PDA

View Full Version : Въпрос за сателитна телевизия?



code
18-01-2009, 20:58
Колеги, искам да попитам има ли начин да си сложа една чиния и да гледам телевизионни програми без месечни такси в това число и български? Някой ми спомена и за интернет през сателит? Ако има някой вещ да сподели щото нищо не разбирам :clapping:

Stefo
18-01-2009, 21:12
Според зависи :)
Има спътници с програми, които се разпространяват безплатно ама надали ще ти харесат.
Другият вариант е към 1000 - 1500 лева за оборудване и ползване на пиратски шеринг на кодовете за платените телевизии (доста настройки и разправии със софтуера и хардуера), за тази цел трябва да имаш и стабилен интернет.
Най-лесният вариант е с карта на някой от двата оператора, достатъчно ниски са цените според мен.

code
18-01-2009, 22:08
Мда досега рових из нета като облъчен и картинката ми се изясни. Утре се включвам на Булсаткома, не ми се занимава с глупости да наливам пари в неясни каузи. Освен това явно е незаконно така че темата плаче за ключ :Topic-is-closed-bg:

Derry
18-01-2009, 23:14
Колеги, искам да попитам има ли начин да си сложа една чиния и да гледам телевизионни програми без месечни такси в това число и български? Някой ми спомена и за интернет през сателит? Ако има някой вещ да сподели щото нищо не разбирам :clapping:

Навремето се занимавах с такива глупости, ако си ентусиаст и те влече сателитната техника пробвай се. Ако не по-добре си плащай.
За интернет виж тия http://skydslbg.com/. Някога можеше да се краде само DVB карта трябваше и прихващаш интернет потоците, сега незнам, сигурно са затегнали коланите.

http://www.dvb-bg.com/index.php тук за акъл да взимаш.

virusalfa
19-01-2009, 11:02
виж тия сайтове,ще разбереш,че има около 25 свободни Бг програми-satcodx.com & lyngsat.com

hammar
19-01-2009, 11:20
Според зависи :)
Има спътници с програми, които се разпространяват безплатно ама надали ще ти харесат.
Другият вариант е към 1000 - 1500 лева за оборудване и ползване на пиратски шеринг на кодовете за платените телевизии (доста настройки и разправии със софтуера и хардуера), за тази цел трябва да имаш и стабилен интернет.
Най-лесният вариант е с карта на някой от двата оператора, достатъчно ниски са цените според мен.

не съм съгласен за цената,в пъти е по ниска, и какво значи пиратски шеринг - това е начин,пимерно , аз имам една идея - ти друга ,и като си ги разменим ще имаме по две:razz:
моя съвет към колегата е да си купи линукс приемник ,антена и конвертор,и накрая предплатена карта на булсат/пълния пакет-198лв./ за една година ..

code
19-01-2009, 19:39
Колеги вече съм абонат - става по-бързо:razz: и остава време за изкарване на пари :thumbup: