PDA

View Full Version : Алкохол и покаяние



mordohy
29-12-2008, 23:03
Приятели,предлагам всеки,който пише нова тема,поне тия дни,да пише и колко е пиян.Колко точно,няма как да го определи,но колко е пил,преди да се е изявил-може.Повеждам хорото.Пил съм около 400 грама Кюстендилска ракия:drunk::tequilla::cheers::drinking::drinking: :drinking:

ФЕРАРИСТ
29-12-2008, 23:42
Ц-цццц......

fein86
29-12-2008, 23:51
ХА ХА бия те от коледа насам съм вече на над 3 литра домашна скоросмъртница(лично производство):kicking: в момента съм си дал почивка до 31 и тогава мисля да направя истинско геройство:drunk:, на първи ще се похваля к'ъв е бил резила(ако съм в състояние де)

ФЕРАРИСТ
29-12-2008, 23:56
Аз кажи речи също съм на 3 литра твърдо от Коледа насам......ама от по - миналата Коледа......

mordohy
30-12-2008, 00:08
Аз кажи речи също съм на 3 литра твърдо от Коледа насам......ама от по - миналата Коледа......
Я се махай от класацията,бе Нехранимайко!Тука е за сериозни пиячи или пияници.Както ти харесва:drunk::drunk::drunk:

fein86
30-12-2008, 00:19
Я се махай от класацията,бе Нехранимайко!Тука е за сериозни пиячи или пияници.Както ти харесва:drunk::drunk::drunk:

Много правилно mordohy в тая тема да пишат само сериозните представители на нашето племе :drunk: (базикам се да не се засегне някой)

А наздраве по случая :cheers:

ne0
30-12-2008, 00:59
Твърдо съм против такива теми. Аз съм въздържател и ум не ми побира какви изроди пишат по форумите.

valjo
30-12-2008, 01:07
Твърдо съм против такива теми. Аз съм въздържател и ум не ми побира какви изроди пишат по форумите.
мамин златен, мама да та изде :)
тука со Танас направо та ожалиаме, датееее

преди да го напишем сме на 4тата бутилка червено, за таа вечер, не за предните търнаес годин'

енира резерва 2005

Ранобудниче
30-12-2008, 01:17
трезвеник до трезвеника.
юнак до юнака.
амин.

valjo
30-12-2008, 01:19
трезвеник до трезвеника.
юнак до юнака.
амин.
таавааа а моя реплика, амиииин :priest:

Ранобудниче
30-12-2008, 01:20
таавааа а моя реплика, амиииин :priest:

да не си си сменял аватара.
ся ша трайш.

мен мъ`й срам да си призная за 2-та литра чай от тая вечер, на фона на всичките спиртни изпарения околовръс`.

mordohy
30-12-2008, 02:28
Твърдо съм против такива теми. Аз съм въздържател и ум не ми побира какви изроди пишат по форумите.
махай се бе изрод.на ни спами хубавата тема.Ще минат празниците и ще отрезнееме.пак ще ти станеме лицеприятни:smackbum::tequilla::drinking::drinking ::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking ::drinking:

Neokill
30-12-2008, 07:44
Аз през живота си алкохол не съм пил !!!

Susscrofa
30-12-2008, 08:38
Хммммммм алкохолици. Тази тема не е за мен :jumping:

rtfm
30-12-2008, 08:57
Леле тука само трезвеници в този форум. Хобаво е да се пие поже ако недай си боже се разболееш от нещо докторите ще те попитат:
- алкохол пиеш ли ?
- Да
- Тогава спирай алкохола.
Ако не пиеш какво ще спреш зада се оправиш?

fred
30-12-2008, 09:14
Не ги броя литрите, но по принцип гледам да не пия твърдо много, а червено вино основно.Иначе проблем с количеството нямам, ама не като руснак, а по български, с мезе, ядене и приказки :wein::drinking:

bass
30-12-2008, 09:15
енира резерва 2005

Я, какво съвпадение :-)
Ма ние сме по-назад с матряла - едната почти допита, другата чака на полусъединител да избутаме днешния ден :jumping:

fein86
30-12-2008, 11:04
Аз през живота си алкохол не съм пил !!!


:sad: Три пъти А шуст алеле майко, жива да не бех, колега земи се у ръце и почвай, че колко има да наваксваш :drinking:докато влезеш в час има да пиеш-да пиеш направо ми е жал за теб (ракетно гориво ако пиеш се води за 2 точки):kicking:

Bonev
30-12-2008, 11:16
Вие мене уважааате ли ме...:drinking::drinking::drinking:

Stefo
30-12-2008, 11:29
За последната седмица - около 6 литра ... Горна Бяна, редувам ги с Девин изворна :D

mochko1
30-12-2008, 12:46
(ракетно гориво ако пиеш се води за 2 точки):kicking:

Я да се абонирам за таз темичка аз :tooth:

Само ракетно :metal: по празниците се поглезваме с Руски Стандарт и специално за новата година две ботилки литрови Belvedere ,а по непразниците БГ спирт (ракетно гориво) :drinking:

coolboby
30-12-2008, 13:47
Само немога да разбера, защо празниците се свързват с наливане, а не пийване на алкохол. Защо изобщо трябва да се употребява като оправдание. Голямо е геройството да се нашораш като змей и да не уцелиш вратата до спалнята. Ама гледката отстрани е много грозна и комична.
Помислете и за околните...децата..жената..дали им е приятно да ви гледат в отвратителен, заядлив образ на пияно говедо?
Весело посрещане на новата година и успех!

fein86
30-12-2008, 16:39
Само немога да разбера, защо празниците се свързват с наливане, а не пийване на алкохол. Защо изобщо трябва да се употребява като оправдание. Голямо е геройството да се нашораш като змей и да не уцелиш вратата до спалнята. Ама гледката отстрани е много грозна и комична.
Помислете и за околните...децата..жената..дали им е приятно да ви гледат в отвратителен, заядлив образ на пияно говедо?
Весело посрещане на новата година и успех!

Па че ние само си пийваме бе колега, ние ако тръгнем да се наливаме те тогава е страшно, а пък и доста от нас тука не са женени с деца :pp: , и както каза колегата - въздържатели и критици тук не искаме :pp: (пак се базикам)

mirchozo
30-12-2008, 16:50
музикЪ любоФ иии руйнУ винУ,
живот като песен,живот като кинУ
а сяяя
трябва от всичко да има (в умерени количества), немое само ядове и работа,трябва и веселба

leketo84
30-12-2008, 17:08
Леле колко са заядливи тез въздаржатели :no_no_no:! Извода е да пропият и можеби ще се харесат повече :drinking:! А на всички пиячи евала и наздраве и президента ще ни го пожелае !!!:respect:

fred
30-12-2008, 17:15
За последната седмица - около 6 литра ... Горна Бяна, редувам ги с Девин изворна :D

Това поне по 1,5 литра на ден, ама не е алкохол, спамммммммммммммм:jumping::wc:

mirchozo
30-12-2008, 17:22
http://www.vbox7.com/play:23530384
позната история малиии

pa4ito
30-12-2008, 17:44
За последната седмица - около 6 литра ... Горна Бяна, редувам ги с Девин изворна :D
Това поне по 1,5 литра на ден, ама не е алкохол, спамммммммммммммм:jumping::wc:

Мани го бе, лъже кат дрът циганин - снощи порка, ами добре че се появи жена му да го сопре :cheers:
А иначе аз се "оправих" на 26-ти с 3 ботилки Асеновградски Мавруд от 2001-ва :metal:

Ранобудниче
30-12-2008, 18:24
Мани го бе, лъже кат дрът циганин - снощи порка, ами добре че се появи жена му да го сопре :cheers:
А иначе аз се "оправих" на 26-ти с 3 ботилки Асеновградски Мавруд от 2001-ва :metal:

Ти беше ЧРД-еец по туй време..
Честит ти Рожден ден на няколко патерици :)

Много Мавруд и други хубавини в неограничени количества от сърце ти пожелавам :)

:birth1:

fred
30-12-2008, 18:48
Мани го бе, лъже кат дрът циганин - снощи порка, ами добре че се появи жена му да го сопре :cheers:
А иначе аз се "оправих" на 26-ти с 3 ботилки Асеновградски Мавруд от 2001-ва :metal:

Ми да се каже, явно ги слага в бутилки от Девин:not-fair::drinking::crazy:

gigi
30-12-2008, 19:48
Цццц и аз не пия пропадналяци такива Подкрепям напълно Нео:eat:

pa4ito
31-12-2008, 14:30
Ти беше ЧРД-еец по туй време..
Честит ти Рожден ден на няколко патерици :)

Много Мавруд и други хубавини в неограничени количества от сърце ти пожелавам :)

:birth1:

Благодаря ти, за което и през новата година от щастие и късмет да се не отърваш :-)

Stoyan Georgiev
31-12-2008, 14:38
алкохолу е вредно,затва се опитвам да го унищожим сичкио, да не си вредят останалите другари

MUROMAN
31-12-2008, 15:29
алкохолу е вредно,затва се опитвам да го унищожим сичкио, да не си вредят останалите другари

Стояне викай ни и нас да се бориме срещу вредителите и лошите.:bg:


Оставете майтапа настрано НО,но,но наистина не прекалявайте защото става грозна гледка и история и нещата не завършват добре.Весело изкарване на новогоишната нощ и внимавайте с ментетата.Само Рикамби Оригинали да си взимате ееййй.:jumping:

fein86
31-12-2008, 17:39
Стояне викай ни и нас да се бориме срещу вредителите и лошите.:bg:


Оставете майтапа настрано НО,но,но наистина не прекалявайте защото става грозна гледка и история и нещата не завършват добре.Весело изкарване на новогоишната нощ и внимавайте с ментетата.Само Рикамби Оригинали да си взимате ееййй.:jumping:

Абе сега си говорим да не прекаляваме ма утре като си пишем през новата година тук, сигурно поне половината ще сме предозирали :drunk: и направо ще сме цветна картинка от оркестър Росна китка, аз се извинявам много ма вече си придърпах едно шишенце J&B така, че за тая вечер ви оставям - Приятно празнуване па утре евентуааааално ще се чуем тук!!!

Bella
31-12-2008, 17:50
Аз се срамувам да кажа колко пия ...
... ако я карам на алкохол от глад и жажда ще умра ...
Тази вечер ако пресуша една чаша вино ще е много.
Проблема е че вечно съм на път и няма как да пия.
Дори и да не съм на път пак не пия защото реагирам доста бързо на малки количества алкохол и се напивам лесно ... та не ставам за маса за пиене :roll:

trouble
31-12-2008, 18:44
я сипете по една ракия без да се обяснявате :cheers:

fein86
01-01-2009, 12:13
Е те тава е колеги, искам първо да кажа че снощи направих нещо уникално,грандиозно,неподозирано от никой дори от мен - 100ина грама J&B и после вечерта алеле майко като се подхванах половинка бате Johny черен етикет и тъкмо мислех че ще се напия и зех че изпих и половинка Chivas Regal 12годишен направо ти се топи в устата - хубавото в цялата ситуация е че попредозирах обаче сега като станах сутринта към обяд и ми няма нищо, а това ме кара да се съмнявам, че алкохола май е бил качествен,щото друг път винаги като стана ми е лошо и драйфам, а сега нищо:dunno: , все едно не съм пил, и май няма как - ще се почвам отначало и само да са посмяли пак да ми дадат хубаво пиене, че ги утепам, това не си е работа цела вечер се трудиш над чашата и накрая сутринта тъкмо си мислиш че старанието ти ще бъде възнаградено със зверска болка в главата, а то к'во???

Ma7e4k0
01-01-2009, 12:23
алкохолу е вредно,затва се опитвам да го унищожим сичкио, да не си вредят останалите другари

А така, аз затова още не сум изтрезнял и не мисля да изтрезнявам :cheers:

leketo84
01-01-2009, 12:39
Е те тава е колеги, искам първо да кажа че снощи направих нещо уникално,грандиозно,неподозирано от никой дори от мен - 100ина грама J&B и после вечерта алеле майко като се подхванах половинка бате Johny черен етикет и тъкмо мислех че ще се напия и зех че изпих и половинка Chivas Regal 12годишен направо ти се топи в устата - хубавото в цялата ситуация е че попредозирах обаче сега като станах сутринта към обяд и ми няма нищо, а това ме кара да се съмнявам, че алкохола май е бил качествен,щото друг път винаги като стана ми е лошо и драйфам, а сега нищо:dunno: , все едно не съм пил, и май няма как - ще се почвам отначало и само да са посмяли пак да ми дадат хубаво пиене, че ги утепам, това не си е работа цела вечер се трудиш над чашата и накрая сутринта тъкмо си мислиш че старанието ти ще бъде възнаградено със зверска болка в главата, а то к'во???
Абе ше ме скъсаш от смех ! Аз па не мога да се ориентирам на къде отивам главата не е мойта ! Явно съм възнаграден , а сега съм и на рожден ден ! Леле майко !!! :cheers:

mirchozo
01-01-2009, 14:14
еми ... на мен като никой път снощи не ми се пиеше както обикновенно (не че си легнах трезвен де) ама днес като си се събудих всичко си беше наред,нито главоболие нито махмурлук,абе нищо все едно не съм пил.Ноооо до 5-ти има още доста време за репетиции

wwweb
01-01-2009, 16:06
Само като видях темата и пак взе да ми се повдига :repuke:

Бобби
01-01-2009, 16:16
А..наздраве:cheers:...какво е това покаяние?

hristugena
01-01-2009, 16:33
А..наздраве:cheers:...какво е това покаяние?

:unsure: Аз продължавам с останалата от вчера Finlandia lime....:cheers:

Бобби
01-01-2009, 16:36
:unsure: Аз продължавам с останалата от вчера Finlandia lime....:cheers:
..е па нема да се разкайваш..я!:):cheers:

hristugena
01-01-2009, 16:38
..е па нема да се разкайваш..я!:):cheers:

:drool: :drinking: :drool:

pa4ito
01-01-2009, 20:31
И аз снощи се представих добре - с баджанака "бихме" 1л "известни яребици"(famous grouse) и днес сутринта към 11ч. установих че бадева съм пил - нито глава нито махмурлук... Дето вика fein86, трябва наново да почнем да се трудим :-)

digitalundgrd
02-01-2009, 11:52
При мен беше тежко, то не бяха пури като корабни въжета, не беше водка смирноф, редбули.... Сам си оправих една бутилчица де...и на 1ви бях в Нок аут до към 16:00....Бая натоварих черния дроб :) ахахах

fein86
02-01-2009, 14:28
При мен беше тежко, то не бяха пури като корабни въжета, не беше водка смирноф, редбули.... Сам си оправих една бутилчица де...и на 1ви бях в Нок аут до към 16:00....Бая натоварих черния дроб :) ахахах

Пурите колега - те са виновни, при нас имаше двама-трима с пури и досега още са out of the game!!!

Аз обаче снощи си довърших започнатото онзи ден, само че с Водка и очевидно успях да постигна желания ефект - имам ЗВЕРСКО главоболие!!!:drinking:

Сега вече съм доволен и в реанимация за известно време, ма само веднъж да ми мине и пак се почвам, че от понеделник пак на работа!!!

digitalundgrd
02-01-2009, 14:49
В тоя ред на мисли да ви споделя няколко трика след препиване...
Преди да легнете изпийте няколко чаши вода (ако трябва на сила) с няколко таблетки Активен въглен. На сутринта един два алказалцера + ударна доза витамин Ц (300-400мг) и продължавате с водата...( тя е мн важна за да промиете бъбреците). Ако имате главоболие...Парацетамол-а е най-доброто в случая...

digitalundgrd
02-01-2009, 14:54
затова пиеш активен въглен, за да неутрализира алкохола...а не да го разреждаш

leketo84
02-01-2009, 15:00
Няма лек хора и аз пробвах с Алката и Антипохмелина ама не става ! Пиеш едно голямо качествено уиски с много лед и готово поне при мен подейства !!!:bouncing_smiley:

digitalundgrd
02-01-2009, 15:11
и това е вярно! а наздраве

fein86
02-01-2009, 15:24
Клин, клин избива то си е казано :bouncing_smiley:
П.П. и както се казва: Важното е да не спираш!


Прав си, ама нали знаеш че единия клин винаги си остава :bouncing_smiley:

virusalfa
02-01-2009, 21:42
тук му е мястото-алкохол и покаяние:
http://www.youtube.com/watch?v=gu6ho6wI9bc&feature=related

RPWWD
03-01-2009, 20:34
Няма смисъл от покаяние, щото греха продължава и в момента - бира с водка :respect:

Bella
04-01-2009, 02:58
Аз съм безбожно скучна ... по нова година изпих само чашка вино...ама не ми се искаше да потроша Алфата в някое дере и без това натоварих в нея 7(седем) души ...
Останалите на по бутилка водка с един Голф две се качиха до една хижа горе в балкана по някакъв черен път отбивка от хаимблаз.
На два пъти поднасяла колата и веднъж е бутали.
На сутринта умрял акумулатора и на връщане искали да крадът едни трабантче което се оказало че е на Шефа на фирмата която разчиства пътя :drinking::respect::twisted:
Яли , пили и се веселили до 2 ри януари.
Не поех риска да ходя с тях понеже алфата е доста ниска и щях да се простя с доста парички по ремонти след това.
Иначе нямам нужда от прошка,щото нямам грешка...
ама останалите и те нямат нужда от прошка щото продължили дни наред след това да съгрешават... :drinking:

fein86
04-01-2009, 13:11
Аз съм безбожно скучна ... по нова година изпих само чашка вино...ама не ми се искаше да потроша Алфата в някое дере и без това натоварих в нея 7(седем) души ...
Останалите на по бутилка водка с един Голф две се качиха до една хижа горе в балкана по някакъв черен път отбивка от хаимблаз.
На два пъти поднасяла колата и веднъж е бутали.
На сутринта умрял акумулатора и на връщане искали да крадът едни трабантче което се оказало че е на Шефа на фирмата която разчиства пътя :drinking::respect::twisted:
Яли , пили и се веселили до 2 ри януари.
Не поех риска да ходя с тях понеже алфата е доста ниска и щях да се простя с доста парички по ремонти след това.
Иначе нямам нужда от прошка,щото нямам грешка...
ама останалите и те нямат нужда от прошка щото продължили дни наред след това да съгрешават... :drinking:

Така ще кажеш :twisted:, всеки е поне малко грешен(аз повечко:pimp:), ама нали знаеш, който пие зло не мисли!!!
А довечера ще си правя курбан, че преди две години се обърнах с едно Мерцедесче на магистралата при Ихтиман и направо не си завиждам за утре на работа(главата ще ми е чужда)

digitalundgrd
04-01-2009, 14:31
още ли пиете бре пияниицииииииии :) :)

leketo84
04-01-2009, 14:38
още ли пиете бре пияниицииииииии :) :)
Аз да , но съм от вторник на работа ! :drinking:

mordohy
04-01-2009, 18:05
:heavy_cry:А аз от миналата година не съм пил нищо!Още съм сух,ама след малко с един приятел,като се хигиенизираме,започваме един галон със снимката на суетната яребица и ох мале!После ще се изповядваме.:drinking:Ще се направиме на нищо подобно!:Tease:

mordohy
04-01-2009, 19:05
:heavy_cry:А аз от миналата година не съм пил нищо!Още съм сух,ама след малко с един приятел,като се хигиенизираме,започваме един галон със снимката на суетната яребица и ох мале!После ще се изповядваме.:Tease::drinking:

Bella
04-01-2009, 23:46
Гледах снимките от новогодишното парти ... не е истина ... няма такива пиански истории другаде ... даже част от снимките не се препоръчват на деца под 18 ... :drinking::twisted:

mordohy
05-01-2009, 00:51
още не се клати добре бутилката.Значи сме функционални(сложна дума,ако сме я написали правилно,знбачи не сме още наред)Наздраве на всички,които не са пили на Нова година,за да може да пият останалите.Наздраве приятели!!!