PDA

View Full Version : Питане........



memento mori
17-01-2009, 18:21
Здравейте любители на тази славна марка.Имам едно питане към вас.Карам в момента АУДИ 80.Колата е старичка,производство 1990 година.Екстри няма,с изключение на хидравликата.Въпросън ми е относно модела 156.Външния вид много ми харесва.Дизайна на този автомобил е страхотен.Просто нямам думи.Мисля да си купя такава.И по-точно дизел.Чувал съм много добри мнения за дизеловия двигател на Този автомобил.Бих желал да зная силните и слаби страни на този автомобил.И мисля,че комбито по ми харесва от седана...Това е мое мнение.Също така съм чувал че окачването е доста скъпо.То пък на АУДИ е много евтино...Говоря за след 96 година.

krasy k
17-01-2009, 18:29
Здравейте любители на тази славна марка.Имам едно питане към вас.Карам в момента АУДИ 80.Колата е старичка,производство 1990 година.Екстри няма,с изключение на хидравликата.Въпросън ми е относно модела 156.Външния вид много ми харесва.Дизайна на този автомобил е страхотен.Просто нямам думи.Мисля да си купя такава.И по-точно дизел.Чувал съм много добри мнения за дизеловия двигател на Този автомобил.Бих желал да зная силните и слаби страни на този автомобил.И мисля,че комбито по ми харесва от седана...Това е мое мнение.Също така съм чувал че окачването е доста скъпо.То пък на АУДИ е много евтино...Говоря за след 96 година.

" Ползвай търсачката,има доста написано по този въпрос"-това е отговорът.Никой няма да седне да описва + и - на всеки модел

Mapтo
17-01-2009, 18:58
Здравейте любители на тази славна марка.Имам едно питане към вас.Карам в момента АУДИ 80.Колата е старичка,производство 1990 година.Екстри няма,с изключение на хидравликата.Въпросън ми е относно модела 156.Външния вид много ми харесва.Дизайна на този автомобил е страхотен.Просто нямам думи.Мисля да си купя такава.И по-точно дизел.Чувал съм много добри мнения за дизеловия двигател на Този автомобил.Бих желал да зная силните и слаби страни на този автомобил.И мисля,че комбито по ми харесва от седана...Това е мое мнение.Също така съм чувал че окачването е доста скъпо.То пък на АУДИ е много евтино...Говоря за след 96 година.

Здрасти колега,разликата в разхода на гориво между 1,9 и 2,4 JTD е около 1,1 литър
1,9 - градско7,8 литра на 100,извънгр.-4,7 на 100
2,4 - градско8.9 литра на 100,извънгр.-5,4 на 100
На 1,9 макс.скорост е 191км в час,но .... може и още
На 2,4 макс.скорост е 205км в час
1,9 побира 4,20 литра моторно масло,а 2,4 - 5,50 литра
и тегло - 1,9 тежи 1305кг , а 2,4 - 1385 кг(разлика-почти минимална)
Резервоарите(горивните) и на двата модела са - 63 литра плюс 7 литра резерва

И естествено(фабрично) 2,4 е по-мощна от 1,9-ката,зависи вече ако слагаш чипове и т.н.
Успех в избора!Абе каквато и да е...,само Алфа да е!

encho
17-01-2009, 23:35
Здравейте любители на тази славна марка.Имам едно питане към вас.Карам в момента АУДИ 80.Колата е старичка,производство 1990 година.Екстри няма,с изключение на хидравликата.Въпросън ми е относно модела 156.Външния вид много ми харесва.Дизайна на този автомобил е страхотен.Просто нямам думи.Мисля да си купя такава.И по-точно дизел.Чувал съм много добри мнения за дизеловия двигател на Този автомобил.Бих желал да зная силните и слаби страни на този автомобил.И мисля,че комбито по ми харесва от седана...Това е мое мнение.Също така съм чувал че окачването е доста скъпо.То пък на АУДИ е много евтино...Говоря за след 96 година.


колега виж това ако имаш интерес пиши.http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=29219 и гледаи да си вземеш кола от форума не от джамбази защото ще береш ядове има доста изписано по темата от къде да си купя кола

RPWWD
20-01-2009, 14:47
Айде и аз да се направя на търговец - http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=27291&highlight=RPWWD

fnt
20-01-2009, 15:09
156 наистина много красив модел. Е няма да е здрава, като твоето Ауди. Дизелите са им много хубави (най-вече 2.4) с едно чипче литва. Това за окачването което си чул е самата истина.:notify:

търтей
20-01-2009, 15:20
добре де търсачка няма ли???