PDA

View Full Version : Anna tatangelo



Stefan Caromov
01-02-2009, 13:49
Имам трудност в намирането на две песни на ана татанджело . Моля ви ,ако можете да помогнете с линк или да ми ги пратите на скайп ще съм благодарен . Само те ми липсват от нейната дискография.

1. El Paso Pobre (Attimo X Attimo 2003)
2. O te O me (Ragazza di periferia 2006)

В скобите са имената ,от които албуми са песните и годината на издаване на елбума .
Предварите3лно благодаря . Знам ,че тук има нейни фенове .

Mapтo
01-02-2009, 14:01
Точно 5 секунди ми костваше търсенето:pirate:
http://www.mininova.org/tor/934941
http://www.torrentreactor.net/torrents/1612186/Anna-Tatangelo-Ragazza-di-Periferia-2006

Айде и приятно слушане...

Stefan Caromov
01-02-2009, 14:10
ми Рових като идиот в гугъл ,но не намерих тези две песни . Апропо ,аз нищо не намерих и се наложи да конвертирам от youtube клипове в мп3 ки . Така и събрах дискографията

Едит: а бе отнело ти е 5 секунди ,ама торентите нямат сиидъри ,защото единия -от втория линк ,съм пуснал да се сваля само липсващата ми песен и не се сваля ,а другия се сваля с 8 кб .... ще си ги свалям една седмица .. ако се свалят въобще

Mapтo
01-02-2009, 14:48
ми Рових като идиот в гугъл ,но не намерих тези две песни . Апропо ,аз нищо не намерих и се наложи да конвертирам от youtube клипове в мп3 ки . Така и събрах дискографията

Едит: а бе отнело ти е 5 секунди ,ама торентите нямат сиидъри ,защото единия -от втория линк ,съм пуснал да се сваля само липсващата ми песен и не се сваля ,а другия се сваля с 8 кб .... ще си ги свалям една седмица .. ако се свалят въобще

Е колега, опитах се все пак...
А и на такива "не толкова популярни"
естрадни изпълнители сийдърите са винаги по-малко..
Виж ако са Металика или Щурците да речем, митинги от
сийдъри ще има...:metal:

Mirela
01-02-2009, 14:58
ми Рових като идиот в гугъл ,но не намерих тези две песни . Апропо ,аз нищо не намерих и се наложи да конвертирам от youtube клипове в мп3 ки . Така и събрах дискографията

Едит: а бе отнело ти е 5 секунди ,ама торентите нямат сиидъри ,защото единия -от втория линк ,съм пуснал да се сваля само липсващата ми песен и не се сваля ,а другия се сваля с 8 кб .... ще си ги свалям една седмица .. ако се свалят въобще

ще ти дам песните няма проблем имам почти всички песни на анна татанджело и албуми

@lex
02-02-2009, 10:26
Страхотна е мадамата :thumbup: