PDA

View Full Version : Плусов кабел за усилвател



adrian07
18-01-2009, 00:19
Здр колеги! Имам един много спешен въпрос,и ви моля да ми отговире на него ако можете.Та значи искам да си сложа усилвател в багажника и за тая цел искам да прокарам плусов кабел от купето до акумолатора.Ако някой е правил тази операция да ми пише от куде го прокарва през таблото и там кудето е!!!

aleksander nikolaev
18-01-2009, 01:33
колега значи от левия краи на колата се пуска кабела като почнеш прекарването от към акумолатора преминава през наи краиния горен сноп с кабели,влиза под решетката зад предния капак която саответно трябва да се разглоби и излиза горе доло до бусхоноте в купето оттам го пускаш и превързваш към някои сноп и го караш към праговете които се свалят и прекарваш под тях и излизаш под задната седалка и от там в багажника дано да съм бил полезен и да не забравиш задълйително бушон от пред при акумолатора и успех малко е играчка но няма как след като искаме саунд.:respect:

rady156
15-03-2009, 14:08
Момчета, кажете от къде мога да прекарам кабела за баса от акумулатора в купето, че не намирам разрешение на този проблем!колата е 147. Благодаря;)

rady156
19-03-2009, 20:18
някоя дупчица?:?

Sergey_gigov
20-03-2009, 10:57
на 145/6 156 трябва да свалиш кората на чистачките и там има един дренаж ,на който горната му страна има вариянт да се лкъцне малко и кабела е в купето - пробвай от там

rady156
21-03-2009, 01:53
на 145/6 156 трябва да свалиш кората на чистачките и там има един дренаж ,на който горната му страна има вариянт да се лкъцне малко и кабела е в купето - пробвай от там
мерси колега, ще пробвам

Sergey_gigov
21-03-2009, 10:32
мерси колега, ще пробвам

:th_up:

EMo0o
21-03-2009, 12:29
Другия вариант е да проследиш откъде минават кабелите от акумулатора към купето , тези които са ти за захранване на нещата вътре ;)

SandoOne
20-04-2009, 12:17
Другия вариант е да проследиш откъде минават кабелите от акумулатора към купето , тези които са ти за захранване на нещата вътре ;)

аз така и не намерих дупка да ...

mordohy
20-04-2009, 18:24
Aми като не си намерил,ще ти кажа един малко еретичен вариант,но върши работа.Кабела вместо да го прекарваш през купето и да си създадеш хиляди малки проблеми,го прекарваш от долу.Монтираш исилвателя и виждаш най - удобното място,където да пробиеш купето.Уловката е да не слагаш от така горещо препоръчваните и скъпи стипяеми предпазители,а най-обикновен бързодействаш автоматичен бушон.Дупката я правиш по голяма и слагаш допълнителна изолация,да не окъси от претриване

SandoOne
20-04-2009, 18:36
Aми като не си намерил,ще ти кажа един малко еретичен вариант,но върши работа.Кабела вместо да го прекарваш през купето и да си създадеш хиляди малки проблеми,го прекарваш от долу.Монтираш исилвателя и виждаш най - удобното място,където да пробиеш купето.Уловката е да не слагаш от така горещо препоръчваните и скъпи стипяеми предпазители,а най-обикновен бързодействаш автоматичен бушон.Дупката я правиш по голяма и слагаш допълнителна изолация,да не окъси от претриване

Aз го пуснах през вратата през праговете до отзад направих мислех че ще пречи на вратата ама няма да пречи ...са системата е много добра 6+1 става
много е доволна музиката на алфата мислех оня ден 6 + 2 Баса ама другия бас е 8 ома и не за колата и "8" и само място заема ....

Montero881988
20-03-2011, 22:03
Тази тема е малко по забравена,за това да я разчопля и аз малко.Колеги и на мен ми предстои прекарване на плюсовия кабел от акумулатора през купето, до отзад ,но и аз не намирам от къде,търсих навсякъде,ако е възможно нека някой качи снимки на вече свързана музика,горе долу да се ориентират такива като мен които търсят дупка а не намират,срамота е :bg:

Jivko7777
21-03-2011, 01:34
Тази тема е малко по забравена,за това да я разчопля и аз малко.Колеги и на мен ми предстои прекарване на плюсовия кабел от акумулатора през купето, до отзад ,но и аз не намирам от къде,търсих навсякъде,ако е възможно нека някой качи снимки на вече свързана музика,горе долу да се ориентират такива като мен които търсят дупка а не намират,срамота е :bg:

Горе от лявата страна под чистачките погледнато от към шофьора! Като ест. се махат пластмасите които са на предния джам и ще видиш един гумен като тампон, пробиваш колкото е дебел кабела и си готов!

Montero881988
21-03-2011, 08:10
Горе от лявата страна под чистачките погледнато от към шофьора! Като ест. се махат пластмасите които са на предния джам и ще видиш един гумен като тампон, пробиваш колкото е дебел кабела и си готов!


Демек пластмасите които са над филтъра за климатика,ясно.Мерси колега днес ако имам време ще я търся тази прословута дупка

Montero881988
21-03-2011, 22:13
Мерси колега за упътването,прекарах плюсовия кабел без проблем,ето и няколко снимки,за да не се чудат такива като мен новобранци каде да търсят file:///C:/Documents%20and%20Settings/monio/My%20Documents/Desktop/21032011602.jpg

daksy
23-10-2011, 12:00
Ще използвам темата за да не правя нова...Колеги от къде минава кабела за да стигне от акумулатора до тази дупка под чистачките?

пп аз нещо не виждам такава тапа която да пробия...става въпрос за 147

The_Game
29-11-2011, 00:40
Въпрос:
Какво значи ПЛУСОВ ?????

Montero881988
29-11-2011, 05:25
плюсов бих казал аз ,еми този с който взимаш + от акумулатора