PDA

View Full Version : тея куки... зеха мноу си верват



cvetelin
19-12-2008, 10:02
http://www.dnes.bg/article.php?id=62832

бе тея нещасни полицай зеха мноу си верват...сутрин стачкуват, по обяд с палката скубят сиромаси .,.. вечер буйстват по нощните клубове .... и на края "полицаите не са извършили престъпление от общ характер и затова няма да бъдат разследвани"
бахти и повярвалите си полицаиии:sick1:

Бобби
19-12-2008, 10:30
Гарван...гарвану, око не вади(стара поговорка)
От най ниския чин до най високия си верват...щото едно време в една песен се пееше: "Осем милйона ченгета...осем милйона мишлета:)
А на свтбите ги редяха на масата...роднина полицай, роднина полицай....за да не се издъни някой:)..и същевремено да се докладва:)

Susscrofa
19-12-2008, 10:53
Не бива да се ОБОБЩАВА, това е глупаво. Няма държава без да има МВР. Това е 80% от държавността. Наистина има проблеми и то огромни, но дори и там сред тях има все още достойни и честни хора. Заплащането им наистина е мизерно. Имаше скоро подобна тема там се поизписа доста. :plane::plane::plane:

cvetelin
19-12-2008, 10:58
Не бива да се ОБОБЩАВА, това е глупаво. Няма държава без да има МВР. Това е 80% от държавността. Наистина има проблеми и то огромни, но дори и там сред тях има все още достойни и честни хора. Заплащането им наистина е мизерно. Имаше скоро подобна тема там се поизписа доста. :plane::plane::plane:

стиа па ти мизерно
земат по 800 лв и на горе ... без да говорим тва което си заработват отделно
да не говорим, че сичките мутреят с нови коли и т.н.

и тръгнали да стачкуват
и да беснеят по клубовете
баси мърлячите

като те спрат на улицата с колата са чудят как да ти земат 40 50 лв .... ако тва е полиция ... достойна и т.н. здраве му кажи

pent
19-12-2008, 11:05
мдам, трябва да ги задължат да имат образование :busted_cop::busted_cop::busted_cop:

stanislav.iliev
19-12-2008, 11:05
не е така баш колега има си ги помярета на всякаде ама има и пичаги които са малко под 40% а другите са хем боклуци извинявам се за изказването,хем и алчници.Като те спре ако немаш нарушение се чуди как да те преебе но има некои каже ти ае бегай ама другият път внимавай. ;)

Бобби
19-12-2008, 11:18
стиа па ти мизерно
земат по 800 лв и на горе ... без да говорим тва което си заработват отделно
да не говорим, че сичките мутреят с нови коли и т.н.

и тръгнали да стачкуват
и да беснеят по клубовете
баси мърлячите

като те спрат на улицата с колата са чудят как да ти земат 40 50 лв .... ако тва е полиция ... достойна и т.н. здраве му кажи
В повечето случай това което ти вземат....сам им го предлагаш!...не, че ги защитавам!

cvetelin
19-12-2008, 11:23
В повечето случай това което ти вземат....сам им го предлагаш!...не, че ги защитавам!

нещо бъркаш .... в повечето случей сами си го казват.... "имаме нарушение кво правим?" демек дай 30 40 лв и отивай ....
тея са станали такива просеци ....че не е истина просто:sick1:

ivo_red
19-12-2008, 11:55
На американските патрулки пише "To serve and protect" - демек да служат и защитават. А сега да попитам някой от форума да си спомни кога за последно някой от нашите пумияри с униформи му е помогнал или го е защитил? Първо гръмнаха момиче в центъра на София, пуснаха го ченгела мръсен, послед един затри цяло семейство пиян като свиня в "Дружба", пак нищо. В Ст. град е фраш с ченгета, но те семестят само от един ъгъл на друг, за да дебнат балъци да им смъкнат някви кинти. Тая сган тръгнала да иска пари. Ами колко взимат останалите хора, че те да прибират повече, а като добавим и рушветчетата и ви ставя ясно. Навсякъде полицията не е особено високо платена. От наште ченгета направо ми се драйфа!

