз не бях, той онзи беше виновен "



Кво издребняване ве пич, издънил си се за пореден път и кво очакваш - да те съжалявам ли ? Заради такава криворазбрана подкрепа от "приятели" ще продължават да стават такива изцепки по пътищата.



Ако още не си зацепил - толкова съм правомерен точно щото се замислям кво може да ми случи, ако случайно съм на онзи завой и такива като теб решат да показват кви карачи са



Само където на някои им се случват по-често. И не им дреме, щото нали всички ги окуражават. Кво наказание ше си понесеш - като си бил наказан да не караш, понесъл ли си го ? Преместил си си го в другия крачол ... Вместо да напишеш тук с много големи букви - Пичове, не правете никога така ...

Неразбрах какъв ти е проблема??

Kuku
13-12-2008, 18:53
Адаш, само не разбрах, за кво треа да псуваш?
Замисли се, дали ще псуваш така, ако гледаш същите тия хора в очите?
А полицая или съдията ще напсуваш ли?
ВСИЧКИ те подкрепят, като човек и ВСИЧКИ искат да се оправиш, да си жи и здрав, и да не се случват повече такива инциденти - в това можеш да си сигурен!
Обаче, някой си позволяват да те порицават, като шофьор - има разлика, нали?!
Ти признаваш, че си сгрешил, признаваш, че ще понесеш наказанието си, но не признаваш, порицанието от колегите ;)
Оправяй се бързо и имай обеца на ухото :idea:

lulin racing
13-12-2008, 18:57
Изядохте го човека... браво ! Сигурно му е дошъл акъла за това което е направил и е станало без негова вина с това което му разказахте. Кире важното е че сте живи и здрави пък какво мислят околните би трябвало слабо да те интересува камо ли да даваш обяснения! Айде със здраве

Mury
13-12-2008, 20:12
Охх само неми казвай че навсякаде в София невдигаш над 50км и в жилищните зони караш с 25км.Мисля че толкова издребняване няма смисал да се прави,но като гледам докато неме изкарате най-голямия боклук няма да се спре срането по мой адрес.Толкова сте компетентни и правомерни че несе замисляте като ви се случи на вас какво ще ви е,и дали ще ви е хубаво да се отнесат така с вас.Всеки прави грешки все пак Човешки същества сме!Защо да си връщам думите?Докато аз тука едвам мърдам някой да говори неща за мен без никаква причина без да знае нищо,чух неща от сорта да ми се откъсне врата,да отида в затвора,да ме поебат малко.Незнам но много хора вече ги е срам да се нарекат българи точно заради такива като вас с подобен манталитет,колкото и да се вайкате и да си чешате пръстите какво трябва да ми направят/как да ме накажат,това никой от тук няма да го реши!Каквото ми е наказанието ще си го понеса и това е!

Кире бъди жив и здрав,оправяй се,и дано ти доде акъла след тази случка,а за това че си карал със 70 и колата мяза на пихтия,не ми се верва:sad::sad:

koolio
13-12-2008, 20:54
Каквото ми е наказанието ще си го понеса и това е!
Ако беше казал само това бъди сигурен, че щеше да си спечелиш уважението на хората тук.

Sunny
14-12-2008, 00:03
1. Да пожелая на acko88 скорошно оздравяване без трайни последици .
2. Ако след тази случка не му дойде акъла ,значи няма да е скоро .
3. Когато подмине 30-те счупената ключица сама ще му напомня за случката . (личен опит)

Всички сме били на 18-20 и знаем колко ни бяха лимките в главите когато седнем зад волана . Когато бях на 18 паднах с мотор - счупена ключица , счупена ръка и крак , сътресение на мозъка и докторите тогава ми казаха че ще се оправя бързо но подминали 30-35 годишна възраст тези травми ще ми припомнят случката .
Е прави бяха . Човек мине ли 30-те и като се събуди сутрин ако нищо не го боли значи е умрял ;)

Майната им на ламарините и по зле можеше да е . Дано се оправиш скоро и умната от тук нататъка .

MaVrUt
14-12-2008, 15:50
Охх само неми казвай че навсякаде в София невдигаш над 50км и в жилищните зони караш с 25км.Мисля че толкова издребняване няма смисал да се прави,но като гледам докато неме изкарате най-голямия боклук няма да се спре срането по мой адрес.Толкова сте компетентни и правомерни че несе замисляте като ви се случи на вас какво ще ви е,и дали ще ви е хубаво да се отнесат така с вас.Всеки прави грешки все пак Човешки същества сме!Защо да си връщам думите?Докато аз тука едвам мърдам някой да говори неща за мен без никаква причина без да знае нищо,чух неща от сорта да ми се откъсне врата,да отида в затвора,да ме поебат малко.Незнам но много хора вече ги е срам да се нарекат българи точно заради такива като вас с подобен манталитет,колкото и да се вайкате и да си чешате пръстите какво трябва да ми направят/как да ме накажат,това никой от тук няма да го реши!Каквото ми е наказанието ще си го понеса и това е!


