PDA

View Full Version : различни проблеми на една варненска алфа



seadog
10-12-2008, 17:27
Здравейте!
от близо година имам една 156,1.6 и мога със задоволство да кажа, че не ми е създавала никакви проблеми.
Сега обаче количката реши да ми покаже, че и тя се нуждае от грижи:-)
Играят ми оборотите на празен ход, като понякога дори колата гасне. Ходих на елкон( в сервиза зад Киров), а след това и при Севдо. И двамата ме увериха, че видим проблем няма..само пояистване на дросела..
Обаче проблема стои.....???
Паралелно с това, компютъра започна да не разпознава ключа. Знам, че има публикувана такава тема , но съм доста схванат ш ръцете и се нуждая от МАЙСТОР!!
Моля ви помогнете!!!...кажете къде да отида!

fred
10-12-2008, 19:32
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=17090
Ползвай търсачката или поразгледай по стари теми, ето една такава

pininfarina
12-12-2008, 18:49
Здравейте!
от близо година имам една 156,1.6 и мога със задоволство да кажа, че не ми е създавала никакви проблеми.
Сега обаче количката реши да ми покаже, че и тя се нуждае от грижи:-)
Играят ми оборотите на празен ход, като понякога дори колата гасне. Ходих на елкон( в сервиза зад Киров), а след това и при Севдо. И двамата ме увериха, че видим проблем няма..само пояистване на дросела..
Обаче проблема стои.....???
Паралелно с това, компютъра започна да не разпознава ключа. Знам, че има публикувана такава тема , но съм доста схванат ш ръцете и се нуждая от МАЙСТОР!!
Моля ви помогнете!!!...кажете къде да отида!

Клега, ако имаш желанисе се обади - мисля че ще можем да ти помогнем 0888757558 - Иво