PDA

View Full Version : Какво ще подарите за празниците на половинката си?



ДРАЗНИТЕЛ-ка
14-12-2005, 12:36
Скъпи мъже(и жени),измислихте ли вече какви Коледно-Новогодишни подаръци ще спретнете на човека до вас?
А ако някой има и деца,може да сподели идеи и за техните подаръци :D

Аз,понеже мъжа ми съвсем скоро имаше рожден ден и му направих скъп подарък-ДВД записвачка за компа,та не знам дали ще мога и новогодишно да го изненадам подобаващо..или поне нямам някакви конкретни идеи за сега.детето го уредихме с един полицай(кукла),да я разнася насам,натам,понеже е още много малък за да разбере смисъла на ролевите игри 8)

Споделете какво сте намислили вие....

ShoxXx
14-12-2005, 12:59
Не искам и да мисля... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

pent
14-12-2005, 13:28
на коя половинка, които е с две? :bounce8:

при всички случай ще е нещо малко, дребно, колкото за подаръка, но ще е от сърце ;)

ДРАЗНИТЕЛ-ка
14-12-2005, 13:41
Който е с две половинки pent-и,ще се охарчи повечко :wink:

И все пак,споделете идеите си деее

EvgeniiM
14-12-2005, 14:00
Искаш да ти оклепаме темата ли :twisted:

BatVas
14-12-2005, 14:01
на коя половинка, които е с две? :bounce8:

при всички случай ще е нещо малко, дребно, колкото за подаръка, но ще е от сърце ;)

Вържи си една панделка на едно място и подарявай - само да не е малко и дребно като го подаряваш :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ДРАЗНИТЕЛ-ка
14-12-2005, 14:02
Искаш да ти оклепаме темата ли :twisted:

Що бре?

ДРАЗНИТЕЛ-ка
14-12-2005, 14:04
на коя половинка, които е с две? :bounce8:

при всички случай ще е нещо малко, дребно, колкото за подаръка, но ще е от сърце ;)

Вържи си една панделка на едно място и подарявай - само да не е малко и дребно като го подаряваш :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:rotfl:

И ако двете половинки са като мен и харесват големите работи,ще ти върнат подаръка :tooth: :biggringift:

pent
14-12-2005, 14:04
БатВас, то аз тва подарявам по принцип... ама сега ще разнообразя :)

на едната миксер да ми готви, а на другата прахосмукачка да ми чисти...



ПС.
май пак почнах да клепам темата.... айде след малко ще дойде цензурата :grandpa: :grandpa: :grandpa:

EvgeniiM
14-12-2005, 14:06
сега ще разбереш- ето ти идея- аз на мойта жена съм и намислил да и купя колан с вибратор. За двойно по - добри резултати от оранта в задния двор

alf
14-12-2005, 14:07
aз на мойта съм и обещал задни хамортисьори и термостат пък ше видиме :mrgreen:

pent
14-12-2005, 14:07
оу дразнителката :roll2: аз върнат подарък нямам :coolio: :coolio: :coolio: ама както един колега умно беше казал, нека оставим другите да говорят за това :lol: :lol: :lol:

ДРАЗНИТЕЛ-ка
14-12-2005, 14:08
Аааа,стига с таз цензура и с тез ключове!тук всеки минава и туря по един ключ ни в клин ,ни в ръкав!идете прочетете възмущението ми по темата в"проблеми с форума" :evil:

Ама и вие,верно все за глупости мислите,което ме навежда на мисълта,че при вас работата е "гладна кокошка,просо сънува.." :pokey: :hehe:

pent
14-12-2005, 14:11
:offtopic:
пак ще ти кажа че си оправдаваш ника!

viki
14-12-2005, 14:13
sssss

ДРАЗНИТЕЛ-ка
14-12-2005, 14:14
Е,стига де!Много ми се връзваш.Закачам те,споко :kissy:

Crusader
14-12-2005, 14:24
Аааа, на жената някакъв нов тоалет може би /не че тя пропуска със и без повод да се окомплектова - отесняха гардеробите :lol: :evil: :lol: /, но на любовницата нови спирачни дискове /вече са купени/ и нови накладки :wub:

ДРАЗНИТЕЛ-ка
14-12-2005, 14:28
Малеее,кви са тез жени,тез лИбовници....

То сега ако ви питам,всичките ще кажете,че си имате по 2 жени,нали? :twisted:

proper
14-12-2005, 14:34
:) по скоро жена + 2 либовници :)

viki
14-12-2005, 14:37
dddddd

alf
14-12-2005, 14:42
хехеее аз се освободих вече
по празниците трябва да сме свободнонаемни:)
офферс?

MrX
14-12-2005, 14:43
някои май не схващат преноса ама карай :lol:
тази година ще се минава без подаръци,догодина може щот е високосна

ДРАЗНИТЕЛ-ка
14-12-2005, 14:55
:) по скоро жена + 2 либовници :)
:shock: :shock:
и как успяваш да ги издържаш всичките ?
...моят мъж ако има 2 любовници като мен,ще се наложи на 2 кораба едновременно да пътува :D и пак няма да му стигат парите :)

Не бе..просто всеки има нужда от своите 5 минути слава.Да не разваляме и единствената им възможност да се прояват :twisted:

proper
14-12-2005, 14:55
:) по скоро жена + 2 либовници :)
:shock: :shock:
и как успяваш да ги издържаш всичките ?
...моят мъж ако има 2 любовници като мен,ще се наложи на 2 кораба едновременно да пътува :D и пак няма да му стигат парите :)

:) едната любовница ми е Алфата, която определено ме цеди повече от другите 2 жени :) а иначе номера е да ги накараш да искат да са с тебе,а не с подаръци само и покупки да ги задържаш!!! иначе ебаси ше остана без пари....мани...и ние сме хора.... те да ми купуват :) аз съм такава душичка :) :) :)

proper
14-12-2005, 14:59
:) по скоро жена + 2 либовници :)
:shock: :shock:
и как успяваш да ги издържаш всичките ?
...моят мъж ако има 2 любовници като мен,ще се наложи на 2 кораба едновременно да пътува :D и пак няма да му стигат парите :)

Не бе..просто всеки има нужда от своите 5 минути слава.Да не разваляме и единствената им възможност да се прояват :twisted:

е убихте !!! :laser:
уж си говориме по клубно :( тва ако го прочете жена ми ще ме кастрира... :)

santo_traficante
14-12-2005, 15:06
????? ????? 30??? ?? ??????? ???????? ?? ??????? :hump: :love: :big_love: ????????? ?? ????? 156 :rosso_spider:
________
Lexus Ls (http://www.toyota-wiki.com/wiki/Lexus_LS)

ДРАЗНИТЕЛ-ка
14-12-2005, 15:14
е убихте !!! :laser:
уж си говориме по клубно :( тва ако го прочете жена ми ще ме кастрира... :)

Пропусна :Tease:

Roberta
14-12-2005, 15:34
охааа преди 30мин си получих подаръка от Роберта :hump: :love: :big_love: спойлерче за моята 156 :rosso_spider:
Не аз бре, Дядо Коледа беше!
"Леко" подранил, ама дърт е вече и бърка датите, простено му е! :biggringift:

milenamr
14-12-2005, 17:39
aз на мойта съм и обещал задни хамортисьори и термостат пък ше видиме :mrgreen:
:cheers:
Е тва се казва отговор :twisted: , а аз на мойта съм и обещала малко оперативна памет,че много се мъчи завалийката,пък и мен мъчи :plane:

ДРАЗНИТЕЛ-ка
14-12-2005, 18:00
Аз чакам някоя идейка от вас да изплагиатствам,а то....никой-нищо.

Освен колите и компютрите ,нямате ли и други "любими",с малко по-човешки облик? :roll: А деца? 8)

EvgeniiM
14-12-2005, 18:08
Ахаа, ти явно питаш с какво да зарадваш мъжкото тяло. Ако не ти допада първия ми съвет, следващия ще му хареса- купуваш му въздушен пистолет и кутийка сачми, ако си има му купуваш въздушна пушка, ако си има ми се обаждаш да видим с какво друго може да помогнем :laser:

ДРАЗНИТЕЛ-ка
14-12-2005, 18:13
Бе по принцип питах какво ще подарите на ЖЕНИТЕ си,щото после,ако моят мъж е минал тънко,да му трия сол,ама като не казвате по същество,реших да питам поне вие на какво бихте се зарадвали.

Всеки гледа да мине метър.Някой нямало да прави подаръци,друг нам кво си....големи сте скръндзи ей!Хич не ви виждам с по няколко жени..че коя ще ви трае такива :roll: :twisted:

alf
14-12-2005, 18:17
http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?p=28449#28449

bass
14-12-2005, 18:21
Хич не ви виждам с по няколко жени..че коя ще ви трае такива :roll: :twisted:
Ми ние на практика СМЕ с няколко жени, за щастие (в моя случай) само едната ревнува :-)
На другарката новите зимни ботушки - 200 лв.; На колата новите зимни ботушки - 400+ лв.... и ето ти повод за скандал - "що мойте са по-евтини, ти на нея и козметика й купуваш" :-))

Crusader
14-12-2005, 18:51
На другарката новите зимни ботушки - 200 лв.; На колата новите зимни ботушки - 400+ лв.... и ето ти повод за скандал - "що мойте са по-евтини, ти на нея и козметика й купуваш" :-))

Тва е щото и казваш кое колко струва :lol: ...."Съкровище колко струва термостата?..." ...." ....оооо 15 лева - нищо работа...." та така, бате. Допълва се от фонд "И аз съм човек" и карай на ядовете :lol: Лошото е ако те хване в крачка, примерно залафил си се с някой колега Алфист и тя е на масата, препоръчително е ако споменавате цени да сваляте минимум по една нула от цените /а за някои неща и по две/:!:

bass
14-12-2005, 19:02
Тва е щото и казваш кое колко струва :lol:
Аааа, ние си споделяме всичко в нашата италианска тройка :-) Пък и ревността е по-скоро на шега, имат се двете дами - едната вози другата всяка вечер, другата пък купува за Коледа аксесоари (караудио) на първата и така :-))
(Хъх, дали не станах кръстник на ново течение в еротиката - Италианска тройка - мъж, жена и Алфа :D ?)

Crusader
14-12-2005, 19:19
(Хъх, дали не станах кръстник на ново течение в еротиката - Италианска тройка - мъж, жена и Алфа :D ?)

:lol: :lol: :lol: :th_up: :th_up: :th_up: Това ми харесва, въпреки че при мен е по-скоро четворка, мота се наоколо и един червен малчуган от 88-ма година. Е редно е и жената да си има с кого да се забавлява, но ми завижда че мойта любовница е по-млада :lol: :lol: :lol:

Извинявам се за :offtopic: !

Dodo 155
14-12-2005, 20:07
Жена ми май ще намаже най-много - ще я оборудвам с 1 Пунто :wink:

Но този прекрасен жест ще ми се върне лятото ..... 156 :D :D :D

Naso
15-12-2005, 00:07
Аз нема да купувам и нема да пиша, оти Валъо и Бобо много ше ма бият.... и скръндза не е най-точната дума (не питай...)

EvgeniiM
15-12-2005, 00:17
Що бре, кажи си , нещо лаптопче туй онуй, па некоя може и QV да си заработи :hehe:

kekc
15-12-2005, 00:19
Без да се обижда женската част на форума, аз подаръците винаги ги купувам или от ОМВ или от Лукойл. Там е пълно с дебилни плюшени боклуци. После само трябва да обясня, че съм обиколил цяла София докато намеря подходяща играчка и туй то. Хем не хабя време да обикалям, а го съчетавам с пълнене на резервоара, хем доста тънко излиза :crazy:

Освен това да ви светна една доказана истина при подаръците на жените. Като купиш подарък за коледа за 200лв. и после след 2 месеца и подариш нещо за рождения ден за 20 и скандала ти е в кърпа вързан. Та требе да се обучават отрано :idea:

ShoxXx
15-12-2005, 00:27
Мисля на моята да й купя едни кристални стопове и фарове за Peugeot-a... :twisted: :twisted: :twisted: ...интересно каква ще е реакцията обаче наистина! :lol:
Аз на сериозната ми жена съм започнал подготовката от средата на тая година... Направих един съндък сам, после си го тапицираш, огледала туй онуй, много добре се получи...и от тогава го пълня с неща, които като видя знам, че ще и харесат или тя си ги е харесвала някога като сме минавали по магазините.
Другите мисля, че ще минат с по 20лв за всяка...

Galiano
15-12-2005, 02:33
:) по скоро жена + 2 либовници :)
:shock: :shock:
и как успяваш да ги издържаш всичките ?
...моят мъж ако има 2 любовници като мен,ще се наложи на 2 кораба едновременно да пътува :D и пак няма да му стигат парите :)

Не бе..просто всеки има нужда от своите 5 минути слава.Да не разваляме и единствената им възможност да се прояват :twisted:

Алфистите наричат "любовница" колата си бе Дразнителке! :) ...да си знаеш вече :)

Dodo 155
15-12-2005, 09:56
... Алфистите наричат "любовница" колата си бе Дразнителке! :) ...да си знаеш вече :)
Защо я светваш бе колега :lol: :lol: :lol:
Щеше да се пали още малко :wink: :lol: :lol:

п.с. без лоши чувства :!:

pth7712
15-12-2005, 17:49
Аз на едната вече и подарих шарнири, тампони и амортисьори.
На другата - една камара дрехи, а на най-хубавата - дрехи + кукли.
Са искат и за Новата година. Е - много искат!

alf
15-12-2005, 17:50
На другата - една камара дрехи, а на най-хубавата - дрехи + кукли.
Са искат и за Новата година. Е - много искат!
затва им купи един кашон антинапукопетин :lol:

Mury
15-12-2005, 20:30
aз на мойта съм и обещал задни хамортисьори и термостат пък ше видиме :mrgreen:
:cheers:
Е тва се казва отговор :twisted: , а аз на мойта съм и обещала малко оперативна памет,че много се мъчи завалийката,пък и мен мъчи :plane:Ехххх Миленке как мислиме еднакво :th_up: :th_up: :mrgreen:А иначе на мойта либоффффффф ше я обзаведа с нов телефон :wink: :wink: а любовницата ако я опраим да не и е толкова топло мнооо ща са зарадва :headbang:

ДРАЗНИТЕЛ-ка
15-12-2005, 20:46
А иначе на мойта либоффффффф ше я обзаведа с нов телефон :wink: :wink:

И аз получих телефон за празниците-Самсунг Е530,ама малко предколедно го получих тоя подарък,щото моя мъж не може да търпи и бърза веднага да ми дава подаръците,пък било то и месец по-рано :D

Mury
15-12-2005, 20:48
Е и ние сме на Самсунг ама Е730 :wink: :wink:

ДРАЗНИТЕЛ-ка
15-12-2005, 20:50
Да,той се води май по-мъжката версия,а Е530 си е баш дамски,с розов панел и с розови календари вътре(демек женски истории...)

