PDA

View Full Version : Пак читав Супер 100 на OMV :-)



bass
01-12-2005, 12:35
Последните два месеца нещо май бяха понаакали горивото и редувах 95/100 с превес на първия (и никва разлика в работата на двигателя и вървенето). Днес налях Супер и... УРА! Колата направо подскочи, пак почнаха да не ми стигат 5 скорости :-) Дано да се закрепи така работата. (Че слагат и по две знаменца в книжката :spiteful: )
btw Това е на бензиностанцията в Мусагеница.

MONI
01-12-2005, 12:45
Аз покрай теб и това дето беше казал че 100то на ОМВ е преебано минах на ШелРейсинг ама да ти кажа нема разлика и съм доволен даже 1л.=5 точки има разни интересни неща които ги взимаш с/у точки.

bass
01-12-2005, 12:50
А, тая работа с "бонусите" е само за кодош, не са ми фактор за избор, даже ми е малко неудобно като се явя на касата с банкнота и "бележник" :wink: (да не говорим, че никога нищо не съм печелил от томболи...)
V-Power-a мойта нещо го недолюбва съм забелязал.

MONI
01-12-2005, 12:54
А, тая работа с "бонусите" е само за кодош, не са ми фактор за избор, даже ми е малко неудобно като се явя на касата с банкнота и "бележник" :wink: (да не говорим, че никога нищо не съм печелил от томболи...)
V-Power-a мойта нещо го недолюбва съм забелязал.

Ма аз не говоря за томболи.........в картата си събираш точки - проверяваш колко имаш и има едни огромни каталози и си избираш кво искаш. Каталога е доста голям.

П.С. Бре то и за мен не е определящ фактор бонусите ама нали ти казах че ти ме отказа от ОМВ :wink:

kekc
01-12-2005, 12:54
ОМВ сега също имат томбола за 500л. гориво ;)
Метнал съм и око :)

Иначе бонусите по-принцип не би трябвало да са водещ фактор, защото са пренебрежимо малки в сравнение с парите, които наливаме за гориво ;)

bass
01-12-2005, 13:01
ама нали ти казах че ти ме отказа от ОМВ :wink:
Да-да, сега аз съм виновен, че си отишъл на лъва в устата :D
Пък и тогава споделих, че подходиха коректно и ме предупредиха за оплакванията от супер-а. Аз от техния 95 съм много доволен, към него неам забележки.


ОМВ сега също имат томбола за 500л. гориво ;)
Метнал съм и око :)
Тогава да не забравиш последния път да заредиш именно Супер - квото пише на касовата бележка, такова гориво печелиш :D

BatVas
01-12-2005, 13:57
абе я кажете за какво са тези тефтери(кво се печели - не са ли за някакви отстъпки после) дето ги дават че аз много не се заслушах като го вземах а зареждам все на ОМВ. Те ми дават някакви знаменца (точки) ама така си ги държим в жабката а вече имам доста. Даже веднъж един като взе да ми дава 5 такива знаменца му казах да си вземе френските знаменца и да ми даде италиански :))))))

kekc
01-12-2005, 14:01
Ако събереш 20 знаменца и с последната касова белешка ги пускаш в една кутиийка и участваш в томбола за някъви награди, като най-голямата е 500л. гориви от това което е на последната бележка или ако на бележката няма гориво (а само покупки) ОМВ решават какво да ти дадат.
Иначе май с 10 знаменца имаш еднократна 5% отстъпка в Техномаркет.