PDA

View Full Version : Спортувате ли? Какво, кога и къде?



Aquila
02-12-2005, 01:35
Като изключим,че всички сме малко или много ,или прекалено много ,от този род спортисти :tequilla: , да видим има ли и истиснки в клуба.

Понеже аз пускам темата,аз трябва да отговарям първи :oops:

Нищо на професионално ниво ( за съжаление ) Иначе баскетбол по шампионатите между гимназиите, стрийтбол докато влизах във възрастовата граница и от около 8 години се занимавам с фитнес, за лично удоволствие,а не да се меря дали ще вдигна повече от другите в залата. Това ,когато мога между работа и училище,но общо взето гледам да не падам под 6-7 часа на седмица.

KGB
02-12-2005, 02:01
Аз мисля, да започна зимния сезон с плуване...малко да се разпуснат мусколите преди фитнеса.

proper
02-12-2005, 07:57
6 пъти в седмицата в зала (BB)

преди години имах тежка травма,скъсана ретина на окото след удар от бейзболна топка (над 100км/час) и заради отбездвижването което последва качих за 1 година близо 30кг (болници...),от тогава всеки ден спорт и сега съм 40кг обратно надолу и само така се чуствам супер. Спорта е истината...и правилната храна :)

Crusader
02-12-2005, 08:35
8 години бокс /3 години в отбор към РПУ-Белене и 5 години в отбора на ТУ Габрово/, но в последните 3 години поради здравословни проблеми се отказах от активния спорт. Но иначе гледам поне 1-2 пъти седмично да пробягам 2 км. А пък и поради естеството на професията /армията/ се налага поддържането на горе-долу добър физически тонус /макар че килцата доста се качиха от както спрях да тернирам/ :lol: .

MONI
02-12-2005, 09:01
И аз мисля да се хвана да поплувам сега зимата иначе лятото в седмицата по веднъж футболче с колегите на съседния стадион.

Lucky
02-12-2005, 09:08
Вече рядко за съжаление. Преди съм спортувал четири години Таекун-до, борба, плуване.
Сега мисля да започна отново с плуването ма се още мисля. :evil:

grale
02-12-2005, 09:53
Аз тренирам Шорт-Трек(бързо пързаляне на къса писта ) от близо 10години а може и повече а карам кънки от близо 19г

Az4o
02-12-2005, 09:54
Преди време футбол в училището от време на време .. а сега от 2-3 години тенис на корт - 2 пъти в седмицата по час и половина - два :wink:
За удоволствие :kicking:

Alfamaniak
02-12-2005, 09:55
Нас с Пацимир, а надявам се скоро и КГБ ще се присъедини може да ни видите доста често във фитнеса на Славия. :boxing:

viki
02-12-2005, 10:12
Бодибилдинг,
здраво !

alf
02-12-2005, 10:26
шот трек - минимум 2х100 с препяствия от шопска или мешана :shock:

pent
02-12-2005, 10:27
фитнес, кардио, бокс, бягане ( свински тръс ) :firstprize: :firstprize: :firstprize:

ДРАЗНИТЕЛ-ка
02-12-2005, 10:43
Тренирам,да-разходки с детето 8) ,а когато успеем да го дадем на някоя баба,ходим да плуваме :D

Явно ми е достатъчно,защото съм в най-добрата си форма :)

bass
02-12-2005, 10:45
Бодибилдинг в Атлетик, зимата - ски (напоследък по една седмица годишно, което си е срам, ама...)


сега от 2-3 години тенис на корт - 2 пъти в седмицата по час и половина - два :wink:


Пусни една бележчица къде ходиш, че в квартала не остана никой от хората с които играех...
(В Бонсист отворени ли са закритите кортове? Ама ти пък не беше в УНСС... както и да е - прати ЛС, ако търсиш партньор :-) )
p.s. партньор за тенис имах предвид :P

p.p.s. Сега се сещам, че и спиртуването ми е точно като спортуването -умерено, в компания и с качествени материали :P

ДРАЗНИТЕЛ-ка
02-12-2005, 10:49
зимата - ски (напоследък по една седмица годишно, което си е срам, ама...)



Да,ски караме и ние,семейно,ама не го броя,то какво е една седмица на фона на цяла година..Ако чакаме ските да ни върнат във форма,най-много някоя здрава мускулна треска да хванем :lol:

bass
02-12-2005, 10:54
най-много някоя здрава мускулна треска да хванем :lol:
Точно тва е моят случай последните години :-))

brad
02-12-2005, 12:12
Ами колеги,пък на мен това ми е работата-имам зала за бодибилдинг и ще се радвам ако мога да запаля някой от вас или да помагам със ъкъли.Но не съм от София.

KGB
02-12-2005, 12:16
Не си от София...ама в София ли си 8) може да идваме при тебе

ДРАЗНИТЕЛ-ка
02-12-2005, 12:17
Ами колеги,пък на мен това ми е работата-имам зала за бодибилдинг и ще се радвам ако мога да запаля някой от вас или да помагам със ъкъли.Но не съм от София.

Е от къде си тогаз?Пускаш мухата и бягаш..казвай бързо.И ако направиш отстъпка за членове на форума,пък и ако си от моя град,цена няма да имаш 8)

brad
02-12-2005, 12:24
Ами за съжаление 120 км. на юг от твоя, който откровенно незаслужено носи титлата *морска столица*

ДРАЗНИТЕЛ-ка
02-12-2005, 12:26
Ами за съжаление 120 км. на юг от твоя, който откровенно незаслужено носи титлата *морска столица*

Лелееее,ако беше жена как щяхме да се хванем за косите,идея си нямаш просто...Добре,че си мъж и най-вероятно с къса коса..извади късмет този път :x

valjo
02-12-2005, 12:27
оха оформя се война варна = бургас;)))
:starwars:

pent
02-12-2005, 12:30
е тука се почна оффтопика....

та в този ред на мисли....

Варна - супер купон, готини мацки, готин град

Бургас - супер купон, много готини и лесни мацки, града по-лесно писва :-)

ПС.
Никой да не се засяга....
имам и още да разказвам ама е 18+

KGB
02-12-2005, 12:36
предлагам на Пент да му сложим ранг- Казанова 8)

pent
02-12-2005, 12:38
:offtopic:
колегите които ми имат ICQ-то, ще имат контра предложение :)))

KGB
02-12-2005, 12:40
:offtopic:
колегите които ми имат ICQ-то, ще имат контра предложение :)))

Окс...кази къв ранг искаш :)

valjo
02-12-2005, 12:41
:offtopic:
колегите които ми имат ICQ-то, ще имат контра предложение :)))
Penthouse ? ;)

ДРАЗНИТЕЛ-ка
02-12-2005, 12:42
Много се впрягате с тези оффтопици.То нявсякъде ги има.Все ще се появи някой спамър да оффтопикира и спами темата.Много важно.Лаф да става :twisted:

brad
02-12-2005, 12:44
Да не го обръщаме на Чат-канал.Та по темата,не е лошо човек да преглежд от време на време и форумите на Тялото и ББ тим.Макар,че поне 80на сто от пишештите там са пълни лаици,човек може да попадне и понаучи много неща-основно как се започва и най-важното как да се храни човек.

KGB
02-12-2005, 12:49
Да не го обръщаме на Чат-канал.Та по темата,не е лошо човек да преглежд от време на време и форумите на Тялото и ББ тим.Макар,че поне 80на сто от пишештите там са пълни лаици,човек може да попадне и понаучи много неща-основно как се започва и най-важното как да се храни човек.

Разкази ни накратко най-важните неща...особено за храненето

ДРАЗНИТЕЛ-ка
02-12-2005, 12:51
Да не го обръщаме на Чат-канал.Та по темата,не е лошо човек да преглежд от време на време и форумите на Тялото и ББ тим.Макар,че поне 80на сто от пишештите там са пълни лаици,човек може да попадне и понаучи много неща-основно как се започва и най-важното как да се храни човек.

Разкази ни накратко най-важните неща...особено за храненето

Той ще ви разкаже,ама дали сте готови да чуете,щото там са едни лишения..не ви е работа....

pent
02-12-2005, 13:12
колегата колкото и да е запознат не може да даде нищо повече от общите принципи за разделно хранене и тн... всичко останало е специфично :blah: :blah: :blah:

milenamr
02-12-2005, 13:13
Темата за спорта е интересна,аз като се замисля,също нищо професионално,но не мога да кажа пък съвсем нищо.Има си спортни изяви от мои страни ,които не са съвсем за пренебрегване.Един от най редовните ми спортове е качване и слизане на всеки 45 мин от 1-вия до 4-тия етаж и обратно.Като от време на време ми се полагат малко по леки упражнения като качване и слизане само до 1-вия етаж :kicking: (голямото междучасие или свободен),друг редовен спорт е пиене на бира на корем, без препятствия:)(около 5 упражнения всеки ден) :cheers: .А иначе горе долу на 6 месеца правя по 100-150 коремни преси за поддържане на самочуствие(че още можем:)))Та с такива гимнастики си поддържам тонуса,пък и фигурата също:)

brad
02-12-2005, 13:14
Ами вижте,то това е най-важната част от всички силови спортове просто защото човек прекарва в залата само час-два,а организма функционира на пълни обороти почти 24.В залата човек само разкъсва мускулите,иначе същинското растене е времето когато организмът си почива.Затова правилното хранене е най-важно,защото във всеки момент в тялото трябва да има необходимото кол-во велтъчини,въглехидрати,вит.,мин.соли и т.н.Защото ако в даден момент,примерно,в организма липстват протеини,то тогава организма ще си ги набави по единствения начин-просто ще разгражда готови мускули.Вижте,разделите за храненето заемат поне половината от материята и затова не може да се обяснява на чак толкова на кратко.От време на време се правя на професор в Тялото под същия ник и мисля,че там е съсредоточена повечето информация и ще е по-лесно за разбиране.Тук все пак е автомобилен форум.Но съм готов да помагам.

viki
02-12-2005, 13:21
Той ще ви разкаже,ама дали сте готови да чуете,щото там са едни лишения..не ви е работа....

Е да,права си :)Ноооо всяко усилие си заслужва на 100%.
Бодибилдинга е начин на живот,материята е необятна.Винаги,на всеки етап от своето развитие имаш какво още да научиш,какво да си пожелаеш,все искаш повече...;)Тръпката е за цял живот:)

KGB
02-12-2005, 13:34
Добре то ясно, че си е цяла наука...ама с няколко думи как да се храним...по 3-4пъти горе долу какво...вместо веднъж вечер да се усвиниме...

говоря за здравословно хранене, не да ставаме Арнолд

Alfa User
02-12-2005, 13:39
Аз пък поради спецификата на професията ми постоянно трябва да се поддържам, макар че не изпадам в крайни настроения. Като цяло свръхнапомпаните мачовци хич не ме кефят и изобщо не се блазня дори да приличам на тях. За мен по-важно е да се чувствам добре в тялото си, а не какво ще кажат другите като ме видят подут и озверял от химия. Така че моето спортуване се заключава в общо-поддържащи упражнения, макар и не много редовно :oops:

MrX
02-12-2005, 14:05
ми какво да ви кажа,бифш студент в НСА :lol: иначе фитнесче всеки ден

blagun
02-12-2005, 21:04
еми аз какво да кажа от 8 месеца не спортувам (имах проблеми със сърцето-прекалено много химия), не мога повече да си стоя вкъщи-свалих 10кг.мускулна маса, но от нова година се почва якото помпане на мускули. :strong: :strong: :strong:

brad
02-12-2005, 23:18
[quote="KGB"]Добре то ясно, че си е цяла наука...ама с няколко думи как да се храним...по 3-4пъти горе долу какво...вместо веднъж вечер да се усвиниме... Колега моля за извенение,ама аз продължавам да мисля,че само с две-три думи трудно ще стане.Това е интересен сайд и съм сигурен,че ще ви е интересен на всички.http://fitbg.hit.bg/Успех на всички.

krasyb
03-12-2005, 15:51
градски, я кажи коя зала държиш, па мое се видиме на кафенце :D
Аз от 1 година не съм барал, така съм се нашишкал, не е истина направо :(
А преди 3-4 години бях ехееее :th_up: :

http://x2.putfile.com/7/19212212782.jpg

Обаче сега КРАЙ! :twisted:
Почвам яко пак :strong: Запасил съм се с Universal Animal Stac, предупреждавам колежките далеко от мен, щот съм опасен и налитам :wink:

Venci
03-12-2005, 16:19
Ами аз тренирах кам 3 години и половина колоездене и още три съм карал активно. Сега вече единственият спорт, който практикувам е автомобилизъм :Tease:

ДРАЗНИТЕЛ-ка
03-12-2005, 18:16
градски, я кажи коя зала държиш, па мое се видиме на кафенце :D
Аз от 1 година не съм барал, така съм се нашишкал, не е истина направо :(
А преди 3-4 години бях ехееее :th_up: :

http://x2.putfile.com/7/19212212782.jpg

Обаче сега КРАЙ! :twisted:
Почвам яко пак :strong: Запасил съм се с Universal Animal Stac, предупреждавам колежките далеко от мен, щот съм опасен и налитам :wink:

Къде ти е главата бе пич? :lol:

krasyb
03-12-2005, 18:52
кво ми е глава бе :D
Следвам девиза на Рони "Да превърнем мозъка в мускул!" :lol:

KGB
03-12-2005, 20:06
Усещам :wub:

V_G_Z
04-12-2005, 13:53
аз съм бил колоездач преди време ... докато не ми влязоха дъртите алфи под кожата и се воза на фтомобила :frown: ... иначе съм рехабилитатор и фитнес инструктор
но за съжаление въпреки че фитнеса като материя ми е много любима поради предишна много лоша катастрофа с размазани ключица гръдна кост и рамо сега не тренирам активно и леко подминах 100 кг :?

V_G_Z
04-12-2005, 14:07
сигурен,че ще ви е интересен на всички.http://fitbg.hit.bg/Успех на всички.
ха колега не мога да повярвам в тоя форум съм писал април 2002 :shock: първите ми писания по форуми изобщо, в темата за бионабол има един ДОБРИ дето ръси мозък познай кой е :lol: мноо интересно ми беше кви тъпни съм писал преди толкова годни :lol:

Boxer
04-12-2005, 14:32
аз практикувам фтболче по веднъж в седмицата и сега ми се струва подходящо да предложа да се съберем и да направим един мач в някоя заличка


ако искате да преброим дивите зайци и да се разберем кога

Gogata
05-12-2005, 16:44
в момента не спортувам,но преди известно време бях се доста сериозно захванал с колоездене :wink: иначе съм се занимавал и с брейк,баскет и тенис

ceco983
07-04-2006, 00:37
до скоро играех футбол за малко даже и професионално,но 2 здрави контузии скъсан менискус и счупен глезен ме отказаха тотално.от 1 г. насам само фитнес и чат пат с приятели в залата поритваме.
та това е добра идея да се сабереме да поцъкаме малко някои ден.
аз живея в студ.град 9 бл.и сега гледам че са направили много яки изкуствени теренчета на открито до зала бонсист и може да се играе и вечер .така че ако има желаещи даите да се организираме

ZoE23
07-04-2006, 08:56
мхм!Ходя когато имам време на фитнесче :static: :th_up:

viki
07-04-2006, 09:42
Ехей,много спортни натури :))Супер,трябва да се поддържа на ниво имиджа на марката ;)Аз лично доста се старая :twisted: :twisted:

MrX
07-04-2006, 10:30
Ехей,много спортни натури :))Супер,трябва да се поддържа на ниво имиджа на марката ;)Аз лично доста се старая :twisted: :twisted:

алоууу "червената Соня",като имаш 20 гпдишна кола с 30 см. волан,доста мускули ще ти трябват :twisted:

viki
08-04-2006, 10:51
4444444444

xidra
09-04-2006, 15:46
Аз тренирам всеки ден над 3 часа защото съм в спортното на Левски

lyuli
19-12-2007, 18:14
SNOWBOARD зимата
плуване в минерални басейни, колоездене и малко джогинг останалите сезони

в миналото тренирах фехтовка, ветроходство, класически балет, танци....

gadimir
19-12-2007, 18:38
Спортно у-ще,6 години гребане,даже бях 2 г.национал за юноши :bg: :bg: :bg: ..........ех къде ме върнахте :clap: :clap: сега всяка неделя(без изключения)1-2часа футбол

elenkov
19-12-2007, 19:36
епа аз 6 години си гуми времето по фитнес залите .. да го еб.. :)

поздрави

ПС продалжава 7-ма ..год :strong:

code
19-12-2007, 19:56
Ходя на фитнес редовно - веднъж на 5дни. :) Правя това, което мога да поддържам лесно, останалото не си струва усилията според мен. Никакви добавки, стероиди и тям подобни простотии. 183см/78кг - тийнейдж стийл http://cheesebuerger.de/images/smilie/sportlich/g060.gif

Max
19-12-2007, 21:54
аз практикувам фтболче по веднъж в седмицата и сега ми се струва подходящо да предложа да се съберем и да направим един мач в някоя заличка


ако искате да преброим дивите зайци и да се разберем кога

Хайде де! :)

VFTI
19-12-2007, 22:38
Занимавам се активно с таекуондо ITF(състезател съм) и фитнес(дълги години) един път седмично ходя и на плуване. Спорта е прекрасно нещо :)

raiders
19-12-2007, 23:24
3-4 седмично фитнес, 1-2 волейбол, иначе играя в Любителската лига, имаме по 5-6 мача на сезин, финали и така, даже сега събота и неделя съм на турнир в Тетевен, спорта е част от ежедневието ми вече, и няма нищо по-хубаво да се спортува каквото и да е

elenkov
19-12-2007, 23:48
аз практикувам фтболче по веднъж в седмицата и сега ми се струва подходящо да предложа да се съберем и да направим един мач в някоя заличка


ако искате да преброим дивите зайци и да се разберем кога

Хайде де! :)
това е офертата ! Спортна София ? Р5 на балона ? Христо Ботер ? Ама предлагам след Нова Година да се съберем ?!

Intrepid
20-12-2007, 00:38
И аз съм се занимавал с кво ли не... "Професионално" преди време се занимавах с картинг - карах 2 сезона за родния шампионат 8) а сега ходя на скуош и плуване мин по 2 пъти в седмицата. Много обичам и ските ама напоследък се пързалям само по улиците :innocent:

И както се пееше в една песен на Обратен Ефект - здрав дух, здраво тяло - майката си ...:stumm: :lol: :lol: :lol:

Оги
20-12-2007, 16:06
От известно време се запалих по фитнеса и сега се чувствам идеално не мисля да спирам.Даже сега се замислям и за плуване да ходя, но залата е в ремонт та ще се наложи да изчакам .Сега замислям след празниците и да спра цигарите ,ако мога да го направя това ще се пръсна от кеф.

xidra
20-12-2007, 22:32
Спортно у-ще,6 години гребане,даже бях 2 г.национал за юноши :bg: :bg: :bg: ..........ех къде ме върнахте :clap: :clap: сега всяка неделя(без изключения)1-2часа футбол

То и аз така но тренирам кану-каяк 8) Всеки божи ден тренирам и ми е супер особено сега зимата яко щанги , кросове , плуване , футбол, баскетбол и това се сещам за сега 8)

AlfaRomeo
20-12-2007, 22:49
Няколко години футбол.Само 12 :) Тоест тази година спрях :) Иначе фитнес и когато даде времето поритваме яко.Защотото в шибания град няма една зала където да се играе зимата... :shock:

Спорта му е майката ... !

BOBBY PLEVEN
21-12-2007, 01:16
8 години кик-бокс полу-професионално малко фитнес.Ски едно време много болки в колената и не си заслужава усилията (мое мнение).Продулжавам с кик-бокса и до сега и запред скоро няма да спирам.Иначе съм пробвал и други работи ама не ми понасят и нямам нерви.Колоезденето много бързо ми писна алкохоизма също.Пия само на празници и на специални случаи иначе пуша ама това не ми пречи.Мраза химици и такива дето се прават на много яки.В симеоново са ни учили как да се оправяме с такива.Иначе спорта е хубаво нещо но в забързания свят в които живеем все по рядко се отдава възможност за съжаление.Мерки 193см 85 килца.По Коледа и нова се качват едно 10-че отгоре ама после се сваля така както се е качило.

deq
21-12-2007, 01:44
Два пъти сседмично във фитнеса и лятото бяхме подновили тениса на корд

fred
21-12-2007, 19:17
Фитнес два пъти седмично,малко колоездене и плуване, но само през лятото, главно на морето.Винаги съм спорутвал за кеф и то най различни дисциплини.Спорта е част от развитието, но за нещастие или щастие не е всичко, от което се нуждае человек.