PDA

View Full Version : За потребителите на форуми ...



Bella
19-12-2008, 23:33
Преди известно време пътувах с Белла-та и слушам не какво да е,а Хоризонт ... там две лелки водеха дебат относно потребителите на различни форуми .... то не бяха обаждания от слушатели,то не бе чудо ... в края на предаването стигнаха до заключението,че потребителите на форуми биле хора с понижено ниво на интелект....демек тъпи биле...
Ей сега ми е интересно вие как определяте средностатистическият потребител на форум?
И могат ли всички потребители да се сложат в една графа или има различен тип потребители и ако е така в какви графи спадат те според вас ?
За вас не знам,но лично аз срещанх страхотни хора покрай точно този форум.
С огромен интерес и желание ходя по срещите защото винаги има какво да се научи и смятам,че сред потребителите тук има големи мозъци ...
Вие сте на ход ... що за животно е това форумният потребител ?

tipo1960
19-12-2008, 23:57
Определено животното варира от амеба,до хомосапиенс с Нобелова награда по ядрена физика.

Furious 155
20-12-2008, 00:00
Определено животното варира от амеба,до хомосапиенс с Нобелова награда по ядрена физика.

чиста проба драскачи...сме! :)

mordohy
20-12-2008, 00:06
Веднага ти отговарям!Той е социално животно!Много от тия лелки,които се обаждат по телевизиите и радиото,са наистина неуравновесени,саможиви дебили,които като не могат да кажат нищо смислено,обявяват всички останали за полуинтелигентна порода,която си няма друга работа.Тука аз се сблъсквам с най-различни хора.Мога смело да твърдя,че умственото ниво на участниците е далеч над средното.Обсъждат се всякакви теми и това е хубаво.Още повече , че много от нас са далеч от скапаната ни Родина ама си я обичаме и много често форума е едно от малкото неща,което ни свързва с нея.Всички тия с ограниченото мислене,затворени във собствената си пустота,се чудят как да оплюят всяко нещо,което не разбират.Най лесно е да ни обявят за комплексари и да потънат в презрително мълчание.Те са сърдити на целия свят.Абе майната им!

Доко
20-12-2008, 00:13
Тези от хоризонт явно не са попадали на подобен на този форум: http://www.math10.com/forumbg/ :Lkingsmiley:

Ай , Ай , Ай , ей сега вече се комлексирах :big_whoops:

Bella
20-12-2008, 01:01
Веднага ти отговарям!Той е социално животно!Много от тия лелки,които се обаждат по телевизиите и радиото,са наистина неуравновесени,саможиви дебили,които като не могат да кажат нищо смислено,обявяват всички останали за полуинтелигентна порода,която си няма друга работа.Тука аз се сблъсквам с най-различни хора.Мога смело да твърдя,че умственото ниво на участниците е далеч над средното.Обсъждат се всякакви теми и това е хубаво.Още повече , че много от нас са далеч от скапаната ни Родина ама си я обичаме и много често форума е едно от малкото неща,което ни свързва с нея.Всички тия с ограниченото мислене,затворени във собствената си пустота,се чудят как да оплюят всяко нещо,което не разбират.Най лесно е да ни обявят за комплексари и да потънат в презрително мълчание.Те са сърдити на целия свят.Абе майната им!

Заставам зад теб в написаното http://www.cheesebuerger.de/images/midi/verschiedene/a058.gif

Bella
20-12-2008, 01:01
Ай , Ай , Ай , ей сега вече се комлексирах :big_whoops:

Не си само ти ... отворих ... комплексирах се и затворих ... :notworthy:

tokata_pz_flex
20-12-2008, 01:27
Онези с математика са луди хора ... А за форумите , чета доста , и съм на мнение , че 89,4% са недоразвити рекламни лица на Лептен ! Останалите са с интелект на добре образовани и интелигентни хора :)

fred
20-12-2008, 09:49
Форумите дават свобода, на базата на анонимността и зотова, особено в случайните, може да се прочетат всякакви глупости.Хората, които морал и възпитание, лесно им падат задръжките и им лъсва задника.
Иначе форума си е социално място, лесно и удобно за общуване и там има всякакви хора, като в живота.

Bella
20-12-2008, 11:47
Споделяйки с мои познати че съм регистрирана тук таме в някой и друг форум,че дори ходя по форумни сбирки ставам свидетел на изумените им погледи и неодобрението им.
Опитвайки се да обясня,че всъщност тук има страхотни хора,има достъп до невероятно голям обем информация и човек освен да си губи времето би могъл да научи доста неща ... те някак си не приемат тази форма на общуване.
Лично аз върша голяма част от работата си на ПЦ-то и когато съвсем прегрея просто влизам в някой форум разтоварвам малко и продължавам напред.
Понякога се впрягам,друг път ми е забавно,а най-често просто чета защото нямам нужната компетенция да взема участие в тясно специлаизираните теми.

viki
20-12-2008, 12:15
Лелеее..аз пък точно по форумите съм срещнала едни от най-страхотните хора на света :) !Верно е,че местата (общо 3-4 ),които посещавам са профилирани,няма пубертети и откровени идиоти (или поне са пренебрежимо малко),но..все пак:)Всъщност който каквото иска да говори ,боли ме..http://www.foxes2.be/k/girl_crazy.gif

mordohy и аз споделям мнението ти :)

gigi
20-12-2008, 14:10
Ей ся ме фанахте че съм проЗ :goodnight: :Topic-is-closed-bg:

SoHm
20-12-2008, 14:13
Зависи изцяло от форума. Тук например чета 90% от темите, докато в другия често посещаван форум на тунинг.бг, пропускам 90% от темите (само в разделите, които са ми интересни естествено). Форума го правят интересен юзърите, а не толкова тематиката.

code
20-12-2008, 14:15
Ай , Ай , Ай , ей сега вече се комлексирах :big_whoops:
Хах никога не съм затварял по-бързо сайт:big_whoops:
съгласен съм с казаното до тук, във форума се обсъждат много теми с много различни хора докато в ежедневието се занимавам само с клиенти, все едно и също и омръзва. Ползвам форума за разтуха и не си го давам за нищо :Lkingsmiley:

А и се запознавам с различни хора - кафенце тва онова. Доко, брат кога ще черпиш по едно кафе?

ей тва вече е мегаспам :-)