PDA

View Full Version : Ръкавицата е хвърлена...



pinko
03-01-2009, 19:23
Тъй като предишната тема се изроди в някакви обиди, сега хвърлих ръкавицата на колегите от БМВ-форума

http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=125007&start=30

Да видим дали ще има храбреци, щото пред клавиатурата бяха смели като Ричард Лъвското сърце, ама от 1 час изведнъж им мина мерака да пишат по темата.

Само да поясня - преди час доста трудно се прибрах с Волвото ХС90 (с нови зимни гуми Пирели Скорпион Ice&Snow) с буксуване и на четирите колела, изключен тракшън, но драпаше нагоре, макар че на моменти вървеше и настрани), а на баира буксуваха една Е36, един мерц 190, а една Омега слагаше вериги.

търтей
03-01-2009, 19:28
хехе
то че няма да има желаещи беемвисти е ясно
ама може ли някво друго уиски, пък ще се пробвам да се кача :tongue:

всъщност мога да дойда с камиончето да вадя тия дето пропаднат ако има желаещи да се пробват - обади се ако има нужда

hristugena
03-01-2009, 19:30
Нямаш милост...:spam_laser:

kiro_320:"Колеги, човека е щял да прегрее, технически перфектна 750и... и то при минусови температури, пък вие още умувате защо е въртял гуми. "

п.с.Последната тема бе разчиствана яко от модовете... пак им създаваш работа...

pinko
03-01-2009, 19:31
хехе
то че няма да има желаещи беемвисти е ясно
ама може ли някво друго уиски, пък ще се пробвам да се кача :tongue:

всъщност мога да дойда с камиончето да вадя тия дето пропаднат ако има желаещи да се пробват - обади се ако има нужда

Заповядай, тамън ще побърборим за жипки. Виски имам секакво, а и други типове огнена вода се намират.

pinko
03-01-2009, 19:32
Нямаш милост...:spam_laser:


п.с.Последната тема бе разчиствана яко от модовете... пак им създаваш работа...

Модовете - това съм аз. От работа не се плаша.

code
03-01-2009, 19:33
Много добре си го казал - точно и обосновано. Приканвам колегите да не сипят квалификации за BMW-форума в тази тема по разбираеми причини. Иначе за pinko :respect:

hristugena
03-01-2009, 19:34
Модовете - това съм аз. От работа не се плаша.

Аз мислих да дам няколко примера с моето Ауди А8, 99', 2.8 бензин, куатро и разните баири, но не искам да излезе че зимата трябва да стои в гаража - Липсва обективност в тези спорове...:bg:

търтей
03-01-2009, 19:41
Заповядай, тамън ще побърборим за жипки. Виски имам секакво, а и други типове огнена вода се намират.

еми ако се появи некой кандидат свиркай и паля и идвам
имаш ми тел-а нали?

иначе утре може да измислим някакво барбекю примерно на панчарево и може и повече хода да се съберем да се катерим :)))

hristugena
03-01-2009, 19:46
еми ако се появи некой кандидат свиркай и паля и идвам
имаш ми тел-а нали?

иначе утре може да измислим някакво барбекю примерно на панчарево и може и повече хода да се съберем да се катерим :)))


Стига спам в темата!:bored:
Защо не се разберете на лични?:ban:

pinko
03-01-2009, 20:09
еми ако се появи некой кандидат свиркай и паля и идвам
имаш ми тел-а нали?

иначе утре може да измислим някакво барбекю примерно на панчарево и може и повече хода да се съберем да се катерим :)))


Засега няма желаещи, само се оправдават като Б.Б.

Звънни ми утре, ако ще ходите да трошите жипките, ще се присъединя с Волвото. Пък другата седмица, живот и здраве, и с големия вожд:tongue:

0887 631329

търтей
03-01-2009, 20:14
Засега няма желаещи, само се оправдават като Б.Б.

Звънни ми утре, ако ще ходите да трошите жипките, ще се присъединя с Волвото. Пък другата седмица, живот и здраве, и с големия вожд:tongue:

0887 631329

ми ние ходихме днеска
ама мое да спретнем нещо около ваше село пък и с алфи става
а другата седмица ще ти дрънна определено :)

pinko
03-01-2009, 20:20
ми ние ходихме днеска
ама мое да спретнем нещо около ваше село пък и с алфи става
а другата седмица ще ти дрънна определено :)

Ей ся отварям офроуд-форума да прочета кво сте строшили днес:twisted:

търтей
03-01-2009, 20:21
Ей ся отварям офроуд-форума да прочета кво сте строшили днес:twisted:

а тоя път нищо
трошенето беше като организирах ходенето до бяла черква

Satanism
03-01-2009, 21:05
Koлеги, не с лошо за БМВ-тата....днеска с една Е30ка добре се позабавлявахме по пътя между Железница и Самоков и на няколко места в бая сняг влизахме...никой не е бутал :) Всичко е до гумички....

RPWWD
03-01-2009, 21:13
Ей, чшшш, я се осъзнайте и си отворете тема за мъртви езици, че почвам да трия.

Къде ще му излезе края, ако аз заговоря на руски или немски (133 А.С. Пушкин и 91-ва НЕГ).

Ша ви замоля в тая тема - по темата.

Пледирам "виновен" ;-)

По темата: Всеизвестен факт е, че задното задвижване възниква във времена, когато технологично не е било възможно да се направят предните колела едновременно задвижващи и управляващи, това е техническа изостаналост. Същата изостаналост заради която немците губят технологическото съревнование със СССР преди и по време на Втората световна война, когато са поставяли двигателя на танковете си в единият край на машината, а трансмисията в другата и прословутият кардан е допринесъл за увеличаване на височината и теглото на техните танкове, за сметка на намаляване на маневреността и увеличаване на разхода на гориво. Това е просто пример за нерационалността на болшинството немски технологии и до днес :ban:

търтей
03-01-2009, 21:18
аа тва с танковете е пълен ташак :roll2:

hristugena
03-01-2009, 21:19
Това е просто пример за нерационалността на болшинството немски технологии и до днес :ban:

Хахахахахахааа......Колега имам 10 годишна немска машина - мога да ви повозя да се уверите, че написаното от вас е 100% истина....Пък и е квадро - нооо назад са с матРяла тез шваби....:lol::lol::lol:

RPWWD
03-01-2009, 21:21
аа тва с танковете е пълен ташак :roll2:
Сигурен ли си?

Хахахахахахааа......Колега имам 10 годишна немска машина - мога да ви повозя да се уверите, че написаното от вас е 100% истина....Пък и е квадро - нооо назад са с матРяла тез шваби....:lol::lol::lol:
Едно такова квадро, ма на 2 години го измъквах оня ден с една Каптива от преспите, та не отваряй много-много ;-)

pinko
03-01-2009, 21:22
Хахахахахахааа......Колега имам 10 годишна немска машина - мога да ви повозя да се уверите, че написаното от вас е 100% истина....Пък и е квадро - нооо назад са с матРяла тез шваби....:lol::lol::lol:


Ми мнооо назад са я...

Точно па ВАГ-концерна ич не ми го фали - 10 години им трябваха, за да им уврят главите и да си признаят, че разните TDI-та и помпи-дюзи и прочие поливни системи са пълен боклук и тракторна технология и накрая кандисаха да използват изобретеното от Алфа Ромео впръскване комън-рейл.

търтей
03-01-2009, 21:23
Сигурен ли си?


не,

убеден съм


а каптивата викаш върви сред преспи???
а жива да не бях :spam_laser:

hristugena
03-01-2009, 21:24
Ми мнооо назад са я...

Точно па ВАГ-концерна ич не ми го фали - 10 години им трябваха, за да им уврят главите и да си признаят, че разните TDI-та и помпи-дюзи и прочие поливни системи са пълен боклук и тракторна технология и накрая кандисаха да използват изобретеното от Алфа Ромео впръскване комън-рейл.

Четете много AUTO BILD колега...:rotfl::rotfl::rotfl:
Не им вервайте - Само глупости пишат....

п.с.И следва - глупости всяка седмица - ОЛЕ!!:priest:

pinko
03-01-2009, 21:27
Четете много AUTO BILD колега...:rotfl::rotfl::rotfl:
Не им вервайте - Само глупости пишат....

п.с.И следва - глупости всяка седмица - ОЛЕ!!:priest:

Да бе, пак там, в Auto Bild Allrad четох, че прочутото quattro на Алди е брутален копи-пейст от Ланча Делта интеграле.

Просто талянците пропуснали да го патентоват и хоп - изненадаааааа:tongue:

RPWWD
03-01-2009, 21:29
не,

убеден съм


а каптивата викаш върви сред преспи???
а жива да не бях :spam_laser:

Колкото и на мен да не ми се вярваше, ДА !?! Имах повод да я пробвам и на кал и кофти терен през есента - Карадере до Шкорпиловци, и тогава се престави доста добре...Да им се ненадяваш на тия корейци!
Виж за танковете си в голяма грешка ;-) Ако искаш може да поспорим аргументирано, но ще трябва да отворим нова тема... В нея между другото ще зачекнем отново и темата за бензина и дизела ;-)

pinko
03-01-2009, 21:29
не,

убеден съм


а каптивата викаш върви сред преспи???
а жива да не бях :spam_laser:

Каптивата може би е вървяла, щото има приличен клиренс, иначе е пълен мъртвец. Даже маторя (дизела), въпреки че е талянски VM, са му сбъркани предавателните числа и при 150 км/ч по магистралата оборотомера е в червеното. И гори 13 л/100 нафта извънградско. Голям смях е тая кола...

marian
03-01-2009, 21:30
pinko не се ли появи некое БМВ за тест в Кокаляне?

hristugena
03-01-2009, 21:32
Да бе, пак там, в Auto Bild Allrad четох, че прочутото quattro на Алди е брутален копи-пейст от Ланча Делта интеграле.

Просто талянците пропуснали да го патентоват и хоп - изненадаааааа:tongue:

Препоръчвам Ви да четете по-смислени медии и пишещи...:twisted:
В последния AUTO BILD просто се смях със сълзи - с колко мъка искараха ГОУФ победител в техната ранглиста....
Пълна палячовщина...:yawn:

pinko
03-01-2009, 21:33
pinko не се ли появи некое БМВ за тест в Кокаляне?


Няма бе, покриха се като мишоци, ама се изписаха две страници оправдания като на бат`Бойко - тоя баир не бил оня, имало/нямало лед, снега бил повече или по-малко, абе смях...

търтей
03-01-2009, 21:38
Каптивата може би е вървяла, щото има приличен клиренс, иначе е пълен мъртвец.

хех
кво разбираш под приличен клиренс?
щото всичко под 25 санта общо взето е за паркета

а всъщност дали каптивата върви може много лесно да го разберем - кобегата идва с мен дрлугата седмица в гората на тестове :)

RPWWD
03-01-2009, 21:38
Каптивата може би е вървяла, щото има приличен клиренс, иначе е пълен мъртвец. Даже маторя (дизела), въпреки че е талянски VM, са му сбъркани предавателните числа и при 150 км/ч по магистралата оборотомера е в червеното. И гори 13 л/100 нафта извънградско. Голям смях е тая кола...
Забележките са ми повече по отношение на автоматичната скоростна кутия, която в моя случай повече пречи отколкото помага...Колкото до разхода ми дава 9,5/100извънградско при 130-140 км.ч. Далеч съм от мисълта да защитавам GM и Daewoo, но за цената си е много добра и вече многократно се доказва в кофти офроуд условия. Иначе всички знаем за G класите и Лада Нива :respect:

Mapтo
03-01-2009, 21:39
Няма бе, покриха се като мишоци, ама се изписаха две страници оправдания като на бат`Бойко - тоя баир не бил оня, имало/нямало лед, снега бил повече или по-малко, абе смях...

Хъм то затова народа е казал "... Тръгнал като Арслан, а се върнал посран..." така че баварците, да си знаят гьола...! :haha::tooth:

RPWWD
03-01-2009, 23:12
Що "замразихте" темата, бе другари?!?

pinko
03-01-2009, 23:28
Що "замразихте" темата, бе другари?!?

Тя темата си е отворена за мнения, ама само по темата - зима, сняг, предно и задно задвижване и т.н. Просто поразчистих латинските и древногръцките мъдрости:tongue:

Оги
04-01-2009, 01:06
Ма тия с бимбите се изпокриха имам предвид тея големите шофьори където не закъсват никъде , никой не иска да се пробва.

PEPI-2ALFA
04-01-2009, 01:20
Ма тия с бимбите се изпокриха имам предвид тея големите шофьори където не закъсват никъде , никой не иска да се пробва.
Ами те са по балканите , още празнуват и нямат нет:tongue:
Упс , още спам - работа за пинко - сори.

pa4ito
04-01-2009, 02:43
И какво излиза сега - че съм се преебал като махнах жигулката комби и сега карам някаква алфа. То жигата, че си драпаше у снега, драпаше си, ама и алфето драпа. Верно, че в максимум 1 педя сняг съм ги вкарвал и двете, ама жигата понякога дрифтеше, а алфата не. Но така като гледам, трябвало е баварец да си взема, щото с него и до Мусала ще стигна. Верно е също, че и много зависи от ЗКУ-то, ама и физиката си е физика. Ама то нали в България всеки трети е Шумахер...
И тука се сещам за оня стар виц за рибаря дето все лъжел каква голяма риба хванал и му вързали ръцете веднъж, па той разтворил длани и рекъл: "С ееееей такова голямо око беше рибата, дето улових вчера."
:cheers:

digitalundgrd
04-01-2009, 09:22
Пинко що не им даде 7-цата да се пробват като са големите ШОФЕРИ...Първо реват, че не било чак толкова натрупало, после че нямат 7-ца , после сигурно ще искат и чай и кафе да ги почерпиш да се позгреят...ебаси и МИШОЦИТЕ!

Kuker
04-01-2009, 11:02
Ми мнооо назад са я...

Точно па ВАГ-концерна ич не ми го фали - 10 години им трябваха, за да им уврят главите и да си признаят, че разните TDI-та и помпи-дюзи и прочие поливни системи са пълен боклук и тракторна технология и накрая кандисаха да използват изобретеното от Алфа Ромео впръскване комън-рейл.Всъщност COMMON RAIL е измислено от Marelli през 1987 г.През 1992 г. от FIAT го тестват на автомобил.1994 г. го дават на BOSCH да го произвежда.Ако греша ме поправете.Иначе по темата не ми се пише защото се разви в кофти посока.

Derry
04-01-2009, 12:46
Пинко що не им даде 7-цата да се пробват като са големите ШОФЕРИ...Първо реват, че не било чак толкова натрупало, после че нямат 7-ца , после сигурно ще искат и чай и кафе да ги почерпиш да се позгреят...ебаси и МИШОЦИТЕ!

Не ми се вярва да я даде. Първо много скъпа, второ не е негова и да я дадеш на първия срещнат дето то твърди, че може да кара по-добре от тебе ми се вижда глупава идея. Да си купят да си карат от кадето си искат.

MUROMAN
04-01-2009, 14:11
Само не можах да разбера,защо се покриха така момчетата от другия фен форум и защо поне 1 не отида да отсрами любимана си марка ?Поне да се беще опитал ,желание да имаше ,а то нищо.:thumbdown:

Kuker
04-01-2009, 14:43
Яд ме е че Pinko отнесе цялата простащина.Много може да се говори по въпроса но има ли смисъл?Най-тъпото е че бомбичката е хвърлена от форума на Фиат.

Mind_Control
04-01-2009, 15:22
С 4 торби нещо по 50 кг. в багажника БМВ-то би трябвало да се катери повече отколкото кола с предно даже. Всичко е въпрос на разпределение на тежестта!

prosoxi
04-01-2009, 15:49
Яд ме е че Pinko отнесе цялата простащина.Много може да се говори по въпроса но има ли смисъл?Най-тъпото е че бомбичката е хвърлена от форума на Фиат.Хахаха,още не я е отнесъл.Ама като глесам как се нахвърляте къв другарите бмв-исти,мое да има варгал

pinko
04-01-2009, 15:49
С 4 торби нещо по 50 кг. в багажника БМВ-то би трябвало да се катери повече отколкото кола с предно даже. Всичко е въпрос на разпределение на тежестта!

Аз да не съм строителен обект бе, това е крайградска къща за живеене.

http://img.photobucket.com/albums/v145/IvanM/IMG_3514.jpg

leketo84
04-01-2009, 15:57
Момчета изчетох целия материал във всичките теми и стигнах до извода че от BMV по гръб не падат , което не е лошо , но не са грам единни ! Това ако ни викнат нас за нещо такова ще отидем веднага и Пинко оставиги няма да ни разберат сигурен съм !!! :bg:

cvetelin
04-01-2009, 15:59
аз и другия форум писах...
драскачи :)
барем един да беше дошъл ей тъй за спорта да се проба тея дет са от софето :)
ма на ... :bg:

cvetelin
04-01-2009, 16:00
Момчета изчетох целия материал във всичките теми и стигнах до извода че от BMV по гръб не падат , което не е лошо , но не са грам единни ! Това ако ни викнат нас за нещо такова ще отидем веднага и Пинко оставиги няма да ни разберат сигурен съм !!! :bg:

чакай де чакай виж ко е яко
само палиш фитила и глей колко неща могата да избълват:puke:

pinko
04-01-2009, 16:07
Последна сводка за желаещите за се пробват със задно:

Снега е около 23-25 см., абе около една педя, продължава да вали силно, поизринах през гаражите и Волвото излезе, но с изключен тракшън, ESP и при зимен режим. Снега му дращеше по дъното - клиренса му е 22 см.

БМВ-то изобщо не съм го пробвал, щото ще легне на корем на коловозите от Волвото, ако изобщо успее да се помести. Продължавам да чакам майстори с БМВ-та да покажат майсторлък на "смешното" баирче.

Ето и снимки

http://i21.photobucket.com/albums/b263/IvanSM/750i/IMG_8942.jpg

http://i21.photobucket.com/albums/b263/IvanSM/750i/IMG_8943.jpg

http://i21.photobucket.com/albums/b263/IvanSM/750i/IMG_8948.jpg

http://i21.photobucket.com/albums/b263/IvanSM/750i/IMG_8944.jpg

http://i21.photobucket.com/albums/b263/IvanSM/750i/IMG_8949.jpg

leketo84
04-01-2009, 16:17
:director:Мани не го изкарвай вентилатора въобще само да го вали снега !!! :no:

digitalundgrd
04-01-2009, 16:38
Гледам и кучето върви по коловозите от ВОлвото, камо ли БМВ-то ахаххахаха

164 td
04-01-2009, 16:54
Които иска да излиза да се пробваме с какавто и де е джип.Може и от 2009-та година да е.

търтей
04-01-2009, 16:57
батко ти най-вероятно ще минеш, все пак минават колис предно ;) ама тия гуми на пресен сняг са пълен ташак

prosoxi
04-01-2009, 17:02
Които иска да излиза да се пробваме с какавто и де е джип.Може и от 2009-та година да е.С Лада Нива навит ли си?Нещо гледам-и майсторче си,па и карач...мноо ще ти дойде?!

164 td
04-01-2009, 17:10
С квото каже6 съм навит.

164 td
04-01-2009, 17:28
батко ти най-вероятно ще минеш, все пак минават колис предно ;) ама тия гуми на пресен сняг са пълен ташак

Да ти кажа не са 4ак толкова 6ироки колкото изглеждат на снимките.Само за лед не стават,ина4е на сняг добре стъпва.На бързите с двата блокажа нема никакав проблем.

търтей
04-01-2009, 17:34
не е до ширината
така като гледам са 33х10,5 или 31х10,5 или бъркам?
тази шарка е чудесна за кал и камъни, но на сняг е зле

164 td
04-01-2009, 17:38
35-ци са.Наложи се да поорежа 6асито малко отпред 4е не се събраха.Следва6тия уикенд ако ходите някаде викаи може да цъфна и аз да се позабавляваме.

Kuker
04-01-2009, 17:46
Хахаха,още не я е отнесъл.Ама като глесам как се нахвърляте къв другарите бмв-исти,мое да има варгалТи да не ме разбра погрешно нещо!?На пета страница от темата имаше доста крайни и обидни изцепки от страна на колегите от БМВ но в последствие се самосезираха и промениха постовете си.Аз лично мисля че и двете страни допринесоха за този супер тъп спор.Всяко стадо има мърша не може да се отрече че и в двата отбора е така.Само не забравяйте че всичко това се случва за да забявлява някой 'колега' от друг форум.

nikotm
04-01-2009, 18:15
Абе тоз Virusalfa кви ги бращолеви при колегите от BMW форума.Тоя е егати и лайнара.
Ако има нещо да казва да му го каже направо и като са го бамнали да му се обади по телефона и да се разберат.

П.С.Ако искат модовете нека ме накажат за изказването ми,но аз не харесвам този начин на изразяване,зад гърба на човека.

hristugena
04-01-2009, 18:24
Абе тоз Virusalfa кви ги бращолеви при колегите от BMW форума.Тоя е егати и лайнара.
Ако има нещо да казва да му го каже направо и като са го бамнали да му се обади по телефона и да се разберат.

