PDA

View Full Version : Как ни брани родната полиция



Dodo 155
05-02-2009, 07:28
Много се смях първоначално, но за съжаление е трагично!
Такава картинка може да има само в една бананова държава като нашата:
http://dnes.dir.bg/2009/02/02/news3938100.html :pig: :pig: :pig:
Пази Боже, се казва в такъв момент :spoko:

JAMAL
05-02-2009, 09:04
Предполагам, че за тези 800м развиват двойна скорост и са предостатъчни да стигнат едно цигане с 30кг желязо на гърба. Те не само не са във форма, но и кат му видиш физиономията, респекта, който един полицай трябва да внушава, се изпарява.

viki
05-02-2009, 10:16
Странно,защото всички полицаи,които аз познавам ,тренират доста редовно,сериозно и определено са в добра форма:lupe::-D

Kuku
05-02-2009, 10:54
Защото се запознавате във фитнеса ;)
Я да те запозная с моите познати полицаи, който познавам от рожденни дни, именни дни, кръщенета и друг вид празници, да ги видиш в каква форма са :drinking:

Furious 155
05-02-2009, 11:00
Защото се запознавате във фитнеса ;)
Я да те запозная с моите познати полицаи, който познавам от рожденни дни, именни дни, кръщенета и друг вид празници, да ги видиш в каква форма са :drinking:

:th_up:

viki
05-02-2009, 11:44
А ненененен,аз хубави задници и извън фитнеса отразявам:lupe::hehe:Шегувка ;)
Има и от едните,има и от другите явно :)За мен тези статийки по вестниците са боза.Винаги изтъкват негативното.Защо не са направили новина от това,че 80% са в добра форма,а ?!

Mury
05-02-2009, 11:46
А ненененен,аз хубави задници и извън фитнеса отразявам:lupe::hehe:Шегувка ;)
Има и от едните,има и от другите явно :)За мен тези статийки по вестниците са боза.Винаги изтъкват негативното.Защо не са направили новина от това,че 80% са в добра форма,а ?!

Съгласен съм с Вики,че има и от двата вида,аз лично познавам и от двата:phone::phone:А тва за новината е много добро,защо не изтъкнаха другите 80%:book::book:

bager
05-02-2009, 11:52
Дали може няма никакво значение, след като не иска!

old alfist
05-02-2009, 11:54
Физическото състояние може да се компенсира със сиво вещество, ама и то нещо е в дефицит.

Violator
05-02-2009, 12:10
Това като на един приятел маклкото видя един дебел чичко и го пита ти полицай ли си? Защото всички полицаи които било виждало били дебеле:-D

Alfa User
05-02-2009, 17:58
Хиляди редови полицаи не могат да преодолеят 800 метра за 4 минути или да направят 40 лицеви опори, каквито са нормативите.
Бах маа му ... а моя норматив е 1000м за 3.5 минути ... :roll:

EH4464
05-02-2009, 19:22
'Как ни брани родната полиция' Родната полиция не ни брани и не ни помага тя само вреди и е в тежест на обществото колкото и да е тъжен този факт

ФЕРАРИСТ
05-02-2009, 20:03
Че те бранят ли ни изобщо?

venko
05-02-2009, 22:24
http://vbox7.com/play:89fb212d ето как ни брани от мутри и тем подобни!седат и гледат.....

VFTI
05-02-2009, 23:59
Т.к имам доста познати и роднини в полицията винаги съм ги уважавал, ама само тези които заслужават...

Иначе///
Какъв респект кви 5 леа? По скоро 4лв...


Ето последната случка на мен ми се случи преди 5дена :clapping:

Рутинна проверка..Карах си бавно след работа и нормално из квартала и ме спират за проверка.... Започва се проверяване:
- документи 39точки всичко редовен
- аптчеки, пожарг, жилетки и т.н. -всичко редовен

И след като все едно диреше наркотици незнам как успя да забележи, че не съм си залепил НОВИЯ стикер на застраховката ГО...Понеже е на изплащане и просто съм го прибрал при документите и съм забравил да сменя стария...Обаче съм си изряден.. И се почна..

-"Охоо не сме си залепили стикера ГО"
- Даа съжалявам просто съм забравил веднага ще го лепна ето го..
- "Ааа не не това си е нарушение има си време и място, после ще го залепиш"
- Е моля ви сега виждате че съм напълно изряден застраховката ми е платена веднага ще го залепя"
-"Ааа не това си нарушение и е 50лв. акт:calc:"
- Ами според мен не може да е 50лв. но няма значение...
-"Виж сега....хайде почерпи и бягай..Дай 20лв. че да не пишем повече"
--Еее 20лв. са много пари моля ви за едно стикерче, аз съм си редовен
- " Абе почерпи нещо или да пишем...Давай 10лв и изчезвай"
- Не не как ще дам 10лв.. Цял ден съм бил на работа и сега да ги дам ей така...няма да стане...
- " Добре де виждам те младо момче дай 5лв. и си върши работата"
- Е нямам 5лв.. Няка отскоча да ви купя 2 кафета и донеса...
- " Ние кафе не пием...давай каквото решиш"
- Отварям документите си. Вътре 2х2лв....Дърпам едните 2лв. и му ги подавам...
- " И другите и други и изчезвай" :lol_sign:
- Давам му и другите 2лв. и ми пожелават приятен ден:lol_sign::please:


Накрая много се забавлявах...Искаше ми се на 2х 1лв. да пробвам да мина :)

Това беше първият рушвет в живота ми който съм давал/по-скоро взет, защото никак не исках да го давам както се вижда :crazy::tooth: Не видя ли че пишеше ЕВ Габрово :tooth::tooth::tooth::biggrin1:

Иначе ако сестра ми нямаше час при доктора и не трябваше да я карам мислех веднага да се обадя на номера за корупция, който съм си записал в телефона ама уви...

П.П За незалепен стикер глобата е фиш 10лв. :):tooth:

mordohy
06-02-2009, 02:34
Братя и сестри,срам ме е!Аз съм се клел преди точно 25 додини,да служа на Родината си и за благото на народа си.Независимо,че тогава бях милиционер.Не си забравих клетвата.То и държавата,бая пари хвърли за нас.Все пак един самоилет спасихме,без да се осереме.нямаше жертви освен тъпите копелета.Сега,обаче като гледам нещата ме хваща срам.Срам,че никой не ни последва и системата е пълна главно с клетвопрестъпници.Мога да го докажа много лесно.Системата на МВР е пълна главно с подлоги и ибрикчии.Не визирам честните ченгета,които си изпълняват дълга,въпреки всичко.С удоволствие мога да ви кажа,че има и такива,но ако ги кажа,ще се получи целувката на Дявола.По просто казано:ще им ебат майката.На някои и буквално останалите ще сзе кефят

Pinky
06-02-2009, 02:36
Ее, верно ли си бил там като са се усетили по българското яке на един от полицаите? :)

stani4a
06-02-2009, 13:09
http://vbox7.com/play:89fb212d ето как ни брани от мутри и тем подобни!седат и гледат.....

същите тези охранители са все още на свобода и....на работа!!! един приятел е следовател в Несебър и ходил на тази дискотека (Хелп! името е показателно!) и същия този охранител не що му се репчил и го заплашил: "Не си ли гледал телевизия, тука убиваме хора! Внимавай!" . Ето това вече е върха на наглостта, на виновниците, на полицайте който са пълни безхаберници и на съда, който спазва законите на друга държава май...

PEPI-2ALFA
06-02-2009, 14:48
Ее, верно ли си бил там като са се усетили по българското яке на един от полицаите? :)
Това да не е случая с отвлечения самолет, който каца във Варна, уж във Виена (май)?

VFTI
06-02-2009, 14:55
http://vbox7.com/play:89fb212d ето как ни брани от мутри и тем подобни!седат и гледат.....

Това клипче истина ли е...Лелеееееее а момчето починало ли е? ЕБаси насилието:rip: Ебаси бруталните кадри...

"В България най-евтин е човешкия живот..."

Blade
06-02-2009, 14:59
Да, обаче за сметка на това НСБОП са страшна работа :)

venko
06-02-2009, 16:17
Това клипче истина ли е...Лелеееееее а момчето починало ли е? ЕБаси насилието:rip: Ебаси бруталните кадри...

"В България най-евтин е човешкия живот..."
момчето е починало на място,доколкото знам от репортажа

stani4a
06-02-2009, 22:59
момчето почина! беше скандинавски турист!! медиите гръмнаха, а хиляди скандинавски турости си отмениха резервациите!

Dodo 155
08-02-2009, 09:00
момчето почина! беше скандинавски турист!! медиите гръмнаха, а хиляди скандинавски турости си отмениха резервациите!
А тоя мърляч с жилетката "Полиция" какво се опитва да направи?
БОКЛУК!
Трябва да го осъдят за умишлено убийство, защото не си мръдна задника, ама грам :furious: :furious: :furious:
После кой ни бил виновен ... ами ние сме страшна измет, ама кога ли ще го осъзнаем :furious: :furious:

reptli
08-02-2009, 10:04
чак сега разбирам че това е било в Несебър и то точно в тая дискотека:angry1: жалко...жалко защото има и хора,които заслужават уважение:icon_frown: имам предвит в системата на МВР и като цяло в държавата ни :)

venko
08-02-2009, 15:42
http://vbox7.com/play:1ad6a7dd ето как започва всичко пред въпросната дискотека:stretcher:

digitalundgrd
10-02-2009, 07:43
Е що па са те били бе колега?

Mind_Control
10-02-2009, 14:45
момчето почина! беше скандинавски турист!! медиите гръмнаха, а хиляди скандинавски турости си отмениха резервациите!

Ето това е общество!!!!! Ако българите бяха скандинавци, сега тази дискотека щеше да фалира за 1 седмица, защото в знак на подкрепа никой нямаше да стъпи там! В България не само полицайте са помиари, а всички сме такива!

Susscrofa
10-02-2009, 15:06
Ето това е общество!!!!! Ако българите бяха скандинавци, сега тази дискотека щеше да фалира за 1 седмица, защото в знак на подкрепа никой нямаше да стъпи там! В България не само полицайте са помиари, а всички сме такива!

Кадрите от клипчето наистина са ужасни, и то присъстващ полицай там.
Но това са градове -държави, там властват други правила.
Подобни инциденти стават в цял свят.
Аз преди година бях в Брюксел и посетих там една дискотека, е трябва да ви кажа, че там бяха адски главорези, нашите изглеждат като представители на националния отбор по художествена гимнастика на Китай-мъже.
Държаха се адски невъзпитано, дърпане бутане, искаха ми някакви пари, които не разбрах вход ли са какво са и т.н.
Не мога да приема "всички сме помиари". С подобни определения някак си не върви.
Има Български клубове и дискотеки с адски възпитана и професионална охрана. Няма да ги споменавам, за да не правя реклама. Но аз лично знам поне три такива клуба.

Mind_Control
10-02-2009, 15:39
Кадрите от клипчето наистина са ужасни, и то присъстващ полицай там.
Но това са градове -държави, там властват други правила.
Подобни инциденти стават в цял свят.
Аз преди година бях в Брюксел и посетих там една дискотека, е трябва да ви кажа, че там бяха адски главорези, нашите изглеждат като представители на националния отбор по художествена гимнастика на Китай-мъже.
Държаха се адски невъзпитано, дърпане бутане, искаха ми някакви пари, които не разбрах вход ли са какво са и т.н.
Не мога да приема "всички сме помиари". С подобни определения някак си не върви.
Има Български клубове и дискотеки с адски възпитана и професионална охрана. Няма да ги споменавам, за да не правя реклама. Но аз лично знам поне три такива клуба.

Много си прав- има и такива клубове, дори бих казал, че повечето в София (централната част) са такива. Но мръднеш ли малко от центъра на София и става страшно...

Stoyan Georgiev
10-02-2009, 16:07
не искам да засягам някой който работи като охрана на диско, ама 90% от тея дето са се хванали на такава работа не се отличават с високо IQ ;)

Susscrofa
10-02-2009, 16:14
не искам да засягам някой който работи като охрана на диско, ама 90% от тея дето са се хванали на такава работа не се отличават с високо IQ ;)

Нали говорим за охранители все пак. Става дума за възпитание, не за интелект, две коренно различни неща.

Stoyan Georgiev
10-02-2009, 16:17
Нали говорим за охранители все пак. Става дума за възпитание, не за интелект, две коренно различни неща.

ами колкото и да ми твърдят обратното според мен възпитанието върви ръка за ръка с интелекта

дълга и широка - бягаме от темата ;)

digitalundgrd
10-02-2009, 21:45
Абе друго си е в дискотеките по центъра...Аз затова и спрях да ходя по разните там квартални и в студентски...Просто 90% от УТАЙКАта на обществото ходи там. Всеки се напил, нашмъркал, големия гъзар от долно нанагорнище - дришльо ( 60кг с мокри дрехи ) гледа лошо и търси само да се закачи, за да се сбие с някой.

Поне в центъра 90% са "добре облечени бизнесмени " или поне по-възрастни (над 25 годишна възраст ) и няма кокошкарски истории от сорта тоя ме погледна лошо излизай да се бием...или поне аз не съм ставал свидетел на такива за последните 4-5 години....
СЪщо така много мразя и яката блъсканица в студ. град...дето вика един приятел влизам в Ориента (33) вътре женките танцуват, потат се, мирише.... :) ахахахах
Предпочитам да дам повече пари, но поне всичко да е ОК и на ниво. Охраната също е по-възпитана по централните заведения и дискотеки....Не искам да обиждам всички останали охранители (лично аз имам мн добър приятел охрана в Ориент 33 ), но според мен са бая по-зле от гореспоменатите им колеги....( държание с клиента, униформа, начин на реагиране при евентуален проблем....итн).

оффтопик: И използвам случая, ако някой от вас колеги на 14.02 е в НАЙ-КЛУБ да свирне да се видим отпред преди да влезем и вътре да купонясваме яко :)