PDA

View Full Version : Защо "Купува/Продава " да не се вижда от всички?



raiders
07-02-2009, 03:09
Ами покрай последните събития се замислих, защо раздела "Купува/Продава" да не се вижда и от нерегистрираните потребители? Защо се ощетяват така?Аз виждам само плусове в това, ще излиза и при търсене в Гугъл.

Просто ми е интересно каква е причината за това, като аз не знам други форуми да си крият според мен важни раздели.

VFTI
07-02-2009, 11:12
И според мен трябва да се вижда :)

1. За да има смисъл наистина рекламата на всички рекламодатели
2. За да може ако някой търси нещо да разглежда продава без да е нужна регистрация..>Да си купи Алфа или Фиат Добло :devil:
3. Но нерегистрирани да не могат да пускат тема :) То това е ясно...



Пълна анархия...:comphits:

morfius
07-02-2009, 20:23
A някой сеща ли се, че в тия обяви има лични телефони и т.н.... които не им е работа да излизат по търсачките.
Ако се отдели комерсиален раздел - той може да е достъпен без регистрация.

raiders
07-02-2009, 21:20
A някой сеща ли се, че в тия обяви има лични телефони и т.н.... които не им е работа да излизат по търсачките.
Ако се отдели комерсиален раздел - той може да е достъпен без регистрация.


Ти сериозно ли го мислиш това??? Който пуска обява може да се грижи сам за себе си и да прецени какво да пише, ако иска и адреса си, това си е негово право.

Има си друга тема за отделянето на обявите, тук става въпрос да се вижда от всички рездела "Купува/Продава" и да излиза при търсене в Гутъл, а не за обявите.

morfius
08-02-2009, 11:28
Едно на ум не вреди - ако всички можеха да се грижат за себе си щяхме да сме идеално общество - де го такова на практика :)

Dodo 155
08-02-2009, 13:47
A някой сеща ли се, че в тия обяви има лични телефони и т.н.... които не им е работа да излизат по търсачките.
Ако се отдели комерсиален раздел - той може да е достъпен без регистрация.
Според мен това не е аргумент ;)
Ако искам да видя на някой телефона, регвам се веднъж и готово ;)
Колегата е прав, всеки може да се грижи за себе си, както намери за добре. Ако не искаш личния ти телефон да се вижда, слагаш друг и готово ;)

aav
17-03-2009, 14:18
Направете форума да е видим. За какво ми е да се вижда една обява от ограничен кръг. Че и да плащам -никога. Иначе форума постепенно ще завяхва. За какво ми е да си ъп-вам темата като пак ще я видят същите хора.
Брой регистрирани ли търсите? Ще накарам някой да се регистрира, за да види продажби на алфи, да бе:rotfl: Или пазим външните да не :rotfl::rotfl::rotfl:, като видят цените вътре

virusalfa
18-03-2009, 09:16
Е па то така и така е тръгнало всичко на разпад-направете форума да се чете само от членове на клубО и готово.Ще останете шайка разбойници:ritter:

raiders
18-03-2009, 10:07
Активни потребители в момента: 409 (198 регистрирани и 211 външни) 18.03.2009 9:58ч.

винаги активните са 50:50 регистрирани и външни, като последните са ощетени, както те така и хората с обяви в темата, интересно ми е едно положително мнение за това поне, или да се подложи на гласуване и да се промени, не съм в управата и затова пускам тази тема тук, нали това е начина да се развива и върви напред форума и сайта ни, с нововъведения и предложения

Нищо не става явно, защо да не се вижда "Купува/Продава " от всички, някой от главните в сайта или форума поне да каже нещо, темата ми е от 07.02.2009.

Благодаря Ви за вниманието.

pr_00f
18-03-2009, 14:30
Понеже искате отговор от администрацията, ще си кажа личното мнение.
Дали се виждат купува и продава на мен лично ми е все едно и бих гласувал да се виждат.



Активни потребители в момента: 409 (198 регистрирани и 211 външни) 18.03.2009 9:58ч.

винаги активните са 50:50 регистрирани и външни,
Относно тази част - като член на мод екипа моята работа е да се грижа за приятното прекарване на регистрираните ни потребители.
Тези които не са си направили труда да го направят , са извън обхвата всякакви грижи на форумната администрация.
И за да се избегне пък регистрирането на потребители само заради достъп до тези раздели - съм съгласен да са видими.

acko88
18-03-2009, 16:50
Аз също съм на мнение че трябва да се виждат тези два раздела,все пак не един или два пъти съм срещал хора който примерно немогат да се регистрират по една или друга причина или като пример също мога да дам баща ми който разбира колто да си отвори сраница и да я разгледа,но това незначи че не е потенциален купувач.

raiders
19-03-2009, 12:01
Понеже искате отговор от администрацията, ще си кажа личното мнение.
Дали се виждат купува и продава на мен лично ми е все едно и бих гласувал да се виждат.

И за да се избегне пък регистрирането на потребители само заради достъп до тези раздели - съм съгласен да са видими.

Благодаря ти за мнението, макар и лично да е, това е важно не само за мен, а и за всички потребители и не на последно място фенове на марката Алфа Ромео.

Надявам се скоро "Купува/Продава " да се вижда от всички.

marian
19-03-2009, 12:23
Благодаря ти за мнението, макар и лично да е, това е важно не само за мен, а и за всички потребители и не на последно място фенове на марката Алфа Ромео.

Надявам се скоро "Купува/Продава " да не се вижда от всички.Искаш да кажеш да се вижда от всички

aav
23-03-2009, 11:05
up

aav
18-04-2009, 18:50
Продължавайте да криете форума, че като гледам какви са цените на Алфите там голям смях пада

aav
25-04-2009, 10:09
!