PDA

View Full Version : ВНИМАНИЕ! СТАНАХ ЖЕРТВА НА ИЗМАМА!



oem
16-12-2008, 20:08
ВНИМАНИЕ!!!!

Разказ на потърпевш:
Станах жертва на ИЗМАМА на паркинга на Била-та до нас (чувам че се е случвало и на други из цялата страна)

Пазете се, да не ви дойде на главата и на вас. Ето каква е схемата:

Тъкмо си подреждах покупките в багажника (стекче минерална вода Горна Баня от малките), и ми се залепиха две супер мацки. Рекламираха някакъв специален препарат за миене на авто стъкла. Почнаха да ми мият (безплатно) стъклата. Едни сочни, едни напращели деколтета, едни изпънати копчета - ум да ти зайде...

Пълен абсурд да не се загледа човек. Та както и да е - свършиха, предложих им бакшиш - отказаха, но ме помолоха за сметка на това да ги закарам до другата Била, за да продължели промоцията там.

Викам им - няма проблем.

Качиха се с мен в колата, и по пътя стана страшно. Почнаха да ме опипват, да се събличат, да ме целуват, да се целуват... После по-хубавата мина на предната седалка, наведе се и ме започна с едни неземни френски специалитети...

През това време обаче другата тихомълком ми отмъкна стекчето Горна Баня !!!

С две думи - внимавайте ! Пазете се ! Това може да се случи и на вас !!!

Същото ми се случи и миналия понеделник, единия от вторниците, два пъти в сряда, още веднъж в четвъртък, и отново тази сутрин.

Утре пак ще ходя. Свърши ми водата !

ФЕРАРИСТ
16-12-2008, 20:13
Еми ако е стекче РедБулче......
За него ще трябват поне 3 котета....

Stoyan Georgiev
16-12-2008, 20:21
и кога се събуди ?

Росен Желев
16-12-2008, 20:24
и кога се събуди ?

Той че се е събудил,събудил се е ама дали е бил изпотен?

търтей
16-12-2008, 20:26
А ДАЛИ НЯМА ТЕМА ФЪН?

Stoyan Georgiev
16-12-2008, 20:27
А ДАЛИ НЯМА ТЕМА ФЪН?

:angry::grandpa:

nikotm
16-12-2008, 20:31
А бе онзи ден те питах да ли се друсаш, а ма вече съм сигурен че се качваш на черешата.:shocked::bouncing_smiley:

oem
16-12-2008, 20:42
А бе онзи ден те питах да ли се друсаш, а ма вече съм сигурен че се качваш на черешата.:shocked::bouncing_smiley:

Стига ве. Ще си помислят хората, че наистина се друсам. Не се друсам :) Рекох да пусна нещо Фън :)

П.С. Всеки е башка луд.. нали знаеш :)

търтей
16-12-2008, 20:43
Рекох да пусна нещо Фън :)

за което има тема нарочна

форумо изобщо от ден на ден се повече заприличва на ...

viki
16-12-2008, 20:44
Стига ве. Ще си помислят хората, че наистина се друсам. Не се друсам :) Рекох да пусна нещо Фън :)

О ,не се коси,достатъчно ни забавляваш в 156/147 радела http://www.foxes2.be/k/girl_haha.gif

pent
16-12-2008, 20:52
форумо изобщо от ден на ден се повече заприличва на ...

а добър вечер :) аз лично се убедих какви заблудени хора има :)

nikotm
16-12-2008, 20:53
Стига ве. Ще си помислят хората, че наистина се друсам. Не се друсам :) Рекох да пусна нещо Фън :)

П.С. Всеки е башка луд.. нали знаеш :)



А бе нали знаеш че се шегувам,да не земеш сега да се вържеш.:dance:

hristugena
16-12-2008, 21:12
Оправи ми настроението бате!:dance::dance::dance:

Оги
16-12-2008, 21:14
:strong:

Xtrime7
16-12-2008, 21:35
И водицата,и акъла могат да ти вземат.Пожелавам на всеки поне веднъж да се случи това ,макар и измислено да е.

BatVas
16-12-2008, 21:43
Kaзвай къде са мацките - ще нося от Била стекче минерална вода и още двве големи билски чанти с тоалетна хартия (щото обемна и ще изглеждам с много покупки) - даже за да ги привлека ще взема от един приятел разни чанти като от шопинг в мола- уж имам в колата и разни други маркови нещица - да измият стъклата , да направят шоуто, да направят една свируга и да отнасят стекче вода и чанти напълнени с стари вестници - мисля доста ефтинко ще ми излезе миенето на стъклата и...другите екстри - пък че даже и от две:dance::thumbup:

Не го пази само за теб сподели на кой паркинг:)

fred
16-12-2008, 22:03
ВНИМАНИЕ!!!!

Разказ на потърпевш:
Станах жертва на ИЗМАМА на паркинга на Била-та до нас (чувам че се е случвало и на други из цялата страна)

Пазете се, да не ви дойде на главата и на вас. Ето каква е схемата:

Тъкмо си подреждах покупките в багажника ... Почнаха да ми мият (безплатно) стъклата. Едни сочни, едни напращели деколтета, едни изпънати копчета - ум да ти зайде...
....
Качиха се с мен в колата, и по пътя стана страшно. Почнаха да ме опипват, да се събличат, да ме целуват, да се целуват... После по-хубавата мина на предната седалка, наведе се и ме започна с едни неземни френски специалитети...

През това време обаче другата тихомълком ми отмъкна стекчето Горна Баня !!!
С две думи - внимавайте ! Пазете се ! Това може да се случи и на вас !!!



Блазе ти, кажи коя БИЛЛА е, щото аз жвиея до една, ама ходя пеша, може пък да ми лъснат обувките:thumbup::native:, в нашата подобни черпят с пиене ама е мнооого малко:heavy_cry:

oem
16-12-2008, 22:04
О ,не се коси,достатъчно ни забавляваш в 156/147 радела http://www.foxes2.be/k/girl_haha.gif

Ти на кола под капака поглеждала ли си някога, че съм те бил и забавлявал. Само невежите и нежалещите да се научат могат да се забалвляват с тези които поне се опитват. Не всеки се ражда научен. Аз научих много от този форум, както и много се прецаквах на моменти, но какво значение има?

Да те хвана да те питам под капака кое какво е ще ти се хиля с г**а си сигурно ама айде. Моля без такива повече, че се обиждаме на лично!

didiod
16-12-2008, 22:04
:shocked: бахххххххххххх ако трябва щв жертвам стекове и с 20 литрови води:dance:

oem
16-12-2008, 22:05
Блазе ти, кажи коя БИЛЛА е, щото аз жвиея до една, ама ходя пеша, може пък да ми лъснат обувките:thumbup::native:

Тази измислица я копнах от някъде... викам да стане весело :)

fred
16-12-2008, 22:19
Тази измислица я копнах от някъде... викам да стане весело :)

Ясно, готино е, благодарим ти:thumbup:

cvetelin
16-12-2008, 22:43
тотално изтрещели сте вече :hvala:

Nasko_77
16-12-2008, 23:28
Плаша се вече...:?
Днес цял ден аз бях пасажер... това не се беше случвало доста отдавна, мен да ме возят. Та какво се загледах малко в хората.. минувачи разни..
Лелеее... страшна картина... сумати народ видях дето вървят и сами си говорят:shocking:
Чак да се притесни човек, кой всъщност не е наред... аз дето го намирам за не нормално или ония, дето си ходеха и мърмореха нещо сякаш не са сами:-?

П.П oem това не е реплика към теб. Просто като стана на въпрос за изкукването.

trouble
16-12-2008, 23:39
Плаша се вече...:?
Днес цял ден аз бях пасажер... това не се беше случвало доста отдавна, мен да ме возят. Та какво се загледах малко в хората.. минувачи разни..
Лелеее... страшна картина... сумати народ видях дето вървят и сами си говорят:shocking:
Чак да се притесни човек, кой всъщност не е наред... аз дето го намирам за не нормално или ония, дето си ходеха и мърмореха нещо сякаш не са сами:-?

П.П oem това не е реплика към теб. Просто като стана на въпрос за изкукването.

Добре дошъл in the real world Насе...аз като работещ на обществено място на което контактувам със стотици хора на ден, мога да ти кажа....никой не е сам бате....Както казва един мой клиент - "В Космоса има вече изпратени спътници, които изпращат сигнали до чипове, които се намират в мозъка ти и ти ставаш подвластен"......

Gh0stRider
17-12-2008, 01:29
Цитат:
Първоначално публикувано от viki :
О ,не се коси,достатъчно ни забавляваш в 156/147 радела

Ти на кола под капака поглеждала ли си някога, че съм те бил и забавлявал. Само невежите и нежалещите да се научат могат да се забалвляват с тези които поне се опитват. Не всеки се ражда научен. Аз научих много от този форум, както и много се прецаквах на моменти, но какво значение има?

Да те хвана да те питам под капака кое какво е ще ти се хиля с г**а си сигурно ама айде. Моля без такива повече, че се обиждаме на лично!

тва "не се коси...." беше за търтейо май май... та не се коси oem ;)

Mony
17-12-2008, 04:45
Пффф точно преди края на пост-а си мислех да питам на коя Била? ... жалко:hump:

galinves71
17-12-2008, 07:22
ВНИМАНИЕ!!!!

Разказ на потърпевш:
Станах жертва на ИЗМАМА на паркинга на Била-та до нас (чувам че се е случвало и на други из цялата страна)

Пазете се, да не ви дойде на главата и на вас. Ето каква е схемата:

Тъкмо си подреждах покупките в багажника (стекче минерална вода Горна Баня от малките), и ми се залепиха две супер мацки. Рекламираха някакъв специален препарат за миене на авто стъкла. Почнаха да ми мият (безплатно) стъклата. Едни сочни, едни напращели деколтета, едни изпънати копчета - ум да ти зайде...

Пълен абсурд да не се загледа човек. Та както и да е - свършиха, предложих им бакшиш - отказаха, но ме помолоха за сметка на това да ги закарам до другата Била, за да продължели промоцията там.

Викам им - няма проблем.

Качиха се с мен в колата, и по пътя стана страшно. Почнаха да ме опипват, да се събличат, да ме целуват, да се целуват... После по-хубавата мина на предната седалка, наведе се и ме започна с едни неземни френски специалитети...

През това време обаче другата тихомълком ми отмъкна стекчето Горна Баня !!!

С две думи - внимавайте ! Пазете се ! Това може да се случи и на вас !!!

Същото ми се случи и миналия понеделник, единия от вторниците, два пъти в сряда, още веднъж в четвъртък, и отново тази сутрин.

Утре пак ще ходя. Свърши ми водата !

епа ако ми кажеш шо им е водата на мацките ,евауа:big_love:

oem
17-12-2008, 09:21
Еееххх за рецепта сме всичките ма айде :prescription:

:rotfl:

Susscrofa
17-12-2008, 09:28
Мамоооооооооо тамън сложих кашон с Жонита на задната седалка и реших да обикалям билите, кви са тези теми бееееееееееееееее аааааааааааааааа :director::director::director:

georgyg
17-12-2008, 09:33
тотално изтрещели сте вече :hvala:

По Коледа стават чудеса :drunk:

Nikiboy
17-12-2008, 09:36
Само да не стане като на Лъжливото обчарче работата - следващия път като вика измама никой да не го ебава, а в колата 2-ма с едни големи...:Lkingsmiley:

meriaj
17-12-2008, 10:54
:haha::haha::haha:

рали
17-12-2008, 12:06
Е па за кво мранкаш неблагодарник почерпи бе

SamuraiJack
17-12-2008, 12:11
Тази история си има оригинал, и то на руски.

oem
17-12-2008, 12:38
Само да не стане като на Лъжливото обчарче работата - следващия път като вика измама никой да не го ебава, а в колата 2-ма с едни големи...:Lkingsmiley:

Хах... стига бе :shocking: ти направо си ми го пожела

nikotm
17-12-2008, 13:29
Хах... стига бе :shocking: ти направо си ми го пожела


Ми,земи тогава си сложи малко вазелин в колата та да ти бъде по-леко.:drunk:

jjkale
17-12-2008, 14:14
хахахахаха 4екиджия

RPWWD
18-12-2008, 17:04
Пич, трябва да предупреждаваш гостите си от женски пол да не сядат на килима щото може да забременеят ;-)

code
18-12-2008, 18:56
Това ми напомня една много реална история на вуйчо ми - любимата му. Отишъл в градската тоалетна в Пловдив нашия да се облекчи и от двете му страни мъже в черно правят същото и го гледат :big_whoops:
Въпрос от мъжете в черно:
- Ти да не си мутра?
- Не що!?
- Ми ква е тая бухалка в ръцете ти? :Lkingsmiley:

zombiran
16-01-2015, 12:26
На вниманието на всички, ТОЗИ (http://olx.bg/videokarta-nvidia-i67279472) човек е абсолютен измамник!! Поръчах дадената от него карта с уговорката за преглед и тест ( не беше спазено) да не говорим че плика в който (уж) трябваше да е дадената карта дрънчеше на ламаринки и не отговаряше дори на размерите на картата,плътността и тежестта и т.н. !!!!! ВНИМАВАЙТЕ!!!!

ALI3XPRESS (0)
Какви ламаринки какво нещо ? Колега, брат ми е изпратил пратката, че аз си имах работа.. другия проблем е, че той си замина на Бургас и по път е изпратил и пратката понеже минавал през еконт. Сега не е моя грешката, че не е сложил преглед. Ся много кофти се получава.. защото може и да е счупена .. както си ми написал, че дрънчат някакви ламаринки .... аман от несериозни.
=================================
Uglyface
Колега, не ми оставаш телефон за връзка, звъня на този от пратката не вдигаш... не ми говори глупости... плика дори не отговаря на размерите на видео карта и тежестта, не съм балама и знам какво трябва да се напипа... и това не беше видео карта.. понеже я имам същата!!!!! И какъв беше този наложен платеж от 8лв не разбрах!!!! Измамник си и това е! Дано някой по не запознат не изгори заради тебе!!!! Ще те докладвам навсякъде където мога!!!

След което следва това в опит отново да коментирам в обявата му, защото ги изтрива:

Грешка

Не може да коментирате и оцените обявата, защото продавачът е ограничил достъпа ви.

Maximus
16-01-2015, 13:33
Първият сигнал за възможна измама в една обява е липсата на телефон за контакт.

Докладвай в самия сайт за обяви.

zombiran
16-01-2015, 15:02
Първият сигнал за възможна измама в една обява е липсата на телефон за контакт.

Докладвай в самия сайт за обяви.

Докладвал съм, но не мисля, че ще има някакъв ефект. Интересното е, че даже не се е постарал да ме излъже, поне да беше пратил една голяма кутия с наложен платеж 100лв. А аз получавам само цената за доставка.. но дори и нея не съм платил и обратното връщане. Абсолютен глупак. Поне да се беше постарал. :D

Liminat
16-01-2015, 20:46
Абе ти не виждаш ли автора на темата как са го прекарали, та ни занимаваш с твоята видеокарта?! Да го награбят две мадами и да му изпият всичката минерална вода срещу некъф презрян секс си е направо престъпно.
Пък тия чекиджии в прехибалника, как изобщо се занимаваш с тях, тва там са болни хора повечето.

zombiran
19-01-2015, 13:14
Абе ти не виждаш ли автора на темата как са го прекарали, та ни занимаваш с твоята видеокарта?! Да го награбят две мадами и да му изпият всичката минерална вода срещу некъф презрян секс си е направо престъпно.
Пък тия чекиджии в прехибалника, как изобщо се занимаваш с тях, тва там са болни хора повечето.

Ти като не проявяваш интерес в тази сфера, има хора които се интересуват. Предупреждавам точно тях!!!! Не съм ти искал мнението и не търся внимание, че да те "занимавам". Изобщо не съм чел по назад в темата, като гледам явно е нямало и защо да го правя. Писах тук понеже заглавието е подходящо за ситуацията. А не да пускам нови теми за щяло и не щяло. Като не ти е интересно не чети, още по малко пък пиши. Ако си го казал в кръга на шегата, не съм те разбрал. Прощавай и ти.

Liminat
19-01-2015, 21:43
Не съм го прочел това, изтрий го :)