MONI
19-12-2008, 12:29
На всичкото отгоре тия дето трябва да обикалят кварталите за да следят за реда и да не обира някой хората им дали палки и по цял ден и нощ спират само коли.

Susscrofa
19-12-2008, 14:21
Защо ли на мен, от 20 спирания нито веднъж не са ми искали пари и не съм им давал. Актове понякога да, но това е живота.
Недейте да плюете така бе хора, искам един месец полицията да спре да работи и да видим тогава какво ще стане. :on_da_beach:

търтей
19-12-2008, 14:25
нали правим разлика между различните служби в полицията?
от едните полза няма
от другите има огромна

ivo_red
19-12-2008, 14:45
Защо ли на мен, от 20 спирания нито веднъж не са ми искали пари и не съм им давал. Актове понякога да, но това е живота.
Недейте да плюете така бе хора, искам един месец полицията да спре да работи и да видим тогава какво ще стане. :on_da_beach:

Какво ше стане? най-много да падне престъпността с 20 - 30 %. Не знам за вас, обаче аз откривам уникално сходство между сегашната ситуация в Бг и тази в Дивия Запад преди 150 г.

Susscrofa
19-12-2008, 15:03
Какво ше стане? най-много да падне престъпността с 20 - 30 %. Не знам за вас, обаче аз откривам уникално сходство между сегашната ситуация в Бг и тази в Дивия Запад преди 150 г.

Е не, това сега е залитане в крайности. Защо винаги трябва по този начин да се изкарваме най най най -лошите най- черните. Не е така. Къде отиде в дивия запад бре човек. Аз сега не мога да очистя някой, защото ми е набил шамар в кръчмата и после да препускам волно из градО. :on_da_beach:

millko
19-12-2008, 18:48
На всичкото отгоре тия дето трябва да обикалят кварталите за да следят за реда и да не обира някой хората им дали палки и по цял ден и нощ спират само коли.

Плюс това,най-голямата простотия е,че когато си в нарушение не могат да те глобят и трябва да чакаш КАТ,да ти пише акт.А това означава мин.30 мин.в най-добрия случай.Не ги интересува дали си на работа,бързаш ли за някъде и т.н.Последните два пъти като ме спираха такива им оставих документи,кола,ключове и тръгнах да си хващам такси,като най-любезно ги попитах в кое районно да отида,да си взема нещата и да подпиша акта!!!!И в двата случая ме пуснаха, като ме убеждаваха че не съм прав!
Прав е колегата-вместо да ни пазят от обири и тем подобни,и те гледат лесното.По една палка в ръка и бахти кефа!!!

ФЕРАРИСТ
19-12-2008, 21:35
Защо ли на мен, от 20 спирания нито веднъж не са ми искали пари и не съм им давал. Актове понякога да, но това е живота.
Недейте да плюете така бе хора, искам един месец полицията да спре да работи и да видим тогава какво ще стане. :on_da_beach:
Аз мога безпогрешно да ти отговоря защо.......ми защото те също така безпогрешно могат да определят дали хайванина дето са фанали или спряли може да им даде някой леф или не......виждат те, моментално като те сложат на кантара разбират че надали леф ще дадеш, и не си правят устата......
Неска ги гледам на Тракията, единия буквално залегнал над капака, насочил радара все едно последен модел снайпер държи, и чака.......Иначе ако куките не бачкат месец ще е бомба, от доста време се каня да щурмувам парламента, с молотовки, бухалка, и прочее, ама много куки наоколо......

pacho_kardana
22-12-2008, 16:32
Пак ченгетата ще се измъкнат....:thumbdown:

RPWWD
22-12-2008, 23:35
Тия кияци срамят понятието полицай! Българската охранителна и пътна полиция е една КАРИКАТУРА :hump: Доколкото са останали честни и нормални хора, то те са в криминалната, но и там вече са малцинство... Колкото и пари да им дадат на кияците, те пак ще муфтят народа защото не могат да спрат да спрат да бъркат в кацата с меда...Изходът е тотална подмяна на поне 80% от личния състав и драконовски мерки при подбора на кадрите срещу вече наистина достойно възнаграждение за новобранците.

Susscrofa
23-12-2008, 08:28
Обожавам израза "Драконовски мерки" изпълнен е със съдържание...........:meeting: