PDA

View Full Version : "любимите ми"застрахователи



blagun
23-12-2005, 21:25
Колеги искам да ви попитам какво да направя? Лятото си спуках бронята(предната)отдолу тази част, която е под радиатора и сега се сетих, че мога да искам пари от застрахователите затова или да ми я поправят. Един приятел ми каза че трябвало да викам КАТ и с протокол. А немога да кажа че са я ударили на паркинг-спукана е отдолу. Има ли друг начин? НЕ мога ли да отида при застрахователите и да ми я огледат и т.н.? Какво да правя?

grale
23-12-2005, 22:07
Според мене спокойно можеш да отидеш и да ти я оправят застрахователите.Ще им кажеш че вчера си я спукал

valjo
23-12-2005, 22:25
"При маневра на паркинг по невнимание закачих бордюр, при което повредих предната броня"

:)

blagun
30-12-2005, 01:03
"При маневра на паркинг по невнимание закачих бордюр, при което повредих предната броня"

:)
Аз това им казах. А тея в ДЗИ са егати тъ-:censored:-паците .Решиха да ми платят само 3 часа труд, БЕЗ боя, защото като са ме застраховали колата е имали една драскотинка на бронята-записано е като невъзстановима щета и затова сега е БЕЗ БОЯ.

valjo
30-12-2005, 07:48
е от това няма бягане...
затова, което ти го напишат при пърчоначалния оглед, трябва да го оправяш ,..... за да не стават такива неща