PDA

View Full Version : night vision



mirchozo
12-12-2008, 01:23
Някой запознат ли е от къде може да се намери и съответно вгради ? Гледам че е екстра на бмв и мерцедес предимно, но попаднах на сайт в който явно може да се слага допълнително.Мисля че не е никак зле видимоста е съвсем различна нощем.Ето линк да хвърлите по едно око,преди да коментираме

www.wonderhowto.com/how-to/video/how-to-add-night-vision-to-your-car-245151/[/url]

Furious 155
12-12-2008, 10:45
по принцип това е екстра в новата Ес-класа - на дисплея който са нарисуван уредите, се пуска нощният режим и е доста удобно!
Иначе незнам колко е добре да се гледа на друго място, различно от предното стъкло...

Alfa User
12-12-2008, 12:27
Ще стане като на Плейстейшън ... само дето няма да има опция в менюто "Reset Car ot track" и "No car damage" :pp:

mirchozo
12-12-2008, 15:16
Точно за това говорим,ако е към 300-на лева мисля че вместо ксенон е по-добре да си сложим това.Ами я си представете какво ще е в мъгла,тази камера е термична мисля и това няма да и пречи никак.Според линка дето съм писал по-горе явно става да се слага и на други автомобили,що пък да не е на моя примерно.Камерата е нещото което е доста по-специфично,ако може да се намери другото ще си го направя сам.Като гледам не трябва някакъв софтуер ,трябва малко жиси и мониторче.

TRENDi
12-12-2008, 18:11
Ами я си представете какво ще е в мъгла,тази камера е термична мисля и това няма да и пречи никак.

Май на линка си гледал само картинките (или не знаеш езика):gives[1]:. Няма да работи зад стъкло, в мъгла, дъжд... към 6:30 мин в клипчето. :wink:

БТВ Ако я продаваше български търташ сигурно щеше да каже, че вижда и през дрехи, само и само да ти я пробута :razz:.

mirchozo
12-12-2008, 19:50
Нямах възможност да му обърна особено внимание , пък и английския ми не е перфектен ( може би на 50-60% разбирам за какво става въпрос).Но все пак мисля че системата си има своите плюсове.

Gh0stRider
12-12-2008, 22:33
http://www.youtube.com/watch?v=lZz3ioSZ7Vk гледай тука, от 5тата минута нататък, мисля че бързо ше се откажеш от идеята..

mirchozo
13-12-2008, 00:52
Абе все още си мисля че идеята си я бива, това че мерцедес са направили камерата им да действа до 150м си е кофти,но ако се поразровиш малко ще видиш че на бмв действа до 300м.Така че от значение е камерата,ако се намери добра камера невиждам проблем.