PDA

View Full Version : Ударих си красавицата



fein86
11-12-2008, 09:46
:Suicide: Имам проблем, преди няколко дни дръпнах ръчната на един завой на който съм дърпал хиляди пъти,обаче този път беше злополучно и задна лява гума сега стои на една страна :prescription: Прегледах всичко обаче не открих нищо което да е криво или счупено(всичко си изглежда както трябва) - обаче колелото е на една страна :dunno: , този следобед ще я карам на сервиз и дано не е нещо много, щото ще ми отиде празнуването на новата година,а най-интересното е, че по джантата и гумата няма и драскотина а бордюра си беше висок и ударих с не повече от 10км/ч . Ако някой има представа какво горе долу може да е ще съм благодарен ако ми каже, защото като знам тия сервизи сигурно ще ми обяснят че трябва да сменя абсолютно всичко, а не ми се вярва да съм поломил цялото окачване!

Бобби
11-12-2008, 10:00
Какви са тия ръчни...?:Suicide:...ей не се найграхте:bangin:
В сервиза ще ти кажат какви си ги сътворил:prescription:
Ако има някой екстрасенс тук....може и да ти помогне!

gigi
11-12-2008, 10:41
А задните щанги са много кекави, така че не се учудвай че джантата е здрава а гумата е на криво.Ако е най лекия вариант ще минеш със 200-тина лева.То и един друг рачнаджия се увартя и нацели трамвая..... Ам щом това ви влече:bangin:

fein86
12-12-2008, 18:37
Ихааааааа :drunk: ще се напия щото ми излезна ремонта само 50лв. и сега само едно реглажче и пак съм на линия :drive: И НАЙ-ВАЖНОТО никави ръчни повече!!!

gigi
12-12-2008, 18:39
Е па много добре, ко беше изкривил. :biggrin1:

fnt
12-12-2008, 18:47
Готов си за още ръчни:pp: Вече трябва да се внимава повече, защото на места се заледява :prescription:

lulin racing
12-12-2008, 19:09
Аман от тия ръчни :drunk:

tokata_pz_flex
12-12-2008, 19:11
Вече само крачни :)

Nasko_77
12-12-2008, 19:28
Ихааааааа :drunk: ще се напия щото ми излезна ремонта само 50лв. и сега само едно реглажче и пак съм на линия :drive: И НАЙ-ВАЖНОТО никави ръчни повече!!!Абе ти гледай още филма за Джеймс Бонд пък... да видим дали другия път ще ти струва само 50лв.:spell: Той е виновен... признай си:hehehm:
Ама слава богу, че си минал тънканайка този урок:mobile:

ФЕРАРИСТ
12-12-2008, 20:22
Ихааааааа :drunk: ще се напия щото ми излезна ремонта само 50лв. и сега само едно реглажче и пак съм на линия :drive: И НАЙ-ВАЖНОТО никави ръчни повече!!!
В случай като тия се пише първо какво ти е имало на колата - за колко си го оправил също е важно, но не чак толкова....

Kris
12-12-2008, 22:46
И НАЙ-ВАЖНОТО никави ръчни повече!!!

Тоа па ..... след 2 дена пак с вратите:yawn:

fein86
13-12-2008, 00:07
Извинявам се прави сте,първо да напиша какво и беше - значи понеже нали отзад е на независимо окачване всяко колело с отделни щанги и само има един доста тъничък профил който се води уж за мост между двете колела,та този профил се беше леко изкривил и майстора го е свалил,изправил го е и го е подсилил,обаче понеже сега като го е сложил няма как да регулира абсолютно точно и ми трябва и едно реглажче и съм на бял кон и приключвам с тия дивотии, защото като я видях онзи ден какво съм и причинил и направо сърцето ме заболя. И все пак в момента търся подсилващи рамки от олекотен материал за задния мост, а може и през цялото окачване защото малко ми се струва наистина лимбизе за скорости над 200км/ч. с каквите доста често се придвижвам!!!

fein86
13-12-2008, 00:15
Абе ти гледай още филма за Джеймс Бонд пък... да видим дали другия път ще ти струва само 50лв.:spell: Той е виновен... признай си:hehehm:
Ама слава богу, че си минал тънканайка този урок:mobile:

:bangin: В интерес на истината си прав донякъде защото това се случи малко след като гледах филма :biggrin1: и малко бях все още превъзбуден от тези сцени, а пък и все пак си имам гориво в кръвта, обаче май за момент забравих че не всичко от филмите е възможно и в реалния живот!!! дано съм си взел поука.

ludkanar
15-12-2008, 17:23
тояпа сигурен съм че вече си я сукал пак,айде на бас:bouncing_smiley:

wasp
15-12-2008, 22:31
за скорости над 200км/ч. с каквите доста често се придвижвам!!!

Ти луд ли си или да ... над 200км/ч доста често караш? Кажи къде, да ти пратя малко куки ... аман от глупави хора, честно ...
Като умрат и чак след това си вземат поука :shocking:

Nasko_77
15-12-2008, 22:42
Ти луд ли си или да ... над 200км/ч доста често караш? Кажи къде, да ти пратя малко куки ... аман от глупави хора, честно ...
Като умрат и чак след това си вземат поука :shocking:Хе хе... как те пързулна:wow:
Много си доверчив бе колега... момчето има-няма 22 год.:)

Grozdan
16-12-2008, 11:06
Влади, смени ли си задната гума, последния път като те видях имаше балон колкото главата ми.

odisey
16-12-2008, 17:41
:Suicide: Имам проблем, преди няколко дни дръпнах ръчната на един завой на който съм дърпал хиляди пъти,обаче този път беше злополучно и задна лява гума сега стои на една страна :prescription: Прегледах всичко обаче не открих нищо което да е криво или счупено(всичко си изглежда както трябва) - обаче колелото е на една страна :dunno: , този следобед ще я карам на сервиз и дано не е нещо много, щото ще ми отиде празнуването на новата година,а най-интересното е, че по джантата и гумата няма и драскотина а бордюра си беше висок и ударих с не повече от 10км/ч . Ако някой има представа какво горе долу може да е ще съм благодарен ако ми каже, защото като знам тия сервизи сигурно ще ми обяснят че трябва да сменя абсолютно всичко, а не ми се вярва да съм поломил цялото окачване!

Хахаха колко познато :)))) Ми при мене беше крива доста джантата и до-счупен лагер на задното колело (той и без тва си беше за смяна), да не объркаш с лагер главината, тоя не го знам как се нарича.

fein86
16-12-2008, 18:28
Влади, смени ли си задната гума, последния път като те видях имаше балон колкото главата ми.


Намерил съм си две и тия дни ще ги сменя задните, обаче сега имам по голям проблем - трябва да я продам защото си намерих същата със зендер пакета само че с голямото крило и е 2.5 V6 24V чипосана и е към 217 коня, също така е със черната кожа МОМО, но ако оня я продаде преди мен мойта после няма да си я дам за нищо на света:love_umbrella:

fein86
16-12-2008, 18:39
Ти луд ли си или да ... над 200км/ч доста често караш? Кажи къде, да ти пратя малко куки ... аман от глупави хора, честно ...
Като умрат и чак след това си вземат поука :shocking:

А относно въпроса къде -(автомагистрала Тракия)от 4км на посока София до караулката на Църна маца на входа на София - 4 или 5 километра абсолютно права отсечка с 4 ленти(включително аварийната) и с перфектен асвалт :flowers: Спокойно колега не съм някакъв камикадзе - и на мен ми е мил живота!!!

ludkanar
23-12-2008, 23:12
А относно въпроса къде -(автомагистрала Тракия)от 4км на посока София до караулката на Църна маца на входа на София - 4 или 5 километра абсолютно права отсечка с 4 ленти(включително аварийната) и с перфектен асвалт :flowers: Спокойно колега не съм някакъв камикадзе - и на мен ми е мил живота!!!

дабеее нете знам аз тебе ейййй калпазанин.ще кажа на женати те бие бе:laser:

Dodo 155
24-12-2008, 08:35
Пази боже от рацерите дето гледат лигави филмчета и после избиват комплекси :surrender:
Жалко, че ремонтът ти е излязъл 50лв., така няма да усетиш материалните негативи от една подобна ситуация. Трябваше да ти съдерат кожата препразнично, за да се научиш, че ръчна и т.н. се дърпа на писта :excl:
Преди 2-3 дни научих, че човек, който познавах са го убили на един тротоар с някаква С3, докато е чакал светофара. Случката е станала в Младост. Какво щеше да стане ако някой се движеше по тротоара и ти го беше размазал?
Ебати тъпата тема, дори има хора, които се кефят на това и пишат с удоволствие :excl:
Този форум, особено в някои части, е заприличал на нищо :excl: Преди няколко години, когато се създаваше сайта и клуба, нямаше толкова безотговорни хора, въпреки че на много от тях бензина е яко в кръвта :excl: Неслучайно са спрели да пишат или влизат само на някои места, както аз например.
Останете си със здраве и умната, че да не почерните вас или някой друг по празниците :excl:

fnt
24-12-2008, 09:32
Какво ви става? Всеки е настоен негативно. :throw:
Всеки е дърпал ръчни, други слагат чипове...... Всеки прави неща, които го кефат, защото ако сега не ги направи кога? Животът е кратък :Bolt:
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ :beer:

TaNo
24-12-2008, 09:39
А относно въпроса къде -(автомагистрала Тракия)от 4км на посока София до караулката на Църна маца на входа на София - 4 или 5 километра абсолютно права отсечка с 4 ленти(включително аварийната) и с перфектен асвалт :flowers: Спокойно колега не съм някакъв камикадзе - и на мен ми е мил живота!!!

стига си ни пързалял ти 200 ако вдигнеш с твин спарка тряя хойм в родилното:gruebel::respect: (от собствен опит:surrender:)

yo
24-12-2008, 09:47
eeee една ръчна и изядохте момчето!Аз мойта си я дърпам редовно ама внимавам естествено къде го правя. Ръчни само на пистата!!!!:throw: айде моля ви са! се едно баба ми пише тука!

fein86
24-12-2008, 15:22
стига си ни пързалял ти 200 ако вдигнеш с твин спарка тряя хойм в родилното:gruebel::respect: (от собствен опит:surrender:)


Колега, хайде като идваш по София(щото гледам, че си от Пловдив) звънни едно телефонче 0882 415 661(Влади се казвам) да ти покажа колко 200 ++ км/ч. вдига Алфичката ми :evil:. И без лоши чувства:smile:!

Весели празници на всички!!!

qpwo
24-12-2008, 17:24
ЧЕ що да неможе да вдигне 200 ТС-са , туи че някои морги са родили при тази скорост неозначава че двигателя е калпав. Може би при АР166 е по-късичка скоросната кутия...:brickwall:

ludkanar
24-12-2008, 17:28
като неискате да дърпате ръчни и да карате бързо си земете полски фиат,защо си купувате алфи а,та изядохте колега заеби:nono:

fein86
24-12-2008, 18:25
ЧЕ що да неможе да вдигне 200 ТС-са , туи че някои морги са родили при тази скорост неозначава че двигателя е калпав. Може би при АР166 е по-късичка скоросната кутия...:brickwall:

Не могат да вдигнат или пък раждат, защото както писахме в една друга тема - не може да търсиш Алфа 156 2.0 до 5000лв.(така се казваше темата) и да очакваш да е идеална:no:!!! Виж до какво се стига като търсиш евтино(обикновено излиза скъпо), но всеки си знае за себе си, аз примерно инвестирах в колата си въпреки че я взех за доста повече от 5000лв. и определено НЯМАМ АБСОЛЮТНО НИКАКВИ ПРОБЛЕМИ с това да вдигна 200 и отгоре :smile: и двигателя си е перфектен и няма и намерение да ражда :laughing1:

Dodo 155
25-12-2008, 08:34
като неискате да дърпате ръчни и да карате бързо си земете полски фиат,защо си купувате алфи а,та изядохте колега заеби:nono:
Колега, май не си ме разбрал правилно!
И аз дърпам ръчни, но не сред хората и колите, а на предназначени за това места!
Комплекси имам, но не ги избивам зад волана!
Карам бързо, когато съм сам и не рискувам НИКОГА!!!
В бъдеще, ще си взема Лексус или Инфинити, кола с поне 350 к.с., защото обичам да усещам силата. А това как ще я карам, си е мой избор :smile:
Навсякъде по света се карат много мощни коли, но никой не кара с 200-250 км/ч, защото глобите са зловещи.
Когато и при нас стане така, да те глобят 1000 лв. за превишена скорост, ще се замислиш дали да вдигнеш и 135 км/ч :evilsmiley:

Умната и русата, нали така се казваше :smile:

ludkanar
26-12-2008, 22:41
Колега, май не си ме разбрал правилно!
И аз дърпам ръчни, но не сред хората и колите, а на предназначени за това места!
Комплекси имам, но не ги избивам зад волана!
Карам бързо, когато съм сам и не рискувам НИКОГА!!!
В бъдеще, ще си взема Лексус или Инфинити, кола с поне 350 к.с., защото обичам да усещам силата. А това как ще я карам, си е мой избор :smile:
Навсякъде по света се карат много мощни коли, но никой не кара с 200-250 км/ч, защото глобите са зловещи.
Когато и при нас стане така, да те глобят 1000 лв. за превишена скорост, ще се замислиш дали да вдигнеш и 135 км/ч :evilsmiley:

Умната и русата, нали така се казваше :smile:

то е така колега,но ти данеби да си смислиш че и аз не дърпам ручна-дурпам и то дърпам мн чест и винаги гледам да няма хора на около макар да съм сиг какво ще стане.невярвам и владо дае исперкал да дърпа из народа.а тва колко често карам с 200 и дали щеме глобят или не мисля че е мой проблем.и няма да ме глобят щот над 130-140 неспирам няма смисъл подобре на гаста и тва е.без лоши чувства

aleksander nikolaev
26-12-2008, 23:25
то е така колега,но ти данеби да си смислиш че и аз не дърпам ручна-дурпам и то дърпам мн чест и винаги гледам да няма хора на около макар да съм сиг какво ще стане.невярвам и владо дае исперкал да дърпа из народа.а тва колко често карам с 200 и дали щеме глобят или не мисля че е мой проблем.и няма да ме глобят щот над 130-140 неспирам няма смисъл подобре на гаста и тва е.без лоши чувстваколега доста си прав ,няма смисъл да спираш при махната палка на 200 и нагоре,то номера не се вижда пък и аварии стават при това рязко спиране.и никои няма да се хване да те гони да ви кажа под секрет.кои ще е този луд полицаи които тепърва ще пребира радара и ще пали ако запали и ще те настигне да те спре.:hehehm::naughty::go::busted_cop:

VFTI
27-12-2008, 11:09
Никой няма да те гони...Достатъчно е да се обадят на следващия патрул...После да ви пуснат за издирване...


И искрено ви го пожелавам! Убийци! ...келеши...

fein86
27-12-2008, 11:54
Никой няма да те гони...Достатъчно е да се обадят на следващия патрул...После да ви пуснат за издирване...


И искрено ви го пожелавам! Убийци! ...келеши...


Тука съм малко съгласен с колегата,не е правилно да не спираш на стоп палка,това вече си е сериозно престъпление,а иначе карането с 200 и отгоре си е до възрастта ни колега(келешлък),сега сме на по 20-22 и кръвта ни още кипи и искаме тръпка,и това ще отмине,а ако човек няма акъл и не го прави това с едно наум тогава вече става убиец - а аз не мисля че някой от нас е такъв,нито аз нито Иво нито пък някой от другите!!! Така, че колега недей така да ни кълнеш защото както са казали хората всичко се връща!!!

rtfm
27-12-2008, 12:14
Това ви е най-голямата грешка мислите си че всичкое е преценено и се оправдавте с възрастта. При 200км/ч ако спукаш гума ще трябва да викат националния отбор по пъзел да те сглобява. А това че ще мине с възрастта не е така. Ще ти мине веднага щом разплетеш колата някъде. Искренно ти пожелавам да ви дойде акъла преди преди да са станали бели. Но си помислете добре и помнете че при този стил на каране ръчни, 200++ не е въпроса дали, а кога!

aleksander nikolaev
27-12-2008, 16:11
колеги вси4ко което казвате е така но има моменти в които секи се е озовавал дори и вие самите дето ни говорите сега.така че нисхто лошо нямам кам вас но нали всеки минава и по лошия път.ас точно 10 пати сам карал със такава скорост и един пат ми се случи да не мога да спра понеже изпреварвах една 7 серия и видях полицая в последния момент как махна.а това става на магистралата за бургас.и как по точно ще се обади като не знае какъв номер да каже и кои знае каде отивам.

fein86
27-12-2008, 16:51
колеги вси4ко което казвате е така но има моменти в които секи се е озовавал дори и вие самите дето ни говорите сега.така че нисхто лошо нямам кам вас но нали всеки минава и по лошия път.ас точно 10 пати сам карал със такава скорост и един пат ми се случи да не мога да спра понеже изпреварвах една 7 серия и видях полицая в последния момент как махна.а това става на магистралата за бургас.и как по точно ще се обади като не знае какъв номер да каже и кои знае каде отивам.

Не бе колега, аз съм за мощните коли и високите скорости, само за полицаите съм против защото след като съм нарушил закона съм готов да понеса последствията, а колкото до колегата няма нужда да ми казва за катастрофите и какво може да стане, обръщал съм се по таван с S-класа със 140км/ч. и много добре знам какво е и какви рискове крие, и определено нямам намерение да си повтарям грешката!!! Имам се за достатъчно добър шофьор който може да прецени кога може да направи нещо и кога не!!!

aleksander nikolaev
27-12-2008, 17:23
абе то не е много така за шофиора ама както и да е то си е машина.нали се сешташ а и ас си нося последствията но просто тогава реших да не рискувам да спирам ряско и да стане по голяма бела и за това реших да спра по нататак ако ми махнат пак.но уви никои и никаде не ме е търсил.и реших че наистина не са видели номеа може би.а за тожа и ас се съобразявам каде и с колко да карам и на мен ми се живее.а и маи не сме ние опасните део караме бързо а тези които карат пили,ненаспани,и т.н.дори като карам мисля с много ситуации напред какво,кога и как може да стане и да се избегне!

fein86
27-12-2008, 17:31
абе то не е много така за шофиора ама както и да е то си е машина.нали се сешташ а и ас си нося последствията но просто тогава реших да не рискувам да спирам ряско и да стане по голяма бела и за това реших да спра по нататак ако ми махнат пак.но уви никои и никаде не ме е търсил.и реших че наистина не са видели номеа може би.а за тожа и ас се съобразявам каде и с колко да карам и на мен ми се живее.а и маи не сме ние опасните део караме бързо а тези които карат пили,ненаспани,и т.н.дори като карам мисля с много ситуации напред какво,кога и как може да стане и да се избегне!

За това говорех,не ние а тези които не мислят, а се напиват и се качва с мисълта че е безсмъртен, или като моя случай- бях уморен,а трябваше да се прибера от Пловдив и не помислих като нормален човек и направих белята, и от тази простотия насам имам такава обица на ухото че много внимавам къде-как-защо и заслужава ли си риска!!!

ludkanar
27-12-2008, 18:04
Никой няма да те гони...Достатъчно е да се обадят на следващия патрул...После да ви пуснат за издирване...


И искрено ви го пожелавам! Убийци! ...келеши...

:crybaby::crybaby: малелееиий ше ме пуснат за издирване :roll2: колега незнав в къв свят живееш.че щесе обадят на др патрул щесе обадят,ама чак за издирванееее.с мой приятел несме им спирали с неговата кола бяхме и нищо.има друго нещо че неим се занимава а иначе могат да направят 300 чудеса.и винаги можеш да се оправдаеш

ludkanar
27-12-2008, 18:10
Не бе колега, аз съм за мощните коли и високите скорости, само за полицаите съм против защото след като съм нарушил закона съм готов да понеса последствията, а колкото до колегата няма нужда да ми казва за катастрофите и какво може да стане, обръщал съм се по таван с S-класа със 140км/ч. и много добре знам какво е и какви рискове крие, и определено нямам намерение да си повтарям грешката!!! Имам се за достатъчно добър шофьор който може да прецени кога може да направи нещо и кога не!!!

я па ти се стегни бе,неми казвай че неискаш да се измъкнеш без наказания айде пък сега

fein86
27-12-2008, 20:44
я па ти се стегни бе,неми казвай че неискаш да се измъкнеш без наказания айде пък сега

Прав си, искам да се измъкна без наказание Ивчо мойто дете :pp:, обаче съм готов и да си понеса последствията ако ме хванат!!! А и съм ти сърдит,специално да ти дойда на гости, и знаеше и пак ме от... и си хвана нанекъде, а аз обикалям Перник като щур, ама па видех една 156а с големото крило сребърен металик срещу хотел Струма беше спряла, много ми хвана окото,знаеш ли на кой е???

ludkanar
27-12-2008, 21:27
ае несе сърди па тибе ходих за плазма да си купя,ще ти доидем на 1-ви да те сурувакам:metal: а тая нз на кой е но може да разбереме.а за актовете и аз си поансям последствията щот аз нарушавам,ама ако е неволно оспорвам до дупка що ми писаха за изгоряла крушка 50лв и 5 точки е несали педераси а,как да им спреш,или за обратен на забранено е 20лв ама тъпия полицай предпочете да неса за него тия 20лв,ама все тая данети дреме:drive:

Grozdan
28-12-2008, 17:33
Стга викали по човека!Ще си вземе поука.

fein86
28-12-2008, 17:45
Стга викали по човека!Ще си вземе поука.


Абе поука всеки си взима, ама не е хубаво да те тормозят хора които правят същите неща :pp: и Иво(ludkanar) дай да го намерим оня пич със сивата 156ца и ше дойда до Перник да си спретнем една форумна срещичка:drunk::wein::BBQ::drinking::tequilla::big _beer:

tipo1960
28-12-2008, 17:50
Всеки си взима поука докато стои зад монитора,седнем ли зад волана май всичко забравяме и от нас по-добри и по-сигурни шофьори няма,ама май са доста малки още наказанията и глобите :prescription:

fein86
28-12-2008, 18:05
Всеки си взима поука докато стои зад монитора,седнем ли зад волана май всичко забравяме и от нас по-добри и по-сигурни шофьори няма,ама май са доста малки още наказанията и глобите :prescription:

Това което каза е най-умната мисъл досега в тая тема, така че и тези които критикуват могат да се замислят дали са и те толкова безопасни шофьори за колкото се представят и чак плюят до безобразие по нас, а после като се качат не се знае колко "внимателно" и "безопасно" карат!!!

ludkanar
28-12-2008, 22:15
айде да е след нова година че направо съм се побъркал с тоя запои.само да изтрезнея как щесе напияяя:drunk::drunk::wein::devil:

yo
29-12-2008, 13:48
Тука съм малко съгласен с колегата,не е правилно да не спираш на стоп палка,това вече си е сериозно престъпление,а иначе карането с 200 и отгоре си е до възрастта ни колега(келешлък),сега сме на по 20-22 и кръвта ни още кипи и искаме тръпка,и това ще отмине,а ако човек няма акъл и не го прави това с едно наум тогава вече става убиец - а аз не мисля че някой от нас е такъв,нито аз нито Иво нито пък някой от другите!!! Така, че колега недей така да ни кълнеш защото както са казали хората всичко се връща!!!

да бе отминава с възрастта, ела да видиш бащата като го захапят щъркелите! :new_Eyecrazy::new_Eyecrazy:

fein86
02-01-2009, 14:46
http://clubalfaromeo.com/forum/C:\Documents and Settings\владко\Desktop