PDA

View Full Version : Днес е най-най-най щастливия ми ден ::((



Stefan Caromov
02-02-2009, 20:40
Ето така започна деня ми ...

Днес сутрента , ставам и решавам да купя сфера на Чинчи (от тези ,в които слагаш чинчилата и я пускаш да си броди из къщата ) и, в 4 зоомагазина ,не намирам . Майната му ,казвам си ,ще си поръчам в нета .Прибирам се към 12:30 и влизам да се къпя в банята.. е да ,ама се пооблегнах по- силно на чешмата на мифката и хоп... всичко във вода .. от там неизкъпан ,но мокър ,тръгвам да си търся батерия . Един приятел ми звъни и решаваме да го взема , да купим заедно батерията и да я сложим .. Всичко е ок ,ама .... взимам го аз ,отиваме и си купувам някаква китайска простотия с страхотен външен вид и си я носим вкъщи . От около един и половина ,до пет не можем да я сложим така че ,да не тече от никъде ,на финала естествено чупим и тази батерия .... След това ,сещай се ,аз започвам да се нервирам и то много . Отиваме до близката железария и от там вече си купувам хубава батерия за 70 лева .Прибираме се ,слагаме я ,но забравяме ,че не сме сложили декоративните кръгчета ,които крият снадките и тръбите . Разбира се ни е страх пак да отвиваме и завиваме-току виж сме преебали и тая ::)) Викам ,майната му и така става.(така и така банята е за ремонт ,а бе целия апартамент е за ремонт) Тогава вече блаженно влизам да се къпя , а моя приятел си сваля някакви филми от нета. По едно време чистейки банята се подхлъзвам и над мифката стъкления ми рафт ,барабар с огледалото във въздуха.Всичко на парчета ,а аз се нарязвам на хиляди места....Вече,честно започнах да се смея от нерви и да си пея.. Тръгвам да закарам моя приятел до тях и да си идвам на работа , закарвам го и на връщане ,колата ми чупи робот ,който е сменян преди 4 дни и е още в гаранция ... какъв ден само имах ... не ми се вярва дори...
Сега със страх се докосвам до клавиатурата ,да не вземе и да стане нещо с компа,че знае ли се ..
Ае кажете вие к`во е това :bangin::new_Eyecrazy::hi_temerature::shocked::fur ious::furious::heavy_cry:

TheBlueOne
02-02-2009, 20:51
Гледал ли си поредицата "Final Destination" :evil:

Иначе след всяко лошо идва добро.... поне така разправят :roll:

Stefan Caromov
02-02-2009, 21:19
Е те това в един ден ,аз направо не мога да го събера в мозъка си ... как се случва ...
имам си продължение , преебах преди малко касовия апарат ... нещо заби и сега не иска да тръгне

DanewRomeo
02-02-2009, 21:34
Не знам за деня, обаче колата ти е МНОГО проклета :flowers:

Orm
02-02-2009, 21:35
Ето така започна деня ми ...

Днес сутрента , ставам и решавам да купя сфера на Чинчи (от тези ,в които слагаш чинчилата и я пускаш да си броди из къщата ) и, в 4 зоомагазина ,не намирам . Майната му ,казвам си ,ще си поръчам в нета .Прибирам се към 12:30 и влизам да се къпя в банята.. е да ,ама се пооблегнах по- силно на чешмата на мифката и хоп... всичко във вода .. от там неизкъпан ,но мокър ,тръгвам да си търся батерия . Един приятел ми звъни и решаваме да го взема , да купим заедно батерията и да я сложим .. Всичко е ок ,ама .... взимам го аз ,отиваме и си купувам някаква китайска простотия с страхотен външен вид и си я носим вкъщи . От около един и половина ,до пет не можем да я сложим така че ,да не тече от никъде ,на финала естествено чупим и тази батерия .... След това ,сещай се ,аз започвам да се нервирам и то много . Отиваме до близката железария и от там вече си купувам хубава батерия за 70 лева .Прибираме се ,слагаме я ,но забравяме ,че не сме сложили декоративните кръгчета ,които крият снадките и тръбите . Разбира се ни е страх пак да отвиваме и завиваме-току виж сме преебали и тая ::)) Викам ,майната му и така става.(така и така банята е за ремонт ,а бе целия апартамент е за ремонт) Тогава вече блаженно влизам да се къпя , а моя приятел си сваля някакви филми от нета. По едно време чистейки банята се подхлъзвам и над мифката стъкления ми рафт ,барабар с огледалото във въздуха.Всичко на парчета ,а аз се нарязвам на хиляди места....Вече,честно започнах да се смея от нерви и да си пея.. Тръгвам да закарам моя приятел до тях и да си идвам на работа , закарвам го и на връщане ,колата ми чупи робот ,който е сменян преди 4 дни и е още в гаранция ... какъв ден само имах ... не ми се вярва дори...
Сега със страх се докосвам до клавиатурата ,да не вземе и да стане нещо с компа,че знае ли се ..
Ае кажете вие к`во е това :bangin::new_Eyecrazy::hi_temerature::shocked::fur ious::furious::heavy_cry:


E можеше да е по зле :) Както се казва - Няма безисходни ситуации в които ние не можем да попаднеме:headbang:

The_Game
02-02-2009, 21:37
Е те това в един ден ,аз направо не мога да го събера в мозъка си ... как се случва ...
имам си продължение , преебах преди малко касовия апарат ... нещо заби и сега не иска да тръгне


Нищо не пипай. След седмица ще се смееш като се сетиш.

На един приятел му блъснаха кола, уволниха го , приятелката му го заряза в един ден. Поне всичко е минало днес ;)

slaviego
02-02-2009, 21:40
За съжаление положението беше безнадеждно, но се влоши, а колега!!!!

EH4464
02-02-2009, 21:46
Малии вярно че има лоши дни ама ти направо изби рибата важното е накрая всичко да се нареди :thumbup:

Stefan Caromov
02-02-2009, 21:47
Нищо не пипай. След седмица ще се смееш като се сетиш.

На един приятел му блъснаха кола, уволниха го , приятелката му го заряза в един ден. Поне всичко е минало днес ;)

Е а дано наистина се смея след седмица. То аз от днес със смеха започнах .Така се удивлявах на каръка си ,че направо ми е смешно вече.
Добре ,че нямам приятелка -сериозна ,вярно да не вземе да ме зареже ... а като си дойдох в работата ,бях се подготвил за скандали ,но и това липсваше ..

П.П. поне едно хубаво нещо днес .... Оказа се ,че колата нищо и нямало ,ами помпата на селеспиида ,понякога откачала и трьбва да я почукнеш и си върви .. Боби от Алекс ауто току що ми я докара... евала му правя на него. Баси коректния човек .. В десет вечерта в извън работтно време се юрна да оказва първа помощ :)

crocodil
02-02-2009, 23:21
Тази сфера, като на хамстера от филма "Bolt" ли е?

Mirela
02-02-2009, 23:27
ти днеска си бил цяло цунами и аз имах един такъв ден всичко докоето се докоснех се чупеше

venko
02-02-2009, 23:44
ебати каръка.и аз съм имал лоши дни ама чак пък толкова

coolboby
02-02-2009, 23:44
Споко, 2 пъти блъснах колата за 6 часа :)

Stefan Caromov
03-02-2009, 00:02
Тази сфера, като на хамстера от филма "Bolt" ли е?

Като от филма е ,много е практична

reptli
03-02-2009, 00:38
ехее толкова много карък...сигорен съм че винаги като се сетиш ще се разсмиваш ;)

fred
03-02-2009, 11:16
[Иди и пални една свещ в църква пък

PEPI-2ALFA
03-02-2009, 11:22
...Иначе след всяко лошо идва добро.... поне така разправят :roll:

Значи мнооого добро има да получава.


... Добре ,че нямам приятелка -сериозна ,вярно да не вземе да ме зареже ...
А приятеля с батерията...:rotfl::rotfl::rotfl:
Майтап, да не вземеш да се връзваш сега:chair:

Stefan Caromov
03-02-2009, 11:50
Хехехе , днес поне по- добре тръгна . Поне още нищо не съм счупил

soldier
03-02-2009, 12:17
Е то не може всеки ден да трошиш ;)

marian
03-02-2009, 12:26
Стефане ти все в некви филми се вкарваш бре:big_whoops:

PEPI-2ALFA
03-02-2009, 13:04
Е то не може всеки ден да трошиш ;)
Аааа, не бъди такъв песимист, винаги може още.:devil:

Stefan Caromov
03-02-2009, 13:16
Стефане ти все в некви филми се вкарваш бре:big_whoops:

Някоя долна ,изтерзана курва ме е проклела сигурно Мариане ::((

Поне днес , си направих рафт - същия стъклен и си взех ново огледало

fiore
03-02-2009, 16:00
Стефанеееее, стефане. кво ги правиш тези скорости бре. :)))

V@K@T@
03-02-2009, 16:10
това му викам аз каръщина не като мойто но както каза 1 колега всяко зло за добро (представи си само колко много добро те чака :D )

Stefan Caromov
03-02-2009, 16:20
Стефанеееее, стефане. кво ги правиш тези скорости бре. :)))


Питай Боби не мен . Сега треа се смени помпата щот от време на време прекъсвала. Апропо ,да знаеш къде точно стои тя и от къде се бърка до нея ?

fiore
03-02-2009, 17:23
Питай Боби не мен . Сега треа се смени помпата щот от време на време прекъсвала. Апропо ,да знаеш къде точно стои тя и от къде се бърка до нея ?

на левия калник под казанчето за маслото.

mordohy
03-02-2009, 20:15
Казано е:
То каръка не е кон да се умори!
Само за протокола!Коя вещица срещна първа днеска?!:tooth:

ФЕРАРИСТ
03-02-2009, 20:42
Някоя долна ,изтерзана курва ме е проклела сигурно Мариане ::((

Ся някой да не земе да се обади че за да те прокълне, някак си си и дал повод.....

Pebles
03-02-2009, 21:04
Е......радвай се че всичко е минало на един път...И аз имах преди лош ден-и се радвам че мина на веднъж...А не всеки ден нещо лошо..........

Stefan Caromov
03-02-2009, 23:09
Оставям се вече на самотек ,пък каквото ще да става...... то се видяло ,че тая година започна зле

soldier
03-02-2009, 23:42
Оставям се вече на самотек ,пък каквото ще да става...... то се видяло ,че тая година започна зле

Абе споко! И аз съм имал подобни дни (е може би не чак с толкоз инциденти), но след такива моменти винаги идва дълъг и щастлив период, в който много ти върви ;)

bad_bat
04-02-2009, 21:04
Само за протокола!Коя вещица срещна първа днеска?!:tooth:



не е смешно!
наистина има "енергийни вампири" дето ти ебават майката
има и такива, дето излъчват негативна енергия и пак ти причиняват същото


един ден лятото първи клиент ми беше някакъв много отрицателен тип
и от там като тръгна- "несъвместимост" на компоненти в лаптопи, ташачета с драйвъри, на един НЕОТВАРЯН лаптоп му липсваше батерията, омазах се със сосове от дюнерите, които обядвах, заливах си телефона с течности, порезах се- абе само гадни неща ми се случиха скоро след срещата ми с тоя гад...


има и истински "вещици" , на които мн им връзва клетвата- така един приятел на село повече от месец не можеше да яде нищо сладко- купи си сладолед- ще му падне, намаже си филия- ще се обърне, купи си вафла- ще се строши...
мамка им и каръци скапани