PDA

View Full Version : Колеги, и най вече колежки, помагайте.Имаме проблем



mordohy
21-12-2008, 01:07
Някакси молбата ми е шантава,ама е за добро.Имаме един колега от форума,дето е от 5 години с едно много гоитино маце и всъшност много хубава жена,но не смее да и се обясни в любов.Сигурен съм,че много я обича,а и тя явно го обиа,иначе,нама да го търпи такъв мърльо.Проблема му е ,че се мисли за още малък,а и се плаши от брат му.Май стана като сапунка,но си е истина.Давайте акъл,как да го оправиме.Лично аз правя цялата работа,защото ми се тропка на нечия сватба.Зарежете това.И момчето и момичето са суперТя си е потенциална членка на клуба.Хайде мислете

Kuku
21-12-2008, 01:19
За мен - момичето :drool:
Търтея ше земе момчето и ше им решим проблемите геерално :innocent:

Bonev
21-12-2008, 17:29
За мен - момичето :drool:
Търтея ше земе момчето и ше им решим проблемите геерално :innocent:

:shocked::rotfl::rotfl::rotfl:

fred
21-12-2008, 17:31
Някакси молбата ми е шантава,ама е за добро.Имаме един колега от форума,дето е от 5 години с едно много гоитино маце и всъшност много хубава жена,но не смее да и се обясни в любов.Сигурен съм,че много я обича,а и тя явно го обиа,иначе,нама да го търпи такъв мърльо.Проблема му е ,че се мисли за още малък,а и се плаши от брат му.Май стана като сапунка,но си е истина.Давайте акъл,как да го оправиме.Лично аз правя цялата работа,защото ми се тропка на нечия сватба.Зарежете това.И момчето и момичето са суперТя си е потенциална членка на клуба.Хайде мислете
Ми той да мисли, който няма акъл и смелост......:devil:, то ако се стигне до сватба е най лесно, после е трудното :Lkingsmiley:, да действе бре:punk:

Derry
21-12-2008, 17:52
То не разбрах малко, те се обичат ама не се женят ли е проблема?

fred
21-12-2008, 18:39
Явно идеята е да стане "заварката", ама аз съм не съм заварчик:cry:

hristugena
21-12-2008, 18:50
Как са от 5г заедно пък "не й се е обяснил в любов"?:paddle:

п.с.С този правопис няма да стигнеш далеч...:notworthy:

Mury
21-12-2008, 19:21
Как са от 5г заедно пък "не й се е обяснил в любов"?:paddle:

п.с.С този правопис няма да стигнеш далеч...:notworthy:

Балига:big_whoops::big_whoops:

hristugena
21-12-2008, 19:51
Балига:big_whoops::big_whoops:

А?:thumbdown:

Ранобудниче
21-12-2008, 23:12
А?:thumbdown:

остави го Мъро - не му работи шпацията, затуй така лъчезарно е компилирал 3 в 1 :tooth:

gigi
22-12-2008, 10:18
:doctor::doctor:

rtfm
22-12-2008, 20:13
Хората са казали "Акъл за жена и за кола не давай, че не се знае какво ще излезе"

mordohy
22-12-2008, 23:49
Опитах се да изчистя темата,ама не ми стигнаха познания.Въпроса е много типичен за сегашното ни дередже.След няколко седмици ще навърша 46 и се усещам готов и работя по въпроса да създам и отгледам второ поколение.Знам подводните камъни,но се чувствам достатъчно силен,за да успея в това начинание.Почувствах се много зле.като разбрах,че едно момче и едно момиче,въпреки,че между тях всичко е наред,се мотаят и се оправдават със стегнацията и не правят нищо за размножаването на нацията ни.На там ми бяха насочени мислите.Това си е и много сериозна тема.Явно,че дъртите трябва да отсрамваме по-младите.Да ама ще дочакаме ли така внуци.Това е проблема!:drinking:

markonialfa
27-12-2008, 16:50
Колега мисля да потърсиш Наталия Симеонова:) Там в " море от любов " ще ти помогнат. Успех