PDA

View Full Version : Гласувайте за MiTo !



millko
17-12-2008, 14:25
http://mostbeautifulcar.eurosport.co.uk/

Stoyan Georgiev
17-12-2008, 15:12
отказвам да гласувам за мито

инфинитото ми спечели гласа

митото е отвратително грозна кола и който не мисли така трябва да отиде на очен преглед, единственото хубаво в колата е задницата погледната от определен ъгъл

на лагуната задните фарове са като откъртени от дбс или който и да е друг астън...

ПП: а защо широкото го няма ? по-хубав е от повечето коли там....

crocodil
17-12-2008, 15:51
Мито, Мито...
Не че е най-красивата кола на света, ама все пак е Алфа. Другите не ме вълнуват.

Bonev
17-12-2008, 16:12
отказвам да гласувам за мито

инфинитото ми спечели гласа

митото е отвратително грозна кола и който не мисли така трябва да отиде на очен преглед, единственото хубаво в колата е задницата погледната от определен ъгъл

на лагуната задните фарове са като откъртени от дбс или който и да е друг астън...

ПП: а защо широкото го няма ? по-хубав е от повечето коли там....


Чак па грозна!!! Аз съм като сокол с очите па ми аресва МИТО! Секи си има вкус, тва е положението! Аз гласувах за МИТО, другите според мен са дизайнерски изцепки!!! Лично мое мнение!!!

Stoyan Georgiev
17-12-2008, 17:02
Чак па грозна!!! Аз съм като сокол с очите па ми аресва МИТО! Секи си има вкус, тва е положението! Аз гласувах за МИТО, другите според мен са дизайнерски изцепки!!! Лично мое мнение!!!

пу , нишо не разбираш :lol_sign::lol_sign::lol_sign::lol_sign:

нъл знаеш , има два вкуса - моя и лошия :Lkingsmiley::Lkingsmiley:

Kris
17-12-2008, 17:05
Гласувах за Волво:drunk:Па митото си е същинска АРНА - катастрофа!

Bonev
17-12-2008, 17:12
пу , нишо не разбираш :lol_sign::lol_sign::lol_sign::lol_sign:

нъл знаеш , има два вкуса - моя и лошия :Lkingsmiley::Lkingsmiley:

NO COMMENT!!!:spell::evilsmiley:

Absente_
17-12-2008, 18:33
ахахахаха влезнах да гласувам за Митко ама си пуснах гласа за пежото :drunk:

bad_bat
17-12-2008, 19:18
нема пък да гласувам за МиТо- пак ще кажа, че не е нов модел (това се отнася и за делтата)
пускам глас за цреп 5
искрено ме разочаровахо от форд с пускането на XC60- има много малко общо с прототипа и е 1:1 с куга:sick1:


прехвалената Делта е твърде обикновена спрямо това, което очаквах...
лагуната дет' се вика е "същата като предишната", пък било и купе

BaiJedi
17-12-2008, 19:36
На мен ми харесва най много Делтата! Глас за нея!

Kris
17-12-2008, 19:52
хахах .... милко ... по-добре да не я беше пускал във форума на алфа тая анкета, сега ще спечели някой друг:gay[1]:

tokata_pz_flex
17-12-2008, 19:56
Аз натиснах Митака , нали е от наще пича , какво да го правя :pp:

Fear
17-12-2008, 22:09
Aбе, в тая класация една 'убава кола нЕма бре! :crazy:
Поради това, ще гласувам за наш'то, 'щото ни една не ми харесва наистина. Поне да подкрепя марката. :D

millko
18-12-2008, 07:35
хахах .... милко ... по-добре да не я беше пускал във форума на алфа тая анкета, сега ще спечели някой друг:gay[1]:

Един от гласувалите,ще спечели автомобил до 30 000 евро! Ето това е най-важното!:D

Ако е някой от вас,да не забрави да почерпи!:cheers:

Neokill
18-12-2008, 20:18
Да го бяхте пуснали във форума на БМВ. Там повече гласове щеше да събере МИТкО.

Djalev
18-12-2008, 23:19
+ за Митака
Нали си е наша кръвчица :)

nblagoev
19-12-2008, 12:20
Aбе, в тая класация една 'убава кола нЕма бре! :crazy:
Поради това, ще гласувам за наш'то, 'щото ни една не ми харесва наистина. Поне да подкрепя марката. :D

И аз така. :thumbup:

MaVrUt
19-12-2008, 21:37
Мито, Мито...
Не че е най-красивата кола на света, ама все пак е Алфа. Другите не ме вълнуват.

тва се нарича човек без характер :big_whoops: , не се натягаи много , няма да изпъкнеш :devil:

Fear
19-12-2008, 22:19
тва се нарича човек без характер :big_whoops: , не се натягаи много , няма да изпъкнеш :devil:
Toва, което си написал под никнейма си, наистина ти отива. Какво е това перверзно удоволствие, което изпитваш, когато целенасочено се заяждаш из форума?
Ако не ти харесва, други форуми има бол. :ban:

Извинявам се за офтопика.

MaVrUt
19-12-2008, 22:34
Toва, което си написал под никнейма си, наистина ти отива. Какво е това перверзно удоволствие, което изпитваш, когато целенасочено се заяждаш из форума?
Ако не ти харесва, други форуми има бол. :ban:

Извинявам се за офтопика.


ами да , ама не съм престорен като вас, казвам си кот ми е на устата, пък и ф другите форуми отдавна съм баннат, тука остана само :devil: