PDA

View Full Version : Зъбобол....!!!



Темпра
22-12-2005, 08:39
Ся ще ви разказвам в каква ситуация изпаднах снощи....ама няма да ми се смеете много, щот съм "притиснителен" и шса засрамя.... :lol: :lol: :lol:
Тръгвам си снощи аз от ЕКО-то /що не дойдохте бре...само Ланча и бивши членове на Фиат"...???/....със страшен зъбобол.....и от срещата, директно в една "Младост"-ка аптека. Паркирах си аз чинно Цона, дотътрих се до аптеката, издут и разкривен от болка, напазарих си там квот ми требеше и си влизам у колата...ша потеглям...хубуу, обаче давам аз назаден, но навярно заслепен от режещата болка във втори долен десен, не поглеждам че и от двете страни се задават два абсолютно независими един от друг немски автомобила, единия Мерцедес "мутренска" класа, другия една астра - бяла, с някви сини надписи, нещо се връткаше и светеше синьо на покрива.....и буххххх...астрата у бронята на на задните части на Цона, а мерцедесо у мойта порта....въххххххх....чи кът не мога да изляза, чи до кът са усетя кво е станало, че кат се притесних....малииии....и втори долен десен кат задълба още повече........мале, хора, добре че едната кола беше полицейска, кат наизлязоха едни мутри от оня мерцедес...малиии....трите клуба заедно нямаше да можеше да ме спасите....голям бой щях да ям.....
Слязох си аз, седя тъпо и гледам, оня зъб боли, очичките ми насълзени чак, с температура......и познайте полицайте как след като съвсем професионално ми спасиха живота и изгониха мутрите, изведнъж решиха че съм пил.....иди обяснявай за зъбобола....та и балону надувахме.......мани....голям срам...
Равносметката - мерцедесо без драскотина, астрата също, баба Цона с леки дерунги по вратата ми...аз унизен, засрамен и чудещ се от къде тая каръщина в тоз вечерен час.......
Изводи.....зъбна профилактика, хора.......не аптеки
:lol: :lol: :lol:

BatVas
22-12-2005, 10:09
Ей вярно каръщина - наведнъж да чукнеш мутри и ченгета (другите мутри)Ама добре че е минало безпроблемно - с изключение на болния зъб де :D
П.П. Как да е нямало представител на ЕКО-то, аз бях бе - синя 145-ца

Темпра
22-12-2005, 12:17
Ей вярно каръщина - наведнъж да чукнеш мутри и ченгета (другите мутри)Ама добре че е минало безпроблемно - с изключение на болния зъб де :D
П.П. Как да е нямало представител на ЕКО-то, аз бях бе - синя 145-ца

Явно си дошъл, след като сме си тръгнали.....а видя ли нашия колорит "Китаеца", със таксиджииското типо.....талисмана на клуба "Фиат"....

BatVas
22-12-2005, 12:26
Kak бе - аз бях седнал точно до Марио-срещу китаеца. Ама и той кви ги говори - китаеца имам предвид :D :D :D :D :D :D

Bobo
22-12-2005, 12:27
Kak бе - аз бях седнал точно до Марио-срещу китаеца. Ама и той кви ги говори - китаеца имам предвид :D :D :D :D :D :D

Що не ме извика бе гадинке :wink:

BatVas
22-12-2005, 12:47
Kak бе - аз бях седнал точно до Марио-срещу китаеца. Ама и той кви ги говори - китаеца имам предвид :D :D :D :D :D :D

Що не ме извика бе гадинке :wink:


Ами а де - да се .... в главата :wallbash:

sobieski
22-12-2005, 13:23
Kak бе - аз бях седнал точно до Марио-срещу китаеца. Ама и той кви ги говори - китаеца имам предвид :D :D :D :D :D :D
Еми незнам ама китаеца е луд направо ме разби вчера,чувал се човек като изговори 2000 думи на ден му писва да говори но при него нема такива работи само на е-кото прекрачи лимита 100% :lol_sign:

Темпра
22-12-2005, 13:31
Kak бе - аз бях седнал точно до Марио-срещу китаеца. Ама и той кви ги говори - китаеца имам предвид :D :D :D :D :D :D
Еми незнам ама китаеца е луд направо ме разби вчера,чувал се човек като изговори 2000 думи на ден му писва да говори но при него нема такива работи само на е-кото прекрачи лимита 100% :lol_sign:

Дано не се разсърди, че го коментираме така, ама се сетих как се появи на първата си среща...беше преди около 2 години, когато се събирахме на полигона в Щудгард....."влиза" едно таксиджииско типо, паркира на 10 метра от нас, излезе ухилен и леко засрамен и вика:"- здравейте момчета, вии тука бакшиши приемате ли..."....ние естественно се разхилихме и го поканихме /разбира се/, при което той ухилен, доволен и щастлив се качи в типото и го премести до наще коли.....голям образ е, безподобен колорит....и много готин тип.....

sobieski
22-12-2005, 18:09
Kak бе - аз бях седнал точно до Марио-срещу китаеца. Ама и той кви ги говори - китаеца имам предвид :D :D :D :D :D :D
Еми незнам ама китаеца е луд направо ме разби вчера,чувал се човек като изговори 2000 думи на ден му писва да говори но при него нема такива работи само на е-кото прекрачи лимита 100% :lol_sign:

Дано не се разсърди, че го коментираме така, ама се сетих как се появи на първата си среща...беше преди около 2 години, когато се събирахме на полигона в Щудгард....."влиза" едно таксиджииско типо, паркира на 10 метра от нас, излезе ухилен и леко засрамен и вика:"- здравейте момчета, вии тука бакшиши приемате ли..."....ние естественно се разхилихме и го поканихме /разбира се/, при което той ухилен, доволен и щастлив се качи в типото и го премести до наще коли.....голям образ е, безподобен колорит....и много готин тип.....Ми питал е културно,някой може да не харесва таксиджии :lol:
а иначе не сме казали нищо лошо за него ама верно е голям шемет,мани мани мани!!! :Tease:

gigi
22-12-2005, 22:07
Kak бе - аз бях седнал точно до Марио-срещу китаеца. Ама и той кви ги говори - китаеца имам предвид :D :D :D :D :D :D

Що не ме извика бе гадинке :wink:
Аааааааааааа а аз като те питах дали ше одиш
е и аз не можах че ме знаеш как бях вчера ама добре че беше ти та ме спаси чеееееееее.......