PDA

View Full Version : Problem s kirilizatora



155_8000rpm
19-01-2009, 18:57
Izvinqvam se predvaritelno na moderatorite,ama tva mi e bolkata,4e mi se izgubi kirilizatora v 'notification area'.Bez da iskam go mahnah i sq ne moga da go vurna.Probvah sqkak,ama ne stava nqma go nikude.Davaite akul,4e pobesnqh tuka(ne moa da pi6a na roden ezik).

Pinky
19-01-2009, 19:57
Я обясни по-подробно, че не разбирам какво се е получило.

mordohy
19-01-2009, 20:24
Колега,добре дошъл.Няма да си първия с тоя проблем.Всъшност,тая функция е повече за колегите зад граница,когато работят с някой компютър в някой тамошен клуб.Хвани първото комшийче,компютърно видиотено копеле и то много набързо,ще ти инсталира и кирилица и каквото друго искаш и най-важното ще ти обясни кои бутони да не натискаш,на първо време.Има достатъчно български сайтове,където въпросната сбирщина от натъпкани с хормони и пъпчиви пубери,ще ти помогнат много повече,от преливащите с поучения и високопарни абстракции книги , написани от импотентни комплексари.Аз така правя.Като нещо не ми е ясно или не става,викам на помощ, децата идиотчета,приятелите на сина ми.Те взимат всичко присърце и след,като са ми подредили всичко,а аз не мога после да си намеря нищо,но какво да се прави.Поне това,което съм искал са го направили.Благодарение на техния терор,вече се оправям по-добре.Успех , колега!

155_8000rpm
19-01-2009, 20:37
Я обясни по-подробно, че не разбирам какво се е получило.
Zna4i imah si dolu ikonka da si smenqm ezika,oba4e q mahnah bez da iskam i sq ne moga da q vurna.Probvah si4ko funkcii na taskbara,ama ne go namiram.

Linkestis
19-01-2009, 20:40
Zna4i imah si dolu ikonka da si smenqm ezika,oba4e q mahnah bez da iskam i sq ne moga da q vurna.Probvah si4ko funkcii na taskbara,ama ne go namiram.
Десен бутон на таскбара,Toolbars->сложи отметка на Language bar

Pinky
19-01-2009, 20:41
Ако си на експи
десен бутон на лентата долу, най-горното меню е toolbars, от там избираш language bar.
Обади дали е това, или пак не съм те разбрал.

Между другото, форума има вграден кирилизатор, точно под емотиконките е прозорчето.

155_8000rpm
19-01-2009, 20:48
Ако си на експи
десен бутон на лентата долу, най-горното меню е toolbars, от там избираш language bar.
Обади дали е това, или пак не съм те разбрал.

Между другото, форума има вграден кирилизатор, точно под емотиконките е прозорчето.
Nali tva kazvam,4e tam go tursq,ama go nqma tam v toolbars(language nqma)Luda rabota.S vista sum.

155_8000rpm
19-01-2009, 22:30
КЛЮЧ

Pinky
19-01-2009, 22:42
е сподели де, кво беше?

pavlin
20-01-2009, 17:50
Някой може ли да ми даде връзка към сайт където да си сваля кирилизатор.

155_8000rpm
20-01-2009, 20:35
е сподели де, кво беше?
Не знам.От alt+shift си го сменя езика,ама не ще да излезе на икона отдолу и го няма в целия компютър.Аз съм малко лаик на тема компютри,ама търсих го навсякъде няма го(да е жив и здрав колегата Linkestis,че даде акъла за алт+схифт да пробвам):notworthy:.