PDA

View Full Version : ВНИМАНИЕ! Никога не ходете в сервиз Лъки Джем



rusala
06-02-2009, 21:52
След един инцидент (удар) с мойта Алфа, я закарах в този "сервизец" кадето:
1. Оставиха си рацете буквално на всякъде.:furious:
2. Ремонтираха ми колата месец иполовина под предтекст че трудно се намирали части.
.........

fred
07-02-2009, 07:41
Видях че е на Самоковско шосе, ми ти да беше отишъл във Ванто Трейд, също е на Самоковско шосе, вместо при тия, в нета мярнах още оплаквания от тях, макар и от по друго естество
http://peugeotclub.info/forum/viewtopic.php?f=12&t=26184

iliakis
22-02-2009, 20:17
мойта алфа съм я водил два пъти там и съм много доволен и съм виждал и много скъпи коли да се правят там така че ние с евтините нека замълчиме малко

haljscho
22-02-2009, 20:37
мойта алфа съм я водил два пъти там и съм много доволен и съм виждал и много скъпи коли да се правят там така че ние с евтините нека замълчиме малко

Кво общо има цената на колата????? :nono:

iliakis
22-02-2009, 20:43
ами наще коли струват колкото на оня предния десен калник

haljscho
22-02-2009, 21:01
ами наще коли струват колкото на оня предния десен калник
А бе щом е утишла в сервиза длъжни са да е оправят както трябва както трябва, ако ще и 1000лв. да струва цялата кола.
Значи кво викаш кат видим някой с такава скъпа кола, да спрем да му направим път ААААААААА:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

iliakis
22-02-2009, 21:04
те сами си го взимат пътя пич

haljscho
22-02-2009, 21:26
те сами си го взимат пътя пич
ОК съгласи ме.
От утре ще спирам да им правя път.:clapping:

fred
22-02-2009, 21:33
те сами си го взимат пътя пич
Селяндурчета с пари по това ще ги познаеш първо пич, а второто е че стиснати и ходят по селски сервизи, да минат ако може по тънко и по евтини части.Ако живееш в нормална държава, такива си стоят в тинята, тука пак са си в там, но у нас тинята е нависоко, и даже някои това ги възхищава, sancta simpicitas

iliakis
22-02-2009, 21:48
само исках да кажа че два пъти ъм бил в този сервиз и съм доволен ок?

fred
22-02-2009, 22:01
Ми прозвуча по друго, както виждаш.
За теб е било ок, за други не, колкото повече мнения, повече истина, със здраве

iliakis
22-02-2009, 22:04
да ок успех

iliakis
25-02-2009, 15:38
пак отиваме на сервиз някои ми е одраскал количката :-(

rusala
25-02-2009, 19:29
мойта алфа съм я водил два пъти там и съм много доволен и съм виждал и много скъпи коли да се правят там така че ние с евтините нека замълчиме малко

Всеки един от нас знае сам за себеси колко е ефтина нащта страст! За мен моята АЛФА р толкова скъпа колкото джиповете на дупетата!

krasy k
26-02-2009, 18:39
За мен моята кола си е достатъчно скъпа !
Знаете ли защо псевдобаровците са в такива сервизчета?
60% от тия с лъснатите колички и джипчета са празноглавци , чиято задача е с/у прилично възнаграждение да " перат " парички на една шепа дърти лисици,а за ремонтите нямат лев .
30% са сноби , които едва наливат гориво,карат по инерция и ядат вафли от складовете на едро . Е как да идат на друго място освен в кварталния сервиз.
Само 10% наистина могат да си позволят подобни автомобили и те ходят в истински сервизи без да се съобразяват с цени-те искат качество и гаранция.
Мисълта ми беше че лично аз нямам намерение да им коленича на подобни типове и мутреси , да им правя път и т.н. .

digitalundgrd
26-02-2009, 23:39
Всеки един от нас знае сам за себе си колко е ефтина нашата страст! За мен моята АЛФА е толкова скъпа колкото джиповете на дупетата!

А на мен мойта излиза, колкото 2 джипа на дупетата, говоря сериозно :death: :roll2:

fred
27-02-2009, 13:42
А на мен мойта излиза, колкото 2 джипа на дупетата, говоря сериозно :death: :roll2:

Е ама на принципа хубавите работи стават трудно и бавно, накрая колата ти ще стане пък по хубава и от нова :)
Иначе сервизи от цитирания в темата са почти винаги гола вода.Не случайно има в друга тема описан такъв случай за подобен сервиз в Сандански, където няколко дни мотане, безмиселни локуми и нищо.