П.С.Ако искат модовете нека ме накажат за изказването ми,но аз не харесвам този начин на изразяване,зад гърба на човека.

Типичен български смоТ...:director:

didod
04-01-2009, 18:32
И за пореден (не и последен) път темата се изроди... Мен пък ми е интересно Алфа (без значение с предно или задно и модел) в момента дали ще се качи по въпросния баир. Мен например ме е страх да пробвам, а и представа си нямам как ще се държи на този терен. :drinking:

lulin racing
04-01-2009, 18:50
Аз невиждам смисъл да се спори с "колегите" от Бе Ем Ве форума! Като гледам какво става по улицата.... какви Олигофрени с главно "О" има лошо ми става! 90% от които са Беемвисти..... И сега точно с тези хора ли трябва да се спори.... това е лишено от всякакъв смисъл! Падат си клавиатурни бойци и постоянно бращолевещи всякакви глупости! Осмели ли се някой да отиде и да покаже ЗАЩО БМВ е една от най-масовите марки?????????? НИКОЙ!!!!!!!! Само на клавиатурката във форумчето т'ва е истината..... А и бтв същите са и на пътя! Дава газ на светофара и 5 секунди след като е зелено им потъват гимийте! Айде със здраве

paparazzo
04-01-2009, 18:51
ми ти нали дрифти у канатско/Торонто/..
-кажи как беше там на якиа снежец..
:-(:-(:-(

nikolaaaay
04-01-2009, 18:58
И за пореден (не и последен) път темата се изроди... Мен пък ми е интересно Алфа (без значение с предно или задно и модел) в момента дали ще се качи по въпросния баир. Мен например ме е страх да пробвам, а и представа си нямам как ще се държи на този терен. :drinking:
На 25 см. сняг едва ли ше се качи....

marian
04-01-2009, 19:02
Уважавам БМВ но тук и в техния форум се заформиха безмислени спорове и доста крайни изрази.Незнам кому е нужно всичко това:no:

didod
04-01-2009, 19:07
Ако е сняг, може и да изпълзи, но споменатия лед и полирани павета... Плашим се. :-(

ital_fen
04-01-2009, 19:17
И аз мисля че тъемата доста се изкриви. Пак нараства някакъв спор и това не е добре. Колегите от БМВ форума защитават марката. Вярно е че са малко крайни но има и кой да ги надухва.....

code
04-01-2009, 20:38
мале мале стана тя ... спор дефакто няма, има кретени дето търсят под вола теле. Че и баннати "отмъстители" . .. абе всичко стана .айна с праз :sickness:
пп pinko много правилно спря да пишеш в беемвефорума, хич не си прави труда!

vaklinator
04-01-2009, 20:48
Каптивата може би е вървяла, щото има приличен клиренс, иначе е пълен мъртвец. Даже маторя (дизела), въпреки че е талянски VM, са му сбъркани предавателните числа и при 150 км/ч по магистралата оборотомера е в червеното. И гори 13 л/100 нафта извънградско. Голям смях е тая кола...

За съжалениее и градско гори толкова, че и повече 14,7л
Чисто нова кола . баси

Pinky
04-01-2009, 21:48
ама си го търсиш, мама му стара ;-)

Stefo
04-01-2009, 22:10
Ей голям спор, голямо нещо, много шум за нищо.
Поукрасил е малко автора приключението, и то в стил автомобилно списание, няма лошо.
Ама после малко грубо е подходил като е увеличил драстичнo препятствията като е поствал в БМВ форума.
Преди няколко дни и на мен дето съм с предно ми се наложи да върна 2 метра назад за да се засиля че имаше малко лед на пътя, а наклон почти нямаше, ако взема да снимам и постна ще има още 20 страници по темата :-D

pinko
04-01-2009, 23:17
Мисля, че темата се изчерпа, нито един от онези клавиатурни рацери и снегоходи не изяви желание да покаже майсторлък със задно по сняг и баир.

Пред клавиатурата са много силни, с обидните думи също, ама като опре до дела, всички се покриха в дупките си. Щом като самите те не са убедени във възможностите на задното и не смеят да се пробват по баира, няма какво повече да говорим.

Няма смисъл от повече обиди, нещата са ясни.