PDA

View Full Version : Добре Заварили :)



v1mof2
28-12-2008, 17:01
Здравейте колеги вече официално и аз съм във вашите среди , преди няколко дена си взех и аз една 156 и засега смятам че съм попаднал на доста добър екземпляр, много запазена , в много добро състояние и много интересен цвят - червена, вярно не всички ще одобрите двигателя , но на мен ми е перфектен 1.6 тс Искам да изкажа хиляди благодарности на нашия колега от форума Bonev с когото обикаляхме като луди из софия с надежда да срещна моята 156- но така и не я намерих там! И искам още нещо да кажа в софия е пълно с боклуци по автокъщите бъдете много внимателни! При първа възможност ше кажа снимка на италианката !
Весели празници!:cheers:

raffaello
28-12-2008, 17:08
поздравления колега и добре дошъл,
от къде си взе красавицата?

v1mof2
28-12-2008, 17:11
От Самоков!намерих я в мобилето!

EH4464
28-12-2008, 17:45
Айде Дидо да ти е честита и остана само да почерпиш:drunk::pokey:

dimo
28-12-2008, 18:36
Дълго и безаварийно да се радваш на колата .. все пак наслаждавай се внимателно и разумно- защото човешкото здраве и щастие са най ценното нещо което притежаваме ....... весели празници :drunk: и умната.

oem
28-12-2008, 20:19
От Самоков!намерих я в мобилето!

Я, вчера бях в Самоков. Много сняг имате там бе. :)

ФЕРАРИСТ
28-12-2008, 22:38
Бравос.....бравос и на бонев че ти е отделил време......
Само така.....

ЗМЕЯ!
28-12-2008, 22:56
Аре честито и от мен майна :cheers: да си я джъткаш със здравенце и безаварийно...

п.с Винаги много ме е радвало когато голямото ни семейство се увеличи с още някой нов колега, ейй ства ми едно такова топло на сърчицето :bouncing_smiley:

v1mof2
28-12-2008, 23:04
Аре честито и от мен майна :cheers: да си я джъткаш със здравенце и безаварийно...

п.с Винаги много ме е радвало когато голямото ни семейство се увеличи с още някой нов колега, ейй ства ми едно такова топло на сърчицето :bouncing_smiley:


Аз пък винаги се радвам когато влизам в някакво ново общество в което знаеш че хората се сериозни и че винаги можеш да разчиташ на тях! Колкото до софиянци нямам търпение да дойда на вашите сбирки , защото в момента живея в сф вече имам връзките в люлин надявам се и на друго място да има познати !

Bonev
29-12-2008, 11:06
Честитих ти по тел-а ама и тука да се запиша:
ЧЕСТИТО-О-О-О, СЪС ЗДРАВЕ ДА СИ Я КАРАШ, БЕЗАВАРИЙНО И МНОГО МАЦКИ ДА ОМАГЬОСАШ В НЕЯ!!!
Винаги си добре дошъл при нас! Весели празници братле!!!

Pebles
29-12-2008, 14:45
4естито колега.....Безавариина........ :):rosso_spider: