PDA

View Full Version : е тази гражданска отговорност,коя кола ще покрие?



galinves71
27-12-2008, 17:24
http://www.zazz.bg/play:22749563

Bonev
27-12-2008, 19:37
Ама тия са егати смотаните шофери..........

b_angelov
27-12-2008, 20:26
:shutup:

fein86
27-12-2008, 20:31
Ама тия са егати смотаните шофери..........


Смотани на Nта степен :rotfl: то бива, бива, ама техното на нищо не прилича, после при нас давали книжките ей така(то си е така де) ма като гледам и при тях не е много по различно.

Kris
27-12-2008, 20:56
Като изключим тоа първия другите нямаха грам вина за случващото се

fein86
27-12-2008, 21:27
Като изключим тоа първия другите нямаха грам вина за случващото се


Е как ше немат бе колега, те около тях насекъде всички са се ударили кръстосали и е пълно мазало, обаче те нали са големи шофери дай да покажат колко могат(е видехме де)!!!!!!!! Къде се опитват да отидат като виждат какво е мазало около тях, логично е че ще стане това което видяхме-просто им е малко умствения багаж(американци кво да каже човек), имат се за нещо повече, ама ето че природата им показа че с нищо не са по-добри от другите хора!!! Хич не ги съжалявам, ще си купят други коли, а доколкото видях пострадали май нямаше така че да се бият у тротоарите и това е!!!

Kris
27-12-2008, 21:33
А ти от един клип в интерент доби по-ясна представа от тях за конкретната ситуация ? Нито защитавам американците, нито ги упреквам. Ама да седнеш тука да ми обясняваш как тоя и оня не можели да карат в ситуация в която видимост и каквато и да е ориентация нямат нищо общо с тази в която сме свикнали да караме ... е няма да стане.

fein86
27-12-2008, 21:42
А ти от един клип в интерент доби по-ясна представа от тях за конкретната ситуация ? Нито защитавам американците, нито ги упреквам. Ама да седнеш тука да ми обясняваш как тоя и оня не можели да карат в ситуация в която видимост и каквато и да е ориентация нямат нищо общо с тази в която сме свикнали да караме ... е няма да стане.


Ема точно де колега, леля ми беше доскоро в Италия и каза че миналата година там паднал 5см. сняг и шофьорите които не били карали в такива условия изобщо не отишли на работа и не изкарали колите си, а нашите американци дай да карат, а на клипа идеално се вижда че улиците са под наклон и че бурята е доста яка, а пък и се виждаше че не само първия дава яко газ и изобщо,че нямаха една правилна реакция. Къде са тръгнали в такава зверска буря, какво работата им е по-важна от живота ли или какво???????????

ПС: и не се опитвам да те убеждавам колега, това си е лично мое мнение и не карам никой да го споделя, твоето мнение е друго и аз го уважавам - уважавай и ти моето!!!

koolio
27-12-2008, 21:47
Този ако беше скочил от колата последствията щяха да са далеч по-малки.:stumm:

Kris
27-12-2008, 21:51
До някъде си прав ... но не сме били там и може само да гадаеме как е изглеждала ситуацията отстрани. Няма как да разбереш дали или колко е хлъзгаво докат не ти тръгне колата, а останалите коли си минаваха за паркирани до колкото си спомням ... ама както казах смисъл некъф от гадаене няма. И други клипове съм гледал, как кола след кола се осират по мантинелите, защото с нищо пътя не подсказва, че е заледено и ти предстои мазало.

DiStefano
27-12-2008, 22:04
http://www.zazz.bg/play:874bded8

ей ти същата работа ... насрах се от смях
даже и в движение скачат от колито ... :metal:

Bonev
27-12-2008, 22:11
http://www.zazz.bg/play:874bded8

ей ти същата работа ... насрах се от смях
даже и в движение скачат от колито ... :metal:

:shocking::hehehm::rotfl::rotfl::rotfl:

Kris
27-12-2008, 22:16
Идеята на занятието да паднеш по гъз от колата дърпайки врата с цел спиране на возилото верно си е по американска рецепта:in_love:

fein86
27-12-2008, 23:10
http://www.zazz.bg/play:874bded8

ей ти същата работа ... насрах се от смях
даже и в движение скачат от колито ... :metal:

Това съм го гледал още преди една или две години и тогава още и аз им се чудех :screwy:

raiders
27-12-2008, 23:44
къв е тоя път?!? Странно ми е, добре, че няма такива в София

fein86
27-12-2008, 23:48
къв е тоя път?!? Странно ми е, добре, че няма такива в София

Кой знае,сигурно по яко наклонче, а и наклон на страни, защото виж ги как всички като пипнат спирачката и първо в бордюра и после в колата отпред, и ако малко са се засилили преди това, абе кофти тръпка - ега не попадаме на такива ситуации, че си е гадна тръпка!!!

reptli
28-12-2008, 00:10
единственото за което можем да ги критикуваме е това че не са отцепили улицата :stumm::screwy: гледал съм няколко подобни клипа и на всички пичовете си стоят,както се вижда някои снимат но никой не се сеща се качи в началото на пътя..в началото на наклона и да спира колите:paddle:

Bella
28-12-2008, 00:17
http://www.zazz.bg/play:874bded8

ей ти същата работа ... насрах се от смях
даже и в движение скачат от колито ... :metal:

Тука вече се смях с глас :haha::roll2::lol:

Dodo 155
28-12-2008, 09:26
Не се смейте, защото на всеки може да се случи :-P
Бях в САЩ, щата Арканзас, преди доста години и присъствах на подобна ситуация. В града, където бях, сняг падаше веднъж на 1000 години, а температурата под 5 градуса (С) не слизаше. С две думи, топъл щат, където не се продават зимни гуми :drive:
Една вечер стано доста студено и на сутринта заваля дъжд, който падайки на земята ставаше на лед. За 1 час всичко беше кристално заледено, все едно си на зимна пързалка. След 1-2 часа заваля и сняг.
Сами се досещате какво беше по улиците. Никой не можеше да си изкара автомобила от гаража дори. Излязохме ваканция за неопределен период, защото никой не знаеше колко ще продължи. Най-лошото беше, че нямаше техника, която да опесъчава, дори материал за това нямаше. В края на деня, националната гвардия започна да опесъчава и след 1-2 дни се нормализира движението. Хората казваха, че такива температури не помнят, дори подобни събития.
Сигурен съм, че тия кадри са от подобна ситуация, защото, ако колите бяха със зимни гуми, нямаше да се въртят като пумпали и да се плъзгат от собствената си маса. Както виждате, хората не караха с 100, някои от тях дори пълзяха.

Violator
28-12-2008, 11:18
къв е тоя път?!? Странно ми е, добре, че няма такива в София


Е последните са си дебили, как ще скочиш от колата:prescription::prescription::prescription:

galinves71
28-12-2008, 12:48
на 1 им правя евала.при тях и 1м сняг, и 10см лед под него не ги притеснява,палят и тръгват,празникът трябва да се празнува,а при нас...малко запрашено и айде,край,бедствено положение.пътищата затворени и колите в гаража,няма празник.преди малко по скайпа говорих с братчеда да дойдат за нова година у нас а той
-в тази зима къде да пътувам(става въпрос от добрич)а той 1вокласен шофьор,кара тир из чужбина,баща му също.няам думи.а за нова година дават пролетни температури без сняг.

qpwo
28-12-2008, 23:43
Ако тия се пързалят така с зимни гуми аз никога няма да сложа такива повече:big_love: