PDA

View Full Version : Основателна причина за вдигането на данъка



JAMAL
23-01-2009, 13:06
Кварталът е Орландовци, улицата "Първа българска армия".
Гледайте задължително със звук!!!

http://www.vbox7.com/play:666cf125

Забележете под колата какво се случва...и колите спрели на аварийни са претърпели същото. :Topic-is-closed-bg:

Мястото е пред бачкането и всеки работен ден минавам оттам!!!

ФЕРАРИСТ
23-01-2009, 13:10
Винетка?

mirchozo
23-01-2009, 13:59
малии ,някой ш'си остай картера там

JAMAL
23-01-2009, 14:06
малии ,някой ш'си остай картера там

Няма проблеми, на няколко метра има автоморга....или картер втора употреба или кола за скрап.

AlFonSovCi
23-01-2009, 14:09
Това е нещо нормално за нашата държава. Кога ще се оправят тези пътища незнам.

Pinky
23-01-2009, 14:11
Винетка?

Не, благодаря, такива не пия.

Или сериозно - винетката няма общо с градските пътища.

Alexanderbb
23-01-2009, 14:16
Е той бат Бойко вече е над тези неща. Вече мисли как да оправи цялата държава

EH4464
23-01-2009, 14:16
Доста грубо :shocking: Жалкото е че на всякъде е осеяно с огромни дупки който станаха още по големи през зимния сезон :depressed: Ама няма нищо аз с удоволствие си плащам огромния данък и си купувам винетка:angry:

mochko1
23-01-2009, 14:19
Не, благодаря, такива не пия.

Или сериозно - винетката няма общо с градските пътища.

ама те и извънградските са същата раута ,Бълаграия + пътища :big_whoops:

JAMAL
23-01-2009, 14:31
Не мога да разбера как една кола карана 10г в чужбина изглежда на 90% запазена, а като я подкарам в България/карам доста внимателно и си щадя колите/ за една година заприличва на нищо подобно.

p.s. сигурно видяхте искрите дето хвърчат....

bager
23-01-2009, 14:59
Не мога да разбера как една кола карана 10г в чужбина изглежда на 90% запазена, а като я подкарам в България/карам доста внимателно и си щадя колите/ за една година заприличва на нищо подобно.

p.s. сигурно видяхте искрите дето хвърчат....

Ами сам си си отговорил.

То в чужбина е трудно да си изцапаш колата даже, да не говорим за разбиване!

ФЕРАРИСТ
23-01-2009, 16:39
Не, благодаря, такива не пия.

Или сериозно - винетката няма общо с градските пътища.
Се тая - аз не правя разлика между община, държава и прочее - все еднакво цоцат.....и все еднакво не правят нищо за народа.....застрахователя не прави разлика дали съм си строшил нещо на градски или междуградски, ако ми гръмне гума от дупка и нахлуя в насрещното и утрепа човек ще има ли значение за обществото дали съм го направил на кой да е от двата пътя.....
Иначе - да - знам че има разлика на теория между двете......

SFINKS
23-01-2009, 17:23
След посещението си наскоро ,Жак Рох коментира София и нейните амбиции за всякакви големи спортни прояви и събития " първо си оправете инфраструктурата и после може пак да поговорим "

Васил Петров
23-01-2009, 17:25
просто незнам какво да кажа щото вече ми е писнало вччера бях в даначното и като ми каза жената на гишето че дължа 203лв за тази година и аз онемях:big_whoops:

pinko
23-01-2009, 18:21
Ми гласувайте за пожарникарчето, че да може цялата държава да стане на тоя хал...

Сигурно пак ще намери извинение - на него все някой друг му е виновен.

Иначе за себе си аз намерих решение, щото в София вече определено не става за лека кола - трябва си камьон с твърди мостове. Не обичам джипове и смятам за безумно да се карат като ежедневна кола в града, но това не е град, а офроуд-полигон.

http://i21.photobucket.com/albums/b263/IvanSM/Grand%20Cherokee/IMG_9079.jpg

JAMAL
23-01-2009, 18:36
Ако визираш Бойко Борисов...не съм му почитател, но моето скромно наблюдение, е че за последните 10 години, само той ремонтира цели улици и булеварди. Не се сещам при мандати на предишни кметове да е имало нещо различно от кърпене. Само за това лято се ремонтираха толкова отсечки, колкото не се е правило през целия ми съзнателен живот.

Mind_Control
23-01-2009, 19:35
Ми гласувайте за пожарникарчето, че да може цялата държава да стане на тоя хал...

Сигурно пак ще намери извинение - на него все някой друг му е виновен.

Иначе за себе си аз намерих решение, щото в София вече определено не става за лека кола - трябва си камьон с твърди мостове. Не обичам джипове и смятам за безумно да се карат като ежедневна кола в града, но това не е град, а офроуд-полигон.

http://i21.photobucket.com/albums/b263/IvanSM/Grand%20Cherokee/IMG_9079.jpg

Добре де, а кажи за кого да гласуваме? ББ може да не е едакватен, но е по- малкото зло от всички останали- за станишев ли? за доган ли? за иван костов ли? за царя ли? За кого да гласуваме? Кажи ми, кой е по- добър и защо и веднага ще те подкрепя!

morfius
24-01-2009, 12:17
Б.Б. - по-малкото зло... не се вкарвай в никфи филми бе мен 8-)