не ги слушай, стягай 164-ката и стъпка до ламарината !

Absente_
14-12-2008, 19:19
Така,най-накрая и аз да драсна нещо в тази тема мисля че даже ще е единственото понеже нямам желание да си пиша с такива компетентни колеги.Няколко думи за мен и приятелката ми,аз съм малко понатъртен с счупена ключица на рамото,счупен нос,разскъсана роговица и многобройни рани,приятелката ми за радост е добре без нищо сериозно само синини от предпазния колан,и двамата се оправяме и благодарим на хората който все пак изразиха някаква загриженост и изказаха добри пожелания!Със точност за съжаление никой неможе да разкаже за случката защото от шока и двамата помним само накъсани моменти,това което мога да ви преразкажа е:помня как съм на университета и слушам чалга (сега и затова ме нахранете) прибирахме се от работата на приятелката ми,след това от В.Левски правя десен завой по Дондуков и продължавам напред намалям почти до 0-лева скоротст докато преминава трамвайните релси и продалжавам да си карам нормално до моста да съм бил с 60-70км качвам се вече на моста и навлизам в един от най-ужасните завой в София тъй като е с обратен вираж и само помня червени стопове нататък нищо!От тук историята я навръзвам от полицай,очевидци и др. на пресечката на Исул кола марка "Пежо" блъска човек "пешеходец" тръгва да бяга и по нагоре се е ударил продалжил и спрял посредата на пътя веднага след ужасния ляв завой с обратен вираж,валеше дъжд температурата беше много ниска а пътя адски хлъзгав,при опита ми да го избегна като завивам надясно и после пак да вкарам колата в пътя като завивам на ляво колата е станала неуправляема забърсал сам си задницата в мантинелата/оградата и от там е последвал челен удар в стълб,новите автомоибили имат система заради която при челен удар двигателя невлиза вътре в купето а изхвърча на някаде,сега неми казвайте че 70км неса достатъчни да смачката така колата защотот ще ви извадя клипчета на краш-тестове в който с 50км челен удар колата се смачква до задните седалки.Небях пиян,за това че нямах книжка съм виновен признавам си го бях наказан за 5 месеца и принципно наказанието ми изтичаше след 22 дни.Така темата пусната от Мариян найстина май е била за да подкрепите мен и приятелката ми и много благодаря на тези който го направиха,в такива моменти човек би се зарадвал на всякакъв вид подкрепа!За наказанието ще си го издърпя кво се пенявите толкова неразбрах да неби да ви карам вие да ми плащате глобата или нещо такова А?Много груби изказвания имаше чесно да си кажа несъм разочарован просто знам че българщината е такава плюеща и избираща лесната страна..На всички ви пожелавам много здраве и дано никога неви се случва нещо такова найстина е ужасно,аз съм щаслив че приятелката ми е добре,ако клуба го е срам от мен нека ми откаже членството щом такъв е устава!Пак благодаря на хората които ме подкрепиха а на тези с лютите езици мога само да ви кажа е*ете си п*тката ле*ина!!!


ТЪПИ, ГРОЗНИ, СЕЛЯНДУРИ!!! тва е бате :headbang:

bouncer
15-12-2008, 11:06
пич, да си жив и здрав и дано повече такива простотии не правиш никога.

ще си изтърпиш наказанието? както си изтърпя и наказанието да не караш без книжка ли? с 70 км/ч в завой с обратен вираж на дъжд.....няма да коментирам.

никой не казва че си най-долния боклук, но постъпката ти е глупава и безотговорна!!! замисли се ако ти беше стрчаничен наблюдател какво щеше да видиш - един тъпанар блъска човек и бяга, а на моста си заебава колата и после некво пишлеме с превишена скорост и без книжка се нацепва в стълб, за да го избегне. погледни отстрани и се замисли дали си прав...освен че си се качил в колата и караш неразумно рискуваш жишота на причтелката ти.

оправяй се и се въздържай от коментари и путката ми лелина, щото е глупаво, детско и смешно...а и не е здравословно.

оздравявай и си опичай акъла!

MONI
15-12-2008, 12:01
Адаш, само не разбрах, за кво треа да псуваш?
Замисли се, дали ще псуваш така, ако гледаш същите тия хора в очите?
А полицая или съдията ще напсуваш ли?
ВСИЧКИ те подкрепят, като човек и ВСИЧКИ искат да се оправиш, да си жи и здрав, и да не се случват повече такива инциденти - в това можеш да си сигурен!
Обаче, някой си позволяват да те порицават, като шофьор - има разлика, нали?!
Ти признаваш, че си сгрешил, признаваш, че ще понесеш наказанието си, но не признаваш, порицанието от колегите ;)
Оправяй се бързо и имай обеца на ухото :idea:

Подкрепям напълно, спести ми писането.

п.с. Тия дето много псувате хората които критикуват Ачко, искрено ви пожелавам да не се оказвате никога на другия полюс (пострадалите).

DJ Vladic
15-12-2008, 13:39
:neutral: Драги колеги.Не мисля че е редно след такова преживяване да се отнасяте така с един човек.Вината която понася върху себе си аско... е огромна.Тези които не са имали подобен инцидент не знаят.Самообвинението.. е... огромно и ти е точно до такива "колеги"..... Аз съм разочарован.Човек в такива моменти трябва да се подкрепя.Независимо чия е вината.Поздравления за идеята на Мариян да отвори тази тема... да подкрепим пича.Съжалявам за случилото се

lazy
15-12-2008, 15:08
Човек в такива моменти трябва да се подкрепя.Независимо чия е вината.

Нали ? Я си представи, че в "Нощен труд" пишеше : " Шофьор на Голф 3 с отнета книжка размаза столичен стълб, приятелката му в Пирогов ... " . Представяш ли си ква "подкрепа" щеше да има тук ? Щото аз си представям ...

fnt
15-12-2008, 16:07
Не се ли уморихте да давате акъл? Тук 99% от нас нарушават правилата на движение, другите се возят на градския транспорт. Но сме първи в обяснението, че нетрява да се нарушават. Всеки да погледне неговите грешки и после да гледа на другите. :roll:
Темата беше ( Да пожелаем скорошно оздравяване на Acko 88) МНОГО се отклонихте:info:

koolio
15-12-2008, 16:12
Не се ли уморихте да давате акъл? Тук 99% от нас нарушават правилата на движение, другите се возят на градския транспорт. Но сме първи в обяснението, че нетрява да се нарушават. Всеки да погледне неговите грешки и после да гледа на другите. :roll:
Темата беше ( Да пожелаем скорошно оздравяване на Acko 88) МНОГО се отклонихте:info:
Нарушение на правилата е правна категория, малоумно и опасно шофиране е морална. Ние тук обсъждаме втората.

fnt
15-12-2008, 16:16
Ми добре пусни тема ( малоумно и опасно шофиране ). Тази тема както казах беше за друго. :drinking:

MaVrUt
15-12-2008, 17:45
еее ма много им знаят устите(пръстите) на всички , остаайте го момчето да си понася последствията ко сте заревали като баби по негоф адрес, вие ако испаднете ф същата ситуация тогаа ше напрайте сичко възможно да се измъкнете тънко от нея , и ше има да се оправдавате и да циврите !


според мен темата е за заключване, начесаха си езиците хората...

MrX
15-12-2008, 20:01
Ми добре пусни тема ( малоумно и опасно шофиране ). Тази тема както казах беше за друго. :drinking:

някак не е приятно да се отклонява темата от заглавието а:drinking:

Absente_
16-12-2008, 18:30
пич, да си жив и здрав и дано повече такива простотии не правиш никога.

ще си изтърпиш наказанието? както си изтърпя и наказанието да не караш без книжка ли? с 70 км/ч в завой с обратен вираж на дъжд.....няма да коментирам.

никой не казва че си най-долния боклук, но постъпката ти е глупава и безотговорна!!! замисли се ако ти беше стрчаничен наблюдател какво щеше да видиш - един тъпанар блъска човек и бяга, а на моста си заебава колата и после некво пишлеме с превишена скорост и без книжка се нацепва в стълб, за да го избегне. погледни отстрани и се замисли дали си прав...освен че си се качил в колата и караш неразумно рискуваш жишота на причтелката ти.

оправяй се и се въздържай от коментари и путката ми лелина, щото е глупаво, детско и смешно...а и не е здравословно.

оздравявай и си опичай акъла!

Абе ти със всеки пост си все по-тъп и продължаваш.... айде спри се бе !
Ако ще пожелаваш скорошно оздравяване , пожелавай , ако не заминавай си в "Тунинг и Рацинг" да питаш за спортния филтър!

trustworthy
16-12-2008, 18:41
Предлагам на лични да подължите да се псувате.
Пожелавам скорошно възстановяване на колегата, както вече беше казано, дано си е взел поуката. Изтърпяването на наказанието си е лично негов проблем, няма какво да се дискутира повече.
Case closed!:locked: