PDA

View Full Version : Изрод в гр. Гоце Делчев



Dodo 155
05-02-2009, 11:23
Направо съм шокиран :(
http://dnes.dir.bg/2009/02/05/news3955732.html

Заради такива психопати, трябва да се върне смътната присъда, незабавно! :cussing: :cussing: :cussing:

Какъв психопат трябва да си, за да направиш това със собствените си деца :ranting: :ranting: :ranting:
:guillotine: за такива изроди!

AlFonSovCi
05-02-2009, 11:26
Тоз народ взе да полудява. Как може да отрепеш децата си какво са виновни те. Направо нямам думи.

Mury
05-02-2009, 11:44
Електрическия стол за тоя боклук:cussing::cussing::cussing::cussing:

viki
05-02-2009, 11:46
Ужас,нямам думи :(

fein86
05-02-2009, 12:10
Направо е потресаващо това, и не стигат всички други проблеми в държавата, ами и такива неща напълно побъркват човек!!! Ужас наистина много е тъжно това което е станало, ама хората като изпаднат в безизходица и се побъркват и гледайте какво става, не го оправдавам, даже съм съгласен с другите, но трябва нещо да се направи по въпроса с тия откачалки!!!

търтей
05-02-2009, 12:49
но трябва нещо да се направи по въпроса с тия откачалки!!!

примерно всички луди да ги направим на сапун
:asthanos:

DerMeister
05-02-2009, 12:55
Народът изтреще. :roll:

Добре де, аз от много време имам съмнения, ама що ми се струва, че на лудите и опасните им личи по физиономията? Простите също. Някой да е чел изследвания в тая насока.

Susscrofa
05-02-2009, 13:23
Направо съм шокиран :(
http://dnes.dir.bg/2009/02/05/news3955732.html

Заради такива психопати, трябва да се върне смътната присъда, незабавно! :cussing: :cussing: :cussing:

Какъв психопат трябва да си, за да направиш това със собствените си деца :ranting: :ranting: :ranting:
:guillotine: за такива изроди!

Айдеееееее започна се, типично по балкански......едната кокошка те клъвне по задника и давай всичко под ножа.
Само да вметна, че преди месец в Белгия луд влезе и пуца наред в детска ясла.
Стегнете се малко, това е битова престъпност имало я е винаги. Хората превъртат понякога.

soldier
05-02-2009, 13:35
Народът изтреще. :roll:

Добре де, аз от много време имам съмнения, ама що ми се струва, че на лудите и опасните им личи по физиономията? Простите също. Някой да е чел изследвания в тая насока.

Има нещо вядно. Бях чел, че ако бръдата ти е по-издължена си по-склонен към престъпления примерно.

DerMeister
05-02-2009, 13:38
Има нещо вядно. Бях чел, че ако бръдата ти е по-издължена си по-склонен към престъпления примерно.
Не думай, нищо не съм направил!:hehe:

Dodo 155
05-02-2009, 13:49
Айдеееееее започна се, типично по балкански......едната кокошка те клъвне по задника и давай всичко под ножа.
Само да вметна, че преди месец в Белгия луд влезе и пуца наред в детска ясла.
Стегнете се малко, това е битова престъпност имало я е винаги. Хората превъртат понякога.
Не искам да ти коментирам мнението!!!
...битова престъпност :cussing: :cussing: :cussing:
Само да вметна, че ако го видя, го осъждам веднага "НА СМЪРТ" и със сигурност ще ме оправдаят - публична престъпност ;)

п.с. Дано не се случват подобни неща, никога вече!!!

fein86
05-02-2009, 13:51
примерно всички луди да ги направим на сапун
:asthanos:


:roll: Е ти пък си много краен бе, то това е варианта, ама трябва да има справедливо дело на което да бъдат осъдени според закона, иначе ще ни обвинят в Геноцит и антихуманизъм!!!

Susscrofa
05-02-2009, 14:03
Пак не разбраха Търтея какво искаше да каже.:bravo::bravo::bravo:

Susscrofa
05-02-2009, 14:05
Не искам да ти коментирам мнението!!!
...битова престъпност :cussing: :cussing: :cussing:
Само да вметна, че ако го видя, го осъждам веднага "НА СМЪРТ" и със сигурност ще ме оправдаят - публична престъпност ;)

п.с. Дано не се случват подобни неща, никога вече!!!

Виж сега, лудият си е луд, и десет екзекуции да направиш пред него, той пак ще си е луд и никой незнае какво и кога ще направи. Това исках да ти кажа.
Смъртното наказание не е решение.

Mirela
05-02-2009, 14:11
ужас потресаващо е

Stoyan Georgiev
05-02-2009, 15:52
лелеееееееееееееееее

как ще обезглавиш детето си беееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее

в какъв свят живеем, Боже....

търтей
05-02-2009, 16:55
Пак не разбраха Търтея какво искаше да каже.:bravo::bravo::bravo:

Иронията е невнятна за низшите класи.
Нищо учудващо.

kokless
05-02-2009, 17:13
:cussing: :cussing: :cussing: на тоя ел. стол и гилотина ще му е малко.Става въпрос за деца @№$§**§?% за собствените ти деца:laser:

robygas
05-02-2009, 17:14
Не виждам проблем като е ЛУД ,да седне на стола? Щото на последък всички сме луди и това ,според БГ.законите ни оправдава! Тоя си е за СТОЛА и това е ..........

Pinky
05-02-2009, 17:22
Е, не, не се прави така. Ако под внимание на афект бъде убит, то разликата с него става точно никаква. А полза - никаква. Нито ще уплаши някого, ако е толкова луд да направи такова нещо, нито на нас ще ни стане по-добре.

robygas
05-02-2009, 17:37
Е, не, не се прави така. Ако под внимание на афект бъде убит, то разликата с него става точно никаква. А полза - никаква. Нито ще уплаши някого, ако е толкова луд да направи такова нещо, нито на нас ще ни стане по-добре.
Мисля ,че ако можеш да измислиш какво да направиш, можеш и да си понесеш последствията. Търтея е прав:Като си луд има си лудници, като си се "Оакал" или ще се избършеш или си на сапун!!! В зависимост какво си направил...............

Grozdan
05-02-2009, 17:39
Каквото и да кажем, всичко ще е малко за този "човек".

kokless
05-02-2009, 17:46
Каквото и да кажем, всичко ще е малко за този "човек".

освен че ще е малко вече е и късно да говорим кво трябва и кво не трябва да се направи.
П.С.И точно там е проблема,че НИЩО НИКОЙ НЕ ПРАВИ

Blade
06-02-2009, 15:00
Почваме да ставаме като американците

fred
08-02-2009, 17:44
Да, може да се каже, но и да подчертаем че сме "дораснали" единствено до простотиите на американците, а за положителното май ни няма.В крайна сметка наистина липсата на ред и прилагане на закони у нас води и до подобни неща.
Този слушах бил отрязъл пръст на съсед с резачка, е ако беше другаде в момента щеше да е в затвора, сега е пак там, ама трябваше да се стигне дотук.
Поли;аят /той му споделил нещо/ същия ден по обяд, вместо да го арестува, го разубедил да не прави нищо??!

koolio
08-02-2009, 19:40
Слушах интервю с накаква районна прокурорка от Гоце Делчев. Каза, че нямало признаци за голяма обществена опасност на убиеца. Е ако това да тръгнеш да режеш пръсти с резачка не предполага склонност към садизъм...

mirchozo
08-02-2009, 21:44
Абе като е луд що не се самозапали или да си пререже собственото гърло или да се обеси,незнам...Що не влязъл в къщата след като я е запалил ,нали е луд и не осъзнава какво прави.Според мен си е не чак толкова луд,но това е обща болка у нас.Всеки мое да утрепе шепа хора,деца,старци , така че после всички да кажат "това нормален човек не може да го направи" , и готово ,обявяват те за луд,пускат те и си праиш квот искаш.Трябва смътрното наказание да се върне ,поне най-малкото за такива убийства с особена жестокост,щото иначе няма да стане.