PDA

View Full Version : Релете под жапката



diodi
16-01-2009, 09:47
Някой знае ли за какво са релета под жапката? Има две бели и едно жълто. Проблема е, че цъка някое от тях, та се чудя какво е сдало багажа.

galinves71
16-01-2009, 09:53
Някой знае ли за какво са релета под жапката? Има две бели и едно жълто. Проблема е, че цъка някое от тях, та се чудя какво е сдало багажа.

видимо не си ли личи нещо да липсва?ще погледна в книжката и ако пише нещо ще ти пиша

galinves71
16-01-2009, 10:32
значи на t.spark дават релета за централно,температурно реле,за аудио ако е оригинално или изобщо ако има,габарити,им 1 свободно за резерва и чистачките (и на фаровете ако имаш)надявам се да съм ти бил полезен.http://translator-bg.com/content/view/66/54/lang,bg/

diodi
16-01-2009, 11:45
мойта е боксер ама ми е изгорял единия халоген и май от както изгоря почна да цъка.

valkin 76
30-01-2009, 20:10
мойта е боксер ама ми е изгорял единия халоген и май от както изгоря почна да цъка.
moita kato vliu4a farovete se polu4ava edno mnogo leko migane edin priatel zameri dinamoto zarejda kam 14v. ot kakvo moje da se polu4ava

mordohy
31-01-2009, 15:48
moita kato vliu4a farovete se polu4ava edno mnogo leko migane edin priatel zameri dinamoto zarejda kam 14v. ot kakvo moje da se polu4ava
Стегни си ремъка,колега!Ако е стегнат-лошо!Трябва да свалиш генератора и да видиш четките.После,така и така си се захванал,провери всички връзки от динамото до акумулатора.Успех!
П.П.Започни да пишеш на кирилица!За форума ни е задължителено!Ако нямаш,има опция за транскрипция от латиница на кирилица.Поиграй си малко и ще я намериш.Успех във Форума!

mordohy
31-01-2009, 15:57
мойта е боксер ама ми е изгорял единия халоген и май от както изгоря почна да цъка.
Колега.провери да не е окъсила крушката или кабела.Това може да ти причини много проблеми.Едно такова късо,беше причината да ми подарят Алфи.Възможно е,както беше при мене,да започне да ти прекъсва мотора или най-накрая да изгориш някой кабел.Не разчитай много на бушоните!

bataar
01-02-2009, 13:01
reletata pod jabkata ca za klimatika pone pri moiata 146 td 2.0 lujo

Колега, прочети правилата на форума. Мненията се пишат на КИРИЛИЦА