PDA

View Full Version : Надран преден диск



digitalundgrd
05-01-2009, 12:35
Днес като паркирах се загледах повечко в дисковете и какво да видя преден ляв с БРАЗДА по него...Свалих бързо гумата, но на пръв поглед не видях да има нещо да дере между накладката и диска...
Значи след 2-3 натискания на спирачката мисля, че точно това колело свири, но си мислех, че е от накладките, а то ще се окаже, че нещо ми дере диска и от там цвърчи....
Някакви идеи?

п.с. добре че го хванах навреме и не е много дълбока браздата иначе язък за хубавите нови дискове (надупчени и нарязани). :spam_laser:

didod
05-01-2009, 12:55
Ивади накладката от страната с браздата и я разгледай

nikolaaaay
05-01-2009, 15:19
Аз откато смених задните накладки, дисковете ми се надраха супер здраво. Не знам какви са тия ментета, Пермафуз. Некви ментаци. Ама си карам още, де. Спира добре и засега няма да ги сменям.

Kamen666
05-01-2009, 16:38
Днес като паркирах се загледах повечко в дисковете и какво да видя преден ляв с БРАЗДА по него...Свалих бързо гумата, но на пръв поглед не видях да има нещо да дере между накладката и диска...
Значи след 2-3 натискания на спирачката мисля, че точно това колело свири, но си мислех, че е от накладките, а то ще се окаже, че нещо ми дере диска и от там цвърчи....
Някакви идеи?

п.с. добре че го хванах навреме и не е много дълбока браздата иначе язък за хубавите нови дискове (надупчени и нарязани). :spam_laser:

виж самата накладка да не би да има по-твърда частица....
ако е мн надран ще ти намерим дискове,няма страшно :)

oem
05-01-2009, 16:41
виж самата накладка да не би да има по-твърда частица....
ако е мн надран ще ти намерим дискове,няма страшно :)

От къде да намеря накладки AT? Отдавна търся и никъде няма.

Dodo 155
05-01-2009, 22:25
От къде да намеря накладки AT? Отдавна търся и никъде няма.
Провери в МАНИМПЕКС.
Те внасят на АТЕ дискове и накладки, би трябвало да имат за твоята кола. Ако не, ще доставят.

vovata
06-01-2009, 07:45
В Манимпекс за нашите коли няма накладки АТЕ,не са внасяли, имат Асер.

Kamen666
06-01-2009, 09:10
От къде да намеря накладки AT? Отдавна търся и никъде няма.

Идея нямам
аз карам с ТРВ