PDA

View Full Version : Email notification не работи



tjman
15-01-2009, 09:45
Може ли да го оправите? Пуснал съм една тема и съм избрал когато някой отговори да получавам мейл, но нищо не получавам :(

bass
15-01-2009, 10:35
При регистрация на потребител май също има проблем с мейла (не знам дали понякога или винаги) - не получават мейл за потвърждение, съответно не могат да си активират регистрацията.

Ранобудниче
15-01-2009, 10:59
При регистрация на потребител май също има проблем с мейла (не знам дали понякога или винаги) - не получават мейл за потвърждение, съответно не могат да си активират регистрацията.

възможно ли е определени мейл-и да възприемат съобщенията от форума като спам?

мисля, че преди време бях чела за подобни неща, дори някъде имаше специална препоръка да не се ползват за регистрация (говоря за конкретен форум) някои мейли (не помня вече, например, създадени в яху или абв) точно по тази причина.

може би не е лошо да се види дали няма някаква повтаряемост на мейл-ите, които не получават съобщения..

PEPI-2ALFA
15-01-2009, 11:39
Вчера преди обяд си затворих пощата и си влязох във форума. Писах в тия 2-те теми за протеста и накрая преди да си тръгна от работа като си проверих пощата имах 60 и няколко писма за отговор след мой пост.Така че си работи. Тая сутрин пак имах нови известия.

Ранобудниче
15-01-2009, 11:41
точно това имам предвид - щом някъде работи, а другаде не, очевидно проблемът не е в нашия телевизор.

Pinky
15-01-2009, 16:17
Някои пощи не пускат съобщения, когато обратния резолвинг на ИП-то не е сетнат/както трябва. А аз като гледам, при нас не е. Григор да се включи.

valjo
19-01-2009, 22:36
Някои пощи не пускат съобщения, когато обратния резолвинг на ИП-то не е сетнат/както трябва. А аз като гледам, при нас не е. Григор да се включи.
еее бах го, за reverse lookup ли говориш ?

тва ми се струва прекалено , ако има политика да се реджектват такива мейли?

ми ако на тва ИП сме 50 хоста....

Pinky
19-01-2009, 22:45
в мейл.бг със сигурност е така.
би трябвало да си имаме отделно ип и да ръчкаме Григор