PDA

View Full Version : Ръкавицата е хвърлена... (2 част)



hristugena
06-01-2009, 20:13
Колега pinko - http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=125007&start=225
Разгледах отново темата в БМВ форума и съм смаян колко желаещи има да се пробват на въпросния "баир" - дай инфо за "злокобното място" и вземи отношвнив по въпроса...Все пак и ти пусна тема за "ръкавици", а сега нещо никъФ те нема....Бъди мъж и като "тестпилот" на клуба покажи на какво си (не)способен....:biker:

Derry
06-01-2009, 20:31
Младежите от BMW много са се запалили :jumping: на тема катерена на баири :bash:.

Mirela
06-01-2009, 20:40
Колега pinko - http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=125007&start=225
Разгледах отново темата в БМВ форума и съм смаян колко желаещи има да се пробват на въпросния "баир" - дай инфо за "злокобното място" и вземи отношвнив по въпроса...Все пак и ти пусна тема за "ръкавици", а сега нещо никъФ те нема....Бъди мъж и като "тестпилот" на клуба покажи на какво си (не)способен....:biker:

ами те ако са имали такова голямо желание...са можели да звъннат при положение, че телефона му е оставен така, че са си останали на желанието само със постове във форума

ja.
06-01-2009, 20:40
Ами запалихме се като Пинко пиказва некво смешно баирче и плюе колата пък после излиза че не било това баирче ми било баир с лед, павета и спукани канализации дето трудно изпълзял и с джипа :)

paparazzo
06-01-2009, 20:41
-пиньо-кажи къде е хълма...
-кво си го законспирирал...
:-D:-D:-D

Mirela
06-01-2009, 20:44
Ами запалихме се като Пинко пиказва некво смешно баирче и плюе колата пък после излиза че не било това баирче ми било баир с лед, павета и спукани канализации дето трудно изпълзял и с джипа :)

ами вие да бяхте звънали като сте мераклии или нямате пари да звънните на ваучери карате още

търтей
06-01-2009, 20:44
аз имам тестови полигон в костинброд до реката
може да идем там ако искате?

всъщност на един авер е нивата, ама няма проблеми - пие ром :)

hristugena
06-01-2009, 20:47
всъщност на един авер е нивата, ама няма проблеми - пие ром :)

На pinko ли е нивата?:kicking:

ja.
06-01-2009, 20:48
На кой да звъня? Да показва къде е тоя хълм и който когато може да ходи да го бори и да снима.

Сега па секи да звъни и да се разбира...

Аз лично немам пари и за ваучер, баира ше ходя да го превзема с колело.

Mirela
06-01-2009, 20:48
На кой да звъня? Да показва къде е тоя хълм и който когато може да ходи да го бори и да снима.

Сега па секи да звъни и да се разбира...

Аз лично немам пари и за ваучер, баира ше ходя да го превзема с колело.

условието мисля, че беше желаещия да звънне...или ти четеш отгоре отгоре

ja.
06-01-2009, 20:51
условието мисля, че беше желаещия да звънне...или ти четеш отгоре отгоре

Условието беше за баира от снимката ама се оказа че изобщо не бил тоя баир...

Аз казах и в нашия форум. Бутилката от мене само да покаже къде е баира на който се е задъхала 7-цата...

Mapтo
06-01-2009, 20:52
То стана ебаси Детската градина...кво толкова продължавате да се водите по акъла на тия палячовци със
mit den Scheisskarren auf vier räder aus Schwaben.....
Ник'ва не са я свършили, пък на големи и страховити мъже се правят ха ха...
Та Pinko и всичките ние останалите от форума, буквално ви се молихме да идете на легендарното баирче, ама нейсе

Mclaren
06-01-2009, 20:52
Сега по телефона ли ще си звъните или баири ще изкачвате

търтей
06-01-2009, 20:53
на колежката с розовите прашки е нивата :sheep:

Mclaren
06-01-2009, 20:54
То стана ебаси Детската градина...кво толкова продължавате да се водите по акъла на тия палячовци със
mit den Scheisskarren auf vier räder aus Schwaben.....
Ник'ва не са я свършили, пък на големи и страховити мъже се правят ха ха...
Та Pinko и всичките ние останалите от форума, буквално ви се молихме да идете на легендарното баирче, ама нейсе
Да бе пич, къде е този баир...:sleep:

Kuker
06-01-2009, 20:56
Аз предлагам който има желание отива в Кокаляне и започва да катери всички баири, и на който се запъне този ще да е.

Mirela
06-01-2009, 20:57
на колежката с розовите прашки е нивата :sheep:

тва ми е работното облекло като ходя да копам на нивата ахахаха

П.П ние тука у нашия форум държим на розофкото

pinko
06-01-2009, 20:57
Ако не сте забелязали, в условията пишеше:

да дойде и да се опита за качи баира от Кокалянско ханче към село Кокаляне СЕГА

Ставаше дума за оная вечер (събота, 03.01. 19:23 часа), когато валеше сняг и имаше около 25 см пресен сняг. Предложението остана в сила над 28 часа, до 23:17 часа на следващия ден) - идеята бе условията да са максимално близки. Да не би да очаквате да чакам до лятото?
Само че през тези близо 28 часа имаше единствено упражнения по словоблудство и голеееми приказки, ама никой не звънна - телефона ми го имаше публикуван.

Сега снега е изчистен, пръскана е луга, на места пътя даже е сух, така че цялото упражнение се обезсмисля - в момента всяко БМВ, даже и с гуми за мъгла, няма да има проблеми, защото сняг всъщност вече няма.

Така че и тая тема е изчерпана и се заключва.