Mury
15-12-2005, 20:55
Еееееее тя иска такъв :wink: :wink: :wink:

BatVas
15-12-2005, 20:59
Аз ма моята "любовница" и подарих 4-ри нови зимни гуми Дънлоп Винтер Спорт, скоро ще и подаря и другите пподаръци които съм купил- предни дискове и комплект нови накладки - предни и задни и още квот си каже на майстора че има нужда по окачването-дано не иска друго :D :D :D :D

Dodo 155
16-12-2005, 09:29
Аз ма моята "любовница" и подарих 4-ри нови зимни гуми Дънлоп Винтер Спорт, скоро ще и подаря и другите пподаръци които съм купил- предни дискове и комплект нови накладки - предни и задни и още квот си каже на майстора че има нужда по окачването-дано не иска друго :D :D :D :D
Ти си направо .... обезумял от любов :lol: :lol: :lol:
Твоята любовница е доста ... глезена :wink: :D :D

BatVas
16-12-2005, 09:50
Аз ма моята "любовница" и подарих 4-ри нови зимни гуми Дънлоп Винтер Спорт, скоро ще и подаря и другите пподаръци които съм купил- предни дискове и комплект нови накладки - предни и задни и още квот си каже на майстора че има нужда по окачването-дано не иска друго :D :D :D :D
Ти си направо .... обезумял от любов :lol: :lol: :lol:
Твоята любовница е доста ... глезена :wink: :D :D
Щот си я обичам и затова искам всичко да и е наред-макар че като се замисля все се оглеждам какво мога да и купя още -даже и без нужда, ами то аз си се радвам като взема нещо ново за нея :D :D :D

ДРАЗНИТЕЛ-ка
16-12-2005, 11:14
Ама сте големи фоги значи....темата от"какво ще подарите на половинката" се превърна в " какво ще купите за колата" :lol:

viki
16-12-2005, 11:30
ddd

pent
16-12-2005, 11:33
Браво ленда, личи си че си жена с вкус! евалата, все повече бг жени да си подаряват сваровски!

а за ПСП-то :bowdown: :bowdown: :bowdown: малкия ще си умре от кеф :)

virusalfa
16-12-2005, 11:34
http://shop.swarovski.com/intershoproot/eCS/Store/en_ZW/CG/B2C/PROD/240/842728W240.jpg
Това си го подарих самичка:)
На племеника ми купих PSP да играе и се забавлява и да не пречи на майка си .
На мама..стандартно -парфюм.
За колата нищо !Не я искам и затова отказвам да и обръщам внимание :evil:
Трябва да купя на още 3-4 човека подаръци,ама съм зациклила здраво :(за това какво 6те каже6?
http://www.foundit4watches.co.uk/images/g_7900.jpg

MONI
16-12-2005, 11:41
Ама сте големи фоги значи....темата от"какво ще подарите на половинката" се превърна в " какво ще купите за колата" :lol:

Ми ти що си мислиш, че колата не е половинка......аз и двете много си ги обичам!!! :wink:

viki
16-12-2005, 11:52
за това какво 6те каже6?
http://www.foundit4watches.co.uk/content.php?categoryId=225
Много ще му се зарадва половинката ти !:)

ДРАЗНИТЕЛ-ка
16-12-2005, 12:12
, все повече бг жени да си подаряват сваровски!



Аз бих казала все повече МЪЖЕ да подаравят на жените си сваровски... 8)

Dodo 155
16-12-2005, 13:32
... Аз бих казала все повече МЪЖЕ да подаравят на жените си сваровски... 8)
Ще вземете да се кристализирате :wink:

Аз обикновено питам жена ми от какво има нужда :idea: Излизаме заедно и го купувам. След това нещо малко взимам като изненада и тя е на 7-то небе :wink:
Кофтито в цялата работа е, че има рожден ден на 3 Януари и се сещаш какъв Джакпот удря :lol: :lol: :lol:

valjo
16-12-2005, 18:20
Аз обикновено питам жена ми от какво има нужда :idea: Излизаме заедно и го купувам. След това нещо малко взимам като изненада и тя е на 7-то небе :wink:

:th_up:
това е най-добрия подход :)