PDA

View Full Version : Колеги прегладх всички постове,



a.iankov
15-01-2009, 19:17
Но не намерих като моя проблем, след като престоя малко в сервиз, милата ми колица, отивам да си я взема днеска и паля, обаче лампата на ръчната не изгасва, питам ги "майсторите" какво се е случило и те викат... АААА, така си беше. И нищо не казах, тръгнах си отивам при моя майстор провери ми жиците чавека, нагладки, течност, дори и апаратчето под самата ръчка, уви нищо... няма течове по помпите на съединителя, а са и чисто нови и двете както и маркучите по цялата система незнам, какво е ... дайте съвет. Непримигва лапичката, а свети постоянно.:goodnight:

ФЕРАРИСТ
15-01-2009, 20:56
Ми някакво предположение мога да изкажа че бутончето което сигнализира за вдигнатата ръчка на ръчната е кофти.....мисля че е с пружинка някаква, но само предполагам......

RaIDeR
15-01-2009, 21:50
Коляга сега последно лампата на ръчната ли ти свети или лампата за спирачната течност и накладки ? Щтото ако е втората и при мен почна да светка отнищото явно се е намокрило нещо , то тия киши... !

Neokill
16-01-2009, 00:04
И на мен ми свети 2-3-4дена като мих мотора ;)

a.iankov
16-01-2009, 18:48
Хм, карате ме да се замисля, че не е от кишата не е защото стоя в сервиза точно в голямата ляпавица, но е много възможно да са я мили отвътре с пароструйка и да е от това, колкото до бутончето на ръчната, видио няма нищо, утре ще го разглобявам пък, каквото покаже. Благодаря ви колеги, ще пиша за рузултата.:bigracer: