PDA

View Full Version : Алфа 145 тд проблем



ironmankb
13-01-2009, 19:58
Здравейте колеги, преди 2 дни и аз се здобих с такаво колица, и като я взехме съм заредил 20 лв нафта на 1,74лв. Карал сам 90 км градско и ми се вижда множко,като чета на вас какви разходи ви дава.Та някои може ли да каже от какво може да се вдигне толкова разхода и има ли други с такива проблеми !

ПС:Предварително се извинявам за грешките които съм допуснал но съм нов във форума.

soldier
13-01-2009, 21:16
Колега и аз сега съм така връзва ми се около 10градско. Предполагам е заради студа, защото лятото си ми е 7 с много ползване на турбото :Bolt:
А и 90% вероятно е да се те преметнали на бензиностанцията!
Иначе честито за колицата, аз съм много доволен от мойта и двигателя е доста читав! Желая ти много безаварийни километри и да качиш некоя друга снимка :picnic:

ironmankb
13-01-2009, 21:32
snimki zadaljitelno 6te ka4a :) nadqvam se i az da e studa ili ot naftata no se pak na lukoil zaredih ... no kakto i da e sega 6te q probvam pak ... ina4e kolicata e super :) pri purva vazmojnost 6te ka4a snimki.
A stariq i sobstvenik mi kaza 4e pri nego e davala razhod do 6 na 100 gradsko

Колега, моля пиши на кирилица

soldier
13-01-2009, 22:09
Това за 6 на 100 градско с тоя двигател е възможно, но с много спокойно каране и не в големи